Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

εχω προβλημα με το σοι του αντρα μου

Σελίδα : 1

nikhh8

# 1 στις 7/4/2012
author
Ανδρας / 32 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μελίσσια
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

γεια σας ειμαι η νικη ειμαι 23 ετων ειμαι σε μια σχεση εδω και 3,5 χρονια με τον Βασιλη που ειναι 30, μενουμε μαζι σχεδον απο την αρχη της σχεσης μας.αυτο που θελω να σας πω και να μου πειτε και σεις την γνωμη σας ειναι οτι αντιμετωπιζω πολυ σοβαρο προβλημα με το σοι του και ιδιαιτερα με τα αδερφια του.Δεν ξερα απο που να πρωτο ξεκινησω, λοιπων...καταρχιν εχει 3 αδερφια 1 αδερφο και 2 αδερφες, οταν τους ειχα πρωτογνωρισει μου φανικαν ολα οκ αλλα στην συνεχεια ολλα αλλαξαν.Αρχισαν να ανακατεβοντε στα παντα, οχι βεβαια μπροστα σε μενα αλλα μονο οταν ηταν με τον Βασιλη,καθε φορα που τους συναντουσε γυριζε σπιτι διαφορετικος.αυτος στην αρχη δεν το αντιαμβανοταν αλλα στην συνεχεια το καταλαβε.δεν ξερω τι να κανω γιατι αυτο συνεχιζετε.το αλλο ειναι οτι με αντιμετωπιζουν σαν κατοτερη τους και δεν μπορω να καταλαβω το γιατι.ειναι και αλλα πολλα πραγματα που θα σας τα πω στην πορεια δεν ξερω γιατι συμπεριφεροντε ετσι δεν τους εχω κανει κατι

morgoth

# 2 στις 9/4/2012
author
Ανδρας / 44 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3.461
αλλαζεις αντρα.

Dardana

# 3 στις 9/4/2012
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651
σημασια δεν εχει τι σκεφτονται οι δικοι του για σενα αλλά τι σκεφτεται ο ιδιος για σενα, και ποσο ωριμος ειναι ωστε να μην επηρεαζεται και να εχει δικη του γνωμη και αποψη για τα θεματα που τον αφορουν. οφειλει να σε προστατευσει απο τυχον "πυρα" απο τους δικους του, καθως και να ξεκαθαρισει τη θεση του μαζι τους εφοσον επιλεγει να ειναι μαζι σου. δεν εννοω να παει κοντρα σ'εκεινους ή να διαλεξει αναμεσα σας, απλα να διαχωρισει καποια πραγματα και να μην "φερνει" προβληματα στο σπιτι λογω της επιρροης που του ασκουν.
αν σ'εσενα κανουν κουμαντο οι συγγενεις σου και σ΄εκεινον οι δικοι του, τοτε σπιτι δεν προκειται να καταφερετε να κανετε μαζι.

Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

lampazero

# 4 στις 9/4/2012
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Δράμας / Δράμα
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 541

Παράθεση:
Originally posted by Dardana
σημασια δεν εχει τι σκεφτονται οι δικοι του για σενα αλλά τι σκεφτεται ο ιδιος για σενα,

somebody961

# 5 στις 9/4/2012
author
Ανδρας / 60 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Παράθεση:
Originally posted by nikhh8
δεν ξερω τι να κανω γιατι αυτο συνεχιζετε.το αλλο ειναι οτι με αντιμετωπιζουν σαν κατοτερη τους

Εκείνο που συμβαίνει είναι ότι αντιμετωπίζουν σαν κατώτερο
ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΤΟΥΣ.

Και εσύ παίζεις το ρόλο του σαμαριού.
Έει, πού πας; Είναι γκρεμός εκεί! Ε, τότε καλά πάω.

inioxos52

# 6 στις 9/4/2012
author
Ανδρας / 66 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282
Βρε κοπελλα μου, τι θελεις και πας και χωνεσαι απο τα 19,5 σου σε τετοιες ιστοριες αντι να χαιρεσαι την ζωη σου στα 23 σου, με οτι κι αν σημαινει αυτο? Τον μπελα σου εψαχνες, και τελικα τον βρηκες.
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

# 7 στις 11/4/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by inioxos52

Βρε κοπελλα μου, τι θελεις και πας και χωνεσαι απο τα 19,5 σου σε τετοιες ιστοριες αντι να χαιρεσαι την ζωη σου στα 23 σου, με οτι κι αν σημαινει αυτο? Τον μπελα σου εψαχνες, και τελικα τον βρηκες.

Πες τσ βρε Ηνί!!! Σε αυτή την ηλικία και να κουβαλάνε τέτοια κόμπλεξ??? Επιτρέπεται????

glykoula89

# 8 στις 14/4/2012
author
Γυναίκα / 32 / Σε διάσταση
Η.Π.Α.
Απαντήσεις: 133

Παράθεση:
Originally posted by inioxos52

γεννηθηκα χωρις να το θελω θα πεθαινω χωρις να το θελω τουλαχιστον αφηστε με να ζησω οπως θελω ΕΓΩ!!! Ποσο λυπάμαι τις γυναίκες που λένε ότι όλοι οι άντρες είναι ίδιοι!!! Αν είχαν λίγη αξιοπρέπεια δεν θα ήξεραν όλους τους άντρες!!! ;) Μερικές φορές οι άνθρωποι βάζουν τοίχους, όχι για να κρατήσουν κάποιους απ'έξω αλλά για να δουν ποιος πραγματικά ενδιαφέρεται για να τους γκρεμίσει!!!

glykoula89

# 9 στις 14/4/2012
author
Γυναίκα / 32 / Σε διάσταση
Η.Π.Α.
Απαντήσεις: 133
Αχ βρε κοπελια λυπαμαι για την κατασταση σου οχι για σενα. 23 χρονων κοπελα και υποφερεσαι με εναν τριανταρη με τα αδελφια του. Αλλαξε αντρα βγες εξω οπως ολες της αλλες κοπελες στην ηλικια μας, μια φορα ζουμε τα νιατα ασ μην την αφησουμε να πανε χαμενη.

γεννηθηκα χωρις να το θελω θα πεθαινω χωρις να το θελω τουλαχιστον αφηστε με να ζησω οπως θελω ΕΓΩ!!! Ποσο λυπάμαι τις γυναίκες που λένε ότι όλοι οι άντρες είναι ίδιοι!!! Αν είχαν λίγη αξιοπρέπεια δεν θα ήξεραν όλους τους άντρες!!! ;) Μερικές φορές οι άνθρωποι βάζουν τοίχους, όχι για να κρατήσουν κάποιους απ'έξω αλλά για να δουν ποιος πραγματικά ενδιαφέρεται για να τους γκρεμίσει!!!

redpassion69

# 10 στις 15/4/2012
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Κερατσίνι
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.016

Μπρε παιδιά η nikhh8 ετών 23 είναι άντρας ???

γιατί έτσι δείχνει το προφίλ η κάνουν πουλάκια τα μάτια μου λόγο

κρασοκατάνυξης του Πάσχα ........

Τώρα ότι και να είσαι μην κάθεσαι στα 23 σου να αναλώνεσαι ούτε με

τον Βασιλάκη ούτε με τα αδέλφια του
Με εκτίμηση
redpassion69

lovecreature

# 11 στις 10/5/2012
author
Γυναίκα / 38 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
εχω ακριβως το ιδιο προβλημα με τον αδερφο του φιλου μου εχουν και μαγαζι και ειναι συνεταιροι.Ενω στην αρχη εδειχνε να με συμπαθει οταν μειναμε μαζι αρχισε να τον διαβαλλλει σε εμενα και να μου λεει τα οικογενειακα τους με πολυ ασχημα λογια και ηθελε μεσω εμου να τον ελεγχει.η κατασταση εφτασε στο απροχωρητο μεχρι που με σκυλοεβρισε λεγοντας μου οτι του τρωω τα λεφτα οτι ειμαι ενα τιποτα ππου εχω κρεμασστει απο πανω του.Αυτο βεβαια το κανει ο ιδιος καθως βγαζει λεφτα απο αυτον.Καταλαβινω οτι φοβηθηκε οτι τον χνει και οτι θα χασει την δουλεια αλλα ολα αυτα που μ ειπε ηταν εντελως ακυρα.ο φιλος μ πηρε το μερος μ αλλα ειναι τοσο στεναχωρημενος που δεν αντεχω να τον βλεπω ετσι.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost