Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
να δειξω οτο ενδιαφερομαι ή μπαα;

Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567

hns1602

# 81 στις 11/5/2012
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 7.671
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by tp_1978
Μετα τα 32 οι αντρες γινονται σε αυτο το θεμα σαν τις γυναικες. NO kookoo, δηλαδη.

Δηλαδή οι άνω των 32 δεν πηδάνε;

Και εγώ τι κάνω τόσα χρόνια; Με ποιους πηγαίνω; Κατά φαντασία σεξ έχω;

Άσε μας ρε Τάσο... άκου δεν κάνει κούκου... νομίζεις φίλε μου... νομίζεις...
I want a perfect body... I want a perfect soul...

# 82 στις 11/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by hns1602

Παράθεση:
Μετα τα 32 οι αντρες γινονται σε αυτο το θεμα σαν τις γυναικες. NO kookoo, δηλαδη.

Σιγκρινε εναν αντρα 32 χρονων με εναν αντρα 22 χρονων σεξουαλικα και ελα μετα να μου πεις.

Η μαλλον καλυτερα....τον ΙΔΙΟ αντρα οταν ειναι 22 χρονων και οταν ειναι 32 χρονων.

methismeno_troufaki

# 83 στις 11/5/2012
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 20.565

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

Σιγκρινε εναν αντρα 32 χρονων με εναν αντρα 22 χρονων σεξουαλικα και ελα μετα να μου πεις.

Η μαλλον καλυτερα....τον ΙΔΙΟ αντρα οταν ειναι 22 χρονων και οταν ειναι 32 χρονων.

Για πάνε εδώ...

http://www.sxeseis.gr/viewthread.php?tid=37661
Μην ψάχνεις την ευτυχία, είναι πάντα μέσα σου...

# 84 στις 11/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Για τις μέλισσες... έχεις να πεις κάτι; Ή εκεί η φύση κάνει μια εξαίρεση;

Στις μελισσες ισχυει ΟΣΑ ειπα σε ΑΚΟΜΑ μεγαλυτερο βαθμο.

Χιλιαδες αρσενικες μελισσες (κυφινες) κυνηγανε τη βασιλισσα μελισσα για να ζευγαρωσουν. Η βασιλισσα μελισσα τρεχει για να γλιτωσει και στο τελος οποια αρσενικη μελισσα εχει απομεινει τοτε γινεται το ζευγαρωμα.
Ειδικα για τις μελισσες που ειπες ισχεει οτι ακριβως ειπα στο 100πλασιο βαθμο

methismeno_troufaki

# 85 στις 11/5/2012
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη

Παράθεση:

Παράθεση:
Για τις μέλισσες... έχεις να πεις κάτι; Ή εκεί η φύση κάνει μια εξαίρεση;

Στις μελισσες ισχυει ΟΣΑ ειπα σε ΑΚΟΜΑ μεγαλυτερο βαθμο.

Χιλιαδες αρσενικες μελισσες (κυφινες) κυνηγανε τη βασιλισσα μελισσα για να ζευγαρωσουν. Η βασιλισσα μελισσα τρεχει για να γλιτωσει και στο τελος οποια αρσενικη μελισσα εχει απομεινει τοτε γινεται το ζευγαρωμα.
Ειδικα για τις μελισσες που ειπες ισχεει οτι ακριβως ειπα στο 100πλασιο βαθμο

Μάλλον κάνεις λάθος...

Η βασίλισσα δεν ζευγαρώνει με ένα, αλλά με πολλά αρσενικά, 30-50 κηφήνες. Και δεν γίνεται καμία μάχη μεταξύ τους...

# 86 στις 11/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by methismeno_troufaki
Μάλλον κάνεις λάθος...

Η βασίλισσα δεν ζευγαρώνει με ένα, αλλά με πολλά αρσενικά, 30-50 κηφήνες. Και δεν γίνεται καμία μάχη μεταξύ τους...

Επειδη εισαι επιστημονας, θελω αποδειξεις. Με σχετικα λινκ.......ξερεις εσυ.

methismeno_troufaki

# 87 στις 11/5/2012
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη

Παράθεση:

Παράθεση:
Μάλλον κάνεις λάθος...

Επειδη εισαι επιστημονας, θελω αποδειξεις. Με σχετικα λινκ.......ξερεις εσυ.

A virgin Queen leaves the hive on a mating flight when she is about five days old and will mate (while flying) with approximately thirty drones, all of whom will die after mating. In fact, the latest research shows that up to fifty drones may be involved in the mating of each virgin queen.

Σου κάνει?

# 88 στις 11/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

A virgin Queen leaves the hive on a mating flight when she is about five days old and will mate (while flying) with approximately thirty drones, all of whom will die after mating. In fact, the latest research shows that up to fifty drones may be involved in the mating of each virgin queen.

Σου κάνει?

Ναι. ΟΚ.

Ας παρουμε τα θηλαστικα καλυτερα στα οποια ειναι και ο ανθρωπος.

# 89 στις 11/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Οταν τελειωσετε με την αναπαραγωγη της μελισσουλας......πιαστε τις πασχαλιτσες!

Τρουφακι θα χρειαστεις διακοπες διαρκειας και εχουμε και κριση μην ξεχνας!

# 90 στις 11/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by nefeli_34

Βασικα η μελετη στης σεξουαλικοτητας των ζωων μας δινει πολλες πληροφοριες για τη φυση και τη διαφορετικοτητα των 2 φύλων. Οποτε ετσι μπορει πιο ευκολα κανεις να δει τι υπαρχει πισω απο τα κοινωνικα δεδομενα, τις συμπεριφορες των ανθρωπων, και τις σχεσεις των δυο φυλων.

methismeno_troufaki

# 91 στις 11/5/2012
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη

Παράθεση:
Originally posted by nefeli_34

Όλα τα παιδάκια από τις μελισσούλες δεν ξεκινάνε?

Νεφελάκι μου μερικές μέρες με τα κατάλληλα άτομα είναι αρκετές!

# 92 στις 11/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Και το δουλεμα παει συννεφο.

Εγω φταιω που καθομαι και ασχολουμαι, για να αποδειξω τα αυτονοητα.

Και αντι να τα δεχτειτε (τα αυτονοητα), εσεις με κραζετε συνεχως.

Κριμα

hns1602

# 93 στις 11/5/2012
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση

Παράθεση:

Στα 22 ο άντρας είναι άγουρο φρούτο... μπορεί να έχει εξαιρετικές αντοχές... αλλά δεν ξέρει ούτε πώς να αγγίξει μια γυναίκα...

Στα 32 έχει περισσότερες εμπειρίες, άρα μπορεί να προσφέρει μεγαλύτερη ευχαρίστηση σε μια γυναίκα...

Στα 42 δε το συζητώ... εάν είναι μερακλής (από τα νιάτα του) τότε στη φάση αυτή είναι ΘΕΟΣ... διότι πλέον μετράει +εμπειρία +αντοχές (έχει μάθει πια πώς να τις ελέγχει) +είναι σε θέση να προσφέρει κάτι πολύ περισσότερο από σεξ σε μια γυναίκα... γι' αυτό σου λέω Τάσο... ποια 20+ και 30+... στα 40+ ΘΕΟΣ!!!

# 94 στις 11/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:

Στα 22 ο άντρας είναι άγουρο φρούτο... μπορεί να έχει εξαιρετικές αντοχές... αλλά δεν ξέρει ούτε πώς να αγγίξει μια γυναίκα...

Στα 32 έχει περισσότερες εμπειρίες, άρα μπορεί να προσφέρει μεγαλύτερη ευχαρίστηση σε μια γυναίκα...

Στα 42 δε το συζητώ... εάν είναι μερακλής (από τα νιάτα του) τότε στη φάση αυτή είναι ΘΕΟΣ... διότι πλέον μετράει +εμπειρία +αντοχές (έχει μάθει πια πώς να τις ελέγχει) +είναι σε θέση να προσφέρει κάτι πολύ περισσότερο από σεξ σε μια γυναίκα... γι' αυτό σου λέω Τάσο... ποια 20+ και 30+... στα 40+ ΘΕΟΣ!!!

Στα 20 δεν του πεφτει οσες φορες και να το κανει. Και εχει και τετοια λυσσα και επιθυμια που θελει να κανει τα ΠΑΝΤΑ σε μια γυναικα στο σεξ απο τα πιο προκαταρκτικα μεχρι τα πιο προχωρημενα, και μπορει να ικανοποιησει και την πιο ψυχρη και απαιτητικη γυναικα.

Στα 30 του σηκωνεται με τα βιας, η επιθυμια του ειναι μειωμενη και γενικως δεν εχει και πολυ ορεξη. Αρα μπορει να ικανοποιησει πολυ μικροτερο ποσοστο γυναικων. Αφου εχει μειωμενη επιθυμια, κανει και λιγοτερα κολπα στο σεξ.

Στα 40 πλεον δεν του σηκωνεται με τιποτα, και επισης δεν υπαρχει καν σεξουαλικη επιθυμια για να κανει τιποτα. Εχει τελειωσει η ιστορια.

Δεν ειναι θεμα εμπειριων. Ειναι θεμα επιθυμιας.

methismeno_troufaki

# 95 στις 11/5/2012
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

Στα 20 δεν του πεφτει οσες φορες και να το κανει. Και εχει και τετοια λυσσα και επιθυμια που θελει να κανει τα ΠΑΝΤΑ σε μια γυναικα στο σεξ απο τα πιο προκαταρκτικα μεχρι τα πιο προχωρημενα, και μπορει να ικανοποιησει και την πιο ψυχρη και απαιτητικη γυναικα.

Στα 30 του σηκωνεται με τα βιας, η επιθυμια του ειναι μειωμενη και γενικως δεν εχει και πολυ ορεξη. Αρα μπορει να ικανοποιησει πολυ μικροτερο ποσοστο γυναικων. Αφου εχει μειωμενη επιθυμια, κανει και λιγοτερα κολπα στο σεξ.

Στα 40 πλεον δεν του σηκωνεται με τιποτα, και επισης δεν υπαρχει καν σεξουαλικη επιθυμια για να κανει τιποτα. Εχει τελειωσει η ιστορια.

Δεν ειναι θεμα εμπειριων. Ειναι θεμα επιθυμιας.

Τα λες λίγο ανάποδα...

Στα 20 ένας άντρας είναι ψεκάστε σκουπίστε τελειώσατε... Δεν τον ενδιαφέρουν ούτε προκαταρκτικά ούτε ξέρει πως να ικανοποιήσει μια γυναίκα.

Στα 30 έχει αρχίσει να μαθαίνει, ξέρει τι σημαίνει κάθε τι που βλέπει στο σώμα μιας γυναίκας και ξέρει πως να την ικανοποιήσει.

# 96 στις 11/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Τα λες λίγο ανάποδα...

Στα 20 ένας άντρας είναι ψεκάστε σκουπίστε τελειώσατε... Δεν τον ενδιαφέρουν ούτε προκαταρκτικά ούτε ξέρει πως να ικανοποιήσει μια γυναίκα.

Στα 30 έχει αρχίσει να μαθαίνει, ξέρει τι σημαίνει κάθε τι που βλέπει στο σώμα μιας γυναίκας και ξέρει πως να την ικανοποιήσει.

να σε ρωτησω κατι;

ποτε απολαμβανεις περισσοτερο το φαγητο σου; Οταν πεινας πολυ η οταν δεν εχεις ορεξη;
οταν πεινας πολυ θα θες να τα φας ολα, θες να βαλεις και τη γαρνιτουρα, και τη σαλατα, και το αλατι, και να φας και το επιδορπιο, και να φας και το γλυκο, και ΟΛΑ.

Οταν δεν πεινας, αρχιζεις και στριφογυριζεις το πιρουνι στο πιατο και μετα βιας τρως μια πιρουνια, η αρχιζεις τα, ''δε μου αρεσει αυτο το φαι'' και γανικως ξενερωνεις.

Ε το ιδιο και με το σεξ. Οταν εχεις εντονη ερωτικη επιθυμια και εντονες ορμες και πεινα για σεξ, θες να κανεις τα παντα, και να απολαυσεις τα παντα οπως και να προσφερεις ευχαριστιση και στον αλλον.

οταν δεν εχεις ορεξη για σεξ, εισαι του στιλ ''αντε να τελειωνουμε να φευγουμε'' και δε σε νοιαζει να κανεις πολλα πραγματα.

Και επειδη ο αντρας στα 20 εχεις πολλες ορμες και πολυ πεινα για σεξ, θελει να τα κανει ΟΛΑ και να ικανοποιησει κιόλλας τη συντροφο του.

Στα 30 και μετα που δεν εχει πλεον ορεξη και επιθυμια, ειναι του στιλ ''ψεκαστε σκουπιστε τελειωσατε'' (αφου δεν εχει και αντοχες για περισσοτερα), και το πολυ πολυ να τον δεις μετα να ροχαλιζει ψωφιος.
Αρα ισχυει το αντιθετο απο αυτο που λες.

hns1602

# 97 στις 11/5/2012
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Τάσο αγόρι μου... και στα 20... και στα 30... και στα 40 σηκώνεται το ρημάδι...

Και ακόμα και όταν δεν είναι πολύ ντούρο... βολεύει για κάποιες στάσεις...

Η κάθε ηλικία έχει τα θετικά και τα αρνητικά της...

Όταν ένας άντρας όμως είναι σεξουαλικά ενεργός... δεν έχει λόγο να φοβάται την ηλικία...

# 98 στις 11/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Τάσο αγόρι μου... και στα 20... και στα 30... και στα 40 σηκώνεται το ρημάδι...

Και ακόμα και όταν δεν είναι πολύ ντούρο... βολεύει για κάποιες στάσεις...

Η κάθε ηλικία έχει τα θετικά και τα αρνητικά της...

Όταν ένας άντρας όμως είναι σεξουαλικά ενεργός... δεν έχει λόγο να φοβάται την ηλικία...

Εισαι αντρας;; Πως ξερεις λοιπον;; απο αυτους που ειχες;;

Και τους σιγκεκριμενους που ειχες τους ειχες τεσταρει σε καθε τους ηλικια;; Τον ΙΔΙΟ αντρα σε διαφορετικες ηλικιες.

Διαφορετικα δεν εχεις αποψη.

methismeno_troufaki

# 99 στις 11/5/2012
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη

Παράθεση:
να σε ρωτησω κατι;

ποτε απολαμβανεις περισσοτερο το φαγητο σου; Οταν πεινας πολυ η οταν δεν εχεις ορεξη;
οταν πεινας πολυ θα θες να τα φας ολα, θες να βαλεις και τη γαρνιτουρα, και τη σαλατα, και το αλατι, και να φας και το επιδορπιο, και να φας και το γλυκο, και ΟΛΑ.

Οταν δεν πεινας, αρχιζεις και στριφογυριζεις το πιρουνι στο πιατο και μετα βιας τρως μια πιρουνια, η αρχιζεις τα, ''δε μου αρεσει αυτο το φαι'' και γανικως ξενερωνεις.

Ε το ιδιο και με το σεξ. Οταν εχεις εντονη ερωτικη επιθυμια και εντονες ορμες και πεινα για σεξ, θες να κανεις τα παντα, και να απολαυσεις τα παντα οπως και να προσφερεις ευχαριστιση και στον αλλον.

οταν δεν εχεις ορεξη για σεξ, εισαι του στιλ ''αντε να τελειωνουμε να φευγουμε'' και δε σε νοιαζει να κανεις πολλα πραγματα.

Και επειδη ο αντρας στα 20 εχεις πολλες ορμες και πολυ πεινα για σεξ, θελει να τα κανει ΟΛΑ και να ικανοποιησει κιόλλας τη συντροφο του.

Στα 30 και μετα που δεν εχει πλεον ορεξη και επιθυμια, ειναι του στιλ ''ψεκαστε σκουπιστε τελειωσατε'' (αφου δεν εχει και αντοχες για περισσοτερα), και το πολυ πολυ να τον δεις μετα να ροχαλιζει ψωφιος.
Αρα ισχυει το αντιθετο απο αυτο που λες.

Όταν πεινάς πολύ πέφτεις με τα μούτρα στο φαγητό και δεν σε νοιάζει αν αυτό που θα φας έχει γαρνιτούρες κλπ. Θέλεις απλά να χορτάσεις την πείνα σου. Έτσι είναι και ένας άντρας στα 20.

Όταν όμως έχεις χορτάσει, θέλεις ένα περιποιημένο πιάτο, μαγειρεμένο προσεχτικά, σερβιρισμένο όμορφα, με τη γαρνιτούρα του, με τα μπαχαρικά του, με εκλεπτυσμένη γεύση, που θέλεις να το απολαύσεις όσο γίνεται περισσότερο και με τον καλύτερο δυνατό τρόπο. Έτσι είναι ο άντρας στα 30.

# 100 στις 11/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Όταν πεινάς πολύ πέφτεις με τα μούτρα στο φαγητό και δεν σε νοιάζει αν αυτό που θα φας έχει γαρνιτούρες κλπ. Θέλεις απλά να χορτάσεις την πείνα σου. Έτσι είναι και ένας άντρας στα 20.

Όταν όμως έχεις χορτάσει, θέλεις ένα περιποιημένο πιάτο, μαγειρεμένο προσεχτικά, σερβιρισμένο όμορφα, με τη γαρνιτούρα του, με τα μπαχαρικά του, με εκλεπτυσμένη γεύση, που θέλεις να το απολαύσεις όσο γίνεται περισσότερο και με τον καλύτερο δυνατό τρόπο. Έτσι είναι ο άντρας στα 30.

Δηλαδη εσυ οταν ΔΕΝ πεινας θες να φας πολυ περιποιημενο πιατο. Επειδη δεν πεινας.
Και μετα ξυπνησες.
Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.