Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

9elw thn voh9eia sas k thn gnwmh sas

Σελίδα : 1

just_alhths

# 1 στις 26/5/2012
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Μεσσηνίας / Καλαμάτα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%

9ελω την βοη9εια σας κ την γνωμη σασ

9elw san trelos thn prwhn moy , poy h prwhn m apo oti m leei m'agapaei , k den mporei na me afhsei... ayth omws exei proxwrhsei exei sxesh ... egw eimai kollhmenos akoma mazi ths .... milame akoma k tr ... den exoyme xasei epafes milame sunexeia ..... thn 9elw , thn agapaw san trelos , ekeinh omws einai allou ... den 9elei na ton plhgwsei leei enw ekeinos to eixe kanei.... pws ginete na agapas kapoion, na 9es na eisai mazi toy , alla na 9es na eisai k mazi me ton nun... den mporw na thn katalava... ths zhthsa na gyrisei pisw.... shmera kiolas kleinoyme , vasika 9a kleiname 1 xrono sxesh...

den mporw xwris ekeinh..... einai olh m h zwh ... alla den 9elei na me afhsei opws den 9elw k egw .....

TI NA KANW??????

tzoulia49

# 2 στις 28/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
λοιπον εχω φαει ατελειωτες ωρες να σκεφτομαι ....

τι ειδους γυναικες γουσταρουν οι αλητες ....

κι ο λογος ....γιατι ολο με τετοιους εμπλεκα ....
σκεφτομουν.... οτι μαλλον γουσταρουν γυναικες απο την ιδια στοφα ...
δηλ γυναικες που πανε με πολλους ....
αλλα γιατι ακριβως ?

μηπως γιατι οι ιδιοι δεν θελουν μονιμοτητα και με μια τετοια γυναικα δεν θα την εχουν?

λοιπον φιλε αλητη ....

αυτη η γυναικα ειναι.... σου μοιαζει ....

το τι μ....κιες σου λεει μην τις τρως ....

αφου θελει και σενα και τον αλλον και τον παρ αλλον ...ταχα μου και δηθεν να μην τον πληγωσει ....

αν πετυχεις να την γυρισεις πισω ...

μετα θα σου κανει το ιδιο με τον πρωην ....
θα εχει στα κρυφα τον πρωην και σενα .στα φανερα ....
το κοριτσι δεν κανει ειναι για πολλους ....

...και μαλλον κι εσυ επι της ουσιας αυτο ψαχνεις ....

το καλο που σου θελω μην την γυρισεις ...διοτι τα κερατα σου θα ειναι μεγαλυτερα κι απο του ταρανδου του αη βασιλη ......

δεν αξιζει τον κοπο ....

tzoulia49

# 3 στις 28/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
λοιπον εχω φαει ατελειωτες ωρες να σκεφτομαι ....

τι ειδους γυναικες γουσταρουν οι αλητες ....

κι ο λογος ....γιατι ολο με τετοιους εμπλεκα ....
σκεφτομουν.... οτι μαλλον γουσταρουν γυναικες απο την ιδια στοφα ...
δηλ γυναικες που πανε με πολλους ....
αλλα γιατι ακριβως ?

μηπως γιατι οι ιδιοι δεν θελουν μονιμοτητα και με μια τετοια γυναικα δεν θα την εχουν?

λοιπον φιλε αλητη ....

αυτη η γυναικα ειναι.... σου μοιαζει ....

το τι μ....κιες σου λεει μην τις τρως ....

αφου θελει και σενα και τον αλλον και τον παρ αλλον ...ταχα μου και δηθεν να μην τον πληγωσει ....

αν πετυχεις να την γυρισεις πισω ...

μετα θα σου κανει το ιδιο με τον πρωην ....
θα εχει στα κρυφα τον πρωην και σενα .στα φανερα ....
το κοριτσι δεν κανει ειναι για πολλους ....

...και μαλλον κι εσυ επι της ουσιας αυτο ψαχνεις ....

το καλο που σου θελω μην την γυρισεις ...διοτι τα κερατα σου θα ειναι μεγαλυτερα κι απο του ταρανδου του αη βασιλη ......

δεν αξιζει τον κοπο ....

somebody961

# 4 στις 28/5/2012
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017
3gw 6ou 3.14159o oti 4cxeis 8ema e3.14159koinonias

3.14159=π
Έει, πού πας; Είναι γκρεμός εκεί! Ε, τότε καλά πάω.

cerise

# 5 στις 3/6/2012
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πεύκη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 7.206
Αυτές οι δικαιολογίες που σου λέει για την άλλη σχέση είναι ψεύτικες. Κάποια που σ αγαπά είναι μαζί σου. Κι αυτή είναι η αλήθεια όσο κι αν πονάει. Γι αυτό μην περιμένεις στο ακουστικό αλλά ξεπέρασέ την και τράβα γι αλλού.
Μερικοί και μερικές κολακεύονται να συνομιλούν με τους πρώην για επιβεβαίωση διαρκείας. Κι αυτό είναι απαράδεκτο.

inioxos52

# 6 στις 3/6/2012
author
Ανδρας / 65 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.281
Αντε αγορι μου, ολοκληρος 23 χρονω γκομενος, καθεσαι και παρακαλας την πρωην σου, κι οχι μονο αυτο, αλλα μασας και στις παπαριες που σου αραδιαζει. Οταν η γυναικα δειχνει, η θελει να φυγει, η φευγει απο διπλα σου, να της ευχεσαι να βρει εναν καλυτερο απο σενα, και να μην ξανασχολεισαι ποτε πλεον ξανα μαζυ της. Αντε λοιπον συνελθε, ρουφα τις μυξες σου, και κοιτα την κοριτσοθυελλα που μαινεται διπλα σου και με τι προσμονη σε κοιτανε. Αντε ειπα. Κλαψιαρη.
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

VansetaDiva

# 7 στις 3/6/2012
author
Γυναίκα / 30 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ψυχικό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
(Αν είναι ευέσθιτη) Να της πεις πως θες να της μιλήσεις από κοντα αφού συναντηθείτε να τις πεις μελό λογια μα θυμίσου να της πεις πως δεχεσαι την άποψη της ότι δεν σε γουστάρει πια και θέλει έναν άλλο
(Αν δεν πιάνει από μελό τοτε )Αν είστε φίλοι και μιλάτε συχνά τότε να της λες στο τηλέφωνο πως βγαίνεις με άλλες και περνάς πιο ωραίααπό τη σταθερή σχέση που είχατε παλιά και πως πιο παλιά ήταν χαλια μαζί της .
Αυτά ελπίζω να σε βοήθησα !

eli_geox

# 8 στις 3/6/2012
author
Γυναίκα / 42 / Ελεύθερη
Ν. Καβάλας / Ελευθερούπολη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 66
Πήγαινε παρακάτω και γρήγορα!
Ουκ αν λάβεις παρά του μη έχοντος, όλα θα τα λάβεις αν πληρώσεις απ τον Χόντος!

# 9 στις 8/6/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by just_alhths
9elw san trelos thn prwhn moy , poy h prwhn m apo oti m leei m'agapaei , k den mporei na me afhsei... ayth omws exei proxwrhsei exei sxesh ... egw eimai kollhmenos akoma mazi ths .... milame akoma k tr ... den exoyme xasei epafes milame sunexeia ..... thn 9elw , thn agapaw san trelos , ekeinh omws einai allou ... den 9elei na ton plhgwsei leei enw ekeinos to eixe kanei.... pws ginete na agapas kapoion, na 9es na eisai mazi toy , alla na 9es na eisai k mazi me ton nun... den mporw na thn katalava... ths zhthsa na gyrisei pisw.... shmera kiolas kleinoyme , vasika 9a kleiname 1 xrono sxesh...

den mporw xwris ekeinh..... einai olh m h zwh ... alla den 9elei na me afhsei opws den 9elw k egw .....

TI NA KANW??????

Η ειλικρινής μου άποψη... έστω κι αν με θεωρήσεις ωμή: "Είσαι το αποκούμπι της... Τον άλλον γουστάρει, αλλά ξέρει ότι έχει κι έναν ώμο να ακουμπήσει όταν ο άλλος δεν της προσφέρει ούτε το δακτυλάκι του να αγγίξει..."
Θες να παίξεις αυτόν το ρόλο??? Εννοώ του ωμό-κουμπασταριού... Δε νομίζω... Θες πολλά παραπάνω από αυτήν... Γνώμη μου: Δεν θα στα δώσει ποτέ... Εσύ αποφασίζεις το ρόλο που θα έχεις σε αυτή την παράσταση, έστω κι αν ο μόνος ρόλος που σου προσφέρεται είναι αυτός του κομπάρσου..... Είτε τον αποδέχεσαι, είτε όχι!!!!!
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε