Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΙΑΖΥΓΙΟ? ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΩ ΜΕ ΤΟ ΔΕΣΜΟ ΜΟΥ?

Σελίδα : 1

anemos42

# 1 στις 8/10/2012
author
Γυναίκα / 51 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Πρεπει να παρω διαζυγιο? Να συνεχισω να συγκατοικω με το δεσμο μου?

ΚΑΛΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ..ΛΟΓΙΚΑ ΕΙΜΑΙ (ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΑ) ΜΕΣΑ ΜΟΥ..ΧΩΡΙΣΑ ΠΡΙΝ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 14 ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟΥ.ΚΑΛΟΣ ΓΑΜΟΣ ΔΕ ΛΕΩ..Κ ΕΡΩΤΑ ΕΙΧΕ Κ ΤΑΞΙΔΙΑ Κ ΧΙΟΥΜΟΡ..ΧΑΛΑΣΕ ΟΜΩΣ ΔΙΟΤΙ ΘΕΛΑΜΕ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ Κ ΕΧΑΣΕ Κ ΤΟΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑ ΑΠΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ Κ ΣΤΗΡΙΖΑ ΔΥΝΑΤΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ..ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΕΗ ΣΕ ΤΕΒΕ ΕΦΟΡΙΕΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑΜΕΙΑ..ΟΠΟΤΕ ΖΗΤΟΥΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΜΟΥ ΛΕΓΕ ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΑ ΤΑ ΕΛΕΓΧΩ..Κ ΤΩΡΑ ΤΡΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΡΕΗ ΤΟΥ (ΕΧΕΙ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ) Κ ΜΑΣ ΤΡΑΒΑ ΣΑ ΒΑΡΙΔΙ ΕΜΕΝΑ Κ ΤΑ ΕΝΗΛΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΔΙΑΣΤΑΣΗ Κ ΕΝΑΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΜΟΥ ΠΕ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΘΑ ΤΟ ΧΑΣΩ ΜΕ ΤΑ ΧΡΕΗ ΤΟΥ..ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΠΙΑ ΣΑ ΣΥΖΥΓΟ..ΤΩΡΑ ΕΒΓΑΛΑ ΧΑΡΤΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΜΕ ΛΙΓΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙΝΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΕΕΙ.. ΕΙΜΑΙ Κ ΑΝΕΡΓΗ !!!ΕΔΩ Κ ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ ΨΑΧΝΩ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΩ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ..ΛΕΣ Κ ΚΑΤΙ ΘΑ ΧΑΣΩ,ΘΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ..ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ 5 ΧΡΟΝΙΑ Κ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΖΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΙΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ..ΕΓΩ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΜΗ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΣΥΖΥΓΟ Κ ΞΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΙΔΙΑ Κ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ..ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΦΛΑΣ.. ΕΧΕΙ Κ ΟΙΚΟΝΟΜ.ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ..ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΣΥΜΒΙΩΣΗ ΟΛΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ..ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ Σ/Κ Η ΠΡΩΗΝ ΣΥΖΥΓΟΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΟΤΙ ΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΕΙ Κ ΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΤΩΝΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑΝ ΕΚΕΙΝΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΤΛ..ΕΚΕΙΝΟΣ ΛΕΕΙ ΕΧΩ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΖΩ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ..ΤΩΡΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΘΛΙΨΗ Κ ΦΟΒΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΟ ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΜΟΥ...ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ? ΓΙΑ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΔΕΣΜΟΥ ΛΕΤΕ ΝΑ ΦΤΑΙΩ ΜΟΝΟ ΕΓΩ

vasilikouda

# 2 στις 11/10/2012
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 60
'Aρεσαν+: 0%
φυσκο ειναι να φοβασαι να απαγκιστρωθεις απο εναν ανθρωπο που καποια στιγμη ηταν η ζωη σου ολοκληρη..και ποσο μαλλον να προχωρησεις σε μια σχεση που δεν εχει και τους καλυτερους οιωνους...μηπως λεω πρεπει να κοιταξεις τι θες πρταγματικα...αν ενιωθες τοσο καλα με τον νεο σου συντροφο δεν θα σε κραταγε τιποτα θα ορμαγεσ στην νεα ζωη..κατι ομως σε σταματα...
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε