Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

....Τι σκέφτεσαι τώρα ;

26-29-31

# 13041 στις 25/2/2019
author
Ανδρας / 55 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 2.993
'Aρεσαν+: 0%

#13039 αλις

Εξαρτημένη από το σαιτ; καί στό μετρό; κάνε λίγο απεξάρτηση, μέχρι να πας στο σπίτι ...άσε πού είναι μια χαρά να διαβάζεις ανθρώπινους χαρακτήρες γύρω γύρω...
Αρέσει στα μέλη jane_do, Mindthegap- και σε ακόμα 3 μέλη.

Sourya

# 13042 στις 25/2/2019
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Ινδία
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 3.945

Γιατι εσενα ποσα μποφορ σε σηκωνουν; Παντως τα 8 εμενα με σκουντανε

Παράθεση:
Σχόλιο # 13040 από Andreass66

Τοσο βαρια εισαι?

Sourya

# 13043 στις 25/2/2019
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Ινδία

Ε, δεν πιστευω οτι ευχομαστε να πραγματοποιειτε. Αν ειναι να ευχηθω να μου κατσει το τζοκερ

Παράθεση:
Σχόλιο # 13038 από equinox_

δεν προσέχουμε τι ξεστομίζουμε (''ευχόμαστε'') και μετά αναρωτιόμαστε γιατί βρεθήκαμε σε διάφορα δυσάρεστα...

Enikos

# 13044 στις 25/2/2019
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.080

...οτι...

Αν δεν τα φερουμε ολα στα μετρα μας...

Πιανουμε τσι θεωριαι, περι των αλλων...

Οτι, ΕΜΕΙΣ δεν δυναμεθα...

Ουδεμια σκεπσις...

Αρέσει στο μέλος peripli

alisida

# 13045 στις 25/2/2019
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 32
Απαντήσεις: 5.530

@26

Χαχα! Το μετρο το ειπα ετσι για ξεκαρφωμα να μη παει το μυαλο του διευθυντη μου ( που ξερεις ισως καπου εδω ειναι κι εκεινος) οτι ειμαι εγω η αλισιδα σε ωρες δουλειας

.Ναι,επι 14 χρονια που εκανα διαδρομη πειραιας- κηφισια,διαβαζα το βιβλιο μου ησυχα-ησυχα ,δεν ειχα τοτε κινητο με ιντερνετι...

Που και που,σηκωνα το βλεμα κ εριχνα κοφτες ματιες γυρω-γυρω ,μη δω κυρια σε ενδιαφερουσα ή με μωρο στην αγκαλια να τη φωναξω να καθισει 

( ναι,το ειχα δει και αυτο,γυναικα με νεογεννητο ορθια ,διπλα στις γεματες θεσεις της γαλαριας και κανεις δε φιλοτιμηθηκε ,ημουν στο ορθιο εκεινη την ημερα και ευγενικα λεω θα δωσετε μια θεση στην κυρια ? Ευχαριστω μ λεει εκεινη,παρακαλω λεω με βοηθησατε για την καλη πραξη της ημερας )

Ασχετα ολα τα παραπανω,μ επιασε πολυλογια ειμαι σε φαση καταθλιψης φαινεται ...

Αρέσει στα μέλη peripli, 26-29-31 και σε ακόμα 1 μέλος.

Red_Season

# 13046 στις 12/3/2019
author
Ανδρας / 51 / Ελεύθερος
Μονακό
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 1.635

Επιτέλους έβαλε λίγο κρυάκι 

Εεε - ήταν υπερβολική αυτή η ζέστη από Μάρτιο μήνα κιόλας 
Αρέσει στο μέλος peripli

Red_Season

# 13047 στις 15/3/2019
author
Ανδρας / 51 / Ελεύθερος
Μονακό

Ό,τι και να κάνω, ό,τι και να σκέφτομαι, στο πίσω μέρος του μυαλού βρίσκεται αυτό το λαχταριστό cheesecake στο ψυγείο που περιμένει καρτερικά να απογειώσει την γλυκιά αίσθηση ως τον ουρανίσκο μου 

Αρέσει στα μέλη tangerinedream, jane_do

jane_do

# 13048 στις 15/3/2019
author
Γυναίκα / 41 / Σε σχέση
Αλλη χώρα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 2.433

Εμένα μια λαχταριστή σοκολατίνα...κοντά είμαστε.

Παράθεση:
Σχόλιο # 13047 από Red_Season

Ό,τι και να κάνω, ό,τι και να σκέφτομαι, στο πίσω μέρος του μυαλού βρίσκεται αυτό το λαχταριστό cheesecake στο ψυγείο που περιμένει καρτερικά να απογειώσει την γλυκιά αίσθηση ως τον ουρανίσκο μου 

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, peripli και σε ακόμα 2 μέλη.

Red_Season

# 13049 στις 15/3/2019
author
Ανδρας / 51 / Ελεύθερος
Μονακό

Πραγματικά αν θέλει κανείς να είναι μοντελάκι πρέπει να σπάει ο ποντικός τα μούτρα του στο ψυγείο 

Αρέσει στο μέλος peripli

Paralia48

# 13050 στις 18/3/2019
author
Γυναίκα / 53 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 23
Απαντήσεις: 7.634

Παράθεση:
Σχόλιο # 13045 από alisida

@26

Χαχα! Το μετρο το ειπα ετσι για ξεκαρφωμα να μη παει το μυαλο του διευθυντη μου ( που ξερεις ισως καπου εδω ειναι κι εκεινος) οτι ειμαι εγω η αλισιδα σε ωρες δουλειας

.Ναι,επι 14 χρονια που εκανα διαδρομη πειραιας- κηφισια,διαβαζα το βιβλιο μου ησυχα-ησυχα ,δεν ειχα τοτε κινητο με ιντερνετι...

Που και που,σηκωνα το βλεμα κ εριχνα κοφτες ματιες γυρω-γυρω ,μη δω κυρια σε ενδιαφερουσα ή με μωρο στην αγκαλια να τη φωναξω να καθισει 

( ναι,το ειχα δει και αυτο,γυναικα με νεογεννητο ορθια ,διπλα στις γεματες θεσεις της γαλαριας και κανεις δε φιλοτιμηθηκε ,ημουν στο ορθιο εκεινη την ημερα και ευγενικα λεω θα δωσετε μια θεση στην κυρια ? Ευχαριστω μ λεει εκεινη,παρακαλω λεω με βοηθησατε για την καλη πραξη της ημερας )

Ασχετα ολα τα παραπανω,μ επιασε πολυλογια ειμαι σε φαση καταθλιψης φαινεται ...

σκέφτομαι ότι έχεις δίκιο και σκέφτομαι΄ότι στο<<φιλότιμο>>του να δώσεις  τη θέση σου, όπως και στο κάπνισμα, μήπως πρέπει τελικά να ισχύσουν αυστηροί κανόνες , όπως στις όχι φιλότιμες χώρες της κεντρικής και βόρειας Ευρώπης;

Κάποτε μας έλεγαν, ότι πρέπει να σκέφτεσαι τον συνάνθρωπό σου και εμείς έτσι μεγαλώσαμε. Αυτό με τη θέση το έχω προσέξει εδώ και χρόνια. Κανείς δε δίνει θέση! Νέοι, ακμαίοι,που δε δείχνουν ταλαίπωροι από δουλειά, αν τύχει και προλάβουν τη θέση, ούτε κοιτούν, αλλά και να τους το πεις, συνήθως απαντούν <την πρόλαβα>!  (παρόμοιο τσιγάρο:  <το τσιγαράκι μου κάνω!>.

Σε κάποιες <αφιλότιμες χώρες> υπάρχουν συγκεκριμένες θέσεις , δίπλα στις πόρτες, με σταυρό από πάνω,που είναι ρεζερβέ για γέρους,  ανάπηρους κ.λ.π. Αν τύχει και δεν ταξιδεύουν τέτοιοι,μπορείς να κάτσεις. Αν όμως μπει τέτοιος και δεν σηκωθείς, μπορεί να φωνάξει τον οδηγό και να γίνει επεισόδιο,μέχρι η αστυνομία έρχεται να σε διώξει και μετά επιβαρύνεσαι και τα έξοδα αποστολής της άμεσης δράσης.

Τελικά μήπως χρειαζόμαστε για τα αυτονόητα έναν μπαμπούλα;

peripli

# 13051 στις 18/3/2019
author
Γυναίκα / 61 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.754

Αδιορθωτος εισαι! Δεν σου κανω λαϊκ! Ειπαμε να αδυνατισεις. . . .

...και τί βλεπω μετα τοσον καιρο που εχω να μπω εδω? Παλι τα ιδια! Μα ντουβ εντελως μωρε...

Τί πρωτεϊνες και @@@ρια σου εδωσα εγω ...εκει αγκαλια με τα λιπιδια και τα χοληστερινοτριγλυκεριδια...

Παρε καλο μου λιγο τυρακι, φιλετο γαλοπουλας και σαλατα με μαυρο πολυσπορο! Αντε και μια σοκολατα με στεβια!!! Ημαρτον... Ετσι θα αρχισουν να φευγουν τα 10κιλα? Δε λεω περισσοτερα μην εκτεθουμε...

Δωσε το τσιιζκεϊκ στη μανουλα...αμα γλυκαινεται ο ουρανισκος...πικραινονται τα παντελονια... 

Παράθεση:

Σχόλιο # 13047 από Red_Season

MadameShuShu40

# 13052 στις 18/3/2019
author
Γυναίκα / 44 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 2.071

Πάω μια μέρα στο sm, και πάνω στην λιγούρα που με πιάνει πάντα στα sm, λέω να πάρω μια σοκοφρετα.

Αλλά πήρα αυτή με την στέβια.

Βγαίνω έξω, την τρώω, και στο καπάκι πήρα την αυθεντική!!!

Αν είναι να την κάνεις την "αμαρτία", να την ευχαριστιεσαι τουλάχιστον!!!

Αρέσει στα μέλη peripli, Mindthegap- και σε ακόμα 2 μέλη.

Enikos

# 13053 στις 18/3/2019
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.080

...οτι εχει χαθει κοσμος αδικως...

Επειδη δεν ηξερε τι επινε...

Αρέσει στα μέλη peripli, jane_do

Sourya

# 13054 στις 18/3/2019
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Ινδία

Χαχα, αυτο το ελεγε η μανα μου οποτε ανοιγε το ψυγειο μου. Αλλα αφου μου τα εφτιαχνε ολα αυτη και τα φαγητα και τα ψωνια εγω τι εφταιγα;Τωρα που δεν υπαρχει ομως φροντιζω να ψωνιζω και αν το βλεπω αδειο την θυμαμαι

Παράθεση:
Σχόλιο # 13049 από Red_Season

Πραγματικά αν θέλει κανείς να είναι μοντελάκι πρέπει να σπάει ο ποντικός τα μούτρα του στο ψυγείο 

Αρέσει στα μέλη peripli, jane_do και σε ακόμα 1 μέλος.

Sourya

# 13055 στις 18/3/2019
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Ινδία

Αυτος ο Γαιτανος ειναι στα καλα του; Δεν πρεπει να κανουμε λεει παιδια γιατι ειναι αμαρτια και δεν πρεπει να υπαρχει η ανθρωποτητα.Παντετον σε κανα γιατρο εσεις που ειστε κοντα του μην ερθω εγω

Αρέσει στα μέλη peripli, Paralia48 και σε ακόμα 2 μέλη.

Red_Season

# 13056 στις 19/3/2019
author
Ανδρας / 51 / Ελεύθερος
Μονακό

Παράθεση:
Σχόλιο # 13051 από peripli

Αδιορθωτος εισαι! Δεν σου κανω λαϊκ! Ειπαμε να αδυνατισεις. . . .

...και τί βλεπω μετα τοσον καιρο που εχω να μπω εδω? Παλι τα ιδια! Μα ντουβ εντελως μωρε...

Τί πρωτεϊνες και @@@ρια σου εδωσα εγω ...εκει αγκαλια με τα λιπιδια και τα χοληστερινοτριγλυκεριδια...

Παρε καλο μου λιγο τυρακι, φιλετο γαλοπουλας και σαλατα με μαυρο πολυσπορο! Αντε και μια σοκολατα με στεβια!!! Ημαρτον... Ετσι θα αρχισουν να φευγουν τα 10κιλα? Δε λεω περισσοτερα μην εκτεθουμε...

Δωσε το τσιιζκεϊκ στη μανουλα...αμα γλυκαινεται ο ουρανισκος...πικραινονται τα παντελονια... 

Believe it or not έχω χάσει 3,5 κιλά σε δύο μήνες μέσα 

Έχω σχέδιο να χάνω αργά αλλά σταθερά - ως το 2020 θα είμαι στο -15 

Αρέσει στα μέλη peripli, Paralia48 και σε ακόμα 1 μέλος.

Red_Season

# 13057 στις 19/3/2019
author
Ανδρας / 51 / Ελεύθερος
Μονακό

Έτσι 

Παράθεση:
Σχόλιο # 13052 από MadameShuShu40

Πάω μια μέρα στο sm, και πάνω στην λιγούρα που με πιάνει πάντα στα sm, λέω να πάρω μια σοκοφρετα.

Αλλά πήρα αυτή με την στέβια.

Βγαίνω έξω, την τρώω, και στο καπάκι πήρα την αυθεντική!!!

Αν είναι να την κάνεις την "αμαρτία", να την ευχαριστιεσαι τουλάχιστον!!!

Αρέσει στα μέλη peripli, MadameShuShu40 και σε ακόμα 1 μέλος.

alisida

# 13058 στις 19/3/2019
author

και στα δικα μας τρενα οι θεσεις γαλαρια ειναι για ατομα π εχουν αναγκη.

Αλλα κανεις δεν το προσεχει ..

Παράθεση:
Σχόλιο # 13050 από Paralia48

σκέφτομαι ότι έχεις δίκιο και σκέφτομαι΄ότι στο<<φιλότιμο>>του να δώσεις  τη θέση σου, όπως και στο κάπνισμα, μήπως πρέπει τελικά να ισχύσουν αυστηροί κανόνες , όπως στις όχι φιλότιμες χώρες της κεντρικής και βόρειας Ευρώπης;

Κάποτε μας έλεγαν, ότι πρέπει να σκέφτεσαι τον συνάνθρωπό σου και εμείς έτσι μεγαλώσαμε. Αυτό με τη θέση το έχω προσέξει εδώ και χρόνια. Κανείς δε δίνει θέση! Νέοι, ακμαίοι,που δε δείχνουν ταλαίπωροι από δουλειά, αν τύχει και προλάβουν τη θέση, ούτε κοιτούν, αλλά και να τους το πεις, συνήθως απαντούν <την πρόλαβα>!  (παρόμοιο τσιγάρο:  <το τσιγαράκι μου κάνω!>.

Σε κάποιες <αφιλότιμες χώρες> υπάρχουν συγκεκριμένες θέσεις , δίπλα στις πόρτες, με σταυρό από πάνω,που είναι ρεζερβέ για γέρους,  ανάπηρους κ.λ.π. Αν τύχει και δεν ταξιδεύουν τέτοιοι,μπορείς να κάτσεις. Αν όμως μπει τέτοιος και δεν σηκωθείς, μπορεί να φωνάξει τον οδηγό και να γίνει επεισόδιο,μέχρι η αστυνομία έρχεται να σε διώξει και μετά επιβαρύνεσαι και τα έξοδα αποστολής της άμεσης δράσης.

Τελικά μήπως χρειαζόμαστε για τα αυτονόητα έναν μπαμπούλα;

alisida

# 13059 στις 19/3/2019
author

Σκεφτομαι οτι ,τελειωσε το σημερινο επισοδιο του τατουαζ,οτι δεν μπορω να κοιμηθω ακομα διοτι δε νυσταζω και οτι καθομαι κ βλεπω μια φριχτη κινεζικη ταινια με τιτλο "το τρενο των μαχητων" και οτι βαριεμαι να πιασω το τηλεκοντρολ ν αλλαξω καναλι 

Επισης οτι με τετοιες επιλογες δεν τον βλεπω καλα τον αλφα 

Red_Season

# 13060 στις 19/3/2019
author
Ανδρας / 51 / Ελεύθερος
Μονακό

Παράθεση:
Σχόλιο # 13059 από alisida

Σκεφτομαι οτι ,τελειωσε το σημερινο επισοδιο του τατουαζ,οτι δεν μπορω να κοιμηθω ακομα διοτι δε νυσταζω και οτι καθομαι κ βλεπω μια φριχτη κινεζικη ταινια με τιτλο "το τρενο των μαχητων" και οτι βαριεμαι να πιασω το τηλεκοντρολ ν αλλαξω καναλι 

Επισης οτι με τετοιες επιλογες δεν τον βλεπω καλα τον αλφα 

Πάντως είναι πρώτος σε τηλεθέαση και ο Σκάι που βασιζόταν στο survivor (χιλιοπαιγμένη ίντριγκα) τρίτος και καταϊδρωμένος. Μόνο το ΕΡΤ Sports αξίζει κατά τον Ρεντ από τα ελεύθερα κανάλια 

Δεν μπορείτε να απαντήσετε