Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

απιστία

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456

nefelena

# 101 στις 18/2/2013
author
Γυναίκα / 45 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Ιωνία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.558
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by ESPERANTZA

Ειπώθηκε πως η γυναικα «κραταει το σπιτι»
Και κοινως η αποψη αυτη ετυχε χλευασμού. Γιατί;
Δεν την ακουσατε ποτε μηπως στο παρελθον; Ειναι αγνωστο κειμενο; Ειναι παραλογο κειμενο;
Ειναι λαθος;
Δεν ειδα κανεναν να το αιτιολογησει ως «λαθος»
Μονο πως ειναι αδικο αποκωδικοποιησα. Μα δεν ειπε κανεις πως δεν ειναι.
Απ αρχης του κοσμου δεν ηταν.
Επίσης λεγεται πως ο αντρας ειναι η κολωνα του σπιτιου.
Δεν ειναι;
Δεν ηταν οι πατεραδες σας; Οι παπουδες σας;
Εσεις που βιωσατε το χωρισμο, αλήθεια, δεν κανατε το ιδιο; Δεν παλεψατε; Οι μισοι απο εδω παλεψατε πανω απο 3μηνο στον παρων χωρο συζητωντας το προβλημα σας με αγνωστους.
Στα δικα σας θεματα ομως, δεν ειδα απαξιωση, μονο ειλικρινες ενδιαφερον.
Δεν οφειλετε να το ανταποδωσετε;

Espe μου επειδη σε αυτες τις 2 συγκεκριμενες παραγραφους μονο τη φωτο μου δεν ειδα διπλα...και επειδη σαφεστατα αναφερεσαι σε μενα θα θελα να απαντησω μιας κι εγινε προσωπικο τελικα.

Σε οτι αφορα στο οτι χλευασα μια κοινως διατυπωμενη και αποδεκτη θεωρια,εχω να πω πως αυτη ειναι η αποψη μου.Ενδεχομενως να ειναι εφαρμοσιμη σε καποιο βαθμο και αυτο το δεχομαι......δεν τη θεωρω απολυτη.Εαν και οι 2 συντροφοι δεν θελουν και δεν προσπαθησουν προκειμενου να διορθωθει μια κατασταση,οσο και να προσπαθησει ο ενας μονος του και συγκεκριμενα η γυναικα που "κραταει το σπιτι" δεν θα καταφερει απολυτως τιποτα προς τη συγκεκριμενη κατευθυνση.Και παλι ομως μπορει να το "κρατησει" το σπιτι ......οχι ομως με τη μορφη που θα πρεπε να εχει ενα σπιτικο ωστε μεσα σε αυτο να νιωθουν ολοι καλα και ασφαλεις.....οχι με την υγειη μορφη που πρεπει να εχει αυτο.Δεν νομιζω ομως οτι μιλαμε για κατι τετοιο,ετσι δεν ειναι?
Τη δεχομαι λοιπον υπο προυποθεσεις και μαλιστα στην light εκδοχη τους.....και ναι τη θεωρω παραλογη στις μερες που ζουμε....και αυτη και την "κολωνα του σπιτιου".....
Σε οτι αφορα στο αλλο κομματι που αφορα την προσεγγιση του θεματος σε ποιο σημειο ακριβως διαπιστωσες πως απαξιωσα τη θεματοθετρια ή το προβλημα που αντιμετωπιζει σε αντιθεση με το δικο μου που ετυχε σοβαρης αντιμετωπισης και ειλικρινους ενδιαφεροντος?
Θελω τη μερα που θα φυγεις,απ το πρωι να μου γελας...κι οταν την πορτα θα ανοιγεις να ειναι σαν να μ αγαπας...

morgoth

# 102 στις 18/2/2013
author
Ανδρας / 44 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3.461
15 ατομα εχουν γραψει εδω μεσα. το σαφεστατα που το ειδες βρε??

nefelena

# 103 στις 18/2/2013
author

Παράθεση:
Originally posted by morgoth
15 ατομα εχουν γραψει εδω μεσα. το σαφεστατα που το ειδες βρε??

Ποιο αλλο ατομο σχολιασε αρνητικα το η "γυναικα κραταει το σπιτι" και ταυτοχρονα ειχε ποσταρει θεμα χωρισμου που απασχολησε πανω απο τριμηνο?
Θελω τη μερα που θα φυγεις,απ το πρωι να μου γελας...κι οταν την πορτα θα ανοιγεις να ειναι σαν να μ αγαπας...

# 104 στις 25/2/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
ποιο πολυ απο ολα σε ποναει που βιωνεις και εσυ η ιδια αυτο που βιωσαν οι γονεις σου.Ειναι δυσκολο αυτο που περνας αλλα σκεψου να ησουν αρρωστη να ειχες ημερομηνια ληξης και να ηξερες απο πριν οτι ο αντρας σου στο διαστημα της αρρωστιας σου βρηκε αλλη να ξεσπα...ποιο ειναι πιο ασχημο?δεν σου λεω και τα δυο ειναι δυσκολες περιπτωσεις..και να ξερεις οτι το παιδι σου θα το αφησεις ορφανο απο μανα και οτι θα εχει ηδη ετοιμη μια μητρια.Ποιο ειναι το χειροτερο?
Μα φυσικα δεν ειναι ολα ιδια σου λεω ομως μια χειροτερη κατασταση απο την δικη σου για να καταλαβεις οτι τιποτα δεν ειναι πιο πολυτιμο απο την υγεια.

Τιποτα ξανα λεω δεν ειναι πιο πολυτιμο απο την υγεια σου.Εμαθες οτι σε απαταει και το αποδεχτηκες γιατι? γιατι ΦΟΒΑΣΑΙ να πατησεις στα ποδια σου.ΔΕΝ σου λεω σηκω φυγε .Ναι μεινε αφου αυτο θελεις αλλα να ξερεις θα φυγει ο αντρας σου.Για ποσο ακομη θα ξημερωβραδιαζεσαι και θα χανεις τον υπνο σου μεχρι να γυρισει....Για ποσο ακομη θα νιωθεις απαισια με τον εαυτο σου γιατι πας να τον φιλησεις και αυτος απλα σου κατευβαζει τα χερια..για ποσο ακομη θα αλλαξεις θα χασεις κιλα π.χ. ή θα αλλαξεις ντυσιμο...

Βγες απο το σπιτι σου και ψαξε για δουλεια..βρες κατι οσο δυσκολο και αν ειναι αν δεν δουλευεις.Κανε παρεες,πηγαινε για καφεδακι.Μην παρατας το σπιτι σου σιγουρα.Αλλαξε εσυ εμφανηση σιγα σιγα...μην γινεις ομως μια αλλη για να σε προσεξει....γινε μια αλλη για σενα...ξεκινα να φορας στριγκακια...ξεκινα να πηγενεις κομμωτηριο τελοςπαντων πραγματα ομορφα...για εσενα.Οχι για εκεινον...

Οσο για την συναισθηματικη καλυψη που λεει εννοει το σεξακι...ρουτινιασατε γιατι δεν εχετε σεξακι.Αν δεν νιωθει κατι συναισθηματικα ειναι γιατι του εχει παρει τα μυαλα η αλλη με τα αρωματα της μεσα στο σπιτι της...με τα στριγκακια της στα ξενοδοχεια..ασε την συναισθηματικη καλυψη αυτο εννοει...
Γιατι αν ελεγε για συναισθηματα θα σου λεγε εδω ειμαι ελα να το διορθωσουμε...

Προσπαθησε να δεις εσενα τι αναγκες εχεις....εσυ.Μετα θα ερθουν ολα...ξεκινα να του μιλας ευγενικα ,ομορφα και γλυκα.Μην αναφερεις ποτε για την αλλη.Σιγουρα υπαρχει αλλα φερσου σαν να μην υπαρχει.Επειδη γνωριζεστε αυτο παρτο ως θετικο προς εσενα.Πηγαινε καπου καπου στην δουλεια του.Πες του ηρθα να σε παρω να παμε για φαγητο καντου μασαζακι στους ωμους..αν το δωματιο εχει στορια κατευβασε τα και κανε μασαζακι στους ωμους του και πες του το ομορφα και ωραια.Αν σε απαρρηψει μην τρελαθεις δεν τρεχει και τιποτα εδω ανεχεσαι την απιστια.Σηκωνεσε του δινεις ενα φιλακι και φευγεις.Μην ξεχνας οτι εσυ εισαι η νομιμη γυναικα του δεν σε ενδιαφερει η αλλη τι θα κανει αν του κανει σκηνες ή οχι,αν του κανει ναζακια.
Αν ερθει με νευρα στο σπιτι δεν σημαινει οτμεχρι να πλενεις πιατα μονο για λιγη ωρα να μην ειστε στον ιδιο χωρο μαζι.Ηρεμησε.και θα ηρεμησει και αυτος..οταν τον δεις να ηρεμει πες του τι εχεις πολυ πιεσμενο σε βλεπω εγινε κατι με την δουλεια?αγγαλιασε τον στον καναπε και ξεκινα να του κανεις μασαζακι.

Ξεκινα της αγκαλιες και τα χαδια.Οχι σαν να θελεις να τον ξανα κερδισεις.Σιγουρα αυτο θες αλλα μην το δειξεις ετσι.Αν σε αποφευγει παλι μην αφησεις να σου ξεφευγουν τις στιγμες για χαδια και φιλια ολοι τις θελουμε.Αυτα καταγραφονται στο νου του ανδρα.Σου λεει αυτη θελει να προσπαθησει και εκει αναρωτιεται αν η αλλη αξιζε ολο αυτο που σου εκανε.

Θα σου λεγα να ρωτησεις την μητερα σου τι δεν εκανε τοτε που μπορουσε να το κανει για να τον καρατησει.Αυτη η γυναικα ξερει καλυτερα απο ολες.

Ενα παραδειγμα καποια στιγμη μια γυναικα παλι λογο απιστιας του ανδρα της δεν αντεξε και εφυγε απο το σπιτι πηρε τα παιδια της και πηγε στην μανα της.Ειχε φυγει αυτος πρωτος απο το σπιτι τους.Πονεσε και αυτον τον πονο τον εβγαζε εφευγε με φιλες εβγαινε εξω μπουζουκια..χωρις να σημαινει οτι εψαχνε για αλλον.Αυτον ηθελα αλλα ειχε παει να μεινει με την αλλη.Λοιπον αυτο γινοταν για 2 χρονια ο αλλος ακομη με την αλλη δεν του εδινε διαζυγιο η κυρια το τραβηξε και 3 χρονια?αν θυμαμαι καλα.δεν του εδινε.Οταν πλεον η αλλη του εφαγε πολλα..και το καταλαβε..παραλληλα στα 2 χρονια αυτη πηγαινε στην δουλεια (η νομιμη)τον εβλεπε...Εργαζοταν το καλο απο πριν στο μαγαζι του κυριου.Ηταν ηδη στην επιχειρηση οποτε την εβλεπε.Εσυ εχεις το αντιθετο.Σε πληροφορω αφου καταλαβε οτι του ετρωγε πολλα..μετανιωμενος στο δευτερο χρονο γυρισε στην γυναικα του.Της αφιερωνε τραγουδια.Αρχησε να πινει για αυτην και οχι για την γκομενα.Αρχησε να πηγενει στο πατρικο της απο εξω να μαζευεται ολη η γειτονια.Δεν τον δεχτηκε τοσο ευκολα.Φυσικα και μετα στον τριτο χρονο ξανα γυρισαν και οι δυο στο σπιτι τους.
Δεν ειναι ιδια η περιπτωση σου.Απλα επεμενε το κερατο ωσπου του τελειωσε γιατι αρχησε να τον εκμεταλευεται...το καλο σου ειπα ηταν η γυναικα ηδη στην επιχειρηση του και ας μην τελειωσε καποιο Α.Ε.Ι..με το μαλακο παντα...

Λεω να μπεις στην δουλεια του πες του οτι εχεις αναγκη απο εργασια και εσυ η ιδια.Οχι για να σε επιβλεπω αλλα γιατι πραγματικα θελω να ξεκινησω απο καπου και εγω.Πες του το.Εσυ κυρια με Κ κεφαλαιο.Δεν θα το δεχτει αλλα πες του σε παρακαλω να το σκεφτεις.Ψαχνω πες του δουλεια αλλα ειναι δυσκολο να βρεις σημερα.Θα σε παρακαλουσα να με παρεις στην εταιρια και ας ξεκινησω απο χαμηλο ποστο.Μην το αποκλειες σκεψου το.Δεν θελω και παλι θα πεις να σε ελενχω θελω να κανω μια αρχη και εγω μια προυπηρεσια μεχρι να βρω κατι καλυτερο.Ετσι θα το δεχτει...Δεν σε ενδιαφερει η αλλη τι κανει.
Αν θελεις να βγειτε..με ηρεμο τονο φωνης αναρωτιομουν αν θα ηθελες να βγεις μαζι μου για φαγητο.Κερναω εγω αφου πηρα τον πρωτο μου μισθο..και ξεκινα γελακια.

Θυμησου πως τον κερδισες οταν σε πρωτογνωρισε..τι ηταν αυτο πανω σου που του αρεζε...ο αυθορμητισμος σου? η αυθεντικοτητα σου? η αγνοτητα σου? τιι?σκεψου και προσπαθησε..σκεψου οτι δεν ειστε παντρεμενοι και φερσου οπως φεροσουν παλια.
Αν σε περιπτωση πας στην δουλεια του να σαι βαμενη χτενισμενη οχι για αυτους...αφου εισαι διαθετημενη να αντεξεις τη απιστια.Αλλα για σενα.Αν τα αντρικα βλεματα ειναι πανω σου ο δικος σου θα το καταλαβει και θα τρελαθει.
Σιγουρα θα σου ειπαν παει τελειωσε αυτο ηταν...αλλα μην ξεχνας οτι ο αντρας ειναι το κεφαλι και η γυναικα ο λαιμος αν δεν γυρισει ο λαιμος δεν γυρναει το κεφαλι.Κανε μια προσπαθεια.. ολα δεν τελειωσαν..και να τελειωσαν κατι αλλο μπορει να αρχησει καλυτερο.Εσυ βγες απο το σπιτι και ξεχνα πια οτι εισαι η καλη νοικοκιρα.Δεν τον ενδιαφερει αυτο τον αντρα σου.
Μην φοβασαι..και να σηκωθει να φυγει ουτε αυτο να το φοβασαι...εφυγε ξερεις που ειναι και μην του δωσεις διαζυγιο...μετα απο 5 χρονια βγενει μονο του(αν ισχυει ο παλιος νομος).Δεν ξερεις ποτε τι μπορει να συμβει σε αυτα τα 5 χρονια και εξ αποστασεως προσπαθησες να το κρατησεις.Αλλος στα 5 χρονια γυρισε πισω στην γυναικα του.
Ολα θα πανε καλα αρκει να εχεις υπομονη και πιστη στο εαυτο σου.Τιποτε αλλο.

POYLAKI-TSIOU

# 105 στις 27/2/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αν το θεμα σου ειναι η πληγή τού εγωισμού απο την επιλογή του..
Αν τα υπόλοιπα στον γαμο σου ειναι καλά..
Μήν ακούσεις κανεναν παρα αυτό που εσύ θές...
Ισως αυριο σαν χωρισμένη γίνεις τριτο πρόσωπο...

sunnyeyes-

# 106 στις 19/3/2013
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 18
Απαντήσεις: 4.925

Παράθεση:
Originally posted by KLELIA22

Παράθεση:
Originally posted by sunnyeyes-
(... ρε συ.. λες να μην το αντεξω? )

... απο τη στιγμη που θα εχεις το μισθο σου.... τις παρεες σου.. το "ελευθερο".....

δεν θα χρειαστει ποτε να σε νοιαστει....
αντεχεται?

Για να μην λες οτι ξεχναω...
χρωσταω? δεν το ξεχνω
Αντεχεται Κλελια μου!!! Γιατι?

Γιατι απο τον αλλο δεν θα προσδοκας τιποτα περισσοτερο!!

Ενω απο τη καρδια περιμενεις ανταποδοση!
πως να το κανουμε τωρα!!! ετσι ειναι φτιαγμενο το ζωο μας!

Τωρα για το αν μπορεις να ζησεις χωρις αγαπη!..

τουλαχιστον ερωτικη!...
νομιζω οτι απο αρχαιοτατων χρονων τα ιδια
ποιηματα εχουν γραφτει για τον ερωτα.. για την αγαπη...

ο ιδιος ανεξηγητος πονος παραμενει..

το ιδιο συνδρομο στερησης βιωνει ο ντουνιας!!
ειτε εισαι παντρεμενος.. ειτε εισαι αμοναχος!!
Η μονη διαφορα του αμοναχου με του παντρεμενου
στον πονο της καρδιας!

ειναι οτι ο δευτερος.. εχει το δικαιωμα στη παραμυθα..
ή
αλλιως.. εχει να προσδοκα! και εχει να ζητιανευει!..
πικρο αλλά αληθινο!
Κατα τ'αλλα.. τα ιδια ειναι!.. Και μην ακους τους αγωνιστες
και τους υπερμαχους της αγαπης!
Μεγαλη η διψα τους..

Λιγοι ειναι αυτοι οι τυχεροι που εχουν ξεδιψασει απο αγαπη..
και σιγουρα δεν το διατυμπανιζουν, απλα το ζουν.
Εγω τελικα με τις σχεσεις.. (παντως ειδους) δεν ξερω αν πρεπει
να ψαχνω αγαπη.. ή να ψαχνω εκεινους που θα με βοηθησουν
να βρω την αγαπη μεσα μου !.. Για αυτο οι σχεσεις.. δεν χαριζονται!
Ο ενας τον αλλο βοηθα! Καλως λες.. θελει δυο η προσπαθεια..
κρατα με να σε κρατω..
βοηθησε με να σου δωσω αγαπη..
τι θα πει απιστια.. τι θα πει κερατο .. τι θα πει αιωνια ζουζουνισματα.
ΠΑΠΑΡΙΕΣ.. με το παρδον κιολας!..
Υπαρχει κοινος σκοπος?
Υπαρχει κοινος δρομος?
Υπαρχει εξελιξη? Οραμα?
Εαν υπαρχουν ολα αυτα, η απιστια ειναι το λιγοτερο...
Τι να τον κανεις τον αλλο οταν καθεται στον καναπε αποβλακωμενος
περιμενοντας τον χαρο να του χτυπησει την πορτα..
τρωγοντας σου απο το περισσευμα ενεργειας που σου εχει μεινει!..
Που θα την βρεις την αγαπη οταν ΔΕΝ ΖΕΙΣ? Οταν δεν δημιουργεις..
οταν δεν οραματιζεσαι..οταν οι αισθησεις σου ειναι κοιμισμενες..

οεο?
Γιατι λοιπον να μην αντεχεται η εξασφαλισμενη οικονομικα ζωη?

Αλλα η αληθεια ειναι Κλελια μου οτι γνωριζω καθε σεντς που θα παει..
Η καλοπεραση ειναι το λιγοτερο!.. και δοξα σοι περνω καλα και χωρις
πολλα πολλα.

Η υλοποιηση Κλελια.. η δημιουργια.. η εκφραση.. η εκπαιδευση..

ειναι τοσα πολλα!! Για αλλους περιττα μα για εμενα ζωη - αγαπη.
Εαν λοιπον βρισκοταν στο δρομο μου ενας "χορηγος" θα τον πεις εσυ.. εγω θα τον πω "αγγελο"..
να μου πει!! "Κοπελια.. εδω ειμαι εγω να κανεις ολα οσα εχεις στο μυαλο σου.."
εχεις την εντυπωση οτι δεν θα τον αγαπουσα?
θα μου εδινε τετοια ωθηση να εκφραστω να δημιουργησω
να υλοποιησω.. να προσφερω.. να υπηρετησω.. να θελησω..
να χαλαρωσω.. να ξεκουραστω.. να εχω χρονο να φιλοσοφησω..
να ΜΗΝ ΦΟΒΑΜΑΙ.. και αν δεν φοβαμαι.. και αν δεν φοβασαι..
τοτε μπορω να ΑΓΑΠΩ μπορεις να ΑΓΑΠΑΣ..
και εγω θα εμενα στο αν πηγαινε με αλλη?
Εαν φυσικα ουτε δημιουργω.. ουτε υλοποιω.. και φοβαμαι
και για το αυριο μου.. το μονο που μου μενει
ειναι ενα χερι επισης τρομαγμενο.. και καλα μεχρις εδω..
κοινη μοιρα ας το πουμε...

αλλά να τον εχω να μου ζηταει και γκομενακια
να φτιαξει η διαθεση του

ε αϊ στον καλο .. ε αϊ στο καλο
"Τους δρακους τους σκιζουμε στα τεσσερα... και καμια φορα και στα 8. Δρακοι πολλοι υπηρξανε. Ηλιος ομως ΕΝΑΣ και ΚΑΙΕΙ."

sunnyeyes-

# 107 στις 19/3/2013
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο

Παράθεση:
Originally posted by Climentini

...

Και πες οτι θες να απιστήσεις, και πες οτι θες να κερατώσεις. Πότε σκατά να το προλάβεις????

Γι αυτό σας λέω... τίποτα Δημόσιοι υπάλληλοι, τίποτα στρατιωτικοί, για τέτοιους τους κόβω τους απίστους και τις άπιστες. Οι κανονικοί εργαζόμενοι, δεν έχουν ελπίδα!!!

Το εχω σκεφτει μα τω βουδα απειρες φορες!!!
ποτε προλαβαινουν να τους/τις εχουν δυο δυο.. τρεις τρεις
και τα τετραγωνα τους
Τελικα η απαντηση μου δοθηκε απο γνωστο
Δεν μιλαμε για σχεσεις 24ωρου!!! Μιλαμε για σχεσεις μαξιμουμ
δυο ωρων! αντε για κανα δυο αντε κανε τις τρεις φορες
την εβδομαδα ...

Την μια μερα θα σηκωθει πιο νωρις για τη δουλεια..

την αλλη μερα θα καθυστερησει απο την δουλεια..

την αλλη μερα θελει να παει για ψαρεμα...

την αλλη στα αμπελια..

την αλλη στο φιλο του...

την αλλη ειναι το ζευγαρι τσακωμενο οποτε δεν δινει αναφορα
που πηγε
και βγηκε ο μηνας!
Δεν θελει χρονο ουτε κοπο... τροπο θελει και τον εχουμε ολοι!
και δινει ενεργεια το απαγορευμενο..
μαλλον η αδρεναλινη κανει δουλεια.
"Τους δρακους τους σκιζουμε στα τεσσερα... και καμια φορα και στα 8. Δρακοι πολλοι υπηρξανε. Ηλιος ομως ΕΝΑΣ και ΚΑΙΕΙ."

KLELIA22

# 108 στις 19/3/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
.. βασικα.... τωρα που τα ξαναδιαβασα... την ψυλλιαστηκα μικρη μου Σαννυ...
θελεις να σε καψουρευτει....
αγρια... και ατελειωτα....
ενας εφοπλιστης... ενα βιομηχανος.... ενας.... γονος τελοσπαντων......
παραδεξου το στον εαυτο σου....

και αναρωτησου αν μοιαζεις στην Τζινα Αλοιμονου... ή στη Μαριεττα Χρουσαλα!

sunnyeyes-

# 109 στις 20/3/2013
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο

Παράθεση:
Originally posted by KLELIA22
.. βασικα.... τωρα που τα ξαναδιαβασα... την ψυλλιαστηκα μικρη μου Σαννυ...
θελεις να σε καψουρευτει....
αγρια... και ατελειωτα....
ενας εφοπλιστης... ενα βιομηχανος.... ενας.... γονος τελοσπαντων......
παραδεξου το στον εαυτο σου....

και αναρωτησου αν μοιαζεις στην Τζινα Αλοιμονου... ή στη Μαριεττα Χρουσαλα!

To παραδεχομαι και δεν μοιαζω

Καμια ελπιδα Κα Κλελια μου...

nefelena

# 110 στις 20/3/2013
author

Παράθεση:
Originally posted by sunnyeyes-
To παραδεχομαι και δεν μοιαζω

Τι σχεση εχεις εσυ με τα προικοθηρικα αρπαχτικα?
Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456
Δεν μπορείτε να απαντήσετε