Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ενσημα ικα σοςςςςςςςς!!!!!!!

Σελίδα : 1

mariatralala

# 1 στις 11/12/2012
author
Γυναίκα / 39 / Παντρεμένη
Ν. Κυκλάδων / Κέα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

ενσημα ικα σοςςς!!!

καλησπερα!εχω ιταλικο εστιατοριο στην κεα το οποιο δεν παει καλα λογω κρισης εχουμε ομως τακτικους μονιμους πελατες!πριν ενα χρονο περιπου ηρθε ο ξαδερφος μου ανεργος δεν ειχε ουτε βενζινη ουτε τσιγαρα να παρει και ειπε στον πατερα μου εγω θα ερχομαι να σε βοηθαω και οτι παιρνω απο μπουρμπουαρ δεν ηθελε κατι παραπανω εξαλλου δεν υπηρχε κινηση στο μαγαζι.ο πατερας μου ομως καθε μηνα του δινε 400 ευρω συν τα μπουρμπουαρ 200 με 300 ευρω.δουλευε απ τις 9 ως τις 2 5ωρο δηλαδη 5 φορες την εβδομαδα!ερχοταν κι εφευγε οποτε ηθελε κα συνηθως καθοταν επινε κοκακολες κι επαιζε με το κινητο!τώρα που έσφιξαν ακομα πιο πολυ τα πράγματα ο πατερας μου τον σταματησε και του έκανε καταγγελια στο ικα για ενσημα και ζηταει δωρα πασχα χριστουγεννων!εννοειται οτι ποτε δεν ειχε συζητηθει κατι τετοιο!
ολα αυτά ηταν λαθη του πατερα μου που ηθελε να τον στηριξει οικονομικα!
υπαρχει καποιος τροπος για να σωσουμε την κατασταση?ειμαι πολυ στεναχωρημενος που εκμμεταλευτηκε ετσι την κατασταση το ιδιο μας το αιμα!
παιδια παντα να φυλαγεστε!!!

DoctorZhivago

# 2 στις 14/12/2012
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 439
'Aρεσαν+: 0%
Εδώ ολόκληρος Γιανακόπουλος κατήγγειλε τον θείο του οτι του έδωσε ψευδή οικονομικά στοιχεία για την ΠΑΕ Παναθηναικός, για τον αδερφό του πατέρα του δηλαδή. Ντάξει δε μπορεί να ναι τόσο καθίκι ο ξάδερφος, πιστεύω θα χει και αυτός τα παράπονα του.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε