Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Αποτριχωση -Μια μικρη βοηθεια παρακαλω!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

# 21 στις 22/2/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by naughtyM

Παράθεση:
Originally posted by forgot25

Παράθεση:
Τρουφα δε ξερω τι παιζει με τη κολλητη μου! σου λεω απλα τι επαθε...
θεωρω πως αν δεν εχεις ιδιαιτερο 'εντονο' προβλημα...κανε ταινιες. Ενα τσουξιμο το νιωθεις η αληθεια ειναι αλλα μεχρι εκει. Μη το πλσκεφτεσαι για να τραβηξεις τη ταινια. Μια κ εξω...Αλλιως θα κρυωσει πανω στο δερμα σου!
Εγω ξεκινησα να κανω απο τα 15.. Που δεν ειχα και τπτ απλα με 'ενοχλουσε'. Γυναικες

Πλεον δεν εχω θεμα...
Δεν ειναι τιποτα πραγματικα. μετα απο μερικες φορες ΚΑΙ αραιωνουν οι τριχουλες και το αποτελεσματα ειναι ολο και λιγουτερο εντονο.

Αντε...με ενα πονο

Με ενα πονο ηταν! Καθολου δεν πονεσα... Και το αποτελεσμα μια χαρα!! Πολυ ωραιο!! Ευχαριστω για τις συμβουλες σας!

Παρακαλουμε

(Δε πονεσες καθολου; Εγω το μοναδικο σημειο που ποναω ειναι εκει. Σκεψου οτι κανω και brazilian στο μπικινι και δε καταλαβαινω χριστο. Ναι...ουτε τη 1η φορα καταλαβα κατι Αλλα εκει.... τσουζει )

αστα να πανε!! και εγω στο ποδι ανετα κανω! εκει? απ απαπα...τσουζει και μενα ερεθιζοταν κιολας και εβγαζε και σπυρακια!!! (ειδες θεματοθετρια? δεν στα λεγαμε αυτα!!!! ευτυχως εσυ δεν ειχες καποιο προβλημα! )

καλα για το silk n pill δεν το συζητω καν....απο μακρυα και αγαπημενοι!

naughtyM

# 22 στις 22/2/2012
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.097
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by Nikitta

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:
θεωρω πως αν δεν εχεις ιδιαιτερο 'εντονο' προβλημα...κανε ταινιες. Ενα τσουξιμο το νιωθεις η αληθεια ειναι αλλα μεχρι εκει. Μη το πλσκεφτεσαι για να τραβηξεις τη ταινια. Μια κ εξω...Αλλιως θα κρυωσει πανω στο δερμα σου!
Εγω ξεκινησα να κανω απο τα 15.. Που δεν ειχα και τπτ απλα με 'ενοχλουσε'. Γυναικες

Πλεον δεν εχω θεμα...
Δεν ειναι τιποτα πραγματικα. μετα απο μερικες φορες ΚΑΙ αραιωνουν οι τριχουλες και το αποτελεσματα ειναι ολο και λιγουτερο εντονο.

Αντε...με ενα πονο

Με ενα πονο ηταν! Καθολου δεν πονεσα... Και το αποτελεσμα μια χαρα!! Πολυ ωραιο!! Ευχαριστω για τις συμβουλες σας!

Παρακαλουμε

(Δε πονεσες καθολου; Εγω το μοναδικο σημειο που ποναω ειναι εκει. Σκεψου οτι κανω και brazilian στο μπικινι και δε καταλαβαινω χριστο. Ναι...ουτε τη 1η φορα καταλαβα κατι Αλλα εκει.... τσουζει )

αστα να πανε!! και εγω στο ποδι ανετα κανω! εκει? απ απαπα...τσουζει και μενα ερεθιζοταν κιολας και εβγαζε και σπυρακια!!! (ειδες θεματοθετρια? δεν στα λεγαμε αυτα!!!! ευτυχως εσυ δεν ειχες καποιο προβλημα! )

Mh σου πω τι εχω κανει με silk epil...θα πονεσεις στην ιδεα

Don't forget to fall in love with yourself first...

# 23 στις 22/2/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:

Παράθεση:
Originally posted by Nikitta

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

Πλεον δεν εχω θεμα...

Αντε...με ενα πονο

Παρακαλουμε

Mh σου πω τι εχω κανει με silk epil...θα πονεσεις στην ιδεα

ωχ.... καταλαβα :O
τα ιδια εκανε και μια φιλη μου...
πονεσα ηδη!!!.....

forgot25

# 24 στις 22/2/2012
author
Γυναίκα / 32 / Σε σχέση
Ν. Αχαϊας / Αιγιο
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 164

Παράθεση:
Παρακαλουμε

Δεν πονεσα.. Τελικα το εκανα μονη μου.. Ειχα την αισθηση πως αν μου το κανει αλλος θα πονεσω... Το εκανα αρκετα αποτομα, δηλαδη δεν προλαβα να πονεσω.. Ενα τραβηγμα απλο ενιωσα... Ουτε ερεθισμο ειχα.. Ευτυχως ουτε σπυρακια

naughtyM

# 25 στις 22/2/2012
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.097

Παράθεση:

Παράθεση:
Παρακαλουμε

Δεν πονεσα.. Τελικα το εκανα μονη μου.. Ειχα την αισθηση πως αν μου το κανει αλλος θα πονεσω... Το εκανα αρκετα αποτομα, δηλαδη δεν προλαβα να πονεσω.. Ενα τραβηγμα απλο ενιωσα... Ουτε ερεθισμο ειχα.. Ευτυχως ουτε σπυρακια

και εγω σπυρακια δεν εβγαλα ποτε. Μονο λιγο κοκκινο ηταν τα πρωτα 10 λεπτα
Νικιττα...πολλες ειμαστε οι ανωμαλε ς
Don't forget to fall in love with yourself first...
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε