Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

θα γυρισει?????

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

PANITA

# 1 στις 15/3/2012
author
Γυναίκα / 43 / Σε διάσταση
Ν. Μαγνησίας / Νέα Ιωνία
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 47
'Aρεσαν+: 0%

θα γυρισει???

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΞΕΝΕΡΩΣΕ ΚΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΜΗΝΥΜΑ.ΔΕ ΛΕΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΙΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΑΘΟΥΣ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΤΡΥΦΕΡΟΣ ΤΟΣΟ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΟΣ,ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ.ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΤΑΝ ΓΙΑ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΔΙΝΕ ΣΗΜΕΙΑ ΖΩΗΣ ΑΦΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ.ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ¨ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ. ΕΜΕΝΑΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ? ΑΦΟΥ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΛΙΓΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ.ΚΡΑΤΗΣΕ ΕΞΙ ΜΗΝΕΣ ΑΥΤΟ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΕΛΟΣ ΜΕ SMS. ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ 3ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙ. ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΝΕΝΔΟΤΟΣ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΓΥΡΝΟΥΣΕ?ΕΔΩ ΚΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΤΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΡΘΕΙ. ΟΜΩΣ ΕΔΩ ΚΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΚΡΑΤΙΕΜΕ ΝΑ ΜΗ ΣΤΕΙΛΩ. ΤΙ ΛΕΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ????
ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ???....

tzoulia49

# 2 στις 17/3/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
οχι ρανιτα μου δεν θα γυρισει ....

γιατι απλα τωρα δεν σε χρειαζεται για καμια χρηση ...

χρησιμοποιει αλλη ...και πινει για αλλη ....

κι αν ποτε ξεμεινει ....αν λεμε ...που δεν το βλεπω ....γιατι δεν θελει να του γινεις τσιμπουρι ....

θα ρθει να σε ξευτιλισει ....τι ενοω ?

αυτο που θα σου κανει δεν θα εχει ουτε επιθυμια ουτε ποθο ....απλα το κυκνιο ασμα στα παρακαλια σου ....

βρε πουλακι μου τι ειπαμε ?

δεν ειπαμε να βρεις αλλον ?

πανε αυτοι ξεχνατους ....

κοιτα μπροστα ....νεο κοριτσι ....βγες εξω με τις φιλες ...καμια βολτιτσα ...

καποια στιγμη θα βρεθει καποιο καλο παλληκαρι .....

μονο εσυ κοιτα να εισαι καλυτερη ....και ωριμοτερη ....

# 3 στις 17/3/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
εσυ αισθανεσαι ανετα και ωραια με το να παρακαλας καποιον να γυρισει κοντα σου??? δεν νομιζεις οτι ειναι λιγακι υπερβολικο και αστοχο??? αν σε ηθελε και εκεινος, οσο τον θελεις και εσυ, θα ανταποκρινοταν στα μηνυματα σου....
αρα, προχωρας παρακατω....

Racina

# 4 στις 17/3/2012
author
Γυναίκα / 45 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 760
ελααα ξεκολλα!!

Ειπαμε οι πιο πολλες ειμαστε χαζορομαντικες και στον κοσμο μας αλλα οχι και ετσι..
Ερχοταν εξαφανιζοταν εκανε οτι γουσταρε και τωρα ελπιζεις να ξαναγυρισει?

Σεξ ηθελε απο εσενα.. Μονο σεξ. Τωρα βρηκε ή καλυτερο σεξ ή κατι περισοτερο που μπορει να του ελειπε...

μην ξανακανεις τετοιες μυστηριες-χαλαρες-ελευθερες σχεσεις.. δεν τις αντεχεις.

Αντε ..μια αποφαση ειναι.. τραβα ενα τεραστιο χ και αυτοματως κερδιζεις αξιοπρεπεια και αυτοπεποιθηση
Κανείς δεν μπορεί να με πειράξει χωρίς την άδειά μου Το τι νιώθεις και το πώς αντιδράς σε κάτι, είναι πάντα δική σου επιλογή.

mavri_orxidea

# 5 στις 17/3/2012
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Απαντήσεις: 1.147
Ρε κοπελια ξεκολα και να γυρισει θα ναι επειδη εχει ξεμινει,,δεν προκειται να σε δει σοβαρα ουτε αυτος ουτε ο αλλος.Αντε μεγαλη κοπελα εισαι ελεος πια δεν καταλαμβαινεις τα αυτονοητα
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

aseglio

# 6 στις 17/3/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Για κάνα γρήγορο μπορει και να γυρισει...

Τελικα τι φταιει; Τα άρλεκιν; Τα κοσμοπόλιταν; Η σουπερ κατερίνα;

Χμ...

inioxos52

# 7 στις 17/3/2012
author
Ανδρας / 67 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282
Ναι ρε παιδια, το ξερει η κοπελλια πως την ειχε μονο για να την καλαφατιζει μετα απο παρακλησεις της μια φορα την εβδομαδα. Δεν της λετε ομως, το ΓΙΑΤΙ χαθηκε ετσι ξαφνικα ρε γμτ, και σταματησαν οι παρακαλετοι πηδουλοι.

Θα σε πω εγω ρε κοπελλια για να μην βασανιζεσαι απορωντας για την ατιμη συμπεριφορα του, ωστε να ξεκινησεις να βρεις εναν αλλον να παρακαλας, και ωστε να παρεις την εκδικηση σου.

Ετοιμη? Παρτο:

ΣΕ ΒΑΡΕΘΗΚΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΠΛΕΟΝ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΒΔΟΜΑΔΙΑΤΙΚΟ ΠΗΔΟΥΛΟ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΗΝΙΑΙΟ. ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ.
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

# 8 στις 17/3/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by PANITA

Ούτε πραγματικά ούτε στη φαντασία μας το πιστεύουμε!
Δεν θα γυρίσει!

# 9 στις 18/3/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by PANITA
ΤΙ ΛΕΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ????

Το να τον αγαπάς μόνο εσύ δεν δεν αρκεί για να γυρίσει...

cerise

# 10 στις 18/3/2012
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πεύκη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 7.206
Κι εμείς περιμέναμε ότι η Ελλάδα θα τα καταφέρει να μην πτωχεύσει αλλά πτώχευσε. Κι εμείς λιγο πριν περνούσαμε καλά και χορεύαμε πάνω στα τραπέζια αλλά τώρα ούτε τραπέζι για να φάμε δεν θάχουμε έτσι όπως πάμε.

Θέλω να σου πω μεταφορικά ότι περιμένοντας κάποιον που σε απορρίπτει στο βωμό ενός πάθους στιγμής με μερικές επιστροφές -καταστροφές, το μόνο που θα κερδίσεις είναι να χάνεις το χρόνο σου άσκοπα σε καιρούς που ο χρόνος μας επιβάλλεται να μετράει δημιουργικά και εξελικτικά μια και θα πρέπει να κερδίσουμε την ίδια μας τη ζωή. Κι αυτή είναι όσο πολυτιμότερο και δεν αξίζει να τη χαραμίζουμε περιμένοντας ΄σ ένα ακουστικό ή σ ένα κινητό.

Τα έχουμε πει άπειρες φορές εδώ ας το πούμε κι άλλη μια.

dimmaira

# 11 στις 18/3/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Το θέμα δεν είναι αν θα ξαναγυρίσει. Το θέμα είναι αν θα σε αγαπήσει ποτέ όσο τον αγαπάς εσύ, ώστε να σε κάνει ευτυχισμένη. Αν σε σέβεται σαν άνθρωπο. Αφού του πέρασε η κάψα πολύ φοβάμαι ότι πέταξε το "πουλάκι"!
Πόσο καιρό ήσασταν μαζί? Πώς σου φερόταν παλαιότερα?
Το μόνο που ξέρω είναι ότι πρέπει να κρατήσεις ψηλά το κεφάλι και την αξιοπρέπειά σου, γιατί όσο τους παρακαλάς τόσο σε φτύνουν. Αυτό στο λέω από πρώτο χέρι, γιατί το έχω βιώσει πολλές φορές, μία εκ των οποίων πάρα πολύ πρόσφατα.
Και 'γω Σκορπιός είμαι, σκατο-ευαίσθητη, όμως τα παρακάλια έχουν και ένα όριο. Δείξε υπομονή και δύναμη και άσε το χρόνο να βοηθήσει.
Μας έχει πάει "κούρσα" τον τελευταίο καιρό εμάς τους Σκορπιούς!!! Τί να πω!!!
Προσωπική Συμβουλή: κοίτα να βρεις ένα σωστό παιδί (καλή τύχη σ'αυτό) να κάνεις οικογένεια και παιδάκια, όσο σε παίρνει ακόμη, γιατί θα περάσει ο καιρός με όλους αυτούς τους μ@μ@κες και θα χτυπάς και εσύ το κεφάλι σου σαν και εμένα!

demantz

# 12 στις 18/3/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
H δικη μου ερωτηση ειναι αυτη αν γυρισει πισω εσυ θα τον δεχτεις?και αν ναι γιατι για να ξαναπερασεις μετα απο καιρο τα ιδια? οκυριος ειναι ακυρος και ξεγραψετον απο την λιστα!!!!Και οταν το καταφερεις αυτο πιστεψε θα νιωσεις υπεροχα τοσο που δεν θα το πιστευεις .πιστεψε με λιγο δυναμη θελει και λιγο χρονο ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ! ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΜΕ......ΜΠΟΡΕΙΣ !!!!!

# 13 στις 19/3/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Συγνωμη αλλα να ρωτησω κατι αφελες?

Για ποιον ρωταει αν θα γυρισει?

Ο γκομενος η ο αντρας της?

Μονο εγω δεν καταλαβα?

Μαλλον ε?

Καποιος φιλοτιμος συνδικτυος να μου πει παρακαλω!

# 14 στις 19/3/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ομολογω οτι και τα 7 ποσταρισματα που διαβασα δεν καταλαβα!

Racina

# 15 στις 19/3/2012
author
Γυναίκα / 45 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Απαντήσεις: 760
μα ειτε ειναι ο γκομενος, ειτε ο συζυγος ειτε ο καινουριος γκομενος δεν αλλαζει κατι στο πορισμα μας..
Κανείς δεν μπορεί να με πειράξει χωρίς την άδειά μου Το τι νιώθεις και το πώς αντιδράς σε κάτι, είναι πάντα δική σου επιλογή.

# 16 στις 19/3/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Racina
μα ειτε ειναι ο γκομενος, ειτε ο συζυγος ειτε ο καινουριος γκομενος δεν αλλαζει κατι στο πορισμα μας..

Οχι ενταξει,δεν αντιλεγω.....αλλα να , βραχυκυκλωσα!!!!!!!!!

Και δεν μου αρεσει οταν μου συμβαινει.....!

demantz

# 17 στις 19/3/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Νεφελη τωρα καταλαβα ειναι η κυρια με τον αντρα τον φιλο του και τα συναφη .......για ποιον χτυπιεται τωρα?

demantz

# 18 στις 19/3/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by nefeli_34
Ομολογω οτι και τα 7 ποσταρισματα που διαβασα δεν καταλαβα!

Παράθεση:
Text

Για γκομενο μιλαει αφου λεει την ειχε για ξεπετα και μαλιστα τον παρακαλουσε κιολας Μαλλον θα ηταν καλος γα@@@ας αλλιως δεν εξηγειται!!!!!!

dindon

# 19 στις 19/3/2012
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 8.663
πως... θα γυρισει καλη μου....
οταν ξεμεινει απο γκομενα και δεν θα εχει ορεξεις για σεξ.

αν αυτο σε καλυπτει... περιμενε.
"Why is it something so good Just can't function no more? Love ... love will tear us apart again..."

# 20 στις 19/3/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by demantz
Νεφελη τωρα καταλαβα ειναι η κυρια με τον αντρα τον φιλο του και τα συναφη .......για ποιον χτυπιεται τωρα?

Ε ναι ρε demantz......!

Δεν ηταν τοσο απλοικο....εχει backgound λεμε και το χω παρακαλουθησει ανελλιπως!!!!!!!

Στο τελευταιο επεισοδειο το χασα,γι αυτο και ρωτησα!

Για να το ξεκαθαρισω....μην πω καμια μπουρδα!

Με νοεις?

dindonako μου τι κανεις?τωρα δα σε σκεφτομουν ρε συ και τσουπ!

Θα ναι λογω βραχυκυκλωματος μαλλον η τηλεπαθεια!
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε