Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ???

Σελίδα : 1

PANITA

# 1 στις 16/3/2012
author
Γυναίκα / 43 / Σε διάσταση
Ν. Μαγνησίας / Νέα Ιωνία
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 47
'Aρεσαν+: 0%

Θα γυρισει???

ΕΞΙ ΜΗΝΕΣ ΤΡΑΒΑΩ ΛΟΥΚΙ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΠΑΘΟΣ.ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΑΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΧΕΔΟΝ,ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΠΙΝΕ ΛΙΓΟ ΩΣ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΛΙΩΜΑ.ΤΟΥΣ ΠΕΝΤΕ ΜΗΝΕΣ ΕΙΧΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΑΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΤΥΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣ,ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΣΠΑΣΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΤΛ.ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΩ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΛ,ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΙΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΟΟ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΑΘΟΥΣ.ΜΕΤΑ ΕΒΡΙΣΚΕ ΕΝΑ ΣΟΡΟ ΠΡΟΦΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΣΑΚΩΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ.ΕΓΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΧΑΛΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΣΥΝΕΧΩΣ ΝΑ ΤΟ ΔΩ. Μ'ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ<<ΔΕΧΟΜΑΙ>>ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΟΥ ΕΛΕΓΕ ΣΤΗ ΨΥΧΡΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΗ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΕΒΑΖΑ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΝΑ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ.ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ ΜΟΥ.ΑΥΤΟΣ ΟΣΟ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΕΤΕΙΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΣΟ ΠΕΙΣΜΩΝΕ,ΚΙ ΑΠΟ ΦΟΒΟ ΜΗΝ ΤΟΝ ΧΑΣΩ ΑΠΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΑΛΛΕΣ ΤΟΣΟ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ.ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΤΗΚΕ ΕΠΙ 5ΜΗΝΕΣ.ΠΙΟ ΠΑΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ!!!!

ΕΧΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ 3ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΜΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗΛ,ΝΑ ΤΟΝ ΦΕΡΩ ΞΑΝΑ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ.ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΛΗΞΕ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ.

ΤΩΡΑ ΕΧΩ 1ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΗΝΥΜΑ ΗΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΣΟ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΚΑΙ ΕΡΘΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ!!
ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΜΟΝΗ ΜΟΥ.
ΟΜΩΣ ΕΔΩ ΚΙ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ,
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΙΝΗΣΗ!!
ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΕΠΙΜΕΝΕΙ?
ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΡΧΟΤΑΝ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ??
ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΟ ΣΚΟΙΝΙ??
ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΣΗΜΕΙΑ ΖΩΗΣ??
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ
Σελίδα : 1

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.