Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

είναι μπερδεμένος δεν ξέρει αν θέλει να είμαστε μαζί

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

ilovehim

# 1 στις 23/9/2012
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Κεφαλληνίας / Ιθάκη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

είναι μπερδεμένος δεν ξέρει αν θέλει να είμαστε μαζί

Είμαι παντρεμένη 6 χρόνια με έναν άνθρωπο που υπήρξε καθοριστικός σταθμός στη ζωή μου : φίλος, εραστής, σύμβουλος, στήριγμα. Οικονομικό πρόβλημα δεν τίθεται αλλά εγώ επιλέγω να εξασκώ το επάγγελμά μου επειδή μου αρέσει και με ικανοποιεί. Ο ίδιος θεωρεί ότι από τη στιγμή που οικονομικά δε συνεισφέρω κάτι αφού ο ίδιος καλύπτει όλους τους λογαριασμούς θα έπρεπε να δουλεύω λιγότερο και να κάνω άλλα πράγματα όπως γυμναστήριο, χορό κτλ και να του δίνω περισσότερη σημασία΄παρά το ότι φροντίζω τις ώρες που είναι και ο ίδιος ελεύθερος να είμαστε μαζί και του λέω ότι τον αγαπάω, τον φιλάω και προσπαθώ να είμαι γύρω του ενώ εκείνος πολλές φορές με απομακρύνει και δεν είναι ιδιαίτερα διαχυτικός.

Πριν δυο εβδομάδες μου είπε ότι αισθάνεται μπερδεμένος, ότι δεν ξέρει αν θέλει να είμαστε μαζί, ότι δεν του αρέσω σαν γυναίκα πια (είμαι ακριβώς όπως με είχε γνωρίσει)παρ΄ότι μ αγαπάει πολύ και μου ζήτησε να του δώσω χώρο, να φύγω μερικές μέρες από το σπίτι διαφορετικά θα φύγει εκείνος. Τελικά έφυγε εκείνος και παρά το ότι έρχεται μια φορά την ημέρα και με βλέπει εγώ ένιωσα λες και΄διαλύθηκε ολόκληρος ο κόσμος μου. Ένιωσα ένα μηδενικό σαν γυναίκα και ότι τον έχασα.

Πείτε μου τι γνώμη σας, μάλλον τελείωσε και δε θέλει να μου το πει, βρήκε άλλην; Νομίζω ότι θα σκάσω.

Ο ίδιος μου λέει ότι δε φταίω εγώ, ότι είμαι πολύ όμορφη, το πρόβλημα το έχει αυτός γιατί δεν ξέρει τι θέλει και άισθάνεται πολύ πιεσμένος από τη δουλειά και γενικότερα. Προχτές τσακωθήκαμε και μου είπε να χωρίσουμε΄μέσα στα πολλά ενώ την επόμενη το αναίρεσε λέγοντάς μου ότι το είπε πάνω στα νεύρα του. Εξακολουθεί να κοιμάται στο εξοχικό και να με παίρνει τηλ. ή να περνάει από εδώ ενώ παραδέχτηκε ότι δεν μπορεί να νιώσει ικανοποιημένος με τίποτα ΄παρόλο που δεν του λείπει τίποτα. Δεν έχουμε παιδιά και εκείνος είναι 37 και εγώ τριάντα δυο. Δεν ξέρω τι να υποθέσω, τι να σκεφτώ και πως να συμπεριφερθώ. Να ξεκινήσω να κάνω αυτά που μου είπε(γυμναστήριο κτλ) να κάνω αλλαγές στην εμφάνισή μου μήπως και αλλάξει η στάση του; Μήπως είναι θέμα ρουτίνας;Μου είπε ξανά ότι θέλει να ηρεμήσει και να ησυχάσει. Μήπως να φύγω μερικές μέρες;

archagellos

# 2 στις 24/9/2012
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.457
Αγαπητη εχει ιδη τελειωσει ο γαμος σας .

Οτι και να κανεις δεν θεωρω οτι μπορεις να τον σωσεις .
Για να φυγη απο το σπιτι σημαινει οτι εχει παρει τις αποφασεις του .

Το πιθανοτερο στην ζωη του εχει μπει καποιο αλλο προσωπο που τον κανει να νιωθει ποιο καλα .
Αλλα παλι δεν ειναι και απολυτα σιγουρος .

Μην περιμενεις να σου πει Γνωρισα αλλη και θελω την αλλη .
Που εμμεσος στο ειπε .

Αποδεξου οτι υπαρχει σοβαρο προβλημα στον γαμο σου και κινησου αναλογα
διοτι παντα υπαρχει πιθανοτητα να τον σωσεις .
Αλλα ....εαν το γυαλι ραγισει ...δεν μπορεις να το ξανα κολλησεις πλεον .
Ασε που στην πορεια δεν θα εισαι ποτε σιγουρη εαν ξανα γινει το ιδιο .
Καλη σου τυχη

alladin82

# 3 στις 24/9/2012
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 333
Σεξακι κανετε αυτο το διαστημα?

barethika

# 4 στις 24/9/2012
author
Γυναίκα / 41 / Σε σχέση
Ν. Ηλείας / Καλλιθέα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 131
μήπως τριγυρνάς πολύ γύρω του??

αφου είσαι ακριβως η ίδια όπως σε γνώρισε γιατι σου προτείνει χόμπι..όπως γυμναστήριο, χορό...δηλαδή ότι έχει να κάνει με το σώμα. σου...

σου λέει ότι πλέον δεν τον ελκύεις σαν γυναίκα....μάλλον εννοεί ότι πλέον δεν είσαι σέξυ....

ποια είναι η λύση?

να είσαι λίγο πιο σέξι και πιο σκληρή....όχι τόση γλύκα,όχι τόσα σιρόπια....
κοινώς βάλτον λίγο στην μπρίζα....εν ανάγκη αγνοησέ τον για λίγο....
π.χ. όταν έρχεται σπίτι μην τρέχεις να τον προυπαντήσεις ...μόλις έρθει φύγε και πες του ότι κανόνισες για καφε...

για να δούμε τι θα κάνει μετά αυτος για να σε μαζέψει?
ηττπ://αδφ.λυ/5φι5υ ηττπ://αδφ.λυ/?ιδ=1352340

Ran_Tan_Plan

# 5 στις 24/9/2012
author
Ανδρας / 62 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 9.705
Παπαριες σου λεει Αρχοντουλα.
Αφησε τον να χαρει τον ερωτα του με την καινουρια του γκομενα και ασχολησου με τα παιδια σου που τωρα με την νεα κατασταση που δημιουργειται θα σε εχουν περισσοτερο αναγκη.
Αντε με τον καθε **Sxeseis Support** που μολις στεριωσει γκομενα αρχιζει το ποιημα.
"Δεν ξερω.... θελω χρονο.... θελω χωρο.... " και λοιπες **Sxeseis Support** και οι χαζοβιολες μασανε και γεμιζουν κσι ενοχες οτι "τι δεν κανω σωστα και απομακρυνω τον Διαμαντη" .
Ολα σωστα τα κανετε Αρχοντουλα απλα ο Διαμαντης εχει γκομενα και ολα τα συζυγικα του βρωμανε τωρα επειδη η γκομενα του κανει καλυτερες **Sxeseis Support** απο τις "υπηρεσιακες" της συζυγου.
Μην ψαχνεσαι λοιπον κια κοιτα τη ζωη σου και τα παιδια σου.
Ο Διαμαντης τραβηξε το δρομο του.
"Πρεπει να'σαι λερα για να κυβερνας γαλερα"

Climentini

# 6 στις 24/9/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Εσύ ο αποπάνω...
..... ευαγγέλιο τα λόγια σου!!!

# 7 στις 24/9/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Ran_Tan_Plan
Αφησε τον να χαρει τον ερωτα του με την καινουρια του γκομενα και ασχολησου με τα παιδια σου που τωρα με την νεα κατασταση που δημιουργειται θα σε εχουν περισσοτερο αναγκη.
Αντε με τον καθε μαλακοπιτουρα που μολις στεριωσει γκομενα αρχιζει το ποιημα.
"Δεν ξερω.... θελω χρονο.... θελω χωρο.... " και λοιπες παπαριες και οι χαζοβιολες μασανε και γεμιζουν κσι ενοχες οτι "τι δεν κανω σωστα και απομακρυνω τον Διαμαντη" .
Ολα σωστα τα κανετε Αρχοντουλα απλα ο Διαμαντης εχει γκομενα και ολα τα συζυγικα του βρωμανε τωρα επειδη η γκομενα του κανει καλυτερες πιπες απο τις "υπηρεσιακες" της συζυγου.

Δεν είναι έτσι Πάτρωκλαι...ο άντρας που εχει ερωμένη και μάλιστα καλύτερη απο την γυναίκα του ...δεν χωρίζει ...

μακάρι να ήταν αυτο ....

την άλλη γυναίκα ευκολα θα την έπερνε μυρωδιά η Αρχοντουλα και θα την εξοστράκιζε ..οι γυναίκες σε αυτά δεν τρώνε κουτοχορτο όταν μάλιστα τον έχεις μέσα στο σπίτι σου ..και είναι το πρώτο που σκεφτονται και ψάχνουν

Αρχοντούλα εχω να σου πω ότι ο Διαμαντης θελει εξιτάρισμα ...θέλει να σε δει να κυκλοφορεις με άλλον για να ταρακουνηθει ... πλεον είναι στην μόδα ..αν θελετε τον άντρα σας πιαστε εραστη

να δεις πως μαζευονται εστω και με την υποψια άλλου ...ξαφνικα θυμουνται αυτα που του έκανες ...και μην τα κάνεις και στον άλλο ...και πόσο ήλιθιοι θα φαινονται στα ματια του νυν , που αφησαν τετοια γυναίκα για ένα εξωχικο ..........άστον να καλογερέψει ......
κυκλοφορα με κανεναν άλλον και θα δεις για πότε ερχετε ... να μην χάσει το κεκτημένο του .......

αν σε ενδιαφέρει βέβαια , γιατι μόνη σου για να μεινεις μην το σκεφτεσαι...και εννοειτε αν σε εξιτάρει και εσένα να βρεις καποιον για τον Διαμαντη ή για σένα ...γιατι αμα είναι έτσι όπως θέλουν εκεινοι τότε πλέον θα πρέπει να επιλέγουμε συντρόφους συμφωνα με τα γούστα του πρώην...

βρε που έφτασαν τα πραγματα ....!!!!

και νόμιζουν ότι έτσι μπορεί να κρατήσουν γυναίκα....

κι ομως

quien

# 8 στις 24/9/2012
author
Ανδρας / 55 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γαλάτσι
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 842
καλά.... για να φτάσει να σου μιλήσει έτσι...έχεις γίνει ......ταρανδο-τρολεϊ

ετσι οπως το περιεγραψες δεν νομίζω οτι υπάρχουν περιθώρια να σωθει ....δυστυχώς
Πως και δεν κάνατε παιδιά τόσα χρόνια παντρεμένοι?
Life is like sex: if your are too anxious, you are going to fail.

tzoulia49

# 9 στις 24/9/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
ειναι τα γνωστα 7 χρονια φαγουρας .....

βαζω στοιχημα οτι ο συζυγος σου ποτιζει αλλη γλαστρα .....

ετσι εξηγειται οτι δεν του εισαι πια ποθητη ...

και ετσι εξηγειται που σου λεει να πας γυμναστηριο ...

και γυμναστηριο να πας και μ αλλον να κυκλοφορεις δεν προκειται να πετυχεις τιποτα .....

αντιθετως μπορει να νιωσει και απενοχοποιηση ....

τωρα αυτον αυτο που τον καιει.....

ειναι να ειναι ελευθερος για να ζησει τον ερωτα του με την αλλη ....
θα σε συμβουλευα να κανεις αυτο που σου λεει .....

ουτε υστεριες ουτε πολλα ζουμια ....

δεν βοηθανε σε τιποτα απλα επιδυνωνουν την κατασταση ......

αφησε τον να φυγει ...γιατι αν τον πιεσεις τον εχασες οριστικα .....

θα μεινει μονος και θα σκεφτει ....

πιστευω οτι δεν θα ξαναγυρισει ......αλλα ποτε δεν ξερεις ....

ισως αφου δει μπροστα του την νεα πραγματικοτητα με την καινουρια .....

συνειδητοποιησει αυτο που σκεφτονται ολοι οι αντρες .....

τι ξανα καινουριο σπιτι επιπλα κλπ .....

και ισως ξαναγυρισει .....

δεν μας λες ομως κατι που παιζει πολυ σημαντικο ρολο .......

παιδια γιατι δεν εχετε κανει ενω ειστε 6 χρονια μαζι ?

υπηρχε καποιο προβλημα ?δεν το θελατε ?

γιατι αν υπηρχε προβλημα και δεν μπορουσατε να κανετε παιδι .....

αυτος ειναι ενας πολυ σοβαρος λογος για τη διαλυση ενος γαμου .....

αν παιζει κατι τετοιο ....

πολυ φοβαμαι οτι ο γαμος σχολασε .....

εσυ το μονο που εχεις να κανεις ειναι να δειξεις ψυχραιμια και υπομονη .....

αντρας που φευγει απο το σπιτι ......

αστο καλυτερα......

διοτι οι αντρες συνηθως δεν εγκαταλειπουν ......

κανε αυτο που σου λεει .....

wish_

# 10 στις 24/9/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αφού δεν έχετε παιδιά πάλι καλά.Νέα είσαι ακόμα...όσο και αν εισαι στεναχωρημένη τώρα αργά ή γρήγορα όλα θα πάρουν το δρόμο τους.

Καταρχήν αφού επέλεξε να σηκωθεί να φύγει και να μη σου δώσει μια ξεκαθαρη δικαιολογία επειδή δεν ξέρει τι θέλει πάψε να τον δέχεσαι σπίτι και να έχεις επικοινωνία μαζί του κάθε μέρα.Το σπίτι αλήθεια πιανού είναι?

Αστον στην ησυχία του και παίξτο απασχολημένη και κουλ.Δεν τρέχει και τίποτα! Θέλει να έρθει σπίτι πές του έχεις να βγεις..σε παίρνει τηλέφωνο μίλα του κοφτά και ότι πρεπει να κλείσεις ή μη το σηκώσεις κιόλας.
Τα σημάδια δείχνουν ότι έχει κάτι άλλο ή σκεφτεται κάτι άλλο γενικώς...γυναίκα ήθελε δίπλα του ή γλάστρα...τι θα πει να δουλεύεις λιγοτερο για να πηγαίνεις γυμναστήριο.Εδώ κάνουμε άμαν να βρούμε μια δουλειά πες του θα την αφήσουμε κιόλας?Ορίστε τώρα...που ίσως χρειαστεί να μείνεις μόνη η δουλειά σου είναι η μόνη που θα σε βοηθήσει να ξεχνιέσαι και να πληρώνεις εσύ πλέον μόνη τους λογαριασμούς.Και αν ξεκινήσεις γυμναστήρια κτλ θα το κάνεις για σένα κούκλα μου όχι για εκείνον.

mpempaki_20

# 11 στις 24/9/2012
author
Γυναίκα / 29 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 11
Κοπελα μου εγω πιστευω πως πρεπει ανανεωθεις.... και τωρα που εφυγε να του δειξεος ως δεν τελειωσε ο κοσμος επειδη εφυγε.. αρχισε διατροφη κανε γυμναστηριο.. αλλαξε λιγο στυλ να σε δει διαφορετικη ΑΝΑΝΕΩΣΟΥ κι ακομη κι αλλη να βρειιι οταν δει τι παιζει θα γυρισει.... οπως ο καθε αντρας γιατι τοσα χρονιαα σε αγαπουσε απλα κι εσυ με την σταση σ ισως τον οδηγησες αλλου γ αυτο ανανεωσουυ και θα τον εχεις... !!!!!!

mpempaki_20

# 12 στις 24/9/2012
author
Γυναίκα / 29 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 11
Κοπελα μου εγω πιστευω πως πρεπει ανανεωθεις.... και τωρα που εφυγε να του δειξεος ως δεν τελειωσε ο κοσμος επειδη εφυγε.. αρχισε διατροφη κανε γυμναστηριο.. αλλαξε λιγο στυλ να σε δει διαφορετικη ΑΝΑΝΕΩΣΟΥ κι ακομη κι αλλη να βρειιι οταν δει τι παιζει θα γυρισει.... οπως ο καθε αντρας γιατι τοσα χρονιαα σε αγαπουσε απλα κι εσυ με την σταση σ ισως τον οδηγησες αλλου γ αυτο ανανεωσουυ και θα τον εχεις... !!!!!!

morgoth

# 13 στις 25/9/2012
author
Ανδρας / 44 / Ελεύθερος
Απαντήσεις: 3.461

Παράθεση:
φίλος, εραστής, σύμβουλος, στήριγμα.

μηπως τον εχει κουρασει ολο αυτο? οι ρολοι που αναλαμβανει? το γεγονος οτι εισαι συνεχεια γυρω του οπως λες? Για δωσε χωρο. σε σενα και σαυτον. Ψαχτο λιγο. γιατι σου λεει να αποκτησεις ενδιαφεροντα??

morgoth

# 14 στις 25/9/2012
author
Ανδρας / 44 / Ελεύθερος
Απαντήσεις: 3.461
επισης γιατι δεν εχετε κανει παιδια? απο επιλογή? ή υπαρχει καποιο προβλημα? θελετε να κανετε? αυτος τι λεει?

nefelena

# 15 στις 25/9/2012
author
Γυναίκα / 45 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Ιωνία
Απαντήσεις: 1.558

Παράθεση:
"Δεν ξερω.... θελω χρονο.... θελω χωρο.... " και λοιπες παπαριες και οι χαζοβιολες μασανε και γεμιζουν κσι ενοχες οτι "τι δεν κανω σωστα και απομακρυνω τον Διαμαντη" .
Ολα σωστα τα κανετε Αρχοντουλα απλα ο Διαμαντης εχει γκομενα και ολα τα συζυγικα του βρωμανε τωρα επειδη η γκομενα του κανει καλυτερες πιπες απο τις "υπηρεσιακες" της συζυγου.

Βρε Γαβ ολα καλα.........συμφωνω μεχρι τελειας?~κεραιας?....
Αλλα δεν εχει παιδια......
Βρες της κατι αλλο.....
Θελω τη μερα που θα φυγεις,απ το πρωι να μου γελας...κι οταν την πορτα θα ανοιγεις να ειναι σαν να μ αγαπας...

Pianist_

# 16 στις 25/9/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Aρχίατρε καλα τα λές..μόνο που δενέχει παιδιά οπότε καλύτερα!!
Περσεφόνη όπως στα λέει ο Αρχίατρος είναι....γκόμενα και μάλιστα γκομέναρα εδώ και καιρό έχει ο **Sxeseis Support** που διάλεξες για άντρα.Και δεν έχει τα @@ να στο πεί .
Άντε βρε..θα σου κάνω κι εσένα δώρο το γνωστό πανάκι με overlay για να σκουπίζεις και να γυαλίζεις τα κέρατά σου (και μην ξεχάσειςμετά να το κάνεις κι εσύ δώρο στην γκόμενα του γιατί κι εκείνης θα της τα "φορέσει"¨αργά ή γρήγορα.Έτσι είναι αυτά.
Και όσο για σένα ..μια χαρά γυναίκα είσαι...κοίτα μην σε πιάσουν οι ανασφάλειες απο την ανασφάλεια ενός παπ@ρα..Να βρείς έναν άλλον με μεγαλύτερα @@(στην ψυχή εννοώ).ΚΑΙ Ο ΝΟΩΝ ΝΟΕΙΤΩ.

Pianist_

# 17 στις 25/9/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by mpempaki_20

ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΣ ΜΠΡΟΣΤΑ!!! (ΣΕ ΒΛΕΠΩΣΕΛΙΓΑ ΧΡΟΝΑΚΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΑΝΑΛΟΓΟ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑ)

inioxos52

# 18 στις 25/9/2012
author
Ανδρας / 66 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282

Παράθεση:
Originally posted by nonaa
...ο άντρας που εχει ερωμένη και μάλιστα καλύτερη απο την γυναίκα του ...δεν χωρίζει ...

.....την άλλη γυναίκα ευκολα θα την έπερνε μυρωδιά η Αρχοντουλα και θα την εξοστράκιζε ..οι γυναίκες σε αυτά δεν τρώνε κουτοχορτο όταν μάλιστα τον έχεις μέσα στο σπίτι σου ..και είναι το πρώτο που σκεφτονται και ψάχνουν

Νοναααααα, αλλο ο αντρας που εχει απλως ερωμενη, κι αλλο ο αντρας που ειναι ερωτευμενος σφοδρα με γυναικα, πιθανως δεσμευμενη, για της οποιας ομως τα αισθηματα δεν ειναι σιγουρος, μιας και η ετσι τον εχει στο "ναι μεν, αλλα.."

Και ακριβως επειδη δεν ειναι σιγουρος για την γκομενα, νοιωθει να πνιγεται στο σπιτι με την συμβια του, ενω χρειαζεται ανεση χρονου με την αλλην, προκειμενου να την χαιρεται στο κρεβατι, αλλα και για να την πεισει πως εξαιτιας του ερωτα του γιαυτην, και σαν πρωτο βημα πριν το διαζυγιο που ειναι διατεθειμενος να παρει για χαρη της, αφησε το σπιτι του, οπως της ζηταει κι αυτηνης να κανει, προκειμενου να ζησουν τον ερωτα τους στην νεα φωλια που θα στησουν.

Αυτου του ειδους τις συμπεριφορες, τις εχουν ολοι οι αντρες οταν ερωτευονται πολυ, αλλα δεν εισπραττουν τα ιδια η και περισσοτερα απο τις συγκρατημενες για δικους τους λογους γκομενες.

Συμφωνω μαζυ σου παντως, πως οι γυναικες αντιλαμβανονται συνηθως τι παιζει με τον αντρα τους, υπο την προυποθεση πως εχουν διαρκως τον νου τους σ' αυτους, και οχι στις δουλειες τους. Επιπλεον, οι απιστοι Νοναα, συνηθως οταν εχουν γκομενα πηδανε πολυ περισσοτερο τις γυναικες τους, με αποτελεσμα να τις "κοιμιζουν" πως ολα ειναι ο.κ Που δεν ειναι. Αποτελεσμα? Να τους ερχεται καποια στιγμη ο ουρανος σφοντυλι.
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

nefelena

# 19 στις 25/9/2012
author
Γυναίκα / 45 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Ιωνία
Απαντήσεις: 1.558
Ρε παιδια ειλικρινα δεν εχω αντοχες να απαντησω.....ενταξει δεν θα χασει και κατι η κοπελια αν δεν την "φωτισω" κι εγω_εγω, αλλα πνιγομαι οταν διαβαζω τα καθε ειδους στραμπουληγματα συμπεριφορας και εμφανισης στα οποια πρεπει χτες κιολας να ξεκινησει η γυναικα, προκειμενου να πισω-γυρισει και να κρατησει τον καθε φευγατο (για τους οποιους λογους,ποσο δε τον μοιχο!)
Ελεος......δεν παντα γριπη ,παρε το ποσταν σου και θα γιανεις!
Θελω τη μερα που θα φυγεις,απ το πρωι να μου γελας...κι οταν την πορτα θα ανοιγεις να ειναι σαν να μ αγαπας...

# 20 στις 26/9/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αγαπητη ,Μανδαμ
Σε μια παραγραφο της δακρυβρεχτης ιστοριας σας αναφερεται οτι ειστε ομορφη.
Ο ανθρωπος νοιωθει μειονεκτικα απεναντι σας και επελεξε τη φυγη .
Παντως για αλλη το αποκλειω.
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε