Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

να δειξω οτο ενδιαφερομαι ή μπαα;

Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567

achinos

# 61 στις 10/5/2012
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764
'Aρεσαν+: 0%
Παει...ξεφυγε παλι...

anta20

# 62 στις 10/5/2012
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Νίκαια
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 11

Παράθεση:
Originally posted by kapia_kapou_kapote
Στο facebook με εχει κανει προσθηκη και οταν του εκανα like σε μια φωτοηγραφια δεν ανταποδωσε. να του δειξω με.αλλον τροπο εκτος απο τα like οτι ενδιαφερομαι;

Γλυκιά μου.. Κατ'αρχάς τα likes που κάνει ένας χρήστης του fb σε έναν άλλον δεν σημαίνει σώνει κ ντε ότι τον/την γουστάρει. Οπότε μπαίνω κατ'ευθείαν στο ψητό. Μίλησέ του, πιάσ'του την κουβέντα κ μάθε κυρίως για τα προσωπικά του (τα οποία κ σ'απασχολούν). Στη συνέχεια αν δεν έχει κάτι με κάποια άλλη κοπέλα ζήτησε τον αριθμό του ή δώσ'του εσύ τον δικό σου. Κ πες να βγείτε καμιά φορά για καμιά βόλτα.. Πρόσεξε όμως!! Εάν ο φίλος του που τα χες μαζί του είναι ο κολλητός του δεν νομίζω να ανταποδώσει... Λόγω της φιλίας τους.. Έτσι είναι τα αγόρια.... Καλή επιτυχία!!!!!

Η Μεγαλύτερη Απόλαυση στη ζωή είναι να κάνεις αυτό που οι άλλοι λένε ότι δε μπορείς!!

# 63 στις 10/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by achinos
Παει...ξεφυγε παλι...

Ξεφευγει κανεις οταν λεει ασυναρτησιες και πραγματα που δεν ισχυουν.

οταν λεει ομως πραγματα προφανη....................

mim123

# 64 στις 10/5/2012
author
Γυναίκα / 29 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 6
στη ζωή πρέπει να παίρνεις ρίσκα! αν του δείξεις ότι ενδιαφέρεσαι και δεν ενδώσει ε και?τι εγινε??η ζωή συνεχίζεται!! αν προσπεράσεις όμως αυτό που νιώθεις,θα σε βασανίζει κάθε μέρα και περισσότερο!!

KLELIA22

# 65 στις 10/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by mim123
στη ζωή πρέπει να παίρνεις ρίσκα! αν του δείξεις ότι ενδιαφέρεσαι και δεν ενδώσει ε και?τι εγινε??η ζωή συνεχίζεται!! αν προσπεράσεις όμως αυτό που νιώθεις,θα σε βασανίζει κάθε μέρα και περισσότερο!!

πολυ αερατη σε διαβαζω Μανδαμιτσα...
ποσες φορες σ εχουν φτυσει.. και το ξεπερασες?

mim123

# 66 στις 10/5/2012
author
Γυναίκα / 29 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες
θα ήταν καλύτερο να μην μάθει πότε αν νιώθει κάτι ο άλλος?

KLELIA22

# 67 στις 10/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
θα ήταν καλύτερο να μην μάθει πότε αν νιώθει κάτι ο άλλος?

δεν διαβασες τη συνταγογραφηση...

like, songs, σχολιο.

that's on off!
για τα παραπανω..
χρειαζεσαι συκωτι ή καβαντζα γκομενακι.. να σου ανεβαζει το"ανηθικο" ..και να μην χαλαστεις.. εαν σε γραψει.

methismeno_troufaki

# 68 στις 10/5/2012
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 20.565

Παράθεση:
Originally posted by tp_1978

Παράθεση:
Originally posted by hns1602

Παράθεση:
Κατ αρχην . Δεν υπαρχει γυναικα που να μην ειναι απλησιαστη.

Οποτε δεν υπαρχει θερμη γυναικα. Διοτι αν υπηρχε δε θα ηταν απλησιαστη. τετοια γυναικα ομως δεν υπαρχει.

Επειτα τα αρσενικα θελουν να βρουν οσες περισσοτερες γυναικες γινεται.

οποτε αν βρουνμια δεν την θελουν μονο για παρτυ τους, αλλα θελου να τη μοιραζονται.

Καταλαβες τωρα;;;

Απορρίπτεις κάτι που σου λέει μια γυναίκα για τις γυναίκες... μα εσύ καλέ μου είσαι άντρας... πιο αρμόδιες δεν είμαστε εμείς οι γυναίκες να μιλήσουμε για εμάς;

Ειδικά εγώ... σου έχω δώσει την εντύπωση ότι δεν παραδέχομαι τα κακώς κείμενα του φύλου μου; Το αντίθετο θα έλεγα... περισσότερο κράζω τις γυναίκες, παρά τους άντρες... με κίνδυνο να παρεξηγηθώ...

Και στο παρελθόν, αρκετοί άντρες έχουν προσπαθήσει να σου εξηγήσουν κάποια πράγματα... εσύ αρνείσαι να αποδεχθείς το ο,τιδήποτε δε συμφωνεί με αυτά που εσύ πιστεύεις...

Κράτα μια επιφύλαξη... έστω και σαν υποψία... μπορεί να σου αλλάξει τη ζωή...

Ποια επιφυλαξη;

Ειναι δυνατον να πιστεψω κατι που ειναι εναντια στη φυση;;

Το οτι οι γυναικες ειναι απλησιαστες εκ φυσεως ειναι ΑΞΙΩΜΑ και δεν υπαρχει εξαιρεση σε αυτο. Ειναι σαν να μου λες οτι ο ηλιος ανατελει απο την ανατολη τις 360 μερες το χρονο, ενω τις υπολοιπες 5 μερες ανατελει απο τη δυση. Θα το δεχτω αυτο;; Οχι φυσικα, διοτι ειναι ΝΟΜΟΣ-ΑΞΙΩΜΑ που ισχυει ΠΑΝΤΑ.

Ε λοιπον το ιδιο συμβαινει και με τις γυναικες. Δε φταινε οι ιδιες που ειναι απλησιαστες ουτε εγω τις κραζω γιαυτο. Ετσι ειναι ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ φτιαγμενες οπως και ΚΑΘΕ θηλυκο ζωο.

Για παραδειγμα στα σκυλια, η σκυλιτσα η θηλυκια ειναι απλησιαστη για ΟΛΑ τα αρσενικα ΟΛΟ το χρονο. Τις ημερες ομως που εχει περιοδο και ειναι οι μερες της για να ζευγαρωσει, τη μυριζουν ολα τα αρσενικα και τρεχουν. Ομως ακομα και τοτε ΔΕΝ καθεται σε κανενα αρσενικο, διοτι οταν πανε τα αρσενικα να την πλησιασουν αυτη τους αγριευει και τα διωχνει. το αποτελεσμα ειναι τα αρσενικα να παλαιβουν μεταξυ τους και να σκοτωνονται για το ποιο θα υπερυσχισει για να παει με τη θηλυκια. Οποτε το πιο ΙΣΧΥΡΟ αρσενικο που θα διωξει-νικησει ολα τα υπολοιπα αρσενικα ΜΟΝΟ αυτο θα ζευγαρωσει με τη θηλυκια, ..........
και ΠΑΛΙ δε θα του κατσει η θηλυκια, αλλα το ισχυρο αρσενικο θα τη στριμωξει με το ζορι και η αναπαραγωγη θα γινει μεσω ΒΙΑΣΜΟΥ.

Ετσι λοιτουργουν ολα τα ζωα. Τα θηλυκα ΠΟΤΕ δεν καθονται στα αρσενικα ουτε καν οταν ειναι στις μερες αναπαραγωγης τους, και ο λογος που συμβαινει αυτο, ειναι για να παλαιψουν τα αρσενικα μεταξυ τους και το πιο ισχυρο που θα επιβληθει θα βιάσει το θηλυκο. Στη φυση δεν υπαρχει σεξ. Υπαρχει βιασμος.
Επισης στη φυση ΜΟΝΟ τα αρσενικα εχουν σεξουαλικη επιθυμια και οχι τα θηλυκα.

Αντιστοιχα επομενως στους ανθρωπους, οι γυναιεκς το παιζουν δυσκολες και απλησιαστες για να τις κερδισει ΜΟΝΟ ο οποιο ισχυρος αντρας που θα ΕΠΙΜΕΙΝΕΙ-ΠΟΛΙΟΡΚΗΣΕΙ περισσοτερο απο τους αλλους και που θα εχει και τη μεγαλυτερη αυτοπεποιθηση.

Αρα ειναι ΦΥΣΙΚΟΣ ΝΟΜΟΣ οι γυναικες να ειναι απλησιαστες για τους λογους που εξηγησα.

Υ.Γ: Οι γυναικες δρουν μονογαμικα

Τώρα εξηγείται γιατί βλέπω πολλά αρσενικά σκυλιά να το κάνουν μεταξύ τους... Κουράστηκαν να παλεύουν...
Μην ψάχνεις την ευτυχία, είναι πάντα μέσα σου...

# 69 στις 10/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

TP , πόσες την μέρα;

mim123

# 70 στις 10/5/2012
author
Γυναίκα / 29 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες
εγω δεν ειπα κατι αλλο!! ο καθενας εκφραζεται οπως καταλαβαινει...εγω απλα της ειπα πως αν δεν ενδωσει δεν χαθηκε και ο κοσμος φιλη μου!

KLELIA22

# 71 στις 10/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
*thats enough

methismeno_troufaki

# 72 στις 10/5/2012
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 20.565

Παράθεση:

Δεν είναι πάντα τόσο απλό να πεις η ζωή συνεχίζεται! Σκέψου πόσο καιρό παίρνει να ξεπεράσεις έναν χωρισμό...

Ωστόσο, θα πρέπει να τον προσεγγίσει για να μπορέσει κι αυτός να πάρει χαμπάρι τι γίνεται! Όπως είπε κάποιο άλλο μέλος το like δεν σημαίνει ότι της αρέσει γενικά, αλλά ότι της αρέσει μια φωτογραφία του!
Μην ψάχνεις την ευτυχία, είναι πάντα μέσα σου...

somebody961

# 73 στις 10/5/2012
author
Ανδρας / 60 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Παράθεση:

και ΠΑΛΙ δε θα του κατσει η θηλυκια, αλλα το ισχυρο αρσενικο θα τη στριμωξει με το ζορι και η αναπαραγωγη θα γινει μεσω ΒΙΑΣΜΟΥ.

Ετσι λοιτουργουν ολα τα ζωα. Τα θηλυκα ΠΟΤΕ δεν καθονται στα αρσενικα ουτε καν οταν ειναι στις μερες αναπαραγωγης τους

Μοιάζει να βι-άζεται;

Περισσότερο μου μοιάζει να είδε το φακό και να νόμισε πως ήρθανε από το PlayCat(Boy!), και προτίμησε να ποζάρει για αυτό να κάνει τη καριέρα μοντέλας,
παρά για τον γάτο - πίσω μου σε έχω σατανά!
Παρ όλα αυτά, την ουρίτσα της τη κάνει στην άκρη για να κάνει χώρο στο μλκα!!

Τον βλαμηλίθιο τον έχουμε και άλλη στιγμή, την καριέρα όμως της μοντέλας κάθε πότε;

Κλασσικά δλδ που όταν το κάνουν πολλές σκέφτονται άλλα πράγματα, και ο άλλος πίσω της εθέστην, να ξαλαφρώσει τον νοιάζει
χωρίς να τον νοιάζει τι σκέφτεται το ταίρι αυτή τη στιγμή!
Έει, πού πας; Είναι γκρεμός εκεί! Ε, τότε καλά πάω.

# 74 στις 10/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by methismeno_troufaki
Τώρα εξηγείται γιατί βλέπω πολλά αρσενικά σκυλιά να το κάνουν μεταξύ τους... Κουράστηκαν να παλεύουν...

Aπλως ξερεις τι γινεται? Τα αρσενικα θελουν να πηδηξουν. Ειναι η βιολογικη επιτακτικη τους αναγκη αυτη, την οποια δεν εχουν τα θηλυκα. οποτε οσα αρσενικα δε βρισκουν θηλυκα, καπως πρεπει να βολευτουν
βεβαιαια μετα απο καποια ηλικια και τα αρσενικα γινονται το ιδιο μετα θηλυκα, δηλαδη παυουν να εχουν ορμες.

Στα σκυλια δεν ξερω μετα απο ποια ηλικια τα αρσενικα δεν εχουν ορμες.

για τους ανθρωπους γνωριζω. Μετα τα 32 οι αντρες γινονται σε αυτο το θεμα σαν τις γυναικες. NO kookoo, δηλαδη.

aseglio

# 75 στις 10/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Απορω πως δεν κατέληξες αλκοολικος ή ναρκομανής...

Συνηθως τα προβληματα και οι εμμονες εκει ρίχνουν τον κοσμο.

# 76 στις 10/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by aseglio

ε;;;;;;;

aseglio

# 77 στις 10/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:

ε;;;;;;;

Τι δεν καταλαβαινεις;;;; Τιι...δεν...καταλαβαινεις;;

# 78 στις 10/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Τι δεν καταλαβαινεις;;;; Τιι...δεν...καταλαβαινεις;;

Για ολα τα προβληματα της ζωης (εκτος της υγειας), υπαρχουν παντα τουλαχιστον 2 λυσεις. Λεω τουλαχιστον γιατι μπορει να ειναι και περισσοτερες απο 2.

Η μια ειναι αυτη που λες εσυ. Ειναι η ευκολη λυση και θα ελεγα ηττοπαθης λυση. Δηλαδη να πεσει κανεις στα ναρκωτικα η στο αλκοολ για να ξεχασει το προβλημα του.

Μια αλλη λυση ειναι να αντιμετωπισει καταματα το προβλημα του. Που ειναι σιγουρα πιο δυσκολη λυση απο την πρωτη, αλλα εξακολουθει να ειναι εφικτη.

Υπαρχουν και τριτες και τεταρτες λυσεις οπως για παραδειγμα πλαγιες λυσεις μεσω του χρηματος που εχει μεγαλη αξια σημερα...

Οποτε σκεψου λιγο πιο σφαιρικα

# 79 στις 10/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Για ολα τα προβληματα της ζωης (εκτος της υγειας), υπαρχουν παντα τουλαχιστον 2 λυσεις. Λεω τουλαχιστον γιατι μπορει να ειναι και περισσοτερες απο 2.

Η μια ειναι αυτη που λες εσυ. Ειναι η ευκολη λυση και θα ελεγα ηττοπαθης λυση. Δηλαδη να πεσει κανεις στα ναρκωτικα η στο αλκοολ για να ξεχασει το προβλημα του.

Μια αλλη λυση ειναι να αντιμετωπισει καταματα το προβλημα του. Που ειναι σιγουρα πιο δυσκολη λυση απο την πρωτη, αλλα εξακολουθει να ειναι εφικτη.

Και όμως... είπε κάτι σωστό!

hns1602

# 80 στις 11/5/2012
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 7.671

Παράθεση:
Ποια επιφυλαξη;

Ειναι δυνατον να πιστεψω κατι που ειναι εναντια στη φυση;;

Το οτι οι γυναικες ειναι απλησιαστες εκ φυσεως ειναι ΑΞΙΩΜΑ και δεν υπαρχει εξαιρεση σε αυτο. Ειναι σαν να μου λες οτι ο ηλιος ανατελει απο την ανατολη τις 360 μερες το χρονο, ενω τις υπολοιπες 5 μερες ανατελει απο τη δυση. Θα το δεχτω αυτο;; Οχι φυσικα, διοτι ειναι ΝΟΜΟΣ-ΑΞΙΩΜΑ που ισχυει ΠΑΝΤΑ.

Ε λοιπον το ιδιο συμβαινει και με τις γυναικες. Δε φταινε οι ιδιες που ειναι απλησιαστες ουτε εγω τις κραζω γιαυτο. Ετσι ειναι ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ φτιαγμενες οπως και ΚΑΘΕ θηλυκο ζωο.

Για παραδειγμα στα σκυλια, η σκυλιτσα η θηλυκια ειναι απλησιαστη για ΟΛΑ τα αρσενικα ΟΛΟ το χρονο. Τις ημερες ομως που εχει περιοδο και ειναι οι μερες της για να ζευγαρωσει, τη μυριζουν ολα τα αρσενικα και τρεχουν. Ομως ακομα και τοτε ΔΕΝ καθεται σε κανενα αρσενικο, διοτι οταν πανε τα αρσενικα να την πλησιασουν αυτη τους αγριευει και τα διωχνει. το αποτελεσμα ειναι τα αρσενικα να παλαιβουν μεταξυ τους και να σκοτωνονται για το ποιο θα υπερυσχισει για να παει με τη θηλυκια. Οποτε το πιο ΙΣΧΥΡΟ αρσενικο που θα διωξει-νικησει ολα τα υπολοιπα αρσενικα ΜΟΝΟ αυτο θα ζευγαρωσει με τη θηλυκια, ..........

Ετσι λοιτουργουν ολα τα ζωα. Τα θηλυκα ΠΟΤΕ δεν καθονται στα αρσενικα ουτε καν οταν ειναι στις μερες αναπαραγωγης τους, και ο λογος που συμβαινει αυτο, ειναι για να παλαιψουν τα αρσενικα μεταξυ τους και το πιο ισχυρο που θα επιβληθει θα βιάσει το θηλυκο. Στη φυση δεν υπαρχει σεξ. Υπαρχει βιασμος.
Επισης στη φυση ΜΟΝΟ τα αρσενικα εχουν σεξουαλικη επιθυμια και οχι τα θηλυκα.

Αντιστοιχα επομενως στους ανθρωπους, οι γυναιεκς το παιζουν δυσκολες και απλησιαστες για να τις κερδισει ΜΟΝΟ ο οποιο ισχυρος αντρας που θα ΕΠΙΜΕΙΝΕΙ-ΠΟΛΙΟΡΚΗΣΕΙ περισσοτερο απο τους αλλους και που θα εχει και τη μεγαλυτερη αυτοπεποιθηση.

Αρα ειναι ΦΥΣΙΚΟΣ ΝΟΜΟΣ οι γυναικες να ειναι απλησιαστες για τους λογους που εξηγησα.

Για τις μέλισσες... έχεις να πεις κάτι; Ή εκεί η φύση κάνει μια εξαίρεση;
I want a perfect body... I want a perfect soul...
Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567
Δεν μπορείτε να απαντήσετε