Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

εντονα αισ8ηματα μεσω συζητησεων

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

achinos

# 21 στις 4/6/2012
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.766
'Aρεσαν+: 0%
Αλλη μια χυτρα, με χαλασμενη τη βαλβιδα ασφαλειας, κ να τι γινεται, ολη η πλεοναζουσα ενεργεια εκτονωνεται στην οθονη...δεν τιθεται θεμα ηθικης-απιστιας-τι δουλεια εχω παντρεμενη γυναικα, ειπε κανεις οτι οι παντρεμενες δεν ...ψηνονται; Ειναι φυσικος νομος.

Σ εσενα ειναι ευαγγελια, μια κ τον εχεις σπιτι σου, τουχεις πλυνει τονους σωβρακα, τουχεις σιδερωσει απειρα πουκαμισα...ειναι κ τα παιδια σας, κ τ αποκτηματα σας, κ ωρες ατελειωτες υπομονης κ εγκαρτερησης, τον αγαπας κιολας οπως λες, σ εσενα εγκειται, να τον κανεις να χαρει το δωρο σου, να καρπωθει αυτην την δυναμη της πλεοναζουσας ενεργειας, που σε μαγευει, σε κανει να νοιωθεις πως ζεις...

Αυτο που μας καιει, ποτε δε σταματαει, ασχετως αν εμεις νομιζουμε οτι για χρονια μενει ακινητο, παγωμενο, κοιμισμενο, ενα αγγιγμα αρκει, οταν ερχεται η ωρα...σαν την ωραια κοιμωμενη.

Εκεινος τι λεει; μπορει να καταλαβει; μπορεις να βρεις τον τροπο, τις σωστες λεξεις, τη σωστη διαδρομη, μπορει να δει τι σου συμβαινει; σε κοιταζει;
Μπορεις να τον κανεις να σε δει;

(παλι μ επιασε αυτο το πραμα...ακατασχετη ρομαντζουρα...μαλλον φταιει ο καιρος...)

Pseydonymo0

# 22 στις 4/6/2012
author
Ανδρας / 81 / Ελεύθερος
Βερμούδες
Θέματα: 16
Απαντήσεις: 399

Παράθεση:
Originally posted by euaggelia-69
γεια σας εδω και 3 μηνες μιλας με καποιον απο τισ πρωτες μερες ενοιω8α τετοια αισ8ηματα για αυτον .ειμαι ενα ατομο αρκετα δυσκολο στις σχεσεις ειμαι παντρεμενη παντρεμενη 18 χρονια ποτε δεν εκανα εξωσυζηγικη σχεση αγαπω τον αντρα μου.το θεμα ειναι οτι με εχει συγκινησει τοσο πολυ αισ8ηματικα αυτοσ που μιλαω σε chat που νοιωθω σαν ερωτευμενη .γελοιο διαβαζεται αλλα ειναι αληθεια.θελω να τον γνωρισω .αλλα η λογικη με κραταει .ειναι η πρωτη φορα που νοιωθω κατι για αλλον αντρα και χωρισ να τον εχω δει πραγματικα

Βάλε μυαλό και άσε τις περιπέτειες.

Υπάρχουν δύο ειδών φιλίες/γνωριμίες.

Ο γάμος, που δεν τον αλλάζουμε ούτε με το χρυσάφι όλου του κόσμου.

Οι απλές γνωριμίες, απλές φιλίες ανεξαρτήτως φύλου, αλλά δεν σε κόβω για άτομο που μπορεί να ξεχωρίζει αυτές από τις πρώτες. Επομένως κόψε δεύτερες γνωριμίες εκτός παρέας όπου θα κρατάς αυστηρά ίσες αποστάσεις από άλλα άτομα, γυναίκες και άντρες. Λέω γυναίκες και άντρες, επειδή, επαναλαμβάνω, δεν σε κόβω για άτομο που μπορεί να ξεχωρίσζει τις επαφές με άτομα εκτός οικογένειας και μέχρι που επιτρέπεται να φτάνουν.
Αν γράφεις greeklish δεν ξέρεις ούτε Αγγλικά ούτε Ελληνικά. Αγράμματος. Ωρίμασε και ξαναέλα.

achinos

# 23 στις 4/6/2012
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.766
Ε, τωρα τη λεμε κ χαζη, να ρθει να ισιωσει...

pinky2011

# 24 στις 4/6/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by BlackWolf_
«Ο ζυγός του γάμου είναι πολύ βαρύς, γι' αυτό και τον φέρουν δύο πρόσωπα μαζί. Προσοχή, όμως, μην κουραστεί ο ένας από τους δύο, διότι τότε θα έρθει σε βοήθειά του κάποιος τρίτος.»

Γλυκιά μου Τζούλια διάβασα ότι δεν συμφωνείς με την παραπάνω άποψη....

αν και έχω διαβάσει πολλές απαντήσεις σου και συμφωνώ απόλυτα στο συγκεκριμένο σημείο θα διαφωνήσω....

ξέρω πολλές γυναίκες που "δέχονται" κρυφά το τρίτο άτομο στο γάμο τους απλά για να τον σώσουν και να μην αποκτήσουν τον τίτλο της "διαζευγμέμνης"...

όσο για το θέμα της ευαγγελίας...
έχετε δίκιο σε όλα...
να μην ρισκάρει το γάμο της για μια φαντασίωση...
ειδικά έναν καλό γάμο...

τελικά νομίζω ότι είναι της μόδας να προσπαθούν οι άντρες να "κατακτήσουν" το μυαλο μιας γυναίκας μέσω υπολογιστή που υπό άλλες συνθηκες θα ήταν ανέφικτο...
ποιος θα σε πλησιάζε όταν η "εικόνα" σου δείχνει μια ευτυχισμένη παντρεμένη γυναίκα?!?!

φίλη ευαγγελία από κοντά λίγοι μπορούν να κρατήσουν την "αίγλη" του τσατ...

μου έχει τύχει συνάδελφος να ανταλλάζει μηνύματα στο κινητό με κάποια...
τι της έγραφε.... ό,τι μπορείς να φανταστείς...
το κακό ήταν ότι εγώ ήμουν από την πλευρά που τα έγραφε και άκουγα τα προφορικά σχόλια που "συνόδευαν" κάθε μήνυμά του...
φυσικά η σύζυγός του το είχε πάρει χαμπάρι αλλά ανήκει στην κατηγορία "δεν πειράζει αρκεί στα μάτια του κόσμου να είμαστε μαζί.... "

σε μια συζήτηση μαζί του ξέρεις τι μου είπε??
από αυτή την κατάσταση επιβεβαιωνόταν αφού κατέκτησε το μυαλό της και της γινόταν απαραίτητος...
δεν καιγόταν για το κορμί της... ήταν λυμένο το σεξουαλικό του θεμα με την σύζυγο..

αν βγάλεις εσύ άκρη ίσως βγάλω και εγώ....
τα άκουγα και ήμουν κάπως έτσι...

Mystik_Male

# 25 στις 4/6/2012
author
Ανδρας / 51 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 40
Απαντήσεις: 2.599
Είναι πολύ λογικό να αισθάνεται άνετα όταν μιλάς μ' έναν άνθρωπο που είναι πρακτικά άγνωστος σ' εσένα, και μάλιστα μιλάτε με τις ώρες καθημερινά.

Αν προσθέσεις και την ασφάλεια του σπιτιού σου, έχεις φτιάξει το τέλειο σκηνικό.

Είμαι σίγουρος 100% ότι αν τον έβλεπες από κοντά, δεν υπήρχε περίπτωση να του πεις ούτε τα μισά από αυτά που του γράφεις όταν βρίσκεστε online.

Για σκέψου τί σοκ θα πάθαινες αν αυτός που μιλάς online είναι ο σύζυγός σου και δεν το ήξερες...!
Αν κάποια στιγμή το μάθαινες, πώς θα αντιδρούσες και τί εξήγηση θα έδινες στον εαυτό σου;

Ένα είναι σίγουρο, και θα συμφωνήσω κι εγώ με αυτούς που στο είπαν ήδη:
Ότι η σχέση σου δεν είναι αυτή που θα έπρεπε να είναι.

Ψάξε να βρεις τί είναι αυτό που σου λείπει και σε κάνει να αποζητάς συζήτηση / επιβεβαίωση / φλερτ από τον συγκεκριμένο άγνωστο, και το πιο σημαντικό, ποιός ευθύνεται γι' αυτό που σου λείπει: εσύ ή ο σύζυγός σου.

Ξέρεις, καμιά φορά οι άνθρωποι λόγω της σχετικής ανωνυμίας που προσφέρει το Internet ή η τηλεφωνική επαφή, και της ατολμίας να κάνουν ό,τι σκέφτονται σε μια face-to-face επικοινωνία, κρύβονται πίσω από ένα πληκτρολόγιο ή από ένα ακουστικό τηλεφώνου.

Δειλοί χαρακτήρες...

tzoulia49

# 26 στις 4/6/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
α πινκυ μ αυτη την ενοια το λες ?

να υπαρχει γαμος για τα ματια του κοσμου ?

ε αυτο δεν ειναι γαμος ειναι μπατε σκυλοι αλεστε ....

και επειδη υπηρξα παντρεμενη ξερω τι σημαινει στο γαμο να ειναι τρεις ...

χωρις να σημαινει οτι εγω εκανα κατι τετοιο για να μην παρεξηγηθω ...

απλα ξερω πως λειτουργει ενας γαμος ...με ωραρια ....υποχρεωσεις ...και δικαιωματα...

χτυπας καρτα ενα πραγμα ....καθε μερα καθε ωρα καθε στιγμη ...οποτε ....

αν αυτο το τριο συνυπαρξει ποτε αυτο το ζευγαρι δεν ειχε ανοιξει σπιτι αλλα τσαντιρι ....

tzoulia49

# 27 στις 4/6/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
λοιπον κυρια ευαγγελια ...

παρ ολου οτι στην αρχη το θεμα σου το προσεγγισα με συμπαθεια ...

και κοιταξα να σου επιστησω την προσοχη για να μην την πατησεις ....

μετα απ αυτη την απαντηση που εδωσες ....

στο αν ειναι επιληψιμο η οχι αυτο που κανεις ....

θα σου απαντησω ωμα .....

αυτο που κανεις ευαγγελια λεγεται κερατωμα ....

γιατι εμπεριεχει ερωτικη προθεση ....
δεν ειναι δυνατον να συνομιλεις μ εναν αντρα σε ενα τσατ να τρεφεις συναισθηματα...

και να λες οτι δεν απατας τον συντροφο σου ..και δεν κανεις τιποτα κακο ....

πως θα σου φαινοταν ο συζυγος σου να εκανε το ιδιο ....

και στο τελος τελος ...

γιατι θα πρεπε ενω εχεις προβληματα στο γαμο σου ....

δεν τα λυνεις με τον ανθρωπο σου ...

παρα κοιτας να εκτονωθεις σ αυτο το χωρο που δεν δικαιουσαι να εισαι ...

η θεση σου κυρια ευαγγελια ειναι στην οικογενεια σου κι οχι στα τσατ ...

μπες σ ενα φορουμ ...
ειναι δυνατον να τα λες ολα αυτα ?και να δικιογεις τον εαυτο σου ....

τον απατας κυρια μου τον αντρα σου ...γιατι μιλας μ εναν αλλον αντρα τρεφωντας ερωτικα συναισθηματα ...

δηλ αν εστελνες γραμματα σε εναν που γνωρισες καπου ...ερωτικα ... αυτο δεν ειναι απατη ?
κατι παρομοιο ειναι κι αυτο ....
αν ηθελες να μιλαγες φιλικα με εναν ανθρωπο ....

μπορουσες να το κανεις...

αλλα θα επρεπε να το ηξερε κι ο αντρας σου ....

και ξαναεπαναλαμβανω για καποιους που πιστευουν οτι οι λεξεις δεν κρυβουν συναισθηματα ....

κρυβουν και παρακρυβουν ...και γαμους διαλυουν ...

και σχεσεις διαλυουν και μυαλα διαλυουν ...τα παντα διαλυουν ...

κοψε μαχαιρι το τσατ ...αν θες να διατηρησεις τον γαμο σου ειδαλως ....

περιμενε τα χειροτερα ....και εσωτερικα και εξωτερικα ....

euaggelia-69

# 28 στις 4/6/2012
author
Γυναίκα / 51 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Σπέτσες
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 10
nonna.απαντω σε ολα .ξερω οτι ειναι λα8ος να μιλω με εναν αντρα χωρισ να το ξερει ο αντρασ μου.ξερω να ξεχωριζω το σωστο απο το λαθος .ειπα νοιωθω σαν ερωτευμενη οχι οτι το πιστευω.λαθη κανουν ολοι οι ανθρωποι .ειναι λαθοσ να μιλω με αγνωστο .ειναι επιλυπσιμο το ξερω .εχω γνωση αρκετη να το χειριστω .οι παντρεμενοι δεν κανουν λαθη;κανουν βεβαια.απλα το κουβεντιαζω μαζι σας θελω την γνωμη και αλλων .ισωσ ειναι μονο ενα παραθυρο στην πιεση που εχω.δεν το επεδιω3α ετυχε αυτο να μιλω με αυτον .απο τα 15 μου ημουν παντα μεσα σε πλαισια του πρεπει του σωστου.διατυπωνω τις σκεπσεις μου σε ερωτηματα για σας .οτι σας ρωτω

# 29 στις 6/6/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
nonna.απαντω σε ολα .ξερω οτι ειναι λα8ος να μιλω με εναν αντρα χωρισ να το ξερει ο αντρασ μου.ξερω να ξεχωριζω το σωστο απο το λαθος .ειπα νοιωθω σαν ερωτευμενη οχι οτι το πιστευω.λαθη κανουν ολοι οι ανθρωποι .ειναι λαθοσ να μιλω με αγνωστο .ειναι επιλυπσιμο το ξερω .εχω γνωση αρκετη να το χειριστω .οι παντρεμενοι δεν κανουν λαθη;κανουν βεβαια.απλα το κουβεντιαζω μαζι σας θελω την γνωμη και αλλων .ισωσ ειναι μονο ενα παραθυρο στην πιεση που εχω.δεν το επεδιω3α ετυχε αυτο να μιλω με αυτον .απο τα 15 μου ημουν παντα μεσα σε πλαισια του πρεπει του σωστου.διατυπωνω τις σκεπσεις μου σε ερωτηματα για σας .οτι σας ρωτω

αφου λοιπον απο τα 15 ησουν σε αυτα τα πλαισια ,θα πει οτι εισαι ενας ανθρωπος που ξερει να εκτιμησει καταστασεις, να ζησει σωστα , δεν εχεις φθορες και επιρροες ασχημες εισαι ο εαυτο σου χωρις τις οποιες αρρωστες επιρροες αλλων...

οταν το περιβαλλον που ζουμε ειναι υγειες , αναπτησωμαστε με συναισθηματα που εχουν βαση και αυτο ειναι πολυτιμο ... και οταν λεω υγειες εννοω να μην διμιουργει την αισθηση του ανηκανοποιητου..

θα σου γραψω .πραγματα που ξερεις τοτε και γνωρισεις καλα και θα ειναι ευκολα να τα αναγνωρισεις.....

ξερεις πως οι ανθρωποι που ενδιαφεροναται γι μας ειναι διπλα μας ...

εκεινος που θα σου πει θελω απλα να σου μιλαω ...σε μια γυναικα σαν εσενα ή σε εναν αντρα κ μονο απο αυτο θα σε κολλησει ...οχι ερωτικα

αυτος που οντος θελει να τον βοηθησουμε και εχει οντος την αναγκη μας και τον ευχαριστει η παρεα μας οσο και εμας κανει τα αδυνατα δυνατα για να ειναι μαζι μας .... μας πιεζει αν χρειαστει για να ειναι μαζι μας

αυτος ο αντρας οτι λεει σε σενα το λεει και σε αλλες 10.....

δεν μας απασχολει

αυτο που σε κολλησε ηταν η διαφορετικοτητα σε αυτο που ζεις μεχρι τωρα .....και σε αυτο που ηξερες

η αιτια ομως προερχετε απο την οικογενεια σου ... μονο οτι μπορει να προερθει απο εκει μπορει και να σε επιρεασει......

ειναι αδυνατον να νιωθεις συναισθηματα , για εκεινον , οτι νιωθεις ειναι μια προσωπική σου αναγκη προερχετε απο εσενα οχι οτι μπορει να μην τα εννιωθες αλλιως ,αλλα ετσι οπως ειναι τα πραγματα που δεν τον γνωρίζεις , ξεγελιεσαι και ξεγελας
αν τον γνωριζες ,αν βρισκοσασταν αν ένιωθες και βιωνες την αναγκη του να σε συναντήσει και εσυ εξακολουθούσες να θες τότε μπορει να δημιουργηθούν συναισθηματα αν ηταν κοντα σου στα δύσκολα και στα ευκολα αν μοιραζόσασταν στιγμες .

αυτα τα αναγνωριζεις που σου γραφω .....

ο ανθρωπος σου βαγγελια ειναι αυτος που ειναι διπλα σου , αυτος που θελει να ειναι διπλα σου που δεν αρκειτε στο τηλ. ή στο μνμ που θα χρεισιμοποιησει αυτον τον τοροπο επικοινωνιας εφοσον υπαρχει λογος ..αποσταση κτλ και αν τον χρεισιμοποιησει θα ειναι θυμωμενος διοτι αυτο δεν θα του αρκει δεν θα τον ικανοποιει...ετσι δεν ειναι?

σε αυτον επιτρεπουμε α μας δημιουργεί συναισθήματα σε αυτον δινουμε χορο και τοπο κανουμε για εκεινον και εκεινος κανει για εμας

οτιδηποτε αλλο ειναι μια ουτοποια που θα σου δημιουργησει το ανικανοποίητο ολοκληρωμένοι ανθρωποι δεν το δεχονται κι αν το δεχτουν αποσυντονιζονται''

καλο θα ήταν να μην εχεις μυστικα απο τον ανθρωπο που μοιραζεσαι το χωρο το κρεβατι σου και τι ζωη σου , να μην δημιουργεις ενοχικες καταστασεις
οτι θες μπορει να στο δωσει ο αντρα σου , αν θες απο εκεινον μην σκορπιεσαι εφοσον ο αντρα σου ειναι καλος και τον αγαπας .... και εφοσον ετσι νιωθεις ..τωρα γιατι καποιοι το κανουν ? ισως για πλακα ισως γιατι νιωθουν μοναξια ισως γιατι στην πραγματικοτητα δεν μπορουν να σταθουν σε μια πραγματικη σχεση ,ισως γιατι τους προκαλεσαν ...το σίγουρο ειναι οτι ειναι μονημα ανικανοποίητοι δυστυχείς δηλ. δεν μπορουν να απολαυσουν τιποτα δεν μπορουν να γευτουν κα να ικανοποιήσουν τα θελω τους ...θα ικανοποιήσουν και θα καλυψουν εσενα?

οποιον εχεις διπλα σου ..οποιος νοιαζετε για σενα θελει να σε δει , δεν βαζει ορια...

KLELIA22

# 30 στις 6/6/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by nonaa

αυτος που οντος θελει να τον βοηθησουμε και εχει οντος την αναγκη μας και τον ευχαριστει η παρεα μας οσο και εμας κανει τα αδυνατα δυνατα για να ειναι μαζι μας ....
μας πιεζει αν χρειαστει για να ειναι μαζι μας

αυτο.
κουμπαρα μου...
τωρα σε μπανισα εσενανε...

euaggelia-69

# 31 στις 5/6/2012
author
Γυναίκα / 51 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Σπέτσες
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 10
tzoulia 49.δεν δικαιολογουμαι για κατι ξερω οτι ειναι λαθος .οσο για τα chat δεν μπαινω σε κανενα για να πιασω κουβεντα συμπαιχτεσ σε game ειμαστε με τον συγκεκριμενο οπως και αλλοι.το αν γνωριζω απο φιλιεσ η οχι αφηστε να το κρινω εγω .παντως τα σχολια για χαζη και τετοια δεν αρμοζουν σε ενηλικες.ισωσ η κουβεντα νοιωθω σαν ερωτευμενη ειναι λαθος γιατι δεν την αναλυσα για να καταλαβεται .σας ευχαριστω παντως .ταπραγματα ηδη παιρνουν τη σωστη θεση .

tzoulia49

# 32 στις 6/6/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
βαγγελια ...επειδη εγω μπαινω σ αυτου του ειδους τα σαιτ τα τελευταια 3 χρονια ξερω τι παιζει και με τα παιχνιδια ...

τα παιχνιδια ειναι επικαλυμενο ψαρεμα ...

οσοι μπαινουν εκει με το προσχημα ταχα μου του παιχνιδιου ....στο βαθος κρυβεται δολος....

απλα ειναι υπο αλλη διαδικασια ...

υπαρχουν πολλα σαιτ με παιχνιδια καθαρα ηλεκτρονικα ...που αν ηθελες θα μπορουσες να σκοτωνεις την ωρα σου .εκει ...

η θα μπορουσες να παιζεις και να μην αναπτυξεις οποια δηποτε ερωτικη σχεση ....ακομα και σ αυτο το συγκεκριμενο που λες ...

για μενα δεν χωραει δικιολογια ...αφησες τον εαυτο σου και παρασυρθηκε ...

τωρα το νοημα δεν ειναι να σε πετροβολουμε ...

και δεν ξερω ποιος σε αποκαλεσε χαζη ...κακως βεβαια ....

το νοημα ειναι να καταλαβεις οτι αυτο που κανεις δεν ειναι σωστο ...οτι ρισκαρεις την σχεση σου με τον συντροφο σου ...

και κυριως να καταλαβεις οτι ολο αυτο που ζεις κυριως ειναι εικονικο ....

οσο κι αν δεν μπορεις να το καταλαβεις ....

δυστυχως πολυ μεγαλη μεριδα αντρων σ αυτα τα σαιτ μπαινουν καθαρα για κατι φαντασιωτικο ....

εικονικη γκομενα...εικονικο σεξ ...εικονικο παιχνιδι ..εικονικο συναισθημα ....

στην αρχη κι εγω δεν μπορουσα να το εμπεδωσω ...

ελεγα μα δεν μπορει ...

τοσο παραμυθι ....?

ολα μεχρι τον υπολογιστη ?

μου πηρε πολυ χρονο να το καταλαβω ...αλλα τελικα το καταλαβα ...

α και μια ενημερωση ....στην αμερικη λεει υπαρχει γραφειο που νοικιαζει γκομενες για το ιντερνετ ....

αν βοηθησα .....

# 33 στις 8/6/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
γεια σας εδω και 3 μηνες μιλας με καποιον απο τισ πρωτες μερες ενοιω8α τετοια αισ8ηματα για αυτον .ειμαι ενα ατομο αρκετα δυσκολο στις σχεσεις ειμαι παντρεμενη παντρεμενη 18 χρονια ποτε δεν εκανα εξωσυζηγικη σχεση αγαπω τον αντρα μου.το θεμα ειναι οτι με εχει συγκινησει τοσο πολυ αισ8ηματικα αυτοσ που μιλαω σε chat που νοιωθω σαν ερωτευμενη .γελοιο διαβαζεται αλλα ειναι αληθεια.θελω να τον γνωρισω .αλλα η λογικη με κραταει .ειναι η πρωτη φορα που νοιωθω κατι για αλλον αντρα και χωρισ να τον εχω δει πραγματικα

Welcome to the club!! Σύμφωνα με τη δικιά μου εμπειρία: Από μακριά κι αγαπημένοι... Θα ζείτε το ρομαντικό σας όνειρο και θα είστε ευτυχισμένοι (έως και χαζοχαρούμενοι) και θα αφήνετε και τους κοντινούς σας ανθρώπους να μασούν απ' αυτό που μασάτε κι εσείς, έστω κι αν δεν ξέρετε τι είναι...Θα είστε όλοι σας ευτυχισμένοι... Όταν θα "σβήσει" ο οίστρος θα είναι το πρόβλημα για όλους... Big problem...

# 34 στις 8/6/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by KLELIA22

Παράθεση:
Originally posted by nonaa

αυτος που οντος θελει να τον βοηθησουμε και εχει οντος την αναγκη μας και τον ευχαριστει η παρεα μας οσο και εμας κανει τα αδυνατα δυνατα για να ειναι μαζι μας ....
μας πιεζει αν χρειαστει για να ειναι μαζι μας

αυτο.
κουμπαρα μου...
τωρα σε μπανισα εσενανε...

απαραδεκτη....
εχουμε ξαναματαμπανιστει.. κουμπαρα

πιο παλια
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε