Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

εξοδα γεννας ...κλπ!

Σελίδα : 1

zwi_mou_oloi

# 1 στις 22/2/2012
author
Γυναίκα / 41 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Βύρωνας
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 17
'Aρεσαν+: 0%

εξοδα γεννας ...κλπ!

γεια σας. 3 ερωτησεις!

1)απο το πρωτο μηνα της εγκυμοσυνης, μεχρι τη στιγμη που θα βγεις απο το μαιευτηριο, μαζι με εξετασεις,εξτρα φαρμακα κλπ ποσο στοιχιζουν ολα? η ιατροφαρμακευτικη περιθαλψη δλδ...

2)μετα που θα παει η λεχωνα σπιτι και μεχρι το πρωτο χρονο του παιδιου, ποσο στοιχιζουν τα παμπερς,τα γαλατα και ολα τα ιδιαιτερα που τρωει και χρειαζεται να ζησει?

3)ποσο στοιχιζουν η κουνια και το καροτσακι?

σε οποια γνωριζετε απαντηση, γινεται να΄ναι αριθμημενα?
πχ
1) .....ευρω
2) ....ευρω
3).... ευρω

δε θαθελα σαν συνολο ομως (1+2+3=...ευρω), γιατι μπορει πχ να μη παρω ή κανω ή χρειαστει κατι απο ολα. και παλι βεβαια ξερω οτι στο περιπου θα ναι,αλλα τουλαχιστον ναχω μια ιδεα απο τωρα και να κανονιζω τα οικονομικα. ευχαριστω.

zwi_mou_oloi

# 2 στις 22/2/2012
author
oloi τζαμπα γεννησατε μπρε???????????????

Ran_Tan_Plan

# 3 στις 22/2/2012
author
Ανδρας / 62 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 9.705
Δε σου γραφουμε Σπυριδουλα γιατι θα σου΄ρθει ταμπλας και θα παραιτηθεις της ιδεας να κανεις παιδι.
"Πρεπει να'σαι λερα για να κυβερνας γαλερα"

xms263

# 4 στις 22/2/2012
author
Ανδρας / 46 / Παντρεμένος
Ν. Τρικάλων / Ελάτη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 162
επειδή έχω αποκτήσει πριν λίγο καιρό παιδάκι θα σου το πω όπως το εζησα εγώ και τίποτα πέρα από αυτό.

ξέχνα τα μολύβια και τους υπολογισμούς ....
ότι χρήμα κυκλοφορεί στο σπίτι πάει στο παιδί ...
από εκεί και πέρα το χάος ...

εγώ πάντως το χαίρομαι πολύ ....

ειδικά που είμαι σε αποσταση από μανάδες , θειάδες και λοιπούς συγγενείς ...

το ζούμε με την γυναίκα μου και είμαστε μια χαρά , αλλά άφραγκοι ....

pinky2011

# 5 στις 22/2/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by Ran_Tan_Plan
Δε σου γραφουμε Σπυριδουλα γιατι θα σου΄ρθει ταμπλας και θα παραιτηθεις της ιδεας να κανεις παιδι.

# 6 στις 23/2/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by zwi_mou_oloi
γεια σας. 3 ερωτησεις!

1)απο το πρωτο μηνα της εγκυμοσυνης, μεχρι τη στιγμη που θα βγεις απο το μαιευτηριο, μαζι με εξετασεις,εξτρα φαρμακα κλπ ποσο στοιχιζουν ολα? η ιατροφαρμακευτικη περιθαλψη δλδ...

2)μετα που θα παει η λεχωνα σπιτι και μεχρι το πρωτο χρονο του παιδιου, ποσο στοιχιζουν τα παμπερς,τα γαλατα και ολα τα ιδιαιτερα που τρωει και χρειαζεται να ζησει?

3)ποσο στοιχιζουν η κουνια και το καροτσακι?

σε οποια γνωριζετε απαντηση, γινεται να΄ναι αριθμημενα?
πχ
1) .....ευρω
2) ....ευρω
3).... ευρω

δε θαθελα σαν συνολο ομως (1+2+3=...ευρω), γιατι μπορει πχ να μη παρω ή κανω ή χρειαστει κατι απο ολα. και παλι βεβαια ξερω οτι στο περιπου θα ναι,αλλα τουλαχιστον ναχω μια ιδεα απο τωρα και να κανονιζω τα οικονομικα. ευχαριστω.

Kαμμιά ανθρώπινη ύπαρξη δεν πρέπει να λογαριάζετε σε ευρώ!!! Άσε αυτά τα άγχη κι απόλαυσε το δώρο σου... Και πάνω απ' όλα απόλαυσε το δώρο που εσύ θα προσφέρεις στο παιδί σου... Να ζήσει!!!!!! Ζήσε τις στιγμές!! Μην αφήνεις τίποτα και κανέναν να τις χαλάει!!!

# 7 στις 23/2/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Θεματοθετρια οι πρωτοι 3 μηνες της εγκυμοσυνης ειναι καθοριστικοι...ξεκινα απο αυτο και μην αγχωνεσαι πολυ με τα υπολοιπα....να εισαι ηρεμη αυτους τους πρωτους μηνες οπωσδηποτε και ετσι να συνεχισεις και μετα....

Οι περιπτωσεις διαφερουν,οποτε και οι τιμες που ζητας δεν εξυπηρετουν σε κατι.....
Ο γυναικολογος ειναι εαν βασικο μηνιαιο εξοδο που θα το ρυθμισεις μαζι του....εαν ειναι ενταξει ,δεν θα σου παιρνει κανονικη επισκεψη,αλλα τουλαχιστον 50% μειωμενη απο τη κανονικη,λογω της συχνοτητας που θα τον επισκεπτεσαι.....
Οι εξετασεις διαφερουν κατα περιπτωση....και παλι ειναι θεμα που θα τις κανεις....τα μεγαλα κεντρα (Βιοιατρικη,Euromedica κλπ) ειναι φαρμακεια....μπορεις να βρεις ενα μικροβιολογικο της γειτονιας και να σου ερθει πολυ φθηνοτερα (εγω αυτο εκανα με τεραστια διαφορα στα ποσα)
Δεν γινονται ολες εκει,οποτε θα κανεις τις υπολοιπες εκει που θα σου πει ο γυναικολογος σου.....

Το νοσοκομειο-μαιευτηριο εξαρταται απο τον γυναικολογο που θα επιλεξεις ....οπου ξεγενναει αυτος εκει και θα πας.....τα δημοσια ειναι αρκετα αναβαθμισμενα τελευταια,ειναι μια οικονομικη λυση....μπορεις να ενημερωθεις απο το διαδικτυο.....

Ο εξοπλισμος δωματιου,η διατροφη του εμβρυου (να θηλασεις οσο περισσοτερο μπορεις και σου επιτρεπεται....να μην εγκαταλειψεις ,μονο εαν εχεις σοβαρους λογους),ο ρουχισμος ,ο επιπελον εξοπλισμος (αποστηρωτες,μπιμπερο,θερμαντηρες,ενδοεπικοινωνια κλπ) ειναι πολυ ευκολο να τα βρεις απο το διαδικτυο επισης και να συγκρινεις τιμες.....

Αυτο που θα κανεις πρωτα απο ολα ειναι,να προσεχεις την διατροφη σου,την υγεια σου (ψυχικη και σωματικη),να αποφευγεις μερη που συνωστιζεται κοσμος,να σταματησεις το καπνισμα οπωσδηποτε,το αλκοολ και τα λιπαρα.....τους πρωτους μηνες να μην κουραζεσαι και να εισαι ΗΡΕΜΗ.....

Θα ψαξω να βρω ενα mail που μου ειχαν στειλει με λιστα που χρειαζεται σε καθε νεα μητερα...θα ψαξω και εαν το βρω μπορω να στο στειλω....θα σε ενημερωσω...
Α και να αποφευγεις να διαβαζεις διαφορα στο διαδικτυο που αφορουν την εγκυμοσυνη και το εμβρυο.....
Ευχομαι να πανε ολα καλα.....και να ερθει το μωρακι σου να σας γεμισει χαρα...

zwi_mou_oloi

# 8 στις 23/2/2012
author

Παράθεση:
Originally posted by nefeli_34
Θα ψαξω να βρω ενα mail που μου ειχαν στειλει με λιστα που χρειαζεται σε καθε νεα μητερα...θα ψαξω και εαν το βρω μπορω να στο στειλω....θα σε ενημερωσω...

ευχαριστω, θα περιμενω!

zwi_mou_oloi

# 9 στις 23/2/2012
author
ΑΠΟΡΙΑ

ειναι τοσο δυσκολο να γραφατε για παραδειγμα
1) 1000ευρω
2) 3000ευρω
3) 500 ευρω

αντι να λετε οτι δε πρεπει να κοιταω χρηματα,να το απολαμβανω κλπ? οκ ολα αυτα. θα ανοιξω συζητηση για τα συναισθηματα μου, αλλα σε αλλο κεφαλαιο! βρε παιδακια... βρε παιδια.... βρε παιδες..... δε σας κατηγορει κανεις για τιποτα αν ξερετε και μου πειτε 5 πραματα! μη φοβου!

Dardana

# 10 στις 23/2/2012
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651

Παράθεση:
ΑΠΟΡΙΑ

1) 1000ευρω
2) 3000ευρω
3) 500 ευρω

αντι να λετε οτι δε πρεπει να κοιταω χρηματα,να το απολαμβανω κλπ? οκ ολα αυτα. θα ανοιξω συζητηση για τα συναισθηματα μου, αλλα σε αλλο κεφαλαιο! βρε παιδακια... βρε παιδια.... βρε παιδες..... δε σας κατηγορει κανεις για τιποτα αν ξερετε και μου πειτε 5 πραματα! μη φοβου!

τα εξοδα εξαρτωνται απο πολλα
υπαρχουν οι ακριβοι γιατροι και οι λιγοτεροι ακριβοι γιατροι και κλινικες
υπαρχουν τα φθηνοτερα και τα ακριβοτερα γαλατα (π.χ. αν το παιδακι σου ειναι δυσκοιλιο οπως ηταν το δικο μου, το γαλα της στοιχιζε σχεδον το διπλασιο απο το κανονικο)
παρολ΄αυτα θα σου πω εγω τι πληρωσα

εξοδα γιατρου, εξετασεις, μαιευτηριο, παιδιατρος κτλ 6000 ευρω
προικα μωρου, ειδη για το μαιευτηριο και τον πρωτο καιρο, δωματιο, καροτσακι, καθισμα αυτοκινητου 4000 ευρω
γαλατα και πανες 80 - 100 ευρω το μηνα
εμβολια απο 2 μηνων εως 18 μηνων...τα οποια γινονται σε τακτα διαστηματα, απο 50 εως 150 ευρω το ενα.

βεβαια, μπορεις καλλιστα να γεννησεις σε κρατικο νοσοκομειο
να παρεις προικα δανεικη
και να κανεις τα εμβολια σε κρατικους γιατρους επισης,
οποτε θα στοιχισει πολυ λιγοτερο.

κι αμα δε σου επεσε ηδη η λιμπιντο και ο αριθμος των ωαριων, εμενα να με χεσεις..

αλλα να σου πω..
τα παιδια ειναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

zwi_mou_oloi

# 11 στις 23/2/2012
author

Παράθεση:
Originally posted by Dardana

Παράθεση:
ΑΠΟΡΙΑ

1) 1000ευρω
2) 3000ευρω
3) 500 ευρω

τα εξοδα εξαρτωνται απο πολλα
υπαρχουν οι ακριβοι γιατροι και οι λιγοτεροι ακριβοι γιατροι και κλινικες
υπαρχουν τα φθηνοτερα και τα ακριβοτερα γαλατα (π.χ. αν το παιδακι σου ειναι δυσκοιλιο οπως ηταν το δικο μου, το γαλα της στοιχιζε σχεδον το διπλασιο απο το κανονικο)
παρολ΄αυτα θα σου πω εγω τι πληρωσα

εξοδα γιατρου, εξετασεις, μαιευτηριο, παιδιατρος κτλ 6000 ευρω
προικα μωρου, ειδη για το μαιευτηριο και τον πρωτο καιρο, δωματιο, καροτσακι, καθισμα αυτοκινητου 4000 ευρω
γαλατα και πανες 80 - 100 ευρω το μηνα
εμβολια απο 2 μηνων εως 18 μηνων...τα οποια γινονται σε τακτα διαστηματα, απο 50 εως 150 ευρω το ενα.

βεβαια, μπορεις καλλιστα να γεννησεις σε κρατικο νοσοκομειο
να παρεις προικα δανεικη
και να κανεις τα εμβολια σε κρατικους γιατρους επισης,
οποτε θα στοιχισει πολυ λιγοτερο.

κι αμα δε σου επεσε ηδη η λιμπιντο και ο αριθμος των ωαριων, εμενα να με χεσεις..

αλλα να σου πω..
τα παιδια ειναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μια απαντηση!!!
ε..ναι μου ηρθε λιγο πονοκεφαλος...
αλλα συμφωνω, τα παιδια ειναι ολα τα λεφτα.
απευθυνθηκα ηδη σε γιατρο ιδιωτη που ξεγεννησε και μενα (σιγουρα 30 και βαλε χρονια εμπειριας).
κατα τ'αλλα σιγουρα θα βοηθησουν και οι δυο οικογενειες μας, γιατι μονοι δε βλεπω ουτε ενα τενεκε λαδι να μπορουμε να αγοραζουμε το μηνα!

Dardana

# 12 στις 23/2/2012
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651
για δες καιρο που διαλεξες μητερα για να γινεις...
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

elena8

# 13 στις 26/2/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Λοιπον φιλη μου γεννησα πριν δεκα μερες...

1)500ευρω στο ιατρειο για τους μηνιαιους υπερηχους,250 για τις πρωτες γενικες εξετασεις αιματος κ ουρων,120 για την εξεταση β΄επιπεδου,40ευρω για την αυχενικη διαφανεια-συνδρομο down (αυτη την εκανα σε δημοσιο νοσοκομειο και πληρωσα τοσο),γυρω στα 100ευρω(μπορει κ λιγοτερα)για επιπλεον αιματολογικες εξετασεις.

Εγω γεννησα σε δημοσιο νοσοκομειο.Αν εχεις ασφαλεια δεν πληρωνεις τιποτα περα απο τη διαμονη(εμεινα σε δικλινο και πληρωσα 120ευρω για τεσσερις μερες.Αν πας στο νοσοκομειο να γεννησεις οταν εφημερευει και δεν εχεις δικο σου γιατρο (σε ξεγεννησει ο γιατρος που εφημερευει)δεν πληρωνεις τιποτα.Αν εχεις τον δικο σου γιατρο θα σου βγει 1000ευρω ο φυσιολογικος τοκετος και 1200 η καισαρικη (οι τιμες βεβαια παιζουν,τοσα ηθελε ο δικος μου γιατρος).

2)Εγω προσωπικα ειμαι πολυ νεα μανουλα και δεν ξερω να σου πω ποσο θα σου βγουν οι πανες,τα γαλατα και και και...Παντως καθε μηνα το μωρο χρειαζεται παιδιατρο (30ευρω η επισκεψη),γυρω στα 10ευρω τη βδομαδα οι πανες,20ευρω το μεγαλο κουτι γαλα (με βγαζει για μερικες μερες ακομα...)

3)οταν αρχισα να ψαχνω κρεβατακι για τη μικρη ειχα φρικαρει με τα λεφτα που ζητουσαν.500-600 ευρω μονο για το κρεβατι κ το στρωμα,Χωρια τα σεντονια,η κουνουπιερα,η παντα,οι κουβερτες και γενικα η προικα του μωρου.Ετσι εβαλα τον μπαμπα μου που πιανουν τα χερια του να μου φτιαξει ενα κρεβατακι.Εφτιαξα μονη μου ολη την προικα.Αν θες θα σου πω ποσα εδωσα για το καθετι.

Τωρα για καροτσακι βρηκα ενα ωραιοτατο στα j....o (δεν ξερω αν επιτρεπεται να γραψω την επωνυμια)με 100ευρω.Σε αλλα καταστηματα δεν εβρισκα κατω απο 300ευρω.

Ελπιζω να σε κατατοπισα εστω και λιγο.Αν θες κατι αλλο ρωτησε με και ελπιζω να μπορω να σε βοηθησω.

# 14 στις 28/2/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Καλυτερα να μη σου γραψω ποσα εδωσα εγω.....γιατι μπορει να σου ρθει λιγοθυμια!
Εδω μου ρθε εμενα που διαβασα την Ελενα!

# 15 στις 29/2/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by elena8
Λοιπον φιλη μου γεννησα πριν δεκα μερες...

1)500ευρω στο ιατρειο για τους μηνιαιους υπερηχους,250 για τις πρωτες γενικες εξετασεις αιματος κ ουρων,120 για την εξεταση β΄επιπεδου,40ευρω για την αυχενικη διαφανεια-συνδρομο down (αυτη την εκανα σε δημοσιο νοσοκομειο και πληρωσα τοσο),γυρω στα 100ευρω(μπορει κ λιγοτερα)για επιπλεον αιματολογικες εξετασεις.

Εγω γεννησα σε δημοσιο νοσοκομειο.Αν εχεις ασφαλεια δεν πληρωνεις τιποτα περα απο τη διαμονη(εμεινα σε δικλινο και πληρωσα 120ευρω για τεσσερις μερες.Αν πας στο νοσοκομειο να γεννησεις οταν εφημερευει και δεν εχεις δικο σου γιατρο (σε ξεγεννησει ο γιατρος που εφημερευει)δεν πληρωνεις τιποτα.Αν εχεις τον δικο σου γιατρο θα σου βγει 1000ευρω ο φυσιολογικος τοκετος και 1200 η καισαρικη (οι τιμες βεβαια παιζουν,τοσα ηθελε ο δικος μου γιατρος).

2)Εγω προσωπικα ειμαι πολυ νεα μανουλα και δεν ξερω να σου πω ποσο θα σου βγουν οι πανες,τα γαλατα και και και...Παντως καθε μηνα το μωρο χρειαζεται παιδιατρο (30ευρω η επισκεψη),γυρω στα 10ευρω τη βδομαδα οι πανες,20ευρω το μεγαλο κουτι γαλα (με βγαζει για μερικες μερες ακομα...)

3)οταν αρχισα να ψαχνω κρεβατακι για τη μικρη ειχα φρικαρει με τα λεφτα που ζητουσαν.500-600 ευρω μονο για το κρεβατι κ το στρωμα,Χωρια τα σεντονια,η κουνουπιερα,η παντα,οι κουβερτες και γενικα η προικα του μωρου.Ετσι εβαλα τον μπαμπα μου που πιανουν τα χερια του να μου φτιαξει ενα κρεβατακι.Εφτιαξα μονη μου ολη την προικα.Αν θες θα σου πω ποσα εδωσα για το καθετι.

Τωρα για καροτσακι βρηκα ενα ωραιοτατο στα j....o (δεν ξερω αν επιτρεπεται να γραψω την επωνυμια)με 100ευρω.Σε αλλα καταστηματα δεν εβρισκα κατω απο 300ευρω.

Ελπιζω να σε κατατοπισα εστω και λιγο.Αν θες κατι αλλο ρωτησε με και ελπιζω να μπορω να σε βοηθησω.

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΓΙΝΕ 5 ΜΗΝΩΝ ΛΟΙΠΟΝ ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΝΝΗΚΕ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ? ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ΞΥΠΝΗΜΑΤΑ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ χαχαχχα πλακα κανω ειναι γλυκη η ταλαιπωρια εγω παω για το 2ο....

# 16 στις 3/3/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
ΑΠΟΡΙΑ

1) 1000ευρω
2) 3000ευρω
3) 500 ευρω

Δεν θέλαμε να σε απογοητεύσουμε μικρούλα!!! Όλα όμως γίνονται!!! Απόλαυσε αυτή την περίοδο της ζωής σου, Κκι άσε το μικρούλι ήρεμο (για κόρη σε βλέπω).....

Goitevmenos

# 17 στις 3/3/2012
author
Ανδρας / 45 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 90
Συγγενείς μου ασφαλισμένοι στο δημόσιο και οι δύο, περίπου 1200-1500 ευρώ ο τοκετός μαζί με μερικές ημέρες (10-15, δεν ξέρω όμως) θερμοκοιτίδα, νομίζω τα έξοδα διαμονής της μητέρας ήταν επιπλέον, ποσό δεν ξέρω. Δεν περιμένουν να τους επιστραφούν χρήματα πάντως.

elena8

# 18 στις 3/3/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΓΙΝΕ 5 ΜΗΝΩΝ ΛΟΙΠΟΝ ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΝΝΗΚΕ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ? ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ΞΥΠΝΗΜΑΤΑ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ χαχαχχα πλακα κανω ειναι γλυκη η ταλαιπωρια εγω παω για το 2ο....
Darkwoman η εμπειρια της εγκυμοσυνης ηταν απλα ΤΕΛΕΙΑ.Να φανταστεις την πρωτη εβδομαδα που γεννησα με ειχε πιασει μελαγχολια που αποχωριστηκα το μωρο.Το ηθελα παλι μεσα μου!!Η αληθεια ειναι πως ακομα δεν το εχω ξεπερασει αλλα ειμαι πολυ καλυτερα.

Να σου ζησει και σενα το μωρακι σου!!Ετοιμαζεσαι για το 2ο ε?Εμενα δεν ειναι ουτε 20 ημερων και εχω αρχισει ηδη να το σκεφτομαι!
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost