Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ο ψεύτης σύντροφος

Σελίδα : 1

erato24

# 1 στις 21/8/2012
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Ηλείας / Ανδραβίδα
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 46
'Aρεσαν+: 0%

ο ψεύτης σύντροφος

Καλημέρα!είμαι καινούργια στην πορεία σας,θέλω την βοήθεια σας!είμαι 2χρόνια με τον αρραβωνιαστικό μου και λέει συνεχώς ψέματα,για σοβαρούς και μη,λόγους..!π.χ.θα γίνει ο γάμος με τα πρώτα χρήματα που θα πάρω και όλο το αφήνει!!βέβαια τώρα δεν με αγγίζει τόσο γιατί δεν είμαι σίγουρη γι'αυτόν!ψάχνουμε εδώ και πολύ καιρό να φύγουμε,να ζήσουμε κάπου πολύ καλύτερα!Έπαιζε με την ψυχολογία μου εδώ και δύο χρόνια..ναι βρήκα θα φύγουμε τέλος του μήνα,θα φύγουμε τέλος καλοκαιριού και πάει λέγοντας!πάντα έλεγε με βρήκε τυχαία στο δρόμο και μου είπε άκυρο η δουλειά κ.π.α.Βέβαια συζητήσαμε αρκετές φορές αυτό το θέμα και πάντα έλεγε εγώ??εγώ προσπαθώ οι άλλοι μου το ακυρώνουν.είχα χρησιμοποιησει όλους τους τρόπους για να μου πει γιατί το κάνει αυτό!μ'έβγαζε τρελή και παρανοϊκή(του έλεγα πως είναι κολλημένος με την οικογένεια του &ότι δεν θέλει να φύγει ενώ είχαμε συμφωνήσει αλλά στην αρχή)Πριν λίγο καιρό πέθανε η πεθερά μου,τότε μου είπε ότι δεν ήθελε να φύγει και ν'αφήσει την μάνα του!Τώρα όμως θέλει αλλά και πάλι...το μπαλάκι το 'χει πετάξει σε μένα και αυτός με γεμίζει ελπίδες που εχω ανάγκη(του είπα ότι τέλος του μήνα θα πάρω το παιδί και θα φύγω γιατί το σπίτι δεν είναι κατάλληλο για τπτ &π.α.)έχει βρει μια δουλειά και του αρέσει παρά πολύ το περιβάλλον &μάλλον πάλι κάτι θα γίνει!να χωρίσω δεν θέλω(ξέρω πολύ καλά πως είναι...)να γυρίσω στην μάνα μου..ούτε να το σκεφτώ!!μου υποσχέθηκε ότι θ'αλλάξει αν και το έχει ξαναπεί!εχω χάσει την εμπιστοσύνη μου!δεν ξέρω πως να αντιμετωπίσω το ψέμα του!!!τα εχω δοκιμάσει όλα..μπορείτε μήπως εσείς να μου πείτε τον τρόπο??σας ευχαριστώ πολύ!
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε