Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

μεχρι που μπορει να φτασει κανεις?

Σελίδα : 1

plokarismeni

# 1 στις 12/5/2012
author
Γυναίκα / 50 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 5
'Aρεσαν+: 0%

μεχρι που μπορει να φτασει κανεις?

Γεια σας εργαζομαι σε μια εταιρια αρκετα χρονια καποια στιγμη και σε ανυποπτο χρονο μου εστειλαν την απολυση με δικαστικο κλητηρα τα καινουργια συστηματα που εχουν ερθει τωρα στο χωρο εργασιας Τσατιστικα θυμωσα κλαψα πολλα τα συναισθηματα που σου βγαινουν οταν σου φερονται με αυτο τον τροπο οταν εχεις δωσει την ψυχη σου για την δουλεια και ιδιως οταν την προηγουμενη μερα πριν την απολυση καθε στο ιδιο τραπεζι με τον εργοδοτη σου συζητατε για την δουλεια και σου λεει οτι ολα ειναι μια χαρα και σου το παιζει φιλος Ειμαι συνδικαλιστικο ατομο και δεν μπορει να με απολυσει ετσι ποτε πριν δεν ειχα εκμεταλευτει αυτην μου την ιδιοτητα για να μην ειμαι ενα σκαλι πανω απο τους συναδελφους εΙΝΑΙ ΟΜΩς ΦΟΡΕς ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΩ συναδελφοι ομως μου λενε οτι μην το βαζω κατω και να παρω κατα καποιον τροπο εκδικηση και για αυτους γιατι εχει κανει παρα πολλα και ασχημα πραγματα κατα καιρους εχει αρχισει ομως και συμπεριφερεται απαραδεκτα κανοντας αναφορες στην προσψπικη μου ζωη βριζοντας και αλλα μεχρι που μπορει να φτασει κανεις????????????

barethika

# 2 στις 14/5/2012
author
Γυναίκα / 39 / Σε σχέση
Ν. Ηλείας / Καλλιθέα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 131
εγώ θα έλεγα να μην φερθείς συναισθηματικά....και περιπλέξεις τα πράγματα

συμβουλέψου δικηγόρο ειδικευμένο σε εργασιακά και αναλόγως πράξε....
αθόρυβα ...αλλά σωστά

ηττπ://αδφ.λυ/5φι5υ ηττπ://αδφ.λυ/?ιδ=1352340

nuvola

# 3 στις 14/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by plokarismeni
Γεια σας εργαζομαι σε μια εταιρια αρκετα χρονια καποια στιγμη και σε ανυποπτο χρονο μου εστειλαν την απολυση με δικαστικο κλητηρα τα καινουργια συστηματα που εχουν ερθει τωρα στο χωρο εργασιας Τσατιστικα θυμωσα κλαψα πολλα τα συναισθηματα που σου βγαινουν οταν σου φερονται με αυτο τον τροπο οταν εχεις δωσει την ψυχη σου για την δουλεια και ιδιως οταν την προηγουμενη μερα πριν την απολυση καθε στο ιδιο τραπεζι με τον εργοδοτη σου συζητατε για την δουλεια και σου λεει οτι ολα ειναι μια χαρα και σου το παιζει φιλος Ειμαι συνδικαλιστικο ατομο και δεν μπορει να με απολυσει ετσι ποτε πριν δεν ειχα εκμεταλευτει αυτην μου την ιδιοτητα για να μην ειμαι ενα σκαλι πανω απο τους συναδελφους εΙΝΑΙ ΟΜΩς ΦΟΡΕς ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΩ συναδελφοι ομως μου λενε οτι μην το βαζω κατω και να παρω κατα καποιον τροπο εκδικηση και για αυτους γιατι εχει κανει παρα πολλα και ασχημα πραγματα κατα καιρους εχει αρχισει ομως και συμπεριφερεται απαραδεκτα κανοντας αναφορες στην προσψπικη μου ζωη βριζοντας και αλλα μεχρι που μπορει να φτασει κανεις????????????

πρώτα θα ηρεμήσεις...και αφού γίνει αυτό θα θυμηθείς ότι ο επαγγελματικό μας βίος είναι μια αρένα...καλώς ή κακώς...
αντιλαμβανομαι αυτό που λες για την προσφορά σου...

ψυχραιμία...είναι ο κανόνας σε τέτοιες περιπτώσεις...
η γνώμη μου μια κουβέντα εφ όλης της ύλης μαζί του...

αν δεις ότι δεν βρίσκεται κοινος παρονομαστής γνωστοποίηση της σε όλους τους αρμόδιους...συνδικαλιστικό όργανο,δικηγόρο...ότι μπορεί να σε βοηθήσει...

όχι όμως ως εκδίκηση...δεν βοήθησε ποτέ ...και πουθενά.

flat_line

# 4 στις 14/5/2012
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 5.945

Σαπίλα κοπέλα μου. Μόνο αυτό έχω να σου πω. Δυστυχώς αυτή είναι η
κατάσταση σε αυτό τον τόπο. Είναι και ο βασικότερος λόγος που σχεδιάζω να
φύγω. Ξέρω πόσο αδικημένη μπορεί να αισθάνεσαι, και ότι μπορεί να έχεις
προφέρει πάρα πολλά στην δουλειά σου, όπως και να υπήρξες πολύ σωστή