Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

provlima me thn ergasia

Σελίδα : 1

Philosophersok

# 1 στις 25/2/2012
author
Ανδρας / 50 / Παντρεμένος
Ν. Ιωαννίνων / Ιωάννινα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

provlima me thn ergasia

ΠΕΡΑΣΕ Ο ΕΡΓΟΔΟΤΗΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΩ ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΘΗΚΑ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΡΩΣΤΟΥΣΕ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΟΝ ΕΠΟΠΤΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΕΠΟΝΗΜΗ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕ ΣΑΝ ΧΑΡΗ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΩ ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΘΗΚΑ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΑΥΤΟΥΣ..!ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΩ…ΑΠΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΕΙΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΑΥΤΑ ΣΤΟΝ ΕΠΟΠΤΗ ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ!ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΕΓΡΑΨΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ , ΘΕΛΩ Ν Α ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝ ΑΥΤΟΣ ΑΡΝΗΘΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.,ΚΑΙ ΑΝ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΩ ΜΕ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ.

sterlen

# 2 στις 28/2/2012
author
Γυναίκα / 37 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 33
Κακώς υπέγραψες. Ουσιαστικά του δίνεις μία απόδειξη ότι δεν σου χρωστάει τίποτα. Εάν πράγματι σε πληρώσει, δεν θα έχεις πρόβλημα, εάν όμως όχι, τότε θα έχεις δυσκολία γιατί θα πρέπει να αποδείξεις ότι το χαρτί αυτό που υπέγραψες δεν ισχύει.

aiolos69

# 3 στις 2/3/2012
author
Ανδρας / 53 / Παντρεμένος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Απαντήσεις: 11
Καλά εσύ υπογράφεις ότι πληρώθηκες χωρίς να έχεις πληρωθεί; Αν αύριο είσαι εσύ στη θέση του συνάδελφου σου τι θα κάνεις; Θέλει πολύ μυαλό για να καταλάβεις ότι τα συμφε3ροντα σας είναι κοινά και όχι με τον εργοδότη σου και γιατί σας έχει απλήρωτους τόσους μήνες ; εσείς δεν έχετε ανάγκες η μήπως δουλεύεται από χόμπι.

aiolos69

# 4 στις 2/3/2012
author
Ανδρας / 53 / Παντρεμένος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Απαντήσεις: 11
Καλά εσύ υπογράφεις ότι πληρώθηκες χωρίς να έχεις πληρωθεί; Αν αύριο είσαι εσύ στη θέση του συνάδελφου σου τι θα κάνεις; Θέλει πολύ μυαλό για να καταλάβεις ότι τα συμφε3ροντα σας είναι κοινά και όχι με τον εργοδότη σου και γιατί σας έχει απλήρωτους τόσους μήνες ; εσείς δεν έχετε ανάγκες η μήπως δουλεύεται από χόμπι.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε