Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Η κοπέλα που μου αρέσει...

Σελίδα : 1

Lkfs1

# 1 στις 13/5/2012
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Η κοπέλα που μου αρέσει...

Πρόσφατα μέσα από μια φίλη μου γνώρισα μια κοπέλα που μου αρέσει πολύ (έχω πολύ καιρό να νοιώσω έτσι).
Μία μέρα βγήκαμε σε μεγάλη παρέα όλοι μαζί, και την επόμενη την περάσαμε πάλι μαζί όλη η παρέα. Όλη την άλλη μέρα αυτή η κοπέλα με κοίταζε, μιλούσαμε πολύ και γενικά έδειχνε να ασχολείται ιδιαίτερα μαζί μου. Με τους άλλους τίποτα ιδιαίτερο πέρα από τα τυπικά.

Είπα στη φίλη μου ότι μου αρέσει η καινούργια κοπέλα, και μου είπε ότι με γουστάρει μια άλλη φίλη της και ότι θα πρέπει να κάνω κάτι με αυτή. Εμένα η αλλη δεν μου αρέσει.
Και η φίλη μου είπε ότι η κοπέλα που μου αρέσει γουστάρει κάποιον άλλο απο την παρέα.

Τι λέτε να κάνω?

barethika

# 2 στις 14/5/2012
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Ηλείας / Καλλιθέα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 131
μεσιέ.....προχωρα το μόνος σου και μην ρωτάς κανεναν.....

κάτι δεν μου αρέσει στα λεγόμενα της φίλης σου για το ποιος αρέσει σε ποιον....

πάρτο αλλιώς....και πράξε τα δέοντα με την κοπελιά που σου αρέσει
ηττπ://αδφ.λυ/5φι5υ ηττπ://αδφ.λυ/?ιδ=1352340

wish_

# 3 στις 14/5/2012
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 2.775
Άσε τη φίλη σου καταμέρος και πάρε το παιχνίδι στα χέρια σου.Δε θα σου πει κανείς και καμιά πια θα επιλέξεις για να είσαι μαζί της.

Αν αυτή σου αρέσει τότε παίξε με αυτήν και μην δίνεις αναφορά στην φίλη σου.
Την επόμενη φορά που θα βγείτε κάθισε πιο κοντά της και άρχισε να της μιλάς περί ανέμων και υδάτων χωρίς να καρφώνεσαι ιδιαίτερα.Και άλλος να της αρέσει άσε να στο πει η ίδια.Μέχρι τότε εξάλλου μπορεί και ν΄αλλάξει γνώμη.
Η ζωή δεν είναι όπως θα έπρεπε να είναι,είναι όπως είναι! Ο τρόπος που την αντιμετωπίζεις κάνει τη διαφορά.

tzotzoulini

# 4 στις 14/5/2012
author
Γυναίκα / 26 / Διαζευγμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Εύοσμος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4
Να μην κανεις τιποτα με καμια απο της 2..αν ειναι και φιλες η κοπελες ειδικα..αφου δεν σου αρεσει η μια πες την φιλη σου οτι εσυ απλα εχεις κολισει με την αλη κοπελα,ασχετα αν αυτη θελει αλον..απλος συνεχισε να μιλας στην κοπελα που σου αρεσει..τυπικα και ετσι φαση ποτε δεν ξες που θα βγη:>

Confused_Girl

# 5 στις 14/5/2012
author
Γυναίκα / 30 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 31
Θα συμφωνήσω με τις προλαλήσαντες. Δε μας τα λέει καλά η φίλη σου... Αφού αισθάνεσαι και ο ίδιος ότι η κοπέλα δείχνει ενδιαφέρον απέναντί σου μην ακούς καμία και κανέναν. Μια κοπέλα που ασχολείται μαζί σου και όχι με τους άλλους μέσα σε μια παρέα κάτι πάει να πει. Μπορεί βέβαια να σε έχει συμπαθήσει σαν φίλο, αλλά αυτό θα το καταλάβεις μόνος σου, χωρίς βοήθειες άλλων φίλων. Και μάλιστα καλό θα είναι να την πλησιάσεις γρήγορα, αλλά φυσικά με διακριτικότητα (μη σε περάσει και για κανένα λιγούρι), ώστε να καταλάβει ότι δεν τη βλέπεις φιλικά και πάρει λάθος μήνυμα, αλλά σου αρέσει σαν κοπέλα! Good luck!!!

Aggelo

# 6 στις 18/5/2012
author
Ανδρας / 51 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.011
Lkfs1 αμα αρχισεις αυτα με τις συνταγες των σχολικων χρονων δεν προκειτε να
κανεις δουλεια τον αιωνα τον απαντα....
Γιαυτο ξεκινα μονος να κανεις παιχνιδι με την κοπελα αλλιως δεν εχει προκοπη
Ζήστο με πάθος...και ας είναι λάθος !!!