Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

SOS ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΙΣΗΣ

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

valerie

# 21 στις 20/8/2012
author
Γυναίκα / 43 / Ελεύθερη
Ν. Πέλλας / Γιαννιτσά
Θέματα: 20
Απαντήσεις: 16.632
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by evelina23
δεν αρνουμαι οσα μου λετε και ευχαριστω που ασχολειστε αλλα ΔΕΝ με αγαπαει?4 χρονια μαζι οταν εναν ανθρωπο ΔΕΝ τον αγαπας τον συντηρεις?φορτωνεσαι ολα του τα εξοδα για τοσο καιρο?για ποιο λογο?πηγαινουμε διακοπες στον πατερα μου(μενει εκτος αθηνων) χωρις καμια αντιρηση απο τη μερια του...σε ολα τα προβληματα υγειας που ειχα και εχω ειναι εκει κ με στηριζει κ με βοηθαει...βολτες πηγαινουμε τρυφερος ειναι δεν νομιζω οτι εγω αν δεν αγαπουσα εναν ανθρωπο θα εμενα μαζι του και θα τα εκανα ολα αυτα...το προβλημα ειναι οτι φοβαται την οικογενεια του απο οτι λεει οτι θα υπαρξουν ασχημες αντιδρασεις αν φυγουμε και πιο πολυ την αδερφη του ειλικρινα δε μπορω να καταλαβω γιατι..εκανα εγω συζητιση σε εκεινη για το να φυγουμε δεν ειχε ιδιαιτερο προβλημα η αντιδραση της ηταν μονο στα οικονομικα οτι δε θα ανταπεξελθουε οι δυο μας οτι χρειαζονται πολλα για να επιπλωσουμε το σπιτι κ.λ.π.Εκεινος βεβαια δεν πηρε θεση με αποτελεσμα να τσακωθουμε και στο τελος να μου πει οτι φοβαται να της μιλησει..εδω για αμαξι που κοιταει να παρει οτι και να εχει δει και του αρεσει πρεπει να το συζητισει με την αδερφη του..!πως θα τον κανω να ξεκολλησει λιγο να μην τη φοβαται???

Ε κάτι πρέπει να κάνει και αυτός για σένα από τη στιγμή που εσύ κάνεις την παραδουλεύτρα σε όλο του το σόι...
Δεν σημαίνει οτι το κάνει από αγάπη... Υπάρχει και η υποχρέωση...
Πάνε κορίτσι μου στην μαμά σου... Βρείτε τα γιατί μάνα είναι μόνο μία...
Το να υπόσχεσαι να μην κάνεις κάτι, είναι ο πιο σίγουρος τρόπος για να σου έρθει μια τρελή επιθυμία να το κάνεις!!
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost