Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

προβλημα με τον γάμο

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

georgios-ch

# 1 στις 4/10/2012
author
Ανδρας / 46 / Διαζευγμένος
Ν. Δράμας / Δράμα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 6
'Aρεσαν+: 0%

προβλημα με τον γάμο

Γεια σας είμαι 37 ετών και είμαι παντρεμένος 16 χρόνια . Έχουμε τρία παιδιά. Το πρόβλημα μου είναι πως πριν λίγες ημέρες η γυναίκα μου μου ανακοίνωσε ότι δεν νιώθει πάθος ποια για μένα και ότι σίγουρα αν δεν υπήρχαν τα παιδιά θα σκεφτόταν να με χώριζε ή να περιμένει να μεγαλώσουν τα παιδιά για να με χωρίσει. Βέβαια αυτά δεν ήρθαν από το πουθενά όπως μου είπε . Εργαζόμαστε στον ίδιο χώρο και γενικά περνάμε πολλές ώρες μαζί. Και γενικά από τότε που γνωριστήκαμε πάντα περνούσαμε πολλές ώρες μαζί . Καβγάδες στον γάμο μας είχαμε αρκετούς και τις ποιο πολλές φορές προέρχονταν από εμένα εξαιτίας σχεδόν πάντα από την δουλειά . Στο σπίτι ήμασταν πολύ αγαπημένοι χωρίς κανένα πρόβλημα . Η σεξουαλική μας ζωή το τελευταίο έτος γίνεται όλο και χειρότερη .Η άποψη της είναι ότι λόγω της συμπεριφοράς μου στη δουλειά τα προηγούμενα χρόνια έχει συσσωρευτεί τόσο πολύ κούραση που με βλέπει μόνο σαν συνέταιρο (έτσι μου είπε). Η αλήθεια είναι πως οι εύθηνες της δουλειάς και των τριών παιδιών μας έχουν κουράσει και ο χρόνος που περνάμε πραγματικά οι δυο μας θα θέλαμε να είναι περισσότερος. Αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι πάντα δεν αφιέρωνε χρόνο ο ένας για τον άλλο ή δεν υπήρχε έλξη μεταξύ μας . Μάλιστα πριν ένα μήνα πήγαμε διακοπές μόνοι μας φέτος και μπορώ να πω ότι περάσαμε και καλά . Οικονομικά προβλήματα δεν έχουμε και γενικά δεν έχουμε το οικονομικό άγχος που έχουν πολλές οικογένειες, και σε όλα αυτά τα χρόνια έχουμε καταφέρει πολλά πράγματα. Μετά από μια μικρή κουβέντα που κάναμε για όλα αυτά καταλήξαμε πως τα παιδιά δεν πρέπει να πληγωθούν για αυτό και θα μηνούμε μαζί, και κατά την γνώμη μου αυτό είναι και το σωστό .Αλλά στην πράξη είναι πολύ δύσκολο (να είσαι κανονικά μπροστά στα παιδιά και όταν είμαστε μαζί να συζητάμε για την δουλειά τα παιδιά και για άλλες γενικότητες. Επίσης με κατηγορεί ότι ασχολούμαι παραπάνω με τη δουλειά από όσο πρέπει και ότι δεν χαίρεται την ζωή της και ούτε θα τη χαρεί αν συνεχίσω έτσι. Εγώ την αγαπώ και αισθάνομαι ότι δεν μπορώ να ζήσω τη ζωή μου χωρίς αυτή . Αλλά αρχίζω και κουράζομαι με όλη την κατάσταση ενώ η γυναίκα μου λέει ότι τώρα έτσι πως είμαστε είναι ήρεμη . Αισθάνομαι ότι έχουμε αλλάξει και άλλα ζητάω εγώ και άλλα αυτή ή δεν ξέρω αν το βλέπω έτσι για να αποποιηθώ τις εύθηνες μου .Δεν μπορώ να την καταλάβω και έχω αγχωθεί σε λίγες μέρες έχει γενέθλια είναι ευκαιρία να κάνω άλλη μια προσπάθεια ή θα πέσω πάλι σε τοίχο και θα γίνω και εγώ σκληρότερος από τον εγωισμό μου. Μακάρι να το ξεπεράσουμε.

archagellos

# 2 στις 4/10/2012
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.453
Προφανως ολα τα θεματα ξεκινανε απο την δουλεια .
Απο αυτα που ειπες καταλαβαινω οτι στην δουλεια εσυ κρατας μια σταση ...σκληρη κα ιισως και καποιες φορες μπορει να της βαζεις και τις φωνες για κατι ή για το οτι .
Μπορει να μην την ακους σε πραγματα που σου λεει ....αυτο ολο που λες το Αποκωδικοποιη οτι δεν την σεβεσαι και δεν την υπολογιζεις .

Καπου απο εκει ξεκινανε πολλα τα οποια ολα τα υπολοιπα ειναι ντομινο .

Εαν εχετε προθεση να σωσετε τον γαμος σας καλο θα ειναι να επισκευτειτε εναν συμβουλο γαμου ετσι να σας βοηθηση να αμφλινεται τις αντιθεσεις ή τις παρεξηγησεις .

Αλλιως το να ειστε μαζι για χαρη των παιδιων....ειναι το χειροτερο και μην νομιζεται οτι τα παιδια δεν καταλαβαινουν .

Καλη σας τυχη

morgoth

# 3 στις 4/10/2012
author
Ανδρας / 44 / Ελεύθερος
Απαντήσεις: 3.461
καλό ειναι να ζητησετε βοηθεια. αν υπαρχει θεληση , μπορει να φτιαξουν τα πραγματα. να επικοινωνειτε καλυτερα και να περνατε καλα και μαζι.

KLELIA22

# 4 στις 4/10/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by morgoth
καλό ειναι να ζητησετε βοηθεια. αν υπαρχει θεληση , μπορει να φτιαξουν τα πραγματα. να επικοινωνειτε καλυτερα και να περνατε καλα και μαζι.

... η πρωτη ερωτηση που κανει ενας συμβουλος γαμου.. στο ζευγαρι... ειναι ... για το σεξ!
εαν επιθυμουν ο ενας τον αλλον ερωτικα!
( ... δε ρωταει τυχαια ο Αλατιν..)
η συζυγος... του ξεκαθαριστηκε...
" δεν νιώθει πάθος ποια για μένα και ότι σίγουρα αν δεν υπήρχαν τα παιδιά θα σκεφτόταν να με χώριζε ή να περιμένει να μεγαλώσουν τα παιδιά για να με χωρίσει."

ισως... εαν χωρισουν... και εκτονωσουν την αναγκη τους για "ΖΩΗ"και οι δυο...

μετα απο καιρο... να ξαναφουντωσει κατι...
αλλα φοβαμαι πως θα ειναι απο αναγκη... 55 αρηδες...

να χουν καποιον να τους κλεισει τα ματια....

KLELIA22

# 5 στις 4/10/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΧΩΡΙΖΟΥΝ ΕΝΑΝ ΑΝΔΡΑ

"νιώθω μόνη και παραμελημένη και αυτό με πληγώνει"
" δεν είμαστε πια φίλοι με τον άνδρα μου"
" με προσέχει μόνο όταν θέλει σεξ"
" ποτέ δεν είναι δίπλα μου ιδιαίτερα μάλιστα τον χρειάζομαι περισσότερο"
" όταν με πληγώνει δε ζητάει ποτέ συγνώμη"
" ζει την ζωή του σαν να μην είναι παντρεμένος, σπάνια με προσέχει"
" είμαστε στο ίδιο σπίτι αλλά ζούμε χώρια, ο καθένας ζει τη ζωή του"
" νομίζω ότι παντρεύτηκα ένα ξένο, δεν τον αναγνωρίζω πια"
" δεν ενδιαφέρεται για ό,τι κι αν κάνω"
...προς γνωση και συμμορφωση θεματοθετα...

morgoth

# 6 στις 4/10/2012
author
Ανδρας / 44 / Ελεύθερος
υπαρχει και το
"εκανα παιδια και γραφω στο τετοιο μου τον σπερματοδοτη"

KLELIA22

# 7 στις 4/10/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
.... εσυ.... Γιωργο....

στην περιπτωση.... διαζυγιου...
τι σταση θα κρατησεις...?
δεδομενου οτι δεν ειναι ανεξαρτητη οικονομικα...

θ ἀρχισεις τους εκβιασμους...
τυπου... θα σου παρω τα παιδια κλπ κλπ...
εαν αντοληφθεις πως αυτη η γυναικα προχωρα τη ζωη της..
με καποιον αλλο αντρα...
θα την βγαλεις ανικανη.. αχρηστη μανα...
ή το χειροτερο... "πορνη῾...πως την νοιαζει μονο το... της....?

θα σηκωσει ο εγωισμος σου....
να την δεις χαρουμενη και λαμπερη...
αλλα η αιτια να μην εισαι εσυ.... ?
πια......

KLELIA22

# 8 στις 4/10/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
υπαρχει και το
"εκανα παιδια και γραφω στο τετοιο μου τον σπερματοδοτη"

... ποσο αστειο ειναι.... αραγε...

μια μανα μονη με παιδια σε ενα σπιτι....
που μπορει ν αρρωστησουν....
και θα πρεπει ΜΟΝΗ να τα γιατροπορεψει...
που μπορει ο οποιοσδηποτε κακοποιος να διαρρηξει το σπιτι...
κι ετσι θα ειναι αναγκασμενη.. να κοιμαται με το ενα ματι ανοιχτο..
"σκυλα" να προστατευσει τα μωρα της....

ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΝΗ...( ητοι ζωντοχηρα)
πρεπει μονη να ανταπεξελθει.. στη δουλεια..
στη συντηρηση του σπιτιου..
στη φροντιδα και μελετη των παιδιων...
ΑΔΥΝΑΤΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΣΠΕΡΜΑΤΟΔΟΤΗΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ!
αν θες εξηγησε μου....

morgoth

# 9 στις 4/10/2012
author
Ανδρας / 44 / Ελεύθερος
δηλαδη για σενα δεν υπαρχουν περιπτωσεις γυναικών που κανουν παιδια και δεν ενδιαφερονται για τον συντροφο τους?

πολυ δακρυβρεχτα μας τα λες...
και το ζωντοχηρα παραπεμπει σε εποχες του 50 και του 60... Ευτυχως τα πραγματα δεν ειναι ετσι σημερα. Η γυναικα οπως και ο αντρας εχει δικαιωμα να ειναι ευτυχισμενοι.

επιπλεον τα περισσοτερα διαζυγια τα ζητανε γυναικες. Υπαρχει κατι το οξυμωρο εδώ.

morgoth

# 10 στις 4/10/2012
author
Ανδρας / 44 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Originally posted by KLELIA22
.... εσυ.... Γιωργο....

με καποιον αλλο αντρα...

πια......

μπορεις να τον ρωτησεις και τι σταση θα κρατησει σε περιπτωση που γινει 3ος παγκοσμιος πολεμος ή αν ο βαζελος παρει το πρωταθλημα...

Ειρωνικο ηταν βεβαια το παραπανω...
Οταν θες να παρεις αποφασεις, λαμβανεις υποψιν σου τα δεδομενα που εχεις στα χερια σου ΤΩΡΑ. ουτε χθες ουτε αυριο. ΤΩΡΑ.

KLELIA22

# 11 στις 4/10/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
δηλαδη για σενα δεν υπαρχουν περιπτωσεις γυναικών που κανουν παιδια και δεν ενδιαφερονται για τον συντροφο τους?

... μαλλον υπαρχουν.. εγω δεν τις εχω συναντησει...
η ενσταση μου.. ηταν ... στο αν υπαρχουν γυναικες...που νιωθουν τοσο "δυνατες" στο να δημιουργησουν "μια μονογονεϊκη οικογενεια" ....
εγω βλεπω εναν ρολο υπεραπαιτητικο!

και δεν ειναι τυχαιο... που υπαρχει ο θεσμος του γαμου... για να μοιραζονται.. αυτα τα βαρη....
σορρυ για το μελοδραμα...
ειναι η διαθεση μου..καπως...

KLELIA22

# 12 στις 4/10/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
μπορεις να τον ρωτησεις και τι σταση θα κρατησει σε περιπτωση που γινει 3ος παγκοσμιος πολεμος ή αν ο βαζελος παρει το πρωταθλημα...

... μαλιστα..

μου λες οτι αυτα που ανεφερα... ειναι εικασιες..?

δηλαδη δεν λεγονται... τετοια πραγματα...?

morgoth

# 13 στις 4/10/2012
author
Ανδρας / 44 / Ελεύθερος
λεχθηκαν??

σαφως ειναι εικασια. ειναι πιθανον να λεχθουν, ειναι εξισου πιθανον να μη λεχθουν. αυτο εξαρταται απο πολλά. γιατι να μπαινουν στο τραπεζι τετοια σεναρια?

και βεβαια οταν χωρισεις δε σε απασχολει τι θα πει ο αλλος. απλά πραγματα...

KLELIA22

# 14 στις 4/10/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
λεχθηκαν??

σαφως ειναι εικασια. ειναι πιθανον να λεχθουν, ειναι εξισου πιθανον να μη λεχθουν. αυτο εξαρταται απο πολλά. γιατι να μπαινουν στο τραπεζι τετοια σεναρια?

..οκ... πασο....
σε οτι αφορα ομως "το παρε αποφασεις ΤΩΡΑ..."

δεν κρινεις οτι ειναι εγωιστικο...
κυριως οταν πρεπει να λαβεις σοβαρα υποψιν το "καλο"των παιδιων... ?

KLELIA22

# 15 στις 4/10/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

και βεβαια οταν χωρισεις δε σε απασχολει τι θα πει ο αλλος. απλά πραγματα...

.. πως γινεται να μη σε απασχολει η αποψη που εχει.. ο αλλος γονιος...

οταν με τη σταση του και με τα λογια του.. θα τη μεταφερει...και θα επηρρεαζει τα παιδια σας...?

morgoth

# 16 στις 4/10/2012
author
Ανδρας / 44 / Ελεύθερος
1. Το καλο των παιδιών ποιο ειναι? Περναει μεσα απο το καλο των γονιών? Ή απλά περναει μεσα απο την συμβιωση των γονιών?

2. Τι μπορεις να κανεις εαν ο αλλος γονιος εχει μια συγκεκριμενη σταση κτλ κτλ Μπορεις να αλλάξεις κατι? Μπορεις να εχεις αποψη και δυναμη στο τι θα πει ο αλλος γονιος στα παιδια? Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να εισαι συ σωστη απεναντι στα παιδια σου. και να τους λες την αλλη πλευρα του νομισματος χωρις να κρινεις και να κατηγορεις την αλλη πλευρα. Ειναι στη κριση των παιδιών να διαμορφωσουν αποψη μεγαλωνοντας.

georgios-ch

# 17 στις 4/10/2012
author
Ανδρας / 46 / Διαζευγμένος
Ν. Δράμας / Δράμα
Απαντήσεις: 6

Παράθεση:

Παράθεση:
Originally posted by KLELIA22
.... εσυ.... Γιωργο....

με καποιον αλλο αντρα...

πια......

Ειρωνικο ηταν βεβαια το παραπανω...
Οταν θες να παρεις αποφασεις, λαμβανεις υποψιν σου τα δεδομενα που εχεις στα χερια σου ΤΩΡΑ. ουτε χθες ουτε αυριο. ΤΩΡΑ.

Δεν είπα ότι δεν είναι οικονομικά ανεξάρτητη δεν είναι αυτός ο λόγος που την εμποδίζει να πάρει μια τέτοια απόφαση , αντιθέτως αυτό το θέμα το έχει λυμένο . Μεχρι τώρα σχεδόν σε όλα δεν είχαμε δικά σου και δικά μου και αυτό συμβαίνει και στη περιουσία μας. Όσο αφορά την αντίδραση μου αν πάρει την απόφαση να με χωρίσει δεν θα έχει καμία σχέση με αυτά που μόλις είπες φυσικά δεν θα τη δημιουργήσω πρόβλημα αν κρατήσει τα παιδιά και εννοείται δεν θα παρεκτραπώ αν συνεχίσει την ζωή της με κάποιο άλλο (εννοείται και θα μου είναι πολλή δύσκολο. Αλλά αν γίνει αυτό η ζωή συνεχίζεται και για τους δύο.

lovable1

# 18 στις 4/10/2012
author
Γυναίκα / 36 / Σε σχέση
Ν. Δράμας / Δράμα
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 884
Από το να συζητάμε για χωρισμούς γιατί δεν συζητάμε καλύτερα για το πως θα αναθερμάνετε τη σχέση σας;;;

Κάνε της μία ωραία ρομαντική έκπληξη τώρα στα γεννέθλιά της. Εμείς οι γυναίκες δεν θέλουμε πολλά... μόνο λίγο να μας δείξετε την αγάπη σας, κάποια κίνηση, ένα ρομαντικό δείπνο, ένα όμορφο δώρο... Δεν χρειάζεται ιδιαίτερη φαντασία αλλά θέληση. Τόσα χρόνια είστε μαζί, ξέρεις τι θέλει, τι της αρέσει... Λέγε της πόσο όμορφη είναι, δείξε της την αγάπη σου, δείξε ότι την σκέφτεσαι και ότι την προσέχεις...

Ίσως ακόμη και στη δουλειά μιας που είστε μαζί, κάνε της μια έκπληξη... κάτι μικρό ας είναι, δεν χρειάζεται να της αγοράσεις αμάξι. Θυμήσου να της πεις χρόνια πολλά στις 12 ηώρα, να είσαι ο πρώτος που θα της το πει, κάνε της ένα δώρο, πάνε την κάπου όμορφα.... Γενικά συμβουλέψου και φίλους/ες σου να σου δώσουν ιδέες. Οι λεπτομέρειες είναι που κάνουν τη διαφορά!

Όταν θα μιλάτε, σταματήστε να μιλάτε μόνο για τη δουλειά, όλη μέρα μαζί είστε στη δουλειά δεν βαριέστε να μιλάτε και στο σπίτι γι'αυτή; Ξέρω οι σχέσεις βαλτώνουν μετά απο καιρό και θέλει προσπάθεια και απο τους 2. Καθίστε να συζητήσετε για εσάς, μίλησέ της ειλικρινά, το τι θέλεις, το τι αισθάνεσαι γι'αυτή... θυμηθείτε παλιές στιγμές, το πως γνωριστήκατε αλλά προς Θεού, σταματήστε να μιλάτε για τη δουλειά στο σπίτι. Αν δεν μπορεί να το κάνει αυτή, να της το κόβεις εσύ

Ίσως και λίγο να την έκανες να ζηλέψει με κάποιο τρόπο!!! Να μη σε θεωρεί τόσο δεδομένο!!! Αλλά με μέτρο ε; Πρόσεχε!!!

Ελπίζω να βοηθάω έστω και λίγο...!

zerox

# 19 στις 4/10/2012
author
Ανδρας / 48 / Διαζευγμένος
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 299

μάλιστα...

...μια περίπτωση σχεδόν ίδια πέρασα και εγώ (χωρίς τα παιδιά βέβαια),
και δεν βλέπω να την βγάζετε καθαρή (αν κρίνω από τη δική μου περιπτωση)
...Συγνώμη αλλά επειδή πολλά από αυτά που λές εδώ τα έχω δεί πριν
από 2 χρόνια περίπου που ξεκίνησαν , μου φαίνονται πολύ γνώριμα...

Σκέψου όσο πιο λογικά μπορείς (δύσκολο γιατι δεν έχεις πραγματικά χώρο/χρόνο)
και μην φτάνεις στα άκρα...έχετε και τα παιδιά, και ότι κάνεις τώρα θα το βρείς μπροστά σου...

Δεν μπορώ να σου γράφω άλλα, έχω ήδη φρικάρει που τα σκέφτομαι...
Καλή τύχη!
...μην παίρνετε ναρκωτικά.Δεν φτάνουν για όλους...

tzoulia49

# 20 στις 4/10/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
τον παραγωντα να θελει καποιον αλλον αντρα τον εχεις σκεφτει ως σεναριο ?

εγω πρωτα θα το κοιταζα προς αυτην την κατευθυνση .....

αν λοιπον υπαρχει καποιος αλλος αντρας στη ζωη της.....

πολυ φοβαμαι οτι ο γαμος μας τελειωσε .....

για να εισαι εσυ 37 χρονων προφανως τα παιδια σου ειναι μικρα σε ηλικια .....

για να απομακρυνθει η μητερα αυτη απ αυτο το γαμο ......

αν μη τι αλλο ξερει πολυ καλα οτι θα παθει το θανατο της αλεπους με 3 μικρα παιδια ....

αρα σε κραταει εκει για να μοιραζοσαστε το μεγαλωμα αυτων των παιδιων ...

απ οτι αναφερεις ..

.ο γαμος αυτος δεν πηγε καλα κυριως επειδη δωσατε μεγαλο βαρος στη δουλεια σας ....και φυσικα υπηρχε κουραση με το μεγαλωμα των παιδιων ....

η οποια απ οτι φαινεται απ τα γραφομενα σου ...σας αποροφουσε πολυ χρονο και ενεργεια .....

κι οπως ειδες φιλε μου η πολυ δουλεια τρωει τον αφεντη ....

και ψευτρα να βγω ....

πιστευω οτι αν η συζυγος σου σ εγκαταλειψει .....

θα σιχαθεις τοσο πολυ αυτη τη δουλεια και την αιτια που σε διελυσε και θα τα παρατησεις ολα .....

και την δουλεια και ολα ...γιατι θα καταλαβεις οτι το χρημα δεν φερνει την ευτυχια ....

ψαξε να βρεις αν υπαρχει αλλος αντρας .....αν υπαρχει ....

σημαινει οτι δεν ειναι κατι σοβαρο που το εμπιστευεται ....

γι αυτο και σου ζηταει να εχετε λευκο γαμο ....

αν και ειμαι σχεδον βεβαιη οτι υπαρχει τριτο προσωπο .....

αν δεν υπαρχει ...θα σου συνιστουσα ...να πλησιασεις μ αγαπη και τρυφεροτητα την συζυγο σου .....

γραψε στα τ....α σου αυτη τη δουλεια κλεινε αυτη την επιχειρηση οποτε μπορεις .....

παρε υπαλληλους ...καθιερωσε να βγαινεις σ/κ με την συζυγο .....

πηγαινετε ταξιδια ...τι να τα κανεις φιλε μου τα λεφτα αν σου διαλυθει το σπιτι ....?

τα λεω μελοδραματκα ......

αλλα στη ζωη δεν αξιζουν πολλα πραγματα ....αλλα απλα και βασικα .....
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε