Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

γνωριμια μεσω facebook

Σελίδα : 1

ailourakos

# 1 στις 16/9/2012
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

γνωριμια μεσω φαψεβοοκ

Καλησπέρα,
έκανα μια ασυνήθιστη γνωριμία στο fb.Κάποιος με πλησίασε με ψεύτικο γυναικείο προφίλ και αρχίσαμε να μιλάμε. Το δικό μου προφίλ είναι ανοιχτό και έχει φωτογραφίες μου.Μέχρι τότε δεν είχα κανένα πρόβλημα. Και ο προηγούμενος σύντροφός μου με γνώρισε μέσα απ το fb.Απόλαυσα πολύ την επικοινωνία και με γοήτευσε πάρα πολύ. Μου ζήτησε να συναnτηθούμε και μου μίλησε πολύ για τον εαυτό του.Μου έστειλε φωτογραφία και αφού ανταποκρίθηκα, εξαφανίστηκε.Με πείραξε υπερβολικά και απογοητεύτηκα πολύ. Είναι περίεργη η ένταση των συναισθημάτων που μου προκάλεσε κάποιος τόσο αγνωστος.θα θελα την γνώμη σας
Αρέσει στα μέλη Kostas2751977, michail1959thalassa και σε ακόμα 1 μέλος.

alladin82

# 2 στις 17/9/2012
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 333
Σου πλασαρηστηκε σα γυναικα στην αρχη εννοεις?
Οταν στο ειπε στο μελλον οτι δεν ειναι πως αντεδρασες?

wish_

# 3 στις 17/9/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Μπορεί η φωτογραφία να ήταν ψεύτικη μπορεί τα χίλια δυο.Καλό θα ήταν λοιπόν να προσέχεις ποιους δεχεσαι για φίλους και να μην μιλάς με άσχετους που δεν ξέρεις ποιος μπορεί να κρύβεται από πίσω.

Φύσικο είναι να σε πείραξε και ν΄απογοητεύτηκες αλλά σε τέτοιες συμπεριφορές θα πρέπει να θυμώνεις με τον ευατό σου που ήσουν τόσο αφελής να εμπιστεύεσαι τον οποιονδηποτε γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι θα μπορούσε να σου συμβεί σε περίπτωση που δεχόσουν να βρεθείτε και από κοντά.

tzoulia49

# 4 στις 17/9/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
στο ιντερνετ εχει τετοιους πολλους .....φαντομαδες ......

αυτο να σου γινει μαθημα και να εισαι πιο προσεκτικη ....
απ αυτα που ακους να μην πιστευεις τιποτα ...κι απο αυτα που βλεπεις τα μισα ....

# 5 στις 17/9/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Τα συναισθηματα ειναι δικη σου δημιουργια κ μονο η σκεψη οτι δεν τον γνωριζεις σε κανει να μην επιτρεπεις το νου να προχορησει σε ουσιαστηκα συναισθηματα..ο ανθρωπος αυτος εξαφανιστηκε γιατι δεν ειχε καμοια σχεση με τις προσδοκιες που καταλαβε οτι σου ενεπνευσε...οταν λοιπον αληθεία η ψεματα πισθουν οτι τους πιστεψες φευγουν..αυτο φοβιζει τους φαντομαδες τροπος του λεγειν...κ ειναι φυσικο κ αναμενομενο..αυτοακιρωνονται ..στο κατω κατω ο σκοπος κ το κινητρο μιας τετοιου ειδους επικοινωνιας για τους περιςοτερους ειναι αυτος να παρουσιαζουν ενα προσωπο που θα ηθελαν να ειχαν αλλα...

Μην προβληματιζεσαι...ειναι αστειο κ που ασχολισε...σημβαινει κ στις καλυτερες οικογενειες...

Γι αυτο οτι κανεις κ οτι λες να εχεις επιγνωση της πραγματικοτητας κ της καταστασης...αμα δεν τον βλεπεις τον αλλον δεν μπορει να ξερεις κ ειδικα να πιστευεις..νομος

# 6 στις 19/9/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Το φταίξιμο είναι όλο δικό σου... Έδειξες εμπιστοσύνη σε άτομο που όχι μόνο δεν χρησιμοποιεί το πραγματικό του όνομα, αλλά χρησιμοποιεί κι αντίθετο φύλο για να προσεγγίσει "γκομενάκια"!!!
Προτείνω να το διαγράψεις, να τον μπλοκάρεις και να του κάνεις κι αναφορά!!!! Αλλά πριν απ' αυτό, κάνε και μια ανάρτηση στον τοίχο του όπου θα κοινοποιείς το φύλο του και κάλεσε και τις άλλες "παθούσες" να του κάνουν αναφορά... Προτίμησε να το κάνεις σε ώρες που δεν είναι μέσα στο fb για να μην το διαγράψει το σχόλιο αμέσως!!!

Stelios52d

# 7 στις 10/9/2017
author
Ανδρας / 55 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1

πως μπλοκάρει κανείς κάποιον και τι συνέπειες έχει για τον άλλο ?  δεν μπορεί να λειτουργήσει το προφίλ του ?

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost