Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

να δειξω οτο ενδιαφερομαι ή μπαα;

Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567

# 41 στις 9/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by KLELIA22
ρε συ .. σε λεει τονε μπανισε.. και αστραψε το ματι της!!!!!!

Ετσι ευκολα νομιζεις οτι οι γυναικες γουσταρουν εναν αντρα;; Και μαλιστα αγνωστο;;

Αν νομιζεις κατι τετοιο εισαι πολυ γελασμενη.

Εδω αλλοι αντρες πολιορκουν μια γυναικα για μηνες η ακομα και για χρονια για να την ριξουν, και η σιγκεκριμενη με το που τον ειδε της γυαλισε;; Δεν γινονται αυτα που λες.

KLELIA22

# 42 στις 9/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by tp_1978

Σιγα την ηττα. Δηλαδη ο μοναδικος αντρας ειναι αυτος στον κοσμο;
Και που ξερεις εσυ οτι τον γουσταρει και δεν ειναι απλως ενα παιχνιδακι της για να τον τσικγλισει να της δωσει σημασια και μετα να τον απορριψει. Που ξερεις εσυ αν δε θελει να το παιξει δυσκολη;

... αυτος της τ αναψε τα λαμπακια...

μα θα σε βαλει τσολια στο..... αυτο της...
αμα εχεις καμμια ιδεα να τονε τουμπαρει.. δωκε..

αλλιως τι δεν μη λες.. που λενε και οι Ποντιοι!!
αυτη η ρατσα γυναικας που περιγραφεις λεγεται cockteaser!!
αλλα πρεπει να εισαι ειται 9 αρι.. ειτε 10αρι για να χει πετυχεσια..

# 43 στις 9/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

[/color]

Ποια ρατσα γυναικας;; Δε σε καταλαβαινω τι εννοεις

KLELIA22

# 44 στις 9/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

αν νομιζεις πως θα πεσω στη λουμπα.. να σου ξαναπω αυτα που σου χουν πει τρισεκατομμυρια φορεες οι αλλοι...
εισαι πολυ γελασμενος!!

http://www.youtube.com/watch?v=lzvy3A-czE0

# 45 στις 9/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:

αν νομιζεις πως θα πεσω στη λουμπα.. να σου ξαναπω αυτα που σου χουν πει τρισεκατομμυρια φορεες οι αλλοι...
εισαι πολυ γελασμενος!!

http://www.youtube.com/watch?v=lzvy3A-czE0

Και εγω θα βαλω το σκυλο μου να κλαιει.

KLELIA22

# 46 στις 9/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Και εγω θα βαλω το σκυλο μου να κλαιει.

achinos

# 47 στις 9/5/2012
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:

Παράθεση:

Σιγα την ηττα. Δηλαδη ο μοναδικος αντρας ειναι αυτος στον κοσμο;
Και που ξερεις εσυ οτι τον γουσταρει και δεν ειναι απλως ενα παιχνιδακι της για να τον τσικγλισει να της δωσει σημασια και μετα να τον απορριψει. Που ξερεις εσυ αν δε θελει να το παιξει δυσκολη;

... αυτος της τ αναψε τα λαμπακια...

μα θα σε βαλει τσολια στο..... αυτο της...
αμα εχεις καμμια ιδεα να τονε τουμπαρει.. δωκε..

αλλιως τι δεν μη λες.. που λενε και οι Ποντιοι!!

Sωπα ρε κλελια...εκλεκτικη λεγεται...τι; μονο ο τιπις θα αρνειται ...πεισματικα να παει μ ολεςαυτες τις χοντρες κ ασχημες κ γριες που τον πολιορκουν επι 24ωρου βασεως;

# 48 στις 9/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by achinos
Sωπα ρε κλελια...εκλεκτικη λεγεται...τι; μονο ο τιπις θα αρνειται ...πεισματικα να παει μ ολεςαυτες τις χοντρες κ ασχημες κ γριες που τον πολιορκουν επι 24ωρου βασεως;

Ποιος με πολιορκησε επι 24ωρου βασεως;;;;

Καλα.....
...................φαντασιωσεις εχεις;;;

hns1602

# 49 στις 9/5/2012
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 7.671

Παράθεση:
Καλα φασκεις και αντιφασκεις;;;;;

1ον:
Εσυ δεν ειπες οτι οι γυναικες δεν δεχονται το φλερτ και οτι ειναι απλησιαστες. Τωρα μου τα γυσρνας παλι;;;

2ον: Ποιος σου ειπε να κρατησει κανεις μια γυναικα. Τι ειναι η γυναικα; Τροπαιο για να την κρατησει. Σαν μεγαλη ιδεα δεν εχετε εσεις οι γυναικες για τον εαυτο σας;;

Δεν μου απαντησες στο ερωτημα μου.

Αν υπαρχουν θερμες γυναικες οπως λες, για ποιο λογο ειναι ΚΑΙ αυτες απλησιαστες;;;;

Διάβασε προσεκτικά αυτά που γράφω, γιατί μπερδεύεσαι...

Πρώτον... οι θερμές γυναίκες ΔΕΝ είναι απλησίαστες... άρα απάντησα και στο ερώτημά σου...

Δεύτερον... όταν το αρσενικό γουστάρει... φυσικά και θέλει να την κρατήσει... για τον εαυτό του και μόνο... μέχρι να τη χορτάσει... να τη βαρεθεί... κατάλαβες;

Κάποιες γυναίκες ΕΙΝΑΙ τρόπαια... το ποιες είναι αυτές... το επιβεβαιώνετε εσείς οι ίδιοι που τις διεκδικείτε...
I want a perfect body... I want a perfect soul...

KLELIA22

# 50 στις 9/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by hns1602
.

.... μα γιατι τροφοδοτειτε αυτη τη συζητηση ενα χρονο τωρα μα τις χιλιες μπανανιες δεν μπορω να σας καταλαβω!!!!!!!!!!!
μα μπιτι χαμενο το'χετε!!

hns1602

# 51 στις 9/5/2012
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση

Παράθεση:
Originally posted by georgebest69

χυλοπιτα Νο 2....μετα την ματζου, ηρθε η σειρα της χαρουλας να μου την προσφερει...τι καλα...στις 3 η μια δωρο...

υ.γ. εξι και εικοσι ειναι...προλαβαινω ακομα...

Τέτοια λέγε να έρθει ο Τάσος να μας λέει μετά δύσκολες και απλησίαστες...

Έλα Ζωρζ... η ματζού μια χαρά είναι... θα της κάνεις και το τέλειο ραντεβού... και θα είναι όλη δική σου... τι άλλο θέλεις;

hns1602

# 52 στις 9/5/2012
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση

Παράθεση:

.... μα γιατι τροφοδοτειτε αυτη τη συζητηση ενα χρονο τωρα μα τις χιλιες μπανανιες δεν μπορω να σας καταλαβω!!!!!!!!!!!

μα μπιτι χαμενο το'χετε!!

Προσπαθούμε να συνδυάσουμε την κοινή πεποίθηση με τη μαθηματική λογική του Τάσου...

Κάτι έχουμε καταφέρει...

Επιπλέον, τον έχω γνωρίσει από κοντά και τον συμπαθώ πολύ!

KLELIA22

# 53 στις 9/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Επιπλέον, τον έχω γνωρίσει από κοντά και τον συμπαθώ πολύ!

... βρε ολα γουδ ειναι στον Τασο.....

εκτος απο ενα μιιιιιικρο κολληματααααααααααακι!!

αυτη η συζητηση ειναι ατερμονη!!
δεν υπαρχει λογος να γινεται!!

# 54 στις 10/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Διάβασε προσεκτικά αυτά που γράφω, γιατί μπερδεύεσαι...

Πρώτον... οι θερμές γυναίκες ΔΕΝ είναι απλησίαστες... άρα απάντησα και στο ερώτημά σου...

Δεύτερον... όταν το αρσενικό γουστάρει... φυσικά και θέλει να την κρατήσει... για τον εαυτό του και μόνο... μέχρι να τη χορτάσει... να τη βαρεθεί... κατάλαβες;

Κάποιες γυναίκες ΕΙΝΑΙ τρόπαια... το ποιες είναι αυτές... το επιβεβαιώνετε εσείς οι ίδιοι που τις διεκδικείτε...

Κατ αρχην . Δεν υπαρχει γυναικα που να μην ειναι απλησιαστη.

Οποτε δεν υπαρχει θερμη γυναικα. Διοτι αν υπηρχε δε θα ηταν απλησιαστη. τετοια γυναικα ομως δεν υπαρχει.

Επειτα τα αρσενικα θελουν να βρουν οσες περισσοτερες γυναικες γινεται.

οποτε αν βρουνμια δεν την θελουν μονο για παρτυ τους, αλλα θελου να τη μοιραζονται.

Καταλαβες τωρα;;;

methismeno_troufaki

# 55 στις 10/5/2012
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 20.565

Παράθεση:
Originally posted by AINTE

Παράθεση:
Originally posted by methismeno_troufaki
Το δικό μου το nick τι λέει δηλαδή?

οτι εισαι μπεκρου?

Μην ψάχνεις την ευτυχία, είναι πάντα μέσα σου...

hns1602

# 56 στις 10/5/2012
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση

Παράθεση:

Οποτε δεν υπαρχει θερμη γυναικα. Διοτι αν υπηρχε δε θα ηταν απλησιαστη. τετοια γυναικα ομως δεν υπαρχει.

οποτε αν βρουνμια δεν την θελουν μονο για παρτυ τους, αλλα θελου να τη μοιραζονται.

Καταλαβες τωρα;;;

Απορρίπτεις κάτι που σου λέει μια γυναίκα για τις γυναίκες... μα εσύ καλέ μου είσαι άντρας... πιο αρμόδιες δεν είμαστε εμείς οι γυναίκες να μιλήσουμε για εμάς;

Ειδικά εγώ... σου έχω δώσει την εντύπωση ότι δεν παραδέχομαι τα κακώς κείμενα του φύλου μου; Το αντίθετο θα έλεγα... περισσότερο κράζω τις γυναίκες, παρά τους άντρες... με κίνδυνο να παρεξηγηθώ...

Και στο παρελθόν, αρκετοί άντρες έχουν προσπαθήσει να σου εξηγήσουν κάποια πράγματα... εσύ αρνείσαι να αποδεχθείς το ο,τιδήποτε δε συμφωνεί με αυτά που εσύ πιστεύεις...

Κράτα μια επιφύλαξη... έστω και σαν υποψία... μπορεί να σου αλλάξει τη ζωή...

somebody961

# 57 στις 10/5/2012
author
Ανδρας / 60 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Παράθεση:

Καταλαβες τωρα;;;

Και κάθε μέρα θα κάνουμε ολομελές συμβούλιο με 59 άντρες και 60 γυναίκες για το ποιος θα πηδήξει ποιάν
που όμως θα πρέπει να συμφωνούν και οι 60 γυναίκες.

Π.χ.: "Απόψε γιώργο θέλω τη κατερίνα, εσύ τη μαριγώ: Τι μας λες ρε, τη κατερίνα τη πήδηξες προχτές, πάααλι;; τι θες τώρα να ..πηδήξω εσένα;"

Οχι άλλο μπάχαλο, όχι άλλο κάρβουνο!!
Να μου λείπει,
Παίρνω την 60η που ..περισσεύει και γλιτώνω την ..ανοργανωσιά! (έχω φαει 5 και δεν έχω ρίξει κανέναν - κατά το γνωστό ανέκδοτο- )!
Έει, πού πας; Είναι γκρεμός εκεί! Ε, τότε καλά πάω.

hns1602

# 58 στις 10/5/2012
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση

Παράθεση:
Originally posted by somebody961
Και κάθε μέρα θα κάνουμε ολομελές συμβούλιο με 59 άντρες και 60 γυναίκες για το ποιος θα πηδήξει ποιάν

Π.χ.: "Απόψε γιώργο θέλω τη κατερίνα, εσύ τη μαριγώ: Τι μας λες ρε, τη κατερίνα τη πήδηξες προχτές, πάααλι;; τι θες τώρα να ..πηδήξω εσένα;"

Να μου λείπει,
Παίρνω την 60η που ..περισσεύει και γλιτώνω την ..ανοργανωσιά! (έχω φαει 5 και δεν έχω ρίξει κανέναν - κατά το γνωστό ανέκδοτο- )!

Είναι ΚΑΙ πρακτικό το ζήτημα!

nuvola

# 59 στις 10/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by somebody961

Να μου λείπει,

# 60 στις 10/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:

Καταλαβες τωρα;;;

Απορρίπτεις κάτι που σου λέει μια γυναίκα για τις γυναίκες... μα εσύ καλέ μου είσαι άντρας... πιο αρμόδιες δεν είμαστε εμείς οι γυναίκες να μιλήσουμε για εμάς;

Ειδικά εγώ... σου έχω δώσει την εντύπωση ότι δεν παραδέχομαι τα κακώς κείμενα του φύλου μου; Το αντίθετο θα έλεγα... περισσότερο κράζω τις γυναίκες, παρά τους άντρες... με κίνδυνο να παρεξηγηθώ...

Και στο παρελθόν, αρκετοί άντρες έχουν προσπαθήσει να σου εξηγήσουν κάποια πράγματα... εσύ αρνείσαι να αποδεχθείς το ο,τιδήποτε δε συμφωνεί με αυτά που εσύ πιστεύεις...

Κράτα μια επιφύλαξη... έστω και σαν υποψία... μπορεί να σου αλλάξει τη ζωή...

Ποια επιφυλαξη;

Ειναι δυνατον να πιστεψω κατι που ειναι εναντια στη φυση;;

Το οτι οι γυναικες ειναι απλησιαστες εκ φυσεως ειναι ΑΞΙΩΜΑ και δεν υπαρχει εξαιρεση σε αυτο. Ειναι σαν να μου λες οτι ο ηλιος ανατελει απο την ανατολη τις 360 μερες το χρονο, ενω τις υπολοιπες 5 μερες ανατελει απο τη δυση. Θα το δεχτω αυτο;; Οχι φυσικα, διοτι ειναι ΝΟΜΟΣ-ΑΞΙΩΜΑ που ισχυει ΠΑΝΤΑ.

Ε λοιπον το ιδιο συμβαινει και με τις γυναικες. Δε φταινε οι ιδιες που ειναι απλησιαστες ουτε εγω τις κραζω γιαυτο. Ετσι ειναι ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ φτιαγμενες οπως και ΚΑΘΕ θηλυκο ζωο.

Για παραδειγμα στα σκυλια, η σκυλιτσα η θηλυκια ειναι απλησιαστη για ΟΛΑ τα αρσενικα ΟΛΟ το χρονο. Τις ημερες ομως που εχει περιοδο και ειναι οι μερες της για να ζευγαρωσει, τη μυριζουν ολα τα αρσενικα και τρεχουν. Ομως ακομα και τοτε ΔΕΝ καθεται σε κανενα αρσενικο, διοτι οταν πανε τα αρσενικα να την πλησιασουν αυτη τους αγριευει και τα διωχνει. το αποτελεσμα ειναι τα αρσενικα να παλαιβουν μεταξυ τους και να σκοτωνονται για το ποιο θα υπερυσχισει για να παει με τη θηλυκια. Οποτε το πιο ΙΣΧΥΡΟ αρσενικο που θα διωξει-νικησει ολα τα υπολοιπα αρσενικα ΜΟΝΟ αυτο θα ζευγαρωσει με τη θηλυκια, ..........
και ΠΑΛΙ δε θα του κατσει η θηλυκια, αλλα το ισχυρο αρσενικο θα τη στριμωξει με το ζορι και η αναπαραγωγη θα γινει μεσω ΒΙΑΣΜΟΥ.

Ετσι λοιτουργουν ολα τα ζωα. Τα θηλυκα ΠΟΤΕ δεν καθονται στα αρσενικα ουτε καν οταν ειναι στις μερες αναπαραγωγης τους, και ο λογος που συμβαινει αυτο, ειναι για να παλαιψουν τα αρσενικα μεταξυ τους και το πιο ισχυρο που θα επιβληθει θα βιάσει το θηλυκο. Στη φυση δεν υπαρχει σεξ. Υπαρχει βιασμος.
Επισης στη φυση ΜΟΝΟ τα αρσενικα εχουν σεξουαλικη επιθυμια και οχι τα θηλυκα.

Αντιστοιχα επομενως στους ανθρωπους, οι γυναιεκς το παιζουν δυσκολες και απλησιαστες για να τις κερδισει ΜΟΝΟ ο οποιο ισχυρος αντρας που θα ΕΠΙΜΕΙΝΕΙ-ΠΟΛΙΟΡΚΗΣΕΙ περισσοτερο απο τους αλλους και που θα εχει και τη μεγαλυτερη αυτοπεποιθηση.

Αρα ειναι ΦΥΣΙΚΟΣ ΝΟΜΟΣ οι γυναικες να ειναι απλησιαστες για τους λογους που εξηγησα.

Υ.Γ: Οι γυναικες δρουν μονογαμικα
Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567
Δεν μπορείτε να απαντήσετε