Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

εντονα αισ8ηματα μεσω συζητησεων

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

euaggelia-69

# 1 στις 26/5/2012
author
Γυναίκα / 52 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Σπέτσες
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 10
'Aρεσαν+: 0%

εντονα αισθηματα μεσω συζητησεων

γεια σας εδω και 3 μηνες μιλας με καποιον απο τισ πρωτες μερες ενοιω8α τετοια αισ8ηματα για αυτον .ειμαι ενα ατομο αρκετα δυσκολο στις σχεσεις ειμαι παντρεμενη παντρεμενη 18 χρονια ποτε δεν εκανα εξωσυζηγικη σχεση αγαπω τον αντρα μου.το θεμα ειναι οτι με εχει συγκινησει τοσο πολυ αισ8ηματικα αυτοσ που μιλαω σε chat που νοιωθω σαν ερωτευμενη .γελοιο διαβαζεται αλλα ειναι αληθεια.θελω να τον γνωρισω .αλλα η λογικη με κραταει .ειναι η πρωτη φορα που νοιωθω κατι για αλλον αντρα και χωρισ να τον εχω δει πραγματικα

tzoulia49

# 2 στις 28/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
φιλη ευαγγελια ....

μην κανεις κανενα τραγικο λαθος και εμπλακεις σε τετοιου ειδους ιστοριες απο το ιντερνετ ....

γιατι σε βλεπω μεχρι και με διαζυγιο ....

και το σπουδαιοτερο ....

δεν μπορεις να καταλαβεις τι καλπαζουσα φαντασια ειναι ολο αυτο ...

αυτος ο τυπος που σε παραμυθιαζει μεσα απο εκει.... και που κατα πασα πιθανοτητα πριν απο σενα το εκανε σε πολλες ....

και πιθανον να το κανει ταυτοχρονα ...και με αλλες ....

θα σε δουλεψει και θα εξαφανιστει ...

και το μονο που θα πετυχεις ειναι απογοητευση ....

και ενα ρισκο στο γαμο σου ...

κοιταξε ξανα τον γαμο σου και τον συντροφο σου ...

.και κοιτα μεσα απο εκει να γεμισεις την ζωη σου με ενδιαφεροντα ...

διοτι ο γαμος φιλη μου ειναι σταθερη αξια ...κι αυτη την αξια την εχτιζες 18 χρονια ....

δεν ειναι κριμα να την χαλασεις για μια φουσκα ?

και να σημειωσω ...

οτι αν ησουν ελευθερη....

.τα πραγματα θα ηταν αλλιωτικα ...

κι οχι επειδη θα γινοταν κατι διαφορετικο ....

αλλα ι μια παντρεμενη γυναικα δεν αντιμετωπιζεται απο καποιον ...

οπως μια ελευθερη ...

και εκτος αυτου ....

με την ελευθερη και να στραβωνε....

δεν ειχε να χασει τιποτα ....

αναθεωρησε ...και κοψε ελπιδες ....μεσα στο κεφαλι σου εχει παρει μεγεθος ολο αυτο ....

αυτος σκοτωνει την ωρα του ...

euaggelia-69

# 3 στις 29/5/2012
author
σε ευχαριστω τα ιδια σκεφτομαι και εγω .δεν θελω να χαλασω το γαμο μου σε καμια περιπτωση.δεν μου ζηταει ουτε να συναντηθουμε ουτε τιποτα . 8ελω να μιλω μαζι του με ευχαριστει η συνομιλια μαζι του

Ioanna25

# 4 στις 29/5/2012
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4
Καλη μου φιλη
ειχα κανει το λαθος κι εγω να εμπλακω σε μια τετοια κατασταση..
Το μονο λαθος που κανεις ειναι που αφηνεις περιθωρια σε ανθρωπους που στην ουσια δεν αξιζουν και θα το καταλαβεις εν καιρο να εμπλεκονται με καθε τροπο στην ζωη σου.
Γνωμη μου θα ειναι να κοιταξεις να φτιαξεις την σχεση σου με τον ανθρωπο σου.Πιστεψε με πως ο αλλος αργα η γρηγορα θα σε αφησει,τις συζητησεις σας τα παντα.Θα νιωσεις κενη.Δεν εχει ουσια ομως. Δε μπορεις να θυμωνεις και να νιωθεις χαλια με ενα ατομο που δε σε ξερει και δε σε καταλαβαινει.
γιατι ωραιες συζητησεις μπορουμε να κανουμε κι εμεις,γυναικες. το θεμα ειναι εσυ τι ψαχνεις.
Δωσε τελος σε αυτην την ιστορια και [πιστεψε με θα νιωσεις πολυ καλυτερα με τον εαυτο σου.
Βαλε και λιγα χρηματα στην ακρη και κανε ενα δωρο στον εαυτο σου και στον αντρουλη σου ενα ταξιδακι.
Νιωσε ελευθερη,νιωσε ομορφη,νιωσε αγαπη..
Ασε τους υπολογιστες και τα τσατ,η ζωη ειναι εδω μπροστα μας

KLELIA22

# 5 στις 30/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

απο τη στιγμη που δεν εχετε κοινες στιγμες μαζι,

ειναι μαθηματικα βεβαιο πως θα κουραστεις να "σκεφτεσαι" και να "φαντασιωνεσαι" ...
αστο να κανει τον κυκλο του...

που θα παει... θα ξενερωσεις..

achinos

# 6 στις 30/5/2012
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764
Βρες καλε εναν γκομενο να παρεις ανασα...οι παντρεμενες εχουν πολλες κατακτησεις, ειναι κι οτι δε ζητανε τπτ...αναρπαστες γινονται...θα δεις μετα τι ωραια που ειναι η συζυγικη ζωη...

KLELIA22

# 7 στις 30/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by achinos
Βρες καλε εναν γκομενο να παρεις ανασα...οι παντρεμενες εχουν πολλες κατακτησεις, ειναι κι οτι δε ζητανε τπτ...αναρπαστες γινονται...θα δεις μετα τι ωραια που ειναι η συζυγικη ζωη...

εγωιστικη αντιμετωπιση...

ο "γκομενος" δεν ειναι με μπαταριες...
ξερεις πολλους που γουσταρουν να μοιραζονται την ερωμενη τους...?

εσυ τοσα χρονια στον " αγωνα" και δεν εχεις βρει ουτε εναν...
αμαθη οπως ειναι στα τερτιπια της καρδιας υπαρχει κινδυνος τρισμεγιστος
να τον ερωτευτει....
να "κλειδωσει" και να "θαψει" .....
αυτο ειναι το σωστο.

achinos

# 8 στις 30/5/2012
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό

Παράθεση:
Originally posted by KLELIA22
εγωιστικη αντιμετωπιση...

ο "γκομενος" δεν ειναι με μπαταριες...
ξερεις πολλους που γουσταρουν να μοιραζονται την ερωμενη τους...?

εσυ τοσα χρονια στον " αγωνα" και δεν εχεις βρει ουτε εναν...
αμαθη οπως ειναι στα τερτιπια της καρδιας υπαρχει κινδυνος τρισμεγιστος
να τον ερωτευτει....
να "κλειδωσει" και να "θαψει" .....
αυτο ειναι το σωστο.

Κλελια, μονο με εγωιστικη αντιμετωπιση βγαινεις σωος απ αυτες τις φασεις...δεκανικι χρειαζεται να βγαλεις περα μια ζωη που δεν ειναι οπως ηθελες...δεν ειναι ερωτας, ενα παραθυρακι ειναι που βγαινει η πιεση, βαλβιδα ασφαλειας...

Ενας απ τους λογους που...τρακαρω στις σχεσεις μου αυτος ειναι...θελουν μια με...μπαταριες...

Κ ναι ξερω πολλους που θελουν ο αλλος να μην εχει ωρες, να μη ζηταει, ναναι βουτηγμενος στην ανια, στερημενος απο ζωη, βαρεμενος, απελπισμενος...ευκολο θηραμα...δεν ειμαι παντρεμενη, αρα δυσκολα τα πιανα...ξερω πολλους που ποσως ενδιαφερονται αν μοιραζονται η οχι...αλλο θενε...

Απο το κλειδωμα κ το θαψιμο, φτανεις να νομιζεις οτι ερωτευεσαι απ την οθονη...

Νταξ, δεν ξερω αν ειναι αυτος τροπος να ζησεις καλυτερα...οπως λεει κ ο φλατ, πολλα τριγωνα εχουν σωσει πολλους κακους γαμους...δε σφωνω με την αντιμετωπιση αυτη της μη λειτουργικης σχεσης, αλλα το βλεπω συνεχως...

inioxos52

# 9 στις 30/5/2012
author
Ανδρας / 66 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282
Ουτε η πρωτη εισαι, ουτε η τελευταια που της συμβαινει κατι τετοιο. Η τσατικη επαφη θα γινει τηλεφωνικη (αν δεν εγινε ηδη), η τηλεφωνικη θα γινει Skype, και μετα ακολουθει και η εκ του κοντοθεν γνωριμια. Απο κει και περα, ο θεος βοηθος.

Η θα ξεκινησει ερωτας θυελωδης, η απλως θα περασετε καποιες ωραιες στιγμες μαζυ ετσι για αλλαγη, και θα δοθει τελος. Προσεξε ομως. Αν εχουμε ερωτες και συναισθηματα, ο γαμος μαλλον παει στα σκουπιδια. Και αν ειναι ενας γαμος βαρετος και συμβατικος πλεον, εχει καλως. Εαν ομως ο γαμος σου ειναι ακομη ενεργος? Μμμμμμ? Εδω σε θελω καβουρα......
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

tzoulia49

# 10 στις 30/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
ρε αχινε τι ιδεα δινεις στην κοπελλα να βρει γκομενο .....

μα ειμαστε σοβαροι τωρα ...

να πετυχει τι δηλ?

το ρηγμα στο γαμο της ?

και σιγα μην τα τριγωνα ισοροπουν το γαμο ...

η μεγαλυτερη μ....κια που εχω ακουσει ποτε ...

σιγα μην εχεις γκομενο και ο γαμος παει καλα ....

τα θεμελια οταν υπαρχουν κερατα τριζουν συθεμελα ....
εαν θελει αυτο ..ε τοτε παω πασο ....

μετα θα ρθει κι ο ολεθρος ...

και δεν ειναι ετσι ....

αν και δεν υπαρχουν κοινες στιγμες ...το ανεκπληρωτο ....τρελαινει μυαλο ...

και αν εισαι εσυ στη ροδο κι αυτος στην ξανθη ....εκει να δεις μυθος και εικονικη σχεση .....

και μετα ...κλασσικα η γυναικα τιναζει τα παντα στον αερα στο ονομα μιας μεγαλης αγαπης ...

η οποια βεβαιως καταληγει σε μια υπερμεγενθυμενη πατατα ...

γιατι ολα αυτα οσο υπαρχει ο υπολογιστης και η αποσταση μεγενθυνονται και καβαλικευουν φαντασια ...

επι της πραξεως πως λειτουργει αυτο ειναι το θεμα ...

ασε που μπορει να εξελιχθει σε τηλεφωνακια κλπ ...κλπ οπως λεει ο ηνιοχος ...

κοψτον εντελως κι αυτον και το τσατ ...
κι αν θες να μιλας με φιλες σου μπες στο φεις ....αλλα κοψε μαχαιρι συνομιλιες με αντρες ...

παντρεμενη εισαι στην τελικη βαγγελια μου ...

τι ζηταει η αλεπου στο παζαρι ?

achinos

# 11 στις 31/5/2012
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Υπαρχουν ατομα, που τσαταρουν χρονια...ο ενας στην κομοτηνη, η αλλη στην κρητη...λεμε τωρα τυχαια ειπα, μη νομιζει κανεις οτι λεω προσωπα...κ παραμενουν παντρεμενοι κ σε σχεση κ σ ολα...(οχι μεταξυ τους εννοω), κ δε συναντιουνται ποτε...
Εγω δε θα παρω παντως, δε με χορταινει...αλλα αφου γινεται, κατι θα βοηθαει, δεν μπορει, περι ορεξεως, κολοκυθοπιτα...

# 12 στις 31/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
«Ο ζυγός του γάμου είναι πολύ βαρύς, γι' αυτό και τον φέρουν δύο πρόσωπα μαζί. Προσοχή, όμως, μην κουραστεί ο ένας από τους δύο, διότι τότε θα έρθει σε βοήθειά του κάποιος τρίτος.»

euaggelia-69

# 13 στις 30/5/2012
author
σας ευχαριστω ολους θερμα .οντως ειμαι αμαθη .δεν 8ελω να χαλασω το γαμο μου με τιποτα απλα περναω ωραια μαζι του .κακο ειναι που θελω να το ζησω αυτο ΄δεν θελς ουτε σχεση να κανω ουτε κατι αλλο .με τον αντρα μου ειμαστε καλα .αυτο ετυχε να γινει .δεν το εχω ξαναζησει

tzoulia49

# 14 στις 31/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
α τετοιο τριγωνο ενοεις ?

νοερο ?
και δεν με λες?

πως σ ενα αλλο ποστ ο γαμος ετριζε .....

διοτι η συζυγος ειπε....

οτι δεν την ποτιζε ...ο συζυγος ....

διοτι ποτιζε το φεις μπουκ ....?

euaggelia-69

# 15 στις 31/5/2012
author
ισως κανω την επανασταση μου με αυτο τον τροπο ,δεν επηρεαζει κανεναν αλλον εκτος απο μενα .ισως απλα δεν ειναι τιποτα εκτος απο παρεα σε ενα game.αυτοσ δεν θελει να γινει κατι μεταξυ μας ,απλα να μιλαμε μου λεει τα προβληματα του .δεν ψαχνεται για ιστορια μαζι μου εχει σοβαρα θεματα να λυσει δεν θελει αλλα.

παντως ευχαριστω διαβαζω προσεχτικα οτι μου γραφετε και το λαμβανω υποψιν.

# 16 στην 1/6/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by euaggelia-69
ισως κανω την επανασταση μου με αυτο τον τροπο ,δεν επηρεαζει κανεναν αλλον εκτος απο μενα .

θα σου ελεγα να βρεις αλλον τροπο να επαναστατήσεις , ο συγκεκριμενος δεν ενδεικνητε ......

δεν ειναι επανασταση ... καποια στιγμη που ησουν χαλαρη κολλησες και ανυποψιαστη βαινεις σε ανουσια πραγματα μια κατασταση που δεν εχει να σου δωσει τιποτα σου τρωει χρονο και επιτρεπεις να σε μαθαινει καποιος που ουτε τον εχεις δει και δεν ξερεις τι ειναι στην πραγματικοτητα κι αν αυτο που αντιλαμβανεσαι ειναι η αναγκη του να παρουσιασει ετσι τον εαυτο του η αναγκη του να γινει αρεστος και οχι αυτο πουεσυ πιστευεις .πρωτον!

δευτερον τι δουλεια εχεις παντρεμενη γυναικα να συζητας τα προβληματα του καθε μια νου , και εν αγνοια του αντρα σου που λες πως αγαπας .....

βαζεις εναν αγνωστο στην ζωη σου και μαθαινει γα σενα και την δικη σου ζωη... στα προβληματα που σου λεει οτι εχει μαθαινει την γνωμη σου αρα και τον τροπο που σκεφτεσαι αρα μπορει να σε χειριστει οταν το θελησει....
ισως απλα δεν ειναι τιποτα εκτος απο παρεα σε ενα game.αυτοσ δεν θελει να γινει κατι μεταξυ μας ,απλα να μιλαμε μου λεει τα προβληματα του .δεν ψαχνεται για ιστορια μαζι μου εχει σοβαρα θεματα να λυσει δεν θελει αλλα.
γιατι δεν καθετε να τα λυσει , γιατι στα λεει για νσκεψου το ...

ολο αυτο που ειπες ειναι το ψυστιρι... σου εχει περασει στο μυαλο οτι ειναι ακινδυνος ...και μονο απο αυτο ειναι υποπτος.....

παντως ευχαριστω διαβαζω προσεχτικα οτι μου γραφετε και το λαμβανω υποψιν.

αν θελεις διαβασε κι αυτο ....

η θεση σου δεν ειναι να γινεις ο εξομολογος κανενος που χωρις να σε εχει δει ,αν θέλουμε το πιστευουμε κάθετε και ζηταει την βοηθεια σου ... ειναι κι ακινδυνος στο επισημαίνει αλλα ... του αρεσει να λεει τα προβληματα σε μια παντρεμενη με παιδι και ο λογος η παρέα.. γιατι δεν βρισκει μια αδεσμευτη?

σαν τον ιδιο..... δεν ξερω αν ειναι παντρεμενος, τι σου εχει πει δηλ. ανυπαντρος ή παντρεμενος ναι? εχει αρκετα προβληματα ...και θελει να σου δημιουργησει και σενα.. συγουρα!!!!

εσυ δεν ξερω τι δουλεια εχεις να ανοιγεσαι ετσι με ανθρωπους που δεν εχεις συναντήσει ... και πως το επιτρεπεις να σε επηρεάζει συναισθηματικα....

απο αποσταση και δειχως να υπαρχει σχεση... λαθος αν σε επηρεάζει . ψαξτο πηγαινε σε ειδικο

margarita09

# 17 στις 2/6/2012
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Ν. Γρεβενών / Γρεβενά
Απαντήσεις: 22
Αυτό που διαπιστώνω εγώ είναι ότι η θεματοθέτρια απλά μοιράζεται την εμπειρία της χωρίς να θέτει κάποιο συγκεκριμένο ερώτημα, όπως αν αυτό είναι φυσιολογικό ή όχι, αν είναι ηθικό ή όχι, αν αξίζει να το συνεχίσει ή όχι. Προφανώς ως εμπειρία την προβληματίζει, αλλά από την άλλη ίσως και να νιώθει ότι θέλει να τη ζήσει.

Παράθεση:
ειναι η πρωτη φορα που νοιωθω κατι για αλλον αντρα και χωρισ να τον εχω δει πραγματικα

Κι εδώ ίσως και να βρίσκεται το κλειδί.. Καταρχάς για να πιστεύεις, έστω, ότι νιώθεις κάτι για έναν άλλον άντρα, ίσως να σημαίνει ότι δε νιώθεις συναισθηματικά καλυμμένη στο γάμο σου. Και αν αυτό ισχύει, θα πρέπει να αναλογιστείς τι άλλαξε στη σχέση σου με το σύζυγό σου και γιατί άλλαξε. Ίσως θα σε βοηθήσει το να κάνεις μια ειλικρινή κουβέντα, πρώτα με τον εαυτό σου, και μετά μαζί του.

Δεύτερον, η επικοινωνία αυτή σου προσφέρει ασφάλεια "ηθική" γιατί ακριβώς δεν μπορεί κανείς, ούτε εσύ η ίδια, να στην καταλογίσει ως εξωσυζυγική σχέση. Υπάρχει όμως και η συναισθηματική εκτός από τη σεξουαλική απιστία. Και συμβαίνει όταν επικοινωνείς με κάποιον άλλον και τρέφεις αισθήματα γι' αυτόν χωρίς να υπάρχει σεξουαλική επαφή και όταν διατηρείς κρυφή από τον /τη σύντροφο μια τέτοια επικοινωνία. Συνήθως την προσπερνάμε ως αθώα, αλλά δεν είναι γιατί ακριβώς κλονίζει τη σταθερή μας σχέση.

Σίγουρα πάντως, για να σε καθησυχάσω, αυτό που νιώθεις δεν είναι έρωτας. Στον έρωτα χορεύουν όλες τις αισθήσεις, ενώ στην ηλεκτρονική επικοινωνία χορεύουν οι λέξεις και μάλιστα στο ρυθμό που κάθε φορά μας βολεύει.. Τώρα δεν αποκλείεται αυτή η ιδιαίτερη συμπάθεια να εξελιχθεί σε έρωτα όταν / αν συναντηθείτε, αλλά μπορεί και όχι. Το θέμα είναι τι θες εσύ να αλλάξει στη ζωή σου, ποιες ανάγκες σου ικανοποιούνται μέσα από μια τέτοια επικοινωνία και γιατί δεν ικανοποιούνται μέσα από το γάμο σου και σε ποιο βαθμό αντέχεις να αφεθείς και να πληρώσεις.. τις συναισθηματικές αρχικά συνέπειες.

Ψάξ' το λίγο περισσότερο μέσα σου. Εσύ έχεις τις απαντήσεις..

euaggelia-69

# 18 στις 2/6/2012
author
h margarita 09 .με καλυπτει σε πολλα απο αυτα που γραφει .εχω κενα επικοινωνιας με τον αντρα μου φυσικο μετα απο τοσα χρονια μαζι .οσο για τον αντρα λεει οτι ειναι ελευ8ερος μεσα απο game αρχισαμε να μιλαμε για απλα πραγματα χωρις κατι περιεργο .με προβληματισαν τα ερωτηματα περι ακινδυνου και οτι με χειριζεται.ενα ειναι το ερωτημα μου .που ειναι το επιλυπσημο σε αυτο που κανω .στο οτι μιλω με αντρα η οτι αισ8ανομαι καπωσ γιαυτον;

# 19 στις 4/6/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
h margarita 09 .με καλυπτει σε πολλα απο αυτα που γραφει .εχω κενα επικοινωνιας με τον αντρα μου φυσικο μετα απο τοσα χρονια μαζι .

δεν είναι φυσικο, δεν θα επρεπε να εχετε κενα επικοινωνιας ,ακριβως γιατι ειστε πολλα χρονια μαζι

θα επρεπε να ξερεις δειχως να χρειαστει να σου πει, και θα επρεπε να κανεις δειχως να χρειαστει να σου ζητησει.....

τα κενα τα δημιουργουμε οταν κατι αλλο μπαινει ως προτεραιότητα και οχι ως κατι που θα πρεπει να αντιμετωπιστει απο κοινου.... οταν το ζευγαρι παύει να λειτουργει ως ζευγαρι , παύει να ειναι συνοδοιποροι ο ενας τραβα απο εδω και ο αλλος απο εκει... οταν μπαινει ο εγωισμος και αποστασιοποιησε ... αυτο ειναι ολεθριο για την σχεση, το να μαλωσεις με τον συντροφο σου ή το να αγαπηθεις ή το να του πισμωσεις ή οτιδηποτε αλλο που θα αφορα εκεινον ειναι φυσιολογικο.... το κενο ξεκινα οταν πλεων οτι κανεις το κανεις μονο σου... για τον αλβα ή βητα λογο δεν εχει σιμασια
οσο για τον αντρα λεει οτι ειναι ελευ8ερος μεσα απο game αρχισαμε να μιλαμε για απλα πραγματα χωρις κατι περιεργο .με προβληματισαν τα ερωτηματα περι ακινδυνου και οτι με χειριζεται.ενα ειναι το ερωτημα μου .που ειναι το επιλυπσημο σε αυτο που κανω .στο οτι μιλω με αντρα η οτι αισ8ανομαι καπωσ γιαυτον;

αλλο επρεπε να σε προβληματισει κατα την γνωμη μου η οποια δεν εχει να κανει με το αν ειναι επιληψιμο...την ερωτηση ,τι δουλεια εχεις κτλ στην εκανα για νασε προβληματισω οχι να σε ενοχοποιησω...

προσωπικα πιστευω οτι δεν ειναι επιληψιμο κατι εφοσον το κανεις...ειναι ομως κατα την γνωμη μου ανουσια . κα μιας κα εχεις γινει μανα και φανταζομαι οτι εχεις ωριμα συναισθηματα δηλ. πρεπει να ξερεις να διακρινεις και το πως γινετε να σου δημιουργει καποιος συναισθηματα ...

δεν καταλαβαινω πως ειναι δυνατον να πιστευεις πως εχεις συναισθηματα και πως εισαι ερωτευμενη ,ισως με καποιον που δεν τον εχεις ζησει δεν εχετε κοινες εμπιρειες, μαλιστα λες , αγαπαω τον αντρα μου...πανω στα δικα σου γραπτα πατησα και θεωρω οτι καπου εχεις παρερμηνευσει τα πραγματα .δεν εισαι κανα παιδακι......

οσο για το αν σε χειριζετε ή θα σε χειριστει , και μονο που δεν καταλαβαινεις και μονο που ρωτας που ειναι το επιληψιμο φαινετε οτι σε επηρεαζει.....

ζεις σε μια οικογενεια εχεις οικογενεια και αναρωτιεσαι που ειναι το επιληψιμο να νιωθεις καπως για καποιον γιατι σου αφιερωνει τραγουδια και παραλληλα να αγαπας τον αντρα σου .... δεν ειναι επιληψιμο ανωριμο ειναι δεν θα επρεπε να σε ευχαριστει και να σε ικανοποιει αυτη η κατασταση.. μετα απο καποια πραγματα ωριμαζουμε θελουμε απ τους αλλους και τα θελουμε..... χτες!

ειναι ανωριμο ουτε καν αστειο ...αυτο σου ειπα

οσο για το επιληψιμο.... την αποψη του ο καθενας οπως και εγω βεβαια ας την κρατησουμε για τον εαυτο μας....και αν θα το καναμε αν ειμαστε τοσο ανωριμοι ναι θα ερωτευομασταν καθε μερα.....

εσυ ειπες ......

ερωτευμενη παντως δεν εισαι.....ισως να εχεις αναγκη να νιωσεις απαραιτητη ..

ψαξτο πηγαινε σε ειδικο... δεν ειναι νορμαλ,να πιστευεις τετοια πραγματα ....

και να ρωτας που ειναι το επιληψιμο... δεν εχεις επιγνωση του εαυτου σου ...

βρες τι δουλεια εχεις παντρεμενη γυναικα να επικοινωνεις με αλλον αντρα και μαλιστα κριφα απο τον αντρα σου ... και αν νομιζεις οτι δεν ειναι επιληψιμο , πες του το .... γιατι δεν του το λες ?

την απαντηση δως τη μονη σου στον εαυτο σου....

θα ηθελες να κανει το ιδιο και ο αντρα σου?

quien

# 20 στις 4/6/2012
author
Ανδρας / 55 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γαλάτσι
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 842
Ευαγγελία .... κάτσε καλά, θα το φας το κεφάλι σου...
Life is like sex: if your are too anxious, you are going to fail.
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε