Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Αυξητικη στηθους

Σελίδα : 1

Katep1990

# 1 στις 11/3/2012
author
Γυναίκα / 32 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πολίχνη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Αυξητικη στηθους

Θελω μια βοηθεια -διευκολυνση....ξερει κανεις ειτε απο προσωπικη εμπειρια ειτε απο γνωστους καποιον καλο πλαστικο χειρουργο? Για αυξητικη στηθους ενδιαφερομαι...ευχαριστω

__John__

# 2 στις 12/3/2012
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Γερμανία
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 218
22 χρονών κοπέλα αντί να έχεις άλλα στο μυαλό σου σκέφτεσαι πως να βάλεις σιλικόνες που θα χρειάζονται και αλλαγή μετά από χρόνια.
Η τηλεόραση και το ίντερνετ έχουν τρελάνει κόσμο.

Βάλε τουλάχιστον μια φωτό να σου πούμε αν όντως χρειάζεται.

elena8

# 3 στις 13/3/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Επιτρεπεται να γραψουμε ονοματα γιατρων???

MicoK

# 4 στις 13/3/2012
author
Γυναίκα / 53 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Κηφισιά
Απαντήσεις: 9

Παράθεση:
Originally posted by Katep1990
Θελω μια βοηθεια -διευκολυνση....ξερει κανεις ειτε απο προσωπικη εμπειρια ειτε απο γνωστους καποιον καλο πλαστικο χειρουργο? Για αυξητικη στηθους ενδιαφερομαι...ευχαριστω

Μπες και δες το: http://αυξητικηστηθους.com όπου νομίζω ότι λέει τα πάντα για την αυξητική μαστών. Νομίζω ότι είναι το πιο πλήρες site που υπάρχει για τη μεγέθυνση στήθους στην Ελλάδα.

isavella_

# 5 στις 13/3/2012
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 56
επειδή αυτό είναι ένα θέμα που μελλοντικά ίσως και μένα θα μ' ενδιέφερε.. υπάρχουν άτομα που έχουν προσωπική εμπειρία για να μας πούνε 2-3 πραγματάκια; π.χ οι τομές φαίνονται; και σε ποιο βαθμό; υπάρχει πόνος μετά την επέμβαση; και αν ναι, είναι υποφερτός; Μετά από πόσο καιρό θα μπορείς να κινείσαι κανονικά χωρίς να γίνεται αντιληπτό ότι έχει κάτι κάτι; Διάβαζα ότι υπάρχει δυσκολία τουλάχιστον το πρώτο δεκαπενθήμερο με το μπάνιο.. ισχύει;

elena8

# 6 στις 13/3/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Εχω αρκετες γνωστες που εχουν κανει αυξητικη στηθους και αυτο που εχω να πω ειναι πως απο γυναικα σε γυναικα (απο οργανισμο σε οργανισμο καλυτερα) ειναι τελειως διαφορετικα τα πραγματα.

Εχω δει τομη στη μασχαλη και μπορω να πω πως δεν ηταν ιδιαιτερα εμφανης.Ισως να μην το καταλαβαινα καν αν δε μου το ελεγαν.Η συγκεκριμενη κοπελα μετα την επεμβαση μου ειπε πως υπεφερε απο πονους.Μου ελεγε χαρακτηριστικα "ηθελα να παω τουαλετα και δε μπορουσα ουτε το πομολο της πορτας να κουνησω".Πονουσαν παρα πολυ τα χερια της.Αυτο κρατησε 2 εβδομαδες.Σιγα σιγα ο πονος υποχωρουσε.Παντως μου ελεγε πως οσο κι αν πονουσε ηταν τοσο χαρουμενη που δεν μετανιωνε στιγμη.

Εχω δει τομη στη θηλη 10 μερες μετα την επεμβαση και δε φαινοταν σχεδον καθολου.Φαντασου πως θα ηταν αργοτερα το αποτελεσμα!Αυτη η φιλη μου αμεσως μετα την επεμβαση ηταν μεσα στα κεφια και εκανε πλακα με τους γιατρους,αφου την εβλεπα και δεν πιστευα ποσο καλα ηταν.Θυμαμαι πως τον πρωτο καρο ειχε πολυ εντονες μελανιες στα χερια της και εβαζε μεικ απ για να της καλυψει.Μεσα σε δεκα μερες πηγε στα μπουζουκια και χορευε!!!!

__John__

# 7 στις 14/3/2012
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Γερμανία
Απαντήσεις: 218
Σόρρυ μόνο εγώ το βρίσκω κρίμα όλο αυτό το πάρτυ με τις αυξητικές στήθους;
Μου θυμίζει λίγο τους τύπους που κλαίγονται για το μέγεθους του πέους τους.

Είσαι σίγουρη ότι θες να έχεις κάτι ξένο μέσα στο σώμα σου και θα σε κάνει να νιώθεις καλύτερα;

Οκ, σταματάω την γκρίνια.
Αρέσει στο μέλος Paralia48

# 8 στις 14/3/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Θεματοθετρια καποια στιγμη στα μικρατα μου,καπου εκει στην δικη σου ηλικια αντιμετωπισα εγω το αναποδο με το δικο σου "προβλημα"....και το γραφω ετσι γιατι δεν ειναι φυσικα προβλημα,αλλα καποια περιοδος που μας φταιει κατι πανω μας και δεν νιωθουμε καλα με αυτο...μπορει αυτη η περιοδος να ειναι και μεγαλη βεβαια.....λοιπον εγω ηθελα να κανω μειωτικη στηθους ή αλλιως σμικρυνση,γιατι θεωρουσα οτι ειναι μεγαλο το στηθος μου......και το θεωρουσα πολλα πολλα χρονια σε σημειο να αισθανομαι ασχημα γι αυτο.....

Απευθυνθηκα σε ενα διασημο πλαστικο οπου και του ειπα τι με απασχολει κι εκεινος με απετρεψε....βεβαια η μειωτικη εχει διαφορα απο την αυξητικη....στην πρωτη περιπτωση οι ουλες μενουν και φαινονται αρκετα (πριν 13 χρονια τωρα αυτο που σου λεω,πλεον μπορει να εχει προχωρησει η επιστημη και να μην φαινονται ουτε στην σμικρυνση).......

Προσωπικα χαιρομαι που δεν ημουν αρκετα αποφασισμενη και δεν το εκανα τελικα.....δεν θα σου πω εσυ τι να κανεις,ομως θα σου πω τι με συμβουλεψαν.... να μην "πειραξω" τιποτα στο στηθος μου πριν γεννησω.....

naughtyM

# 9 στις 14/3/2012
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.097

Παράθεση:
Originally posted by nefeli_34
Θεματοθετρια καποια στιγμη στα μικρατα μου,καπου εκει στην δικη σου ηλικια αντιμετωπισα εγω το αναποδο με το δικο σου "προβλημα"....και το γραφω ετσι γιατι δεν ειναι φυσικα προβλημα,αλλα καποια περιοδος που μας φταιει κατι πανω μας και δεν νιωθουμε καλα με αυτο...μπορει αυτη η περιοδος να ειναι και μεγαλη βεβαια.....λοιπον εγω ηθελα να κανω μειωτικη στηθους ή αλλιως σμικρυνση,γιατι θεωρουσα οτι ειναι μεγαλο το στηθος μου......και το θεωρουσα πολλα πολλα χρονια σε σημειο να αισθανομαι ασχημα γι αυτο.....

Απευθυνθηκα σε ενα διασημο πλαστικο οπου και του ειπα τι με απασχολει κι εκεινος με απετρεψε....βεβαια η μειωτικη εχει διαφορα απο την αυξητικη....στην πρωτη περιπτωση οι ουλες μενουν και φαινονται αρκετα (πριν 13 χρονια τωρα αυτο που σου λεω,πλεον μπορει να εχει προχωρησει η επιστημη και να μην φαινονται ουτε στην σμικρυνση).......

Προσωπικα χαιρομαι που δεν ημουν αρκετα αποφασισμενη και δεν το εκανα τελικα.....δεν θα σου πω εσυ τι να κανεις,ομως θα σου πω τι με συμβουλεψαν.... να μην "πειραξω" τιποτα στο στηθος μου πριν γεννησω.....

Και εγω θα συμφωνησω σε αυτο!

Εφοσον ενα σημειο του σωματος σου δε προκαλει καποια λειτουργικη δυσκολια ή δεν ειναι τραγικα αντιαισθητικο γιατι να το αλλαξεις;
Να μπεις στη διαδικασια χειρουργειου "ετσι απλα"...
Επειδη τα σημερινα προτυπα στα ΜΜΕ θελουν τις γυναικες καχεκτικες με μακρυα ποδια, μακρια πλουσια μαλλια, γατισια ματια, πλουσιο στηθος κ οπισθια και σεξαπιλ αλα J.Lo;;;;;;;;;;;;

Ολες και ολοι εχουμε ψεγαδια. Τι να κανουμε; να παρουμε σβαρνα τους γιατρους;

Και ειδικα για μια αλλαγη οπως αυτη.
Θα συμφωνησω επισης με την ελενα. Το πως αντιδρα το καθε σωμα ειναι ξεχωριστη περιπτωση, αυτο να το γνωριζεις.
Τοσαιτ που σου στειλαν ειναι καλο οσον αφορα την ενημερωση.

Η αποφαση ειναι δικη σου.
Αρέσει στο μέλος Paralia48
Don't forget to fall in love with yourself first...

daidalos

# 10 στις 15/3/2012
author
Ανδρας / 53 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Δεν έχει επιλεγεί
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 683
.... μην ακους κανεναν κοριτσι μου ..

.. κανε εσυ αυτο που καταλαβαινεις πιο καλα..
.... να ΄χουμε να κοβουμε εμεις χαλβα

:>
... ξυπνα ΚαραΛάζοοο ... το σκασε η Λολα

breastlover

# 11 στις 25/3/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Το φυσικό στηθος ειναι παντα ωραιότερο , είτε ειναι μεγαλο είτε μικρο! Εγω σαν άνδρας προτιμώ το πολυ μεγαλο φυσικό στηθος αλλα αν διάλεγα ανάμεσα σε ένα μεγαλο σιλικόνης ξαι σε ένα μικρο φυσικό θα διάλεγα το φυσικό ξαι ας ειναι μικρότερο !! Ειναι η αισθηση αλλιως!! Την φύση να την εμπιστεύεσαι !!
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost