Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

απαντηση σε αποριες!

Σελίδα : 1

Flower1992

# 1 στις 3/10/2012
author
Γυναίκα / 31 / Ελεύθερη
Ν. Αιτωλοακαρνανίας / Ναύπακτος
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 15
'Aρεσαν+: 0%

απαντηση σε αποριες!

Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις ,παιδιά!!!!!Δεν το περίμενα τόσο γρήγορα!!!!Λοιπόν για να απαντήσω και σε κάποιον που ρώτησε:Eίμαι 1,55 σε ύψος(κοντούλα το ξέρω!)και 51 κιλά!!!Ε΄μαι σχετικά γλυκούλα και όμορφη,όπως μου λένε!!Το παιδί που μου αρέσει είναι ψηλό,καστανό με ΠΟΛΥ όμορφα μάτια!!!!Αυταααά!!!!Επιπλέον,στην ηλικία μου κοντα!!Λοιπον????Α!Ένα άσχετο σπουδάζω δασκάλα και αυτό το εξάμηνο έχω πρακτικές!Άλλο ένα άγχος!!!!!!!!!Δε μου φταναν τ'αλλα!!!!χαχαχαχ!!!
Τι να κάνω λοιπόν?????!!!!!!!!!!!!

ROCK-54

# 2 στις 4/10/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by Flower1992
Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις ,παιδιά!!!!!Δεν το περίμενα τόσο γρήγορα!!!!Λοιπόν για να απαντήσω και σε κάποιον που ρώτησε:Eίμαι 1,55 σε ύψος(κοντούλα το ξέρω!)και 51 κιλά!!!Ε΄μαι σχετικά γλυκούλα και όμορφη,όπως μου λένε!!Το παιδί που μου αρέσει είναι ψηλό,καστανό με ΠΟΛΥ όμορφα μάτια!!!!Αυταααά!!!!Επιπλέον,στην ηλικία μου κοντα!!Λοιπον????Α!Ένα άσχετο σπουδάζω δασκάλα και αυτό το εξάμηνο έχω πρακτικές!Άλλο ένα άγχος!!!!!!!!!Δε μου φταναν τ'αλλα!!!!χαχαχαχ!!!
Τι να κάνω λοιπόν?????!!!!!!!!!!!!

Σε πρωτη φαση............λαχανοντολμαδες με κοκκινη σαλτσα στο φουρνο
για περισσοτερες πληροφοριες-μαστερ-σεφ Hns

Moνο ετσι θα εντυπωσιασεις τα ΠΟΛΥ ομορφα ματια του αγαπημενου σου
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε