Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δεν ξερω τι νιωθει

Σελίδα : 1

asterakiRab

# 1 στις 23/9/2012
author
Γυναίκα / 28 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Δεν ξερω τι νιωθει

Καλημερα απο μενα,περασμενες 1θελω να σας μιλησω για το δικο μου προβλημα..Με τν Β. καναμε πολυ παρεα ...σχεδον κολλητοι..παντα το 8εματακι μας πηγαινε αλλου, αλλα εγω το επαιζα χαζη γιατι φοβομουν..δεν ξερω τι ακριβως...εε τελος παντων καποια στιγμη εδεσε το πραγμα,και καναμε κατι,οχι ερωτα κλπ..απλα φιλια και αγκαλιες,3ερετε,..δεν κρατησε ουτε μια βδομαδα γτ ημασταν τελειως διαφορετικοι χαρακτηρες..χωρισαμε..το κακο ειναι οτι ημασταν στν ιδια παρεα και αναγκαστικα τν εβλεπα κα8ε μερα..δν 3εραμε πως να φερ9ουμε αλλα σιγα σιγα συνη8ισαμε..περιμου ενα μηνα μετα επανασυνδεομαστε με δικη του πρωτη κινηση λεγοντας συγνωμη κ οτι μ αγαπαει..ουτε ευτη τν φορα κρατησε πολυ...τελειως διαφορετικοι χαρακτηρες,..πλεον ο κα8ενας βρισκει αλλους ''δρομους'' , μενοντας ομως στην ιδια παρεα...βρηκε κοπελα αλλα χωρισε συντομα...μαζι μου τωρα ειναι μια κρυο μια ζεστη, την μια μου μιλαει τν αλλη με αγνοει...δεν με βλεπει καλα με ρωταει τι εχω,προσφερεται να με παει σπιτι,αλλα μετα τιποτα..στο σχολειο αδιαφορια..(παω λυκειο) ασχολειται με ''αλλες'' τα σαββατα που βγαινουμε ε3ω κανουμε πλακες,μου λεει οτι ειμαι ομορφη,και την μια ειναι 8ερμος μαζι μου την αλλη φιλικος...(οπως και γω) τι μπορει να νιω8ει??. Υ.Γ μου ειχε ππει οτι δεν μπορει να με βλεπει να κλαιω πριν καιρο(οταν ειμασταν μαζι) , πριν κατι μερες με ειδε να κλαιω και συννεφιασε ολοκληρος..:/ τι μπορει να σημαινει αυτο??ti pisteυετε πως νιω8ει?!..Ευχαριστω για τν χρονο σας!

tzoulia49

# 2 στις 23/9/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
αυτο που νιωθεις παντως εσυ δεν το νιωθει .....

κι εχει καταλαβει οτι εσενα σε ποναει περισσοτερο απ οτι αυτον .....

και επειδη ειστε φιλοι και ειναι δεμενος ανθρωπινα μαζι σου ....

δεν θελει να σε βλεπει λυπημενη .....

μην δινεις ερμηνειες που θα σε βολευαν ...

θα σε συμβουλευα να κοιταξεις για αλλο αγορι ....

θα σου περασει ...τοσο νεο κοριτσι ....

εχεις απειρες ευκαιριες για κατι καλυτερο .....

και μ αυτον χαλαρα ....μολις βρεθει ο αλλος .....

ειτε τον βλεπεις ειτε οχι ...το ιδιο θα κανει .....

.ασε που θα λες καλυτερα που δεν πηγε ....

archagellos

# 3 στις 23/9/2012
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.460
Δεν ξερει τι θελει . Γι αυτο και ειναι και ετσι .

Του κανεις ποιο πολυ για φιλη ...αλλα οχι για τιποτα ποιο πολυ .
Βρες καποιον που να θελει τα ιδια με εσενα και αυτος με τον καιρο θα "χαθει".

star-dust

# 4 στις 24/9/2012
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 990
... όπως αναφέρθηκε ήδη, ο Β. απλά προσπαθεί να είναι φιλικός μαζί σου... θέλει προφανώς να βρεθεί μια ισορροπία αναμεταξύ σας... για να μην κόψετε κάθε επαφή...

μοιάζει όμως ότι δεν μπορείς να ανταποκριθείς σε κάτι τέτοιο λόγω συναισθημάτων... επομένως, για δικό σου καλό ίσως πρέπει να απομακρυνθείς από μόνη σου....
... it's the first day of the rest of your life ...
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost