Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

απογοητευομαι για τη καταντια μου

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

erato24

# 21 στις 27/8/2012
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Ηλείας / Ανδραβίδα
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 46
'Aρεσαν+: 0%

απάντηση στην γιώτα!!

Γειά σου γιώτα!
Ήθελα να σου πω κ εγώ την δικιά μου γνώμη!Βέβαια όσοι είναι έξω απ'τον χωρό απαντάνε με μια ελαφρότητα!!Το θέμα είναι ότι ήξερες απ'την αρχή ποιοι ήταν αλλά πάρ'όλα αυτα προχώρησες σ'ένα γάμο!Αφού λες ότι δεν μπορείς να χωρίσεις τότε κοίτα τι μπορείς να κάνεις
Κατ'αρχήν για να τον παντρευτείς τον αγαπάς έτσι δεν είναι????Είσαι φοβισμένη κ μπερδεμένη έχει αρχίσει ένας συναισθηματικός πόλεμος μέσα σου γι'αυτό δεν μπορείς να κατανομήσεις τα πράγματα σωστά!
Πριν από οποιοδήποτε βήμα συζήτησε το με τον άντρα σ!!Κοίτα τι μπορείς να κάνεις από δω κ πέρα!!κρατά τις αποστάσεις σ να ξέρεις όμως ότι κανείς δεν είναι τέλειος!εν ν'ανάγκη φύγετε κάπου μακρυά για να μην έχεις πρόβλημα κράτα στην ζωή σ(με τς συγγενείς τ)τυπικές σχέσεις!
Όμως σκέψου ότι αν έρθει το πρώτο παιδί θα πρέπει κάποιες φορές να συναναστραφεται με αυτούς τς ανθρώπους!Θα μπορείς να το χειριστείς κ να συμφιλιωθείς με αυτό??ο άντρας σ τι γνώμη έχει ????το έχετε συζητησει??????Αν δεν μπορείς ν'αντέξεις κ να διαπραγματευτείς το θέμα τότε η μόνη λύση είναι να τρέξεις μακρυά απ'όλους!!!ΣΥΖΗΤΆ ΜΕ ΤΟΝ ΆΝΤΡΑ ΣΟΥ Κ ΚΟΊΤΑ ΣΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΊΤΕ ΝΑ ΣΥΜΒΙΒΑΣΤΙΤΕ,ΝΑ ΥΠΟΧΏΡΗΣΕΤΕ Κ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΉΣΕΤΕ ΧΩΡΊΣ ΠΡΟΒΛΉΜΑΤΑ ΜΕΤΑΞΎ ΣΑΣ!!
Συγνώμη αν σε κούρασα ότι κ ΝΑ αποφασίσεις να κάνεις σ εύχομαι καλή τύχη-δύναμη!!!
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost