Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

αφανης εταιρος..

Σελίδα : 1

maria-maraki

# 1 στις 20/6/2012
author
Γυναίκα / 33 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Τριανδρία
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 9
'Aρεσαν+: 0%

αφανης εταιρος..

Παιδια μπαινω κατευθειαν στο θεμα..Πριν 8 μηνες,συνεταιρικα με μια φιλη μου,αγορασαμε μια επιχειρηση..η δικηγορος τοτε μας συμβουλεψε,μια απο τις δυο να ειναι αφανης,δλδ να μην το κανουμε ο.ε για να γλιτωσουμε φορους,διπλα τεβε κτλ..ετσι συμφωνησαμε να γινει ετσι..εγω ειμαι η αφανης,κ η φιλη μου εμφανης που διαχειριζεται τα παντα κ φαινεται παντου...τωρα ομως εμενα μου βαλανε λογια οτι με το ιδιωτικο συμφωνητικο που καναμε οι δυο μας δεν ειμαι καλυμενη κ οτι οποιαδηποτε στιγμη αν θελησει μπορει να με διωξει(ειμαι ασφαλισμενη στο ικα με προγραμμα οαεδ)..ξερεις κανεις τι ισχυει κ αν πραγματικα μπορει να γινει αυτο?αν ας πουμε θελησει καποια στιγμη να το πουλησει εγω μενω ξεκρεμαστη?τι γινεται κ τι μπορω να κανω?

inioxos52

# 2 στις 20/6/2012
author
Ανδρας / 64 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.275
Συγνωμη δηλαδη, αλλα οταν μιλησατε με την δικηγορο αυτο που λες τωρα δεν τοχες σκεφτει? Δηλ ρε κοπελλια, πας και κανεις μια εταιρεια, δινεις λεφτα, και δεν φροντιζεις ευθυς εξαρχης να διασφαλισεις τα συμφεροντα σου μιλωντας περαν της κοινης σας δικηγορου, και με εναν δικο σου μονο δικηγορο, εξειδικευμενο στα εταιρικα, και σε οτι αυτα περιλαμβανουν? Τρεχα τωρα λοιπον, βρες εναν τετοιον, θεσε του το θεμα εστω και κατοπιν εορτης, και ακολουθησε τις οδηγιες του, γιατι κατι τετοιοι συνεταιρισμοι καταληγουν συνηθως ασχημα.
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

whatever002

# 3 στην 1/7/2012
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 86
πρεπει να μιλησεις με δικηγορο και εναν λογιστη οπωσδηποτε...

Heptamer

# 4 στην 1/7/2012
author
Ανδρας / 52 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 13.734

Παράθεση:
Originally posted by maria-maraki
Παιδια μπαινω κατευθειαν στο θεμα..Πριν 8 μηνες,συνεταιρικα με μια φιλη μου,αγορασαμε μια επιχειρηση..

Οριστε!!

26 χρονων και αγορασε επιχειρηση...

Τελικα....ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!

(κατι ηξερε ο ΓΑΠ!!!)
ωινδοως με: ψραπ! ωινδοως χπ: αωεσομε! ωινδοως βιστα: ψραπ! ωινδοως 7: αωεσομε! ωινδοως θ: (ψραπ!)
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε