Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Λυπαμαι...

Σελίδα : 1

MYNAMEISMITS

# 1 στις 24/1/2013
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 53
'Aρεσαν+: 0%

Λυπαμαι...

Καλησπερα. Μου ειπαν γιατο site αυτο και ξεκινησα να ασχολουμαι σημερα. Το βρισκω πολυ ενδιαφερον και χρησιμο. Τα tests μου ηταν πολυ διασκεδαστικα. Αν και δεν εχω προλαβει να διαβασω πολλα threads ακομη αυτο που με στεναχωρει ειναι οτι εχω διαβασει απο καποιουσ/εσ αρκετες φορες σε σοβαρες αποριεσ και θεματα καποιες βιαστικες απαντησεις αλλα και καποιες αστειες! Λυπαμαι που ενα ατομο μοιραζεται ενα θεμα και λαμβανει 1. απαντηση βιαστικη χωρις καν να γνωριζει περισσοτερες λεπτομερεις για την υποθεση και 2. αστεια απαντηση? μα καλα το ατομο μοιραζεται κατι σοβαρο και καποιοι/ες κανουν πλακα? λυπαμαι. Νομιζω οτι θα επρεπε να εχουμε την απολυτη ευθυνη των απαντησεων μας και να ειμαστε πιο προσεκτικοι. Δεν θελωνα δημιουργησω εχθρους φυσικα αλλα πιστευω οτι ενα καλυτερο συνολο εδω σε αυτο το πολυ ενδιαφερον site θα εχει και καλυτερα αποτελεσματαστην κοινωνια μας...

# 2 στις 24/1/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

MYNAMEISMITS

# 3 στις 24/1/2013
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος

# 4 στις 24/1/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
2.

# 5 στις 24/1/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
...do you believe that you are appropriate...?

soulmemory

# 6 στις 24/1/2013
author
Γυναίκα / 32 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 406
Θα συμφωνήσω μαζί σου.
Είναι κρίμα όταν συμβαίνει αυτό, και μάλιστα συμβαίνει πολύ συχνά, όμως δύσκολα αλλάζει.
Υπάρχουν πολλοί που αυτό είναι το στυλ απαντήσεών τους ή που βρίσκουν ηλίθιο πχ το να ανεβάζει κάποιος "γελοίους" προβληματισμούς.
Καλύτερα θα ήταν για μ΄ένα να μη μπαίνουν καν στον κόπο να απαντήσουν.
Υπάρχουν όντως θέματα που μπορεί κανείς να πιάσει τη χιουμοριστική σκοπιά κι αυτό είναι ωραίο. Σε θέματα όμως όπου ο θεματοθέτης είναι αρκετά προβληματισμένος, αναμένει συμβουλές, απόψεις λίγο πιο σοβαρές ας πούμε, καλό θα είναι να μπαίνουμε έστω επιφανειακά στη θέση του άλλου και να είμαστε πρόθυμοι να βοηθήσουμε και να προτείνουμε λύσεις.

Και επανέρχομαι στην αρχική μου τοποθέτηση, πως δύσκολα αυτό αλλάζει.. Έγκειται στα πλαίσια του φόρουμ, στα πλαίσια της ανωνυμίας. Αφού σε ενοχλεί τόσο, δώσε βαρύτητα σε νορμαλ απαντήσεις.

Καλώς ήρθες λοιπόν!

Pseydonymo0

# 7 στις 25/1/2013
author
Ανδρας / 81 / Ελεύθερος
Βερμούδες
Θέματα: 16
Απαντήσεις: 399

Παράθεση:
Originally posted by MYNAMEISMITS
Καλησπερα. Μου ειπαν γιατο site αυτο και ξεκινησα να ασχολουμαι σημερα. Το βρισκω πολυ ενδιαφερον και χρησιμο. Τα tests μου ηταν πολυ διασκεδαστικα. Αν και δεν εχω προλαβει να διαβασω πολλα threads ακομη αυτο που με στεναχωρει ειναι οτι εχω διαβασει απο καποιουσ/εσ αρκετες φορες σε σοβαρες αποριεσ και θεματα καποιες βιαστικες απαντησεις αλλα και καποιες αστειες! Λυπαμαι που ενα ατομο μοιραζεται ενα θεμα και λαμβανει 1. απαντηση βιαστικη χωρις καν να γνωριζει περισσοτερες λεπτομερεις για την υποθεση και 2. αστεια απαντηση? μα καλα το ατομο μοιραζεται κατι σοβαρο και καποιοι/ες κανουν πλακα? λυπαμαι. Νομιζω οτι θα επρεπε να εχουμε την απολυτη ευθυνη των απαντησεων μας και να ειμαστε πιο προσεκτικοι. Δεν θελωνα δημιουργησω εχθρους φυσικα αλλα πιστευω οτι ενα καλυτερο συνολο εδω σε αυτο το πολυ ενδιαφερον site θα εχει και καλυτερα αποτελεσματαστην κοινωνια μας...

Πολλά ζητάς από ιστότοπους με τσατάδικα, όπου αυτοί οι τύποι που ανέφερες, κρύβοναι πίσω από ένα ψευδόνυμο. Δυστυχώς έτσι ήταν πάντα σε αυτόν τον κόσμο. Μην περιμένεις καλύτεραυς καιρούς.
Αν γράφεις greeklish δεν ξέρεις ούτε Αγγλικά ούτε Ελληνικά. Αγράμματος. Ωρίμασε και ξαναέλα.

MYNAMEISMITS

# 8 στις 25/1/2013
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος
Yes i believe i am quite appropriate. Is that bad? δεν καταλαβα βασικα την απαντηση σου. Καλως σας βρηκα. Εμενα προσωπικα δεν με πειραζει. Ο καθενας δειχνει τον εαυτο του. Απλα ειναι κριμα γιατι καποιοι εδω ερχονται και ανοιγουν τις καρδιες τους, ξεπερνανε τα κομπλεξ τους και καποιοι το παιρνουν σαν παιχνιδι. Να τους εβλεπα αυτους σε μια παρομοια θεση να δω τι θα σκεφτοντουσαν αν διαβαζαν τετοιες απαντησεις. Ναξεκαθαρισω οτι δεν μιλαω για πετυχημενες απαντησεις με χιουμορ. Μιλαω μονο για καποια ερωτηματα που ειναι σοβαρα.
Inappropriate answers are given by inappropriate people...

VLEMMA

# 9 στις 25/1/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
οτι ενα καλυτερο συνολο εδω σε αυτο το πολυ ενδιαφερον site θα εχει και καλυτερα αποτελεσματαστην κοινωνια μας...

η κοινωνια μας
εχει και τα site που της "πρεπουν"... αρμοζουν ...αναλογουν...ταιριαζουν..

τωρα αν η κρετινοποιηση ...ειναι πιο ευκολη...

# 10 στις 25/1/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Λυπαμαι που εχασες τη μεγαλη μονομαχια της "Αμαρτωλης με το σεντονι" που εβγαλε στη φορα ολα τα "λερωμενα τ'απλυτα" του καθενος εδω μεσα!

Ran_Tan_Plan

# 11 στις 25/1/2013
author
Ανδρας / 61 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 9.705
Ετσι οπως τον κοβω τον Θεμιστοκλη, συντομα θα πηδηξει τη μαντρα σιχτιριζοντας και φασκελλωνοντας μαλιστα.
"Πρεπει να'σαι λερα για να κυβερνας γαλερα"

# 12 στις 25/1/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Ran_Tan_Plan
Ετσι οπως τον κοβω τον Θεμιστοκλη, συντομα θα πηδηξει τη μαντρα σιχτιριζοντας και φασκελλωνοντας μαλιστα.

Τι θελει αυτος εδω με τους "κακοβουλους" και τους "ντελιβεραδες ξηρων καρπων" της Κουμουνδουρου.?

Ran_Tan_Plan

# 13 στις 25/1/2013
author
Ανδρας / 61 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 9.705

Παράθεση:
Originally posted by MiltosRNLI

Παράθεση:
Originally posted by Ran_Tan_Plan

Τι θελει αυτος εδω με τους "κακοβουλους" και τους "ντελιβεραδες ξηρων καρπων" της Κουμουνδουρου.?

Να τους (μας) βαλει στον ισιο δρομο μηπως???
"Πρεπει να'σαι λερα για να κυβερνας γαλερα"

MYNAMEISMITS

# 14 στις 25/1/2013
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Originally posted by VLEMMA

Παράθεση:
οτι ενα καλυτερο συνολο εδω σε αυτο το πολυ ενδιαφερον site θα εχει και καλυτερα αποτελεσματαστην κοινωνια μας...

η κοινωνια μας
εχει και τα site που της "πρεπουν"... αρμοζουν ...αναλογουν...ταιριαζουν..

τωρα αν η κρετινοποιηση ...ειναι πιο ευκολη...

Αυτο ξαναπεστο...
Inappropriate answers are given by inappropriate people...

Enikos

# 15 στις 28/1/2013
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.218

Βλεπε νικολ...

Παράθεση:
Yes i believe i am quite appropriate. Is that bad? δεν καταλαβα βασικα την απαντηση σου. Καλως σας βρηκα. Εμενα προσωπικα δεν με πειραζει. Ο καθενας δειχνει τον εαυτο του. Απλα ειναι κριμα γιατι καποιοι εδω ερχονται και ανοιγουν τις καρδιες τους, ξεπερνανε τα κομπλεξ τους και καποιοι το παιρνουν σαν παιχνιδι. Να τους εβλεπα αυτους σε μια παρομοια θεση να δω τι θα σκεφτοντουσαν αν διαβαζαν τετοιες απαντησεις. Ναξεκαθαρισω οτι δεν μιλαω για πετυχημενες απαντησεις με χιουμορ. Μιλαω μονο για καποια ερωτηματα που ειναι σοβαρα.

Επι της ουσιας τωρα, σιλανς.....

Μιτς πηγαινε βρε φιλε και απαντησε στην Νικολ.....ετσι για να καταλαβω τι εννοεις....

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε