Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

θελω αλλα δεν ξερω πως να χωρισω

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

relax_f

# 21 στις 26/5/2012
author
Γυναίκα / 33 / Ελεύθερη
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 212
'Aρεσαν+: 0%
ρε πας καλα; πάτε καλά όλοι σας ή έχετε πρόβλημα διανοητικό;
προχτές αποφάσισες να κάνεις σχέση μαζί της... προχτές η άλλη δε σου άρεσε;
τι μπήκες σ αυτη τη διαδικασία;
τι ειναι οι άνθρωποι και τους δοκιμαζεις; έχει βγει δείγμα για άνθρωπους και δε το έχω αντιληφθει;;;
τστστστστστστς
ομνε βιβυμ εχ βιβο

achinos

# 22 στις 26/5/2012
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.766

Παράθεση:
Originally posted by relax_f
ρε πας καλα; πάτε καλά όλοι σας ή έχετε πρόβλημα διανοητικό;
προχτές αποφάσισες να κάνεις σχέση μαζί της... προχτές η άλλη δε σου άρεσε;
τι μπήκες σ αυτη τη διαδικασία;
τι ειναι οι άνθρωποι και τους δοκιμαζεις; έχει βγει δείγμα για άνθρωπους και δε το έχω αντιληφθει;;;
τστστστστστστς

Αλλος ενας κα ρα πα πα ρας απ αυτους που κυκλοφορανε κατα σμηνη...ηθελε μονο ...ν ακουμπησει λιγο, για να δει πως ειναι...
Οταν ακουω φουμαρα, το μεταφραζω σε "εχω να σου χαρισω...εικοσι δευτερολεπτα απ τη ζωη μου, αν τα θες στα δινω..."

Οσο πιο πολλα φουμαρα ακουω, τοσο κατεβαινουν τα δευτερολεπτα...κανονας αυτο...την εξαιρεση ακομα να τη δω...που θα παει...

cerise

# 23 στις 26/5/2012
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πεύκη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 7.206
Η αλήθεια σώζει.....κι εσένα κι εκείνη.

---magissoula---

# 24 στις 26/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by dirty_klejdis
καλησπερα παιδια
ειμαι νεος στο forum κι ελπιζω να με βοηθεσετε στην επιλυση του προβληματος μου. εδω και 2,5 περιπου χρονια ειχα μια κολλητη με την οποια προχθες αποφασισαμε να προσπαθησουμε να κανουμε σχεση. το θεμα ειναι πως δεν μπορω, δεν τη βλεπω ετσι αν κι εχουν συμβει διαφορα μεταξυ μας. δεν νιωθω καλα στη σχεση κι επισης που αρεσει καποια αλλη. τι να κανω? πως να τη χωρισω?

αποφασίσατε λες να προσπαθήσετε .. προχθές .. και σου τελείωσε η διάθεση κιόλας .. στην τρίτη μέρα .. τι να σου πω βρε παιδάκι μου .. και θέλεις και άλλη .. αυτό προέκυψε στο τριήμερο ;; ή υπήρχε κι από τα πριν ;; τι να κάνεις λες .. και πώς να τη χωρίσεις .. θέλεις να μη σε πει και λαλάκα .. τι να σου πω .. ο θεός βοηθός και καλά μυαλά ..

vale14

# 25 στις 28/5/2012
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 12

Παράθεση:
Originally posted by dirty_klejdis
καλησπερα παιδια
ειμαι νεος στο forum κι ελπιζω να με βοηθεσετε στην επιλυση του προβληματος μου. εδω και 2,5 περιπου χρονια ειχα μια κολλητη με την οποια προχθες αποφασισαμε να προσπαθησουμε να κανουμε σχεση. το θεμα ειναι πως δεν μπορω, δεν τη βλεπω ετσι αν κι εχουν συμβει διαφορα μεταξυ μας. δεν νιωθω καλα στη σχεση κι επισης που αρεσει καποια αλλη. τι να κανω? πως να τη χωρισω?

re dike mou mas koroideueis?2 meres kai bare8hkes kai goustareis allh kai ti soi filia htan ayth afou phdiosastan??pes ths ka8ara kai ksastera oti den s bgainei to erotiko mazi ths kai thn agapas mono sa filh tora poy einai noris.mhn afhseis th kopela na trefei elpides.....
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost