Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

απιστία

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456

nefelena

# 41 στις 8/2/2013
author
Γυναίκα / 45 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Ιωνία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.558
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by morgoth
οι τσουλες και οι τσουλοι ειναι ανθρωποι με αδυναμιες και πολλες φορες προβληματα τοσο εντονα που δεν μπορουν να διαχειριστουν τον ιδιο τους τον εαυτο..

Αφεση και στους τσουλους λοιπον.....αθωοι.....
Next κατηγορια......
Morgoth πες μου οτι βλεπεις με συμπαθεια και τη συγκεκριμενη?
Θελω τη μερα που θα φυγεις,απ το πρωι να μου γελας...κι οταν την πορτα θα ανοιγεις να ειναι σαν να μ αγαπας...

nefelena

# 42 στις 8/2/2013
author

Παράθεση:
Originally posted by KLELIA22

Παράθεση:
Originally posted by AMARYLLIS_30
οι άντρες δεν θέλουν τις νοικοκυρές και αφοσιωμένες συζύγους, χρειάζονται γυναίκες για να τους εξιτάρουν.

ΚΑΛΑ... ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΛΛΟΥ!!
ναι τα θελουν ολα αυτα....
αλλα....
οταν κλεινει η πορτα της κρεββατοκαμαρας...
και μαλιστα.. ολα αυτα.. να τα κανει η γυναικα....

απο μονη της!!
να πανε στη δουλεια τους...
να γυρισουν...ο,τι ωρα ... τελειωσουν( καθε φορα και ασχετη)
να χει ετοιμο φαι ..κλπ κλπ...
να παιξουν 15 λεπτα με τα παιδγια τους..
μετα η μανα .. να τα πλυνει ..κοιμισει...

αυτοι... αραξον στον καναπε...

να δουν μπαλα.... ειδησεις ..και τα συναφη...πως παει.. η φαρμα στο φεης...

και κατα τις 12....
που θα πανε στην κρεββατοκαμαρα

αυτη.. να εχει αυτο-πυραυλωθει..και να ειναι πυρκαγια..

και να τους καψει κανα ... μισαωρο...
οχι παραπανω..το πρωι εχουν ξυπνημα....
τοτε ναι. ολα ειναι καλα.
και ναι.. θα κανουν το χατηρι ΝΑ ΜΗΝ ΚΕΡΑΤΩΣΟΥΝ.
( παρατηρησατε.. οτι... η μανα.. -θηλυκο....
ολο το απογευμα.. βραδυ.... δεν εχει πει κουβεντα.. γκρινια....κλπ κλπ..
ειναι χαμογελαστη και τρυφερη.. και γλυκια... )
ΡΕ ΛΕΜΕ ΘΕΛΕΙ ΔΥΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Seniora .......look!......γινεται!!!!!!!
Η Τέλεια Γυναίκα

http://www.funnypics.gr/images/i-teleia-gynaika.jpg
Θελω τη μερα που θα φυγεις,απ το πρωι να μου γελας...κι οταν την πορτα θα ανοιγεις να ειναι σαν να μ αγαπας...

stalitsa2111

# 43 στις 9/2/2013
author
Γυναίκα / 45 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Σμύρνη
Απαντήσεις: 2

απιστηα

καλημέρα...διάβασα όλα τα μηνύματα..το νόμισμα σαφώς και έχει δυο όψεις...πήγα σε ψυχολόγο..μονο για μένα...σκιαγράφησε εμένα, τον άντρα μου αλλά και το τρίτο πρόσωπο... άντρας μου είναι πολυυυυυ μπερδεμενος..το ξέρω...μέχρι στιγμής είχα φέρθει παρα πολύ σωστά χωρίς όμως να με δυσκολεύουν τα συναισθηματα μου...το ένιωθα και το έκανα...εχθές με έπιασε πανικός όμως..τσακωθηκαμε...κάθε μέρα που ξημερώνει είναιι και πιο δύσκολη...σαφώς και υπάρχουν θέματα μεταξύ μας...πως να λυθούν όμως που ο χάζος εμπλέξει με μια υαιναπου τον εκβιάζει μεσα στην δουλειά του...ναι είναι μεσα στην δουλειά του...τον πιέζει πολύ...δεν ξέρω τι άλλο γίνεται..απο κοινούς γνωστούς έμαθα ότι αυτή έχει βάλει παντρεμενους -όχι παντρεμένο- στο μάτι...καταλαβαίνετε...πόσο έχει μπλέξει...δεν του ρίχνω ελαφρυντικά...ήθελε και τα έπαθε...όμως τα λουζομαστε και εμείς...το τρίτο πρόσωπο με θεωρεί ηλίθια και ότι δεν καταλαβαίνω..έχει βάλει σκοπό να μας διαλύσει ..πείτε μου τη γνώμη σας πως να την απομάκρυνω.. αυτός έχει σκοπό να απομακρυνθεί..αλλά συνέχεια τον ενοχλεί...νομίζω την φοβάται μεσα στην δουλειά του..δεν ξέρω..αν δεν ηρεμήσει απο εκείνη..πως θα τα καταφέρω;;;; του έχει δημιουργήσει πολύ σύγχυση..τον ξέρω..δεν έχει την δύναμη να την κατατροπωσει...αλλά και εγώ χρειαζομαι βοήθεια..το ξέρω...αλλά θα προσπαθήσω πρώτα..και μετά βλέπουμε..προσπαθώ να οπλιστω με υπομονή...

morgoth

# 44 στις 9/2/2013
author
Ανδρας / 44 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3.461
συνεχισε το ψυχολογο εαν αυτος νιωθει οτι σου κανει και σε αποφορτιζει.
αν το προβλημα ειναι μονο το τριτο προσωπο τοτε δεν εχεις να φοβθεις τιποτα. αλλα πιστευω πως δεν ειναι μονο αυτο.
γιατι δεν του λες "κατανοω οτι συναισθηματικα πλεον δεν εισαι εδω. επειδη δε μπορω να σε κραταω με το ζορι μπορεις να φυγεις απο το σπιτι. να μεινεις μονος σου να ηρεμησεις και να ηρεμησω και γω." και βλεπετε.

morgoth

# 45 στις 9/2/2013
author
Ανδρας / 44 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Originally posted by nefelena

Παράθεση:
οι τσουλες και οι τσουλοι ειναι ανθρωποι με αδυναμιες και πολλες φορες προβληματα τοσο εντονα που δεν μπορουν να διαχειριστουν τον ιδιο τους τον εαυτο..

Αφεση και στους τσουλους λοιπον.....αθωοι.....
Next κατηγορια......
Morgoth πες μου οτι βλεπεις με συμπαθεια και τη συγκεκριμενη?

δε με καταλαβες. αλλά γενικα εγω δινω αφεση σε συμπεριφορες που απλά συμβαινουν. ξερεις γιατι? ετσι προχωρας στ ζωη σου. κρατας αυτα που θες πετας αυτα που δε θες συγχωρεις και λυτρωνεσαι.

9_sto_bournazi

# 46 στις 9/2/2013
author
Γυναίκα / 49 / Σε σχέση
Απαντήσεις: 152
ας με παντρευοταν ο Μήτσος μου κι ας ηταν και άπιστος. εγώ πότε θα νοικοκυρευτω; ειμαι κορίτσι για παντρια.

tzoulia49

# 47 στις 10/2/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
εγω θα ενταχτω στην πλευρα των αντρων .του φορουμ κι αυτη η αποψη εχει και βαρυτητα μια κι αυτοι μπορουν να πουν πιο σωστα πως σκεφτονται οι αντρες ....

κι ολο αυτο γιατι μεσα απο την εμπειρια μου εμαθα πως φερονται οι ανθρωποι και κυριως οι αντρες ....

70% οι αντρες εχουν απατησει μεσα στο γαμο ....

αν η καθε γυναικα μανα .....

επαιρνε φορα καθε φορα που ο αντρας της εμπλεκε με μια και διελυε την οικογενεια της τωρα η κοινωνια μας θα ηταν πιο πολλα διαζυγια παρα γαμους .....

μου πηρε πολλα χρονια να συνηδειτοποιησω οτι αυτη η κατηγορια γουρουνιων που λεγεται αντρας ....

κι οσο κι αν αντιστεκομουν στα νιατα μου να το πιστεψω και να το αποδεχτω ...τωρα το φαγα σαν ενα αγγουρι που το τρως και καθεσαι ....

γιατι δεν ειναι ευκολο να τρως ενα τετοιο αγγουρι που απαξιωνει τον ανθρωπο γυναικα ....

τον ανθρωπο μανα ....

τον ανθρωπο συντροφο κι ολα αυτα που μονο ρομαντικα φανταζουν ....

και πως να μαθουμε να συνυπαρξουμε μ αυτη την κτηνωδη λογικη του αντρα ....

οτι αφου δεν με προκαλεις εγω παω παρακατω στην αλλη που το κανει κι εσενα και τα οποια παιδια σου εχω αραδιασει ...

τα εχω γραμμενα στα οργανα του κατω μερους του σωματος μου ....

αυτο δεν χωνευεται ουτε μ ενα βαζο σοδα ....

κι ελεγα λοιπον οτι οι αντρες δυστυχως ....ετσι ειναι ....

τωρα αν εισαι τυχερη και πεσεις στο 30% τσιμπησες τον πρωτο λαχνο του λαχειου ....

γι αυτο στο χωριο μου ελεγαν ο γαμος ειναι λαχειο .....

αν και οι ανθρωποι τα μυνηματα τους τα στελνουν παντιοτροπως ...

υπαρχουν και καποιοι που εχουν καλα κρυμενα μυστικα .....και συμπεριφορες ....και σου τα βγαζουν στην πορεια .....

τωρα θεματοθετρια σε σενα .....

εγω θα σε συμβουλευα να χρησιμοποιησεις την τακτικη των παλιων γυναικων .....

οι οποιες οσο καποιες ειναι για εμετο ....ηταν αποτελεσματικες .....

να χαμηλωσεις τονους .....

αν και καταλαβαινω την θεση σου ...μπροστα στον κινδυνο ανασυγκρωτεις δυναμεις ....

κι εδω υπαρχει κινδυνος διαζυγιου .....

καταλαβαινω την δυσκολια σου ...καταλαβαινω οτι εχεις δυο μικρα παιδια και δεν εχεις ενεργεια και κουραγιο ....

αλλα βρες τροπους λιγο ν ασχοληθεις μ εσενα .....

αυτο θελουν τα ζωα αυτα που λεγονται αντρες ....να φροντισεις τον εαυτο σου ,.....

δεν σε θελουν μανα σε θελουν γκομενα τελος ......

κι επειδη το ισχυρο χαρτι το κρατας εσυ στα χερια σου αυτο να θυμασαι ....

γιατι οι αντρες οντως πανω απ ολα βαζουν την οικογενεια τους εκτος απο εξαιρεσεις .....

μαζεψε με τον τροπο σου πισω στην οικογενεια τον σατραπη συζυγο .....

δειξε υπομονη ....μην γρινιαζεις ...ξερω ποσο δυσβασταχτο ειναι αλλα ολα θελουν κοπο και προσπαθεια .....

φροντισε τον εαυτο σου ...κανε καμια φορα και τα στραβα ματια ......

δωστου λιγο χρονο να την σχολασει .....

αν σε δει εσενα καλη και τη γυναικα που γνωρισε προ παιδιων .....θα μαζευτει ....γιατι κι αυτος αυτο θελει επι της ουσιας .....

αφου τον αγαπας παλεψε το .....αρκει να το αποδειξεις οτι τον αγαπας και τον θελεις πισω γι αυτο .....

η οποια σειρηνα τον ξεμυαλιζει παντα θα υπαρχει εκει εξω ....

σημασια εχει να καταλαβεις οτι οι αντρες ετσι ειναι κι αν εμεις αγαπαμε πρεπει να παιζουμε τα παιχνιδια τους .....

τωρα απο την αλλη υπαρχει και η αλλη πλευρα του νομισματος .....

η αξιοπρεπεια ο σεβασμος ....ο μοναχισμος ....και το διαζυγιο .....

το δαγκωμα της ψυχης σου ο πονος και ο δρομος του παρακατω .....

επειδη εχω εμπειρια κι απο το μεν κι απο το δε ....θα σε συμβουλευα να το παλεψεις ......

κρατωντας με αξιοπρεπεια τον εαυτο σου και με οπλο την αγαπη σου να τον διεκδικησεις .....

αν θελει να φυγει αφησε τον .....θα το ζησει και θα ξαναγυρισει .....ετσι διαισθανομαι ....

δεν μου δινει την εντυπωση του γκομενιαρη .....

πιστευω οτι τον κουρασε η καθημερινοτητα και τα παιδια ...βαλε τονους αισιοδοξιας στη ζωη σας ....

κι αυτα τα κανουν οι γυναικες ....και αγωνησου ....αξιζει τον κοπο για την αγαπη που του εχεις πρωτα και γι αυτα τα μικρα παιδια .....

μια φιλη απο το φορουμ ...

giannii

# 48 στις 10/2/2013
author
Ανδρας / 48 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 279
Ρε τζουλια εξοργιζεις το κακο οτι για ολα φταινε οι ανδρες.
και απο την ιστορια ξερεις οτι η ευα παρεσυρε τον αδαμ.
αυτο γινεται παντα ,μια αλλη γυναικα ειναι η αιτια του κακου.
Αρα οι γυναικες δεν ειναι τοσο αθωες. εχουν την ιδια ευθυνη,
μην σου πω και περισσοτερη.

ESPERANTZA

# 49 στις 10/2/2013
author
Γυναίκα / 51 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 1.895
Ok jannii.
Δηλαδη, ειστε ερμαια στα χερια μας.
Κοινως, σας κανουμε ο,τι θελουμε.
Οπότε, οποια απο τις δυο κυριες τον θελει πιο πολυ, οποια πεισμωσει πιο πολυ, όποια τον διεκδικησει πιο εντονα. ΑΥΤΗ θα τον κερδισει ναι;
Η αληθεια ειναι πως όσο σκυλιασμενη και να ειναι η "άλλη"¨, οσο και να τον εχει εκφοβισει, (γιατι θεματοθετρια, μαλλον τον κοβω πανικοβλημενο) αν η δικια μας τον θελει περισσοτερο θα το εχει το κελεπουρι.

Υγ. Τζουλια
Μόνο μην προσπαθήσεις να με προσγειώσεις, Ξέρεις, ο κόσμος μου δεν είναι εκεί που κοιτάς.

dindon

# 50 στις 11/2/2013
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 8.663
ε μα.. ναι... η ΓΥΝΑΙΚΑ κραταει το σπιτικο... οπου σπιτι σημενει αντρας..

ναι.. η γυναικα να προσπαθησει να σωσει το σπιτικο.... ο αντρας ειναι απλα ο θεατης..
αν του αρεσει το εργο, καθετε. αν οχι.... παει σε αλλη αιθουσα.
νταξ μωρε, σιγα τα ωα.. παντου εργα, με αλλα δενεσαι, αλλα σε φτιαχνουν, αλλα σεβεσαι..

Stalitsa εγω θα σου πω μονο υπομονη.. αγαπησε το εαυτο σου πρωτα απολα.. και προσπαθησε να διεκδικησεις τον αντρα σου, με το μυαλο σου..

ευχομαι να πανε ολα καλα
"Why is it something so good Just can't function no more? Love ... love will tear us apart again..."

nefelena

# 51 στις 11/2/2013
author

Παράθεση:
δε με καταλαβες. αλλά γενικα εγω δινω αφεση σε συμπεριφορες που απλά συμβαινουν. ξερεις γιατι? ετσι προχωρας στ ζωη σου. κρατας αυτα που θες πετας αυτα που δε θες συγχωρεις και λυτρωνεσαι.

Το πως επιλεγει ο καθενας να συμπεριφερθει απεναντι σε τετοιες συμπεριφορες ανθρωπων......ειναι αλλο απο το πως χαρακτηριζονται σαν συμπεριφορες ή σαν ανθρωποι!

nefelena

# 52 στις 11/2/2013
author
Αυτη τη πιπιλα "οτι η γυναικα κραταει το σπιτι" βγαζω καντηλες καθε φορα που το ακουω να το σερνουν ακομα παρεα με αλλα τσιτατα του παρελθοντος αιωνα!

Δεν καταλαβα..... γιατι να το ανοιγουμε παρεα τοτε?

morgoth

# 53 στις 11/2/2013
author
Ανδρας / 44 / Ελεύθερος

Παράθεση:

Παράθεση:

Το πως επιλεγει ο καθενας να συμπεριφερθει απεναντι σε τετοιες συμπεριφορες ανθρωπων......ειναι αλλο απο το πως χαρακτηριζονται σαν συμπεριφορες ή σαν ανθρωποι!

το οτι χαρακτηριζεις καποιον συμφωνα με το δικο σου κωδικα ηθικής ή τα δικά σου βιώματα, δε σημαινει οτι όλοι οι υπολοιποι συμμεριζονται αυτον τον χαρακτηρισμο. καποιοι ναι, καποιοι οχι και παει λεγοντας.

nefelena

# 54 στις 11/2/2013
author

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

το οτι χαρακτηριζεις καποιον συμφωνα με το δικο σου κωδικα ηθικής ή τα δικά σου βιώματα, δε σημαινει οτι όλοι οι υπολοιποι συμμεριζονται αυτον τον χαρακτηρισμο. καποιοι ναι, καποιοι οχι και παει λεγοντας.

Morgoth προφανως και δεν χαρακτηριζεις κανεναν και ποτε σου....το διατυπωσες παραπανω....οποτε δεν εχει να κανει με το πως βλεπω εγω συγκεκριμενα και χαρακτηριζω μια συμπεριφορα.....και φυσικα δεν με νοιαζει εαν καποιος το συμμεριζεται η οχι!

dindon

# 55 στις 11/2/2013
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 8.663

Παράθεση:
Αυτη τη πιπιλα "οτι η γυναικα κραταει το σπιτι" βγαζω καντηλες καθε φορα που το ακουω να το σερνουν ακομα παρεα με αλλα τσιτατα του παρελθοντος αιωνα!

Δεν καταλαβα..... γιατι να το ανοιγουμε παρεα τοτε?

και οι δύο το κρατάνε, ανάλογα με το ποιος θέλει να το κρατήσει. Μπορεί να γίνεται και εναλλάξ. Το βάρος όμως θα πέσει σε αυτόν που δεν έχει χάσει το δρόμο
"Why is it something so good Just can't function no more? Love ... love will tear us apart again..."

inioxos52

# 56 στις 11/2/2013
author
Ανδρας / 66 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282
Λοιπον κοπελλια, μετα απο εμβριθη αναγνωση ολων των αποψεων οι οποιες εγραφησαν, συμφωνω μονο με μια η οποια εγραφη απο γυναικα λιγο μεγαλυτερη σου.

Λυπαμαι που θα σε στεναχωρισω, ομως πρεπει να δεις τα πραγματα ως εχουν, και οχι οπως θαθελες να εχουν.

Ο δικος σου παντα σε παραμυθιαζε και συνεχιζει να σε παραμυθιαζει σχετικα με την γκομενα. Παραμυθιασμα που εσυ εχεις καταπιει αμασητο μαλιστα.

Ο τυπος λοιπον, σου αραδιαζει ολες αυτες τις μαλακιες περι πιθανου εκβιασμου του στην δουλεια απο την γκομενα, οπου αυτος την τοποθετησε, και σαφεστατα αυτος μπορει και να την ξηλωσει, ωσπου να ανοιγοκλεισεις τα ματια σου, και πως δηθεν τον κυνηγαει ασυστολα και ανερυθριαστα. Η ποτανα. Μασας δηλαδη μια απιθανη λεκτικη παπαρια του, και μας την παραθετεις κιολας ως τεκμηριο αθωοτητας του.

Δεν υπαρχει ομως λογος να την ξηλωσει, οσο η γκομενα του κανει τα κεφια που δεν μπορεις εσυ πλεον ως μανα να του κανεις. Γιαυτο δεν την αφηνει. Διοτι οπως πιστευουν αρκετοι αντρες ανω των 40, δεν μπορει η μανα των παιδιων τους να του κανει π.χ πιου-πιου, και μετα να φιλαει τα παιδια της. Μπορει ομως να του κανει η γκομενα. Και οχι μονο αυτο, αλλα και πολλα αλλα, που ο πατερας θεωρει πως δεν ειναι σωστο να του κανει η μανα πλεον των παιδιων του. Διοτι η γυναικα απο την στιγμη που γινεται μανα, ξαναθυμαται να γινει θηλυκο, οταν πλεον ξεπαιδιασει. Και ο αντρας δεν θελει και πολυ για να ξενοπηδηξει. Τομαθες αλλωστε πλεον αυτο.

Βεβαιως σημαντικοτατο ρολο παιζει η ρουτινα στην σχεση σας, αλλα και το γεγονος πως στις μερες μας ενας 40αρης 45αρης, @αμαει και δερνει που λεει και ο σοφος λαος στις μικροτερες ηλικιες. Αλλα, δεν ειναι και καθολου τυχαιο οτι οι νεαροι επιβητορες στις μερες μας εχουν μεγαλη περαση στις ηλικιες περι τα 40-45. Ολες αυτες οι γυναικες, εχουν αντρες που τις παραμελουν, και σαφεστατα αδιαφορουν για αυτες.

Αρα. Σταματα να ρουθουνιζεις παραπονεμενα, αποδεξου το γεγονος μιας και δεν εισαι ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια που την παταει, και κοιταξε να οργανωσεις την ζωη σου χωρις ψυχολογους. Μαθε να μην τον υπολογιζεις πλεον ιδιαιτερα, μιας και δεν ειναι η πρωτη φορα που ο τυπος ξενοπηδαει, ουτε φυσικα και θα σταματησει να ξενοπηδαει. Την υαινα η αλλη. Απλως εσυ τωρα το πηρες χαμπαρι.

Ολα τα υπολοιπα τα "προσπαθησε", τα "γινε οδαλισκη", και "κανε υπομονη", που σου λενε οι προλαλησαντες, ειναι προφασεις εν αμαρτιαις, και προσπαθεια να σου κανουν το πικρο γλυκο. Μονη σου ΠΡΕΠΕΙ να τα καταφερεις, και δεν θα ελεγα οχι και με την βοηθεια πιθανως ενος γκομενου. Αυτη θαταν η μεγαλυτερη εκδικηση σου, κι ας σε χωριζε. Ουτως η αλλως, καποια στιγμη ετσι κι αλλιως θα τον πεταξεις απο την ζωη σου.

...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

gogomania

# 57 στις 11/2/2013
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ν. Ηλείας / Καλλιθέα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 38
Οταν ξεκίνησα να διαβάζω το αρχικό σου κείμενο η πρώτη σκέψη ήταν θαυμασμός .
Θαυμασμός στο πόσο μπορει μια γυναίκα να αγαπάει τον άνδρα της.
Αυτή η σκέψη ήταν για κλασματα δευτερολέπτου.
Η αμέσως επόμενη ήταν ότι είσαι τρελή.
Η επόμενη ότι έχεις κάποιο πρόβλημα στον εγκέφαλο.
Γιατι δεν ειναι λογικό.
γιατι δεν μπορει να μην σέβεσαι τον εαυτό σου,το παιδί σου.
Έχεις καταλάβει οτι άφησε έγκυο μια άλλη γυναίκα?(άσχετα με το οτι το έριξε)
Έχεις καταλάβει οτι μαζί του ζεις σε ενα ψέμα?
Οτι σε δουλεύει?
σου είπε οτι σε αγαπάει και εσυ το δέχεσαι?τον δικαιλογεις και κατα κάποιο τροπο τον παρουσιαζεις και σαν θύμα της άλλης.
Μα έχεις τρελαθεί????

tzoulia49

# 58 στις 12/2/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
να συμπληρωσω για να μην το ξεχασω ......

αν βρεις γκομενο και εσυ .....η ταφοπλακα του γαμου σου θα ερθει στα σιγουρα ......

κατσε στ αβγα σου και κερδισε τον.... πιστη .....αυτο θα το εκτιμησει ......

κι αν δεις οτι παρ ολου οτι εσυ προσπαθησες αυτος δεν κοβει την κακια αυτη συνηθεια .....τοτε μεγαλωνοντας λιγο τα παιδια σου σηκω και φυγε .....

τουλαχιστον θα πεις οτι την μαχη σου την εδωσες .....

γκομενους βρισκεις οτι ωρα θελεις ....

το σημαντικο ειναι να εισαι με τον αντρα που αγαπας και την οικογενεια σου ....

ακου ομως αυτα που σου λεει ......

σου λεει οτι τον παραμελεις .....οτι θελει απο σενα ουσιαστικο ενδιαφερον .....

εκει ειναι το κλειδι της ιστοριας .....

sunnyeyes-

# 59 στις 12/2/2013
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 18
Απαντήσεις: 4.925
Δηλαδη με λιγα λογια...
ή γκόμενα..

ή μάνα σε αυτη τη ζωη!!!
Μάλιστα μαλιστα...

"Τους δρακους τους σκιζουμε στα τεσσερα... και καμια φορα και στα 8. Δρακοι πολλοι υπηρξανε. Ηλιος ομως ΕΝΑΣ και ΚΑΙΕΙ."

nefelena

# 60 στις 12/2/2013
author

Παράθεση:
Originally posted by sunnyeyes-
Δηλαδη με λιγα λογια...
ή γκόμενα..

ή μάνα σε αυτη τη ζωη!!!
Μάλιστα μαλιστα...

Δεν καταλαβες καλα μωρο μου!

Ειτε το να....
ειτε τ αλλο .....
θα το φας το βερνικωμενο!
Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456
Δεν μπορείτε να απαντήσετε