Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

20 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ... ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ....!!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

xanthoula01

# 1 στις 21/2/2013
author
Γυναίκα / 46 / Σε σχέση
Ν. Μαγνησίας / Πτελεό
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 8
'Aρεσαν+: 0%

20 Χρονια μετα και δεν... Μας τελειωσε...!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ... ΛΟΙΠΟΝ.. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΗ
ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ???? ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ ΣΤΑ 19 ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ.. ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2ΜΙΣΗ ΧΡΟΝΙΑ . ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ
ΓΕΝΝΑΩ ΤΗΝ ΚΟΡΟΘΛΑ ΜΑΣ ΠΡΟΩΡΑ.. ΑΥΤΟΣ ΙΔΙ ΕΙΧΕ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΑΛΛΗ..
ΗΤΑΝ ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΝΕΣΗ..! ΜΕΓΑΛΩΝΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ
ΖΗΤΙΑΝΕΥΟΝΤΑΣ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΣΤΙΡΙΞΗ ΤΟΥ..
ΑΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΧΡΟΝΩΝ ΜΗΝΩΝ.. ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΕΦΤΟΥΜΕ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΟΙ ΣΤΟ.....ΣΕΞ.. ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ 7 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ
ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟΦΑΣΙΖΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!! ΓΝΩΡΙΖΩ ΕΝΑΝ ΝΕΟ .
ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΩ ΣΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΝΕΑ ΑΡΧΗ.. Ο ΠΡΩΥΝ ΜΟΥ ΑΝΑΡΩΤΙΕΤΕ ΠΑΡΑΞΕΝΕΥΕΤΕ
ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ.. ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΑΠΛΑ ΤΗΝ ....ΕΙΧΑΜΕ ΒΡΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ....! ΜΕΤΑ ΤΗ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΜΟΥ 2 ΜΗΝΕΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ... ΤΗΝ ΦΕΡΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ...! ΕΧΕΙ ΜΟΝΙΜΗ ΣΧΕΣΗ ΠΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ... ΚΡΑΤΑΜΕ ΕΠΑΦΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΕΣ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ... ΤΥΠΙΚΑ ΟΛΑ.. ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΙΑ 6ΕΤΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΚΡΙΝΕΤΕ
ΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΑ ΜΑΖΙ.. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΑΣ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ!!! ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΥΓΗΘΕΙ
ΚΑΙ ΚΑΥΓΑΔΕΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ
ΤΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ......ΣΧΕΔΟΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΕΧΟΝΤΑΣ
ΚΛΕΙΣΕΙ 10 ΕΤΙΑ ΣΧΕΣΕΙΣ Ο ΠΡΟΥΝ ΜΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΤΗ Ν ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ.. ΕΓΩ ΑΠΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΧΙ ΛΟΓΟ ΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΕΙΜΑΙ ΔΙΣΤΑΚΤΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΓΑΜΟ...ΕΙΜΑΙ
ΟΜΩΣ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΤΥΡΙΖΩ... ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟΥ ΔΕΝ ΚΑΛΕΣΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ... ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΦΟΥ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ!!! ΥΠΕΘΕΤΕ..... ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΣΧΕΣΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΣΕ ΓΑΜΟ.. Ε ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΚΑΙ ΙΔΑΝΙΚΗ.. ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΖΟΥΣΑΜΕ ΣΕ ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΚΑΙ
ΟΛΑ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΚΑΙ ΦΑΙΝΟΝΤΑΝ... ΚΡΑΤΑΕΙ ΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΠΟΛΥ
ΔΙΑΚΡΥΤΙΚΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΩΣ ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΤΟΥ...ΟΜΩΣ ΔΕ ΜΗΛΑΜΕ ΠΙΑ ΟΥΤΕ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΥΧΑΙΑ... ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ..
Η ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣΜΟΥ 1ΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ ΑΠΛΑ ΔΙΑΙΟΝΙΖΕΤΕ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.. ΑΥΤΟΣ ΕΠΙΣΗΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΡΥΣ. Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ
ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ..ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΝΕΣΗ ΕΧΟΥΝ ΔΕΝ ΣΥΝΤΡΕΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΤΟΥΤΟΥ. ΚΑΙ ΟΣΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ ΤΟΝ ΕΠΙΣΚΕΠΤΟΜΑΙ
ΑΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΕΙΤΑ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΝΑ ΜΗΛΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΑΣ... ΤΙ ΒΛΕΠΩ???? 2 ΚΑΡΔΙΕΣ ΝΑ ΧΤΥΠΟΥΝ ΧΡΥΣΤΕ ΜΟΥ
ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ...!!! ΕΕΕ ΝΑΙ ΗΤΑΝ....
ΣΕ ΔΙΑΣΤΙΜΑ 20 ΗΜΕΡΩΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΑΦΟΥ ΜΕ ΚΑΛΑΕΙ
ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΑΠΟ ΠΟΤΕ....ΚΑΙ ΕΕΕΕΕΕΕ ΝΑΙ ΓΙΝΑΜΕ ΦΙΛΟΙ... ΚΑΙΕΕΕΕ ΜΑΣ ΒΓΗΚΕ ΕΝΑ ΠΑΘΟΣ ΠΟΥ.......... ΦΑΙΝΕΤΕ ΝΒΑ ΜΗΝ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΠΟΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ........ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ...ΟΜΩΣ..ΕΓΩ ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΣΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΘΑΤΩΝ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΟΣΜΟ
ΑΚΟΜΑ.... ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑς ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ?

ΒΟΗΘΕΙΑ

archagellos

# 2 στις 21/2/2013
author
Ανδρας / 54 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.291
Κουραφεξαλα ...........20 χρονια μετα και δεν σας τελειωσε .
Γιατι ποτε το ειχατε ?

Θα πληγωσετε και ανθρωπους γυρω σας που δεν σας φταινε και τιποτα .

Georgebest69-

# 3 στις 21/2/2013
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Κηφισιά
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 2.531
"εμεις μαζι δεν κανουμε και χωρια δεν μπορουμε"....
και επισης..."εμεις και αν εμαλωσαμε παλι θα αγαπηθουμε"....
ερμο παιδι, τι τραβας και εσυ....

xanthoula01

# 4 στις 21/2/2013
author
Γυναίκα / 46 / Σε σχέση
Ν. Μαγνησίας / Πτελεό

ποτε το είχαμε? σωστο...

Παράθεση:
Originally posted by archagellos
Γιατι ποτε το ειχατε ?

Θα πληγωσετε και ανθρωπους γυρω σας που δεν σας φταινε και τιποτα
.
Γεια σου Arhangele ... ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΛΗΓΟΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΑΙΤΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟ ΧΩΡΙΣΜΟΥ...ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΕΣΕΙ ΣΑΝ ΑΝΤΡΑΣ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ.. ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΞΑΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΤΙΣ ΖΩΕΣ ΜΑΣ ΟΥΤΕ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΝΤΡΕΙΤΟΥΜΕ.. ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ? ??? ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ......!

xanthoula01

# 5 στις 21/2/2013
author
Γυναίκα / 46 / Σε σχέση
Ν. Μαγνησίας / Πτελεό

Παράθεση:
Originally posted by Georgebest69-

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ! ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΩΡΑ ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΟΥΤΕ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ....ΣΠΑΜΕ ΚΡΕΒΑΤΙΑ...... ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΔΕ ΠΕΤΥΧΑΝΕ ΔΕ ΣΤΕΡΙΟΣΑΜΕ ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ...?

archagellos

# 6 στις 21/2/2013
author
Ανδρας / 54 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.291

Παράθεση:
Originally posted by xanthoula01

Παράθεση:
Γιατι ποτε το ειχατε ?

Θα πληγωσετε και ανθρωπους γυρω σας που δεν σας φταινε και τιποτα
.
Γεια σου Arhangele ... ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΛΗΓΟΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΑΙΤΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟ ΧΩΡΙΣΜΟΥ...ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΕΣΕΙ ΣΑΝ ΑΝΤΡΑΣ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ.. ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΞΑΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΤΙΣ ΖΩΕΣ ΜΑΣ ΟΥΤΕ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΝΤΡΕΙΤΟΥΜΕ.. ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ? ??? ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ......!

Το ερωτημα σου ( εαν εχεις ....) ποιο ειναι ?
Σαφεστατα δεν θελετε να κανετε αλλες σχεσεις ή να ξανα πατρευτειτε διοτι η πορεια σας εδειξε οτι δεν μπορειτε να κανετε κατι τετοιο .
Δεν εχετε την ωρημοτητα να κρατεισετε σχεση ή γαμο ....ουτε καν μεταξυ σας .

Οποτε αυτο που λες ...να περνατε καλα....μονο αυτο μπορειτε να κανετε .
Ο καθενας "το περναω καλα " το προσδιοριζει με τον δικο του τροπο .
Περαστε καλα ........γιατι ομως σκοτιζεσε ?

sunnyeyes-

# 7 στις 21/2/2013
author
Γυναίκα / 42 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 18
Απαντήσεις: 4.925
Πως τα καταφερες

να γινεις η γκομενα και το τριτο προσωπο

στη ζωη του αντρα σου...
εσυ μονο ξερεις.

Ομολογω οτι θελει ταλεντο.
υγ.. θα μου πεις.. 20 χρονια δουλευε... Ε ναι.. σε 20 χρονια μπορεις να κανεις πολλα σπουδαια πραγματα.. Εσυ 20 χρονια προσπαθουσες να του γινεις γκομενα. Αλλες σε 20 χρονια εχουν παντρευτει 2 τρεις φορες.. εχουν κανει 2-8 παιδια.. εχουν δημιουργησει το περιβαλλον που θελουν να ζουν, εχουν τους ανθρωπους γυρω τους που θελουν να εχουν, σπιτι, εργασια, χομπι, κοινωνικοτητα, γινονται χρησιμοι για την κοινωνια, βγαζουν μια σχολη - μορφωση, ταξιδευουν, χαιρονται, πληγωνονται.. etc etc.. Ε ναι.. 20 χρονια δεν ειναι και λιγα.
"Τους δρακους τους σκιζουμε στα τεσσερα... και καμια φορα και στα 8. Δρακοι πολλοι υπηρξανε. Ηλιος ομως ΕΝΑΣ και ΚΑΙΕΙ."

sunnyeyes-

# 8 στις 21/2/2013
author
Γυναίκα / 42 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 18
Απαντήσεις: 4.925

Παράθεση:
...
Περαστε καλα ........γιατι ομως σκοτιζεσε ?

Διοτι ο εγωιστικος στοχος επιτευχθει.. και τωρα ΚΕΝΟ
και ζηταει απο εμας να πουμε οτι αξιζε τον κοπο.

.... Φυσικα και αξιζε τον κοπο!!! διοτι λυθηκε μια εμμονη.

"Τους δρακους τους σκιζουμε στα τεσσερα... και καμια φορα και στα 8. Δρακοι πολλοι υπηρξανε. Ηλιος ομως ΕΝΑΣ και ΚΑΙΕΙ."

master19

# 9 στις 21/2/2013
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 358
εγω θα σου πω το αλλο....δεν ξερω αν το εχεις καταλαβει αλλα η ιστορια σου θα πουλαγε ωραια αν την εκανες serial.....θα χεζοσουν στο ταληρο...οχι γιατι ο μαστερ δινει και πολλες ωρεες πρωτοποριακες ιδεες...
υπαρχουν 1000 λογοι για να μην πλησιασεις μια γυναικα αλλα ενας για να το κανεις

tzoulia49

# 10 στις 21/2/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
α ρε ερημη αγ....μια τι ζημιες κανεις .....απ τις λιγες φορες που μιλαω ετσι στο φορουμ....

σε χρεισιμοποιει κατα τις βολες του ....ξυπνα .....

οταν ειχε την αλλη....

βλεποντας σε στο δρομο εκανε πως δεν σε ηξερε παρ ολου οτι ειχατε μαζι ενα παιδι .....

σαχλαμαρες ειναι αυτα .....

εσυ μπορει να θες αλλα αυτος ειναι αλλου ντ αλλου ....

κοιτα να βρεις κανεναν σοβαρο αντρα να ξαναφτιαξεις την ζωη σου μια κι ακομα εχεις ηλικιακα περιθωρια .....

κι ασε αυτον να σπαει κρεβατια αλλων κοροιδων ....

αν κανεις το λαθος να θρεψεις ελπιδες θα σου κανει ακριβως το ιδιο ....

θα ψαχνεται αλλου .....δεν κολατε σαν ατομα ...τελεια και παυλα....

xanthoula01

# 11 στις 21/2/2013
author
Γυναίκα / 46 / Σε σχέση
Ν. Μαγνησίας / Πτελεό

μπορεί...

Παράθεση:
Originally posted by tzoulia49
α ρε ερημη αγ....μια τι ζημιες κανεις .....απ τις λιγες φορες που μιλαω ετσι στο φορουμ....

οταν ειχε την αλλη....

βλεποντας σε στο δρομο εκανε πως δεν σε ηξερε παρ ολου οτι ειχατε μαζι ενα παιδι .....

κοιτα να βρεις κανεναν σοβαρο αντρα να ξαναφτιαξεις την ζωη σου μια κι ακομα εχεις ηλικιακα περιθωρια .....

Το πιστεθω αφτο που λες.....! απλα ειμαι τοσο πληγομενο και απο την σχεση μου αυτη τη μακροχρονια που πραγματικα δε θελω να ξαναφτιασω στην ουσια τη ζωη μου...σοβαροτατος αντρας ηταν αυτος που ειμαι μαζι του 12 ολοκληρα χρονια.. αλλα δε με σεβαστικε γιατι του τα δωσα ολα και αυτουνου...!! τωρα οσο για τον πρωυν μου που λαταληξαμε ετσι το μονο καλο ειναι οτι ερχετε ποιο κοντα και με το παιδι του και αυτο ειναι κατι που την κορη μου την ανακουφηζε!

ΑΡχαγελε εισαι σωστος εν μεχρι.. βεβαια εγω ειμαι αρκετα ωριμη απλα κανω το λαθος ? τωρα να το πω? και τα δινω ολα σε μια σχεση... και αυτο μου ερχετε μπουμερανγκ.. η σχεση μου με προδοσε και κατεληξε τα τελευτεα χρονια να με εκμεταλευετε.... και με τον τροπο του να με προσβαλει....συνεχως εκανε πραγματα πισω απ την πλατη μου και δε με υπολογιζε.. με απογουτευσε πολυ... γι αυτο τωρα λεω το να περναω καλα εννοω μια κουβεντουλα ενα χαδι τρυφερο και ενα κρεββατι παθιασμενο.. αν γυρεψω κατι παρα πανω η απο αυτον η απο απο οποιονδηποτε αλλον σιγουρα θα ξαναπλυγωθω και δεν το αντεχω.. αυτες οι 2 γαμος 1 φορα και πολυχρονη σχεση απ την αλλη με τελειοσαν....!! σκοτιστικα γιατι απλα μου ηρθε ξαφνικο ολο αυτο που συνεβει με τον πρωυν απλα.....!

xanthoula01

# 12 στις 21/2/2013
author
Γυναίκα / 46 / Σε σχέση
Ν. Μαγνησίας / Πτελεό

Βρες τε μου εκδοτη επειγον

Παράθεση:
Originally posted by master19
εγω θα σου πω το αλλο....δεν ξερω αν το εχεις καταλαβει αλλα η ιστορια σου θα πουλαγε ωραια αν την εκανες serial.....θα χεζοσουν στο ταληρο...οχι γιατι ο μαστερ δινει και πολλες ωρεες πρωτοποριακες ιδεες...

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ....... ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΝΑΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΩΣ ΔΕ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ...!

xanthoula01

# 13 στις 21/2/2013
author
Γυναίκα / 46 / Σε σχέση
Ν. Μαγνησίας / Πτελεό

μπορεί...

Παράθεση:
Originally posted by tzoulia49

οταν ειχε την αλλη....

Το πιστεθω αφτο που λες.....! απλα ειμαι τοσο πληγομενο και απο την σχεση μου αυτη τη μακροχρονια που πραγματικα δε θελω να ξαναφτιασω στην ουσια τη ζωη μου...σοβαροτατος αντρας ηταν αυτος που ειμαι μαζι του 12 ολοκληρα χρονια.. αλλα δε με σεβαστικε γιατι του τα δωσα ολα και αυτουνου...!! τωρα οσο για τον πρωυν μου που λαταληξαμε ετσι το μονο καλο ειναι οτι ερχετε ποιο κοντα και με το παιδι του και αυτο ειναι κατι που την κορη μου την ανακουφηζε!

tzoulia49

# 14 στις 21/2/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
μην το κανεις αυτο στον εαυτο σου εισαι πολυ νεα γυναικα ....

μην αναλωνεσαι σε λαθος σχεσεις ....

δεν πηγε ο γαμος δεν πηγε η σχεση οκ ....

σ ολους συμβαινει .....

δυστυχως οι καλοι ειναι ελαχιστοι κι εμεις πρεπει να μην παραιτουμαστε ....

παντα να αισιοδοξουμε για το καλυτερο .....

εχεις πληγωθει ....χωρισες προσφατα απο την αλλη σχεση ...εισαι πληγωμενη ...

ολα θελουν τον χρονο τους για να γιατρευτουν ....

τι γυρισες σ αυτον τον βλακα ;

και καταλαβαινω να νοιαζεσαι για το παιδι και να τον βλεπεις να ναι κοντα στην κορη σας ....

αλλα για φαντασου να σας αφησει παλι ...ερμαια ....και να απογοητευσει ξανα το παιδι ....

και αυτο που κανει ευτυχισμενο το παιδι να ξερεις ειναι η δικη σου ευτυχια ....

να σε βλεπει δυνατη να χαμογελας και να την στηριζεις ....γιατι σε χρειαζεται η κορη σου ...

για ενα λογο γιατι θελει δυνατο στηριγμα ...

κι εσυ ετσι οπως φερεσαι εισαι κακο προτυπο ....

γιατι αυτο που της περνας ειναι οτι ακομα και με τον πατερα της που προσπαθεις μεσα σου ξερεις οτι εξαπατασαι .....

γιατι αλλιως δεν θα ψαχνες απαντησεις εδω ....

διωχτον και βρες μια καθαρη ισοροπημενη σχεση ....

να δωσεις και να παρεις ....

ισως κανεις κακες επιλογες με ατομα που δεν σου ταιριαζουν .....προσεξε το αυτο ....

Ran_Tan_Plan

# 15 στις 21/2/2013
author
Ανδρας / 61 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 9.705

Παράθεση:

Παράθεση:

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ! ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΩΡΑ ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΟΥΤΕ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ....ΣΠΑΜΕ ΚΡΕΒΑΤΙΑ...... ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΔΕ ΠΕΤΥΧΑΝΕ ΔΕ ΣΤΕΡΙΟΣΑΜΕ ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ...?

Ε αφου ξερετε τι θελετε ρε συ Ελπινικη τι μας ρωτας?
Αντε και καλα πριονια και με προσοχη μην κανεις αδερφουλα στην κορη σου γιατι θα της ερθει ασχημα να εχει αδερφακι με 20 χρονια διαφορα!
"Πρεπει να'σαι λερα για να κυβερνας γαλερα"

Enikos

# 16 στις 22/2/2013
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.218

Λαζαρε...

Παράθεση:
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ... ΛΟΙΠΟΝ.. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΗ
ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ???? ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ ΣΤΑ 19 ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ.. ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2ΜΙΣΗ ΧΡΟΝΙΑ . ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ
ΓΕΝΝΑΩ ΤΗΝ ΚΟΡΟΘΛΑ ΜΑΣ ΠΡΟΩΡΑ.. ΑΥΤΟΣ ΙΔΙ ΕΙΧΕ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΑΛΛΗ..
ΗΤΑΝ ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΝΕΣΗ..! ΜΕΓΑΛΩΝΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ
ΖΗΤΙΑΝΕΥΟΝΤΑΣ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΣΤΙΡΙΞΗ ΤΟΥ..
ΑΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΧΡΟΝΩΝ ΜΗΝΩΝ.. ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΕΦΤΟΥΜΕ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΟΙ ΣΤΟ.....ΣΕΞ.. ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ 7 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ
ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟΦΑΣΙΖΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!! ΓΝΩΡΙΖΩ ΕΝΑΝ ΝΕΟ .
ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΩ ΣΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΝΕΑ ΑΡΧΗ.. Ο ΠΡΩΥΝ ΜΟΥ ΑΝΑΡΩΤΙΕΤΕ ΠΑΡΑΞΕΝΕΥΕΤΕ
ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ.. ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΑΠΛΑ ΤΗΝ ....ΕΙΧΑΜΕ ΒΡΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ....! ΜΕΤΑ ΤΗ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΜΟΥ 2 ΜΗΝΕΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ... ΤΗΝ ΦΕΡΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ...! ΕΧΕΙ ΜΟΝΙΜΗ ΣΧΕΣΗ ΠΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ... ΚΡΑΤΑΜΕ ΕΠΑΦΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΕΣ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ... ΤΥΠΙΚΑ ΟΛΑ.. ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΙΑ 6ΕΤΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΚΡΙΝΕΤΕ
ΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΑ ΜΑΖΙ.. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΑΣ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ!!! ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΥΓΗΘΕΙ
ΚΑΙ ΚΑΥΓΑΔΕΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ
ΤΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ......ΣΧΕΔΟΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΕΧΟΝΤΑΣ
ΚΛΕΙΣΕΙ 10 ΕΤΙΑ ΣΧΕΣΕΙΣ Ο ΠΡΟΥΝ ΜΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΤΗ Ν ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ.. ΕΓΩ ΑΠΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΧΙ ΛΟΓΟ ΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΕΙΜΑΙ ΔΙΣΤΑΚΤΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΓΑΜΟ...ΕΙΜΑΙ
ΟΜΩΣ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΤΥΡΙΖΩ... ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟΥ ΔΕΝ ΚΑΛΕΣΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ... ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΦΟΥ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ!!! ΥΠΕΘΕΤΕ..... ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΣΧΕΣΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΣΕ ΓΑΜΟ.. Ε ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΚΑΙ ΙΔΑΝΙΚΗ.. ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΖΟΥΣΑΜΕ ΣΕ ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΚΑΙ
ΟΛΑ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΚΑΙ ΦΑΙΝΟΝΤΑΝ... ΚΡΑΤΑΕΙ ΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΠΟΛΥ
ΔΙΑΚΡΥΤΙΚΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΩΣ ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΤΟΥ...ΟΜΩΣ ΔΕ ΜΗΛΑΜΕ ΠΙΑ ΟΥΤΕ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΥΧΑΙΑ... ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ..
Η ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣΜΟΥ 1ΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ ΑΠΛΑ ΔΙΑΙΟΝΙΖΕΤΕ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.. ΑΥΤΟΣ ΕΠΙΣΗΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΡΥΣ. Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ
ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ..ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΝΕΣΗ ΕΧΟΥΝ ΔΕΝ ΣΥΝΤΡΕΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΤΟΥΤΟΥ. ΚΑΙ ΟΣΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ ΤΟΝ ΕΠΙΣΚΕΠΤΟΜΑΙ
ΑΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΕΙΤΑ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΝΑ ΜΗΛΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΑΣ... ΤΙ ΒΛΕΠΩ???? 2 ΚΑΡΔΙΕΣ ΝΑ ΧΤΥΠΟΥΝ ΧΡΥΣΤΕ ΜΟΥ
ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ...!!! ΕΕΕ ΝΑΙ ΗΤΑΝ....
ΣΕ ΔΙΑΣΤΙΜΑ 20 ΗΜΕΡΩΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΑΦΟΥ ΜΕ ΚΑΛΑΕΙ
ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΑΠΟ ΠΟΤΕ....ΚΑΙ ΕΕΕΕΕΕΕ ΝΑΙ ΓΙΝΑΜΕ ΦΙΛΟΙ... ΚΑΙΕΕΕΕ ΜΑΣ ΒΓΗΚΕ ΕΝΑ ΠΑΘΟΣ ΠΟΥ.......... ΦΑΙΝΕΤΕ ΝΒΑ ΜΗΝ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΠΟΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ........ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ...ΟΜΩΣ..ΕΓΩ ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΣΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΘΑΤΩΝ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΟΣΜΟ
ΑΚΟΜΑ.... ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑς ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ?

ΒΟΗΘΕΙΑ

Δευρω εξω....και σπασε τα κρεβατια. Προκειται για την ηρεμια σου και την ορθογραφια σου....

xanthoula01

# 17 στις 22/2/2013
author
Γυναίκα / 46 / Σε σχέση
Ν. Μαγνησίας / Πτελεό

καλημερα..

Παράθεση:
Originally posted by Ran_Tan_Plan

Παράθεση:

Παράθεση:

Αντε και καλα πριονια και με προσοχη μην κανεις αδερφουλα στην κορη σου
Τλουλια49 ¨¨ σωστες οι παρατηρησεις σου.. δεν εχω καθημερινη επαφη μαζι του ουτε τρεφω ελπιδες οτι θα ειμαστε μαζι..Γ'αυτο ακριβως που ειπες..για να μη ξαναπληγωθω και εγω και η κορη μας...το θεμα ειναι ομως οτι εχω δωσει και εχω παρει ειδικα απο τη δευτερη σχεση που τωρα διαλλυετε..αυτη πιστεψα οτι ηταν η ιδανικη σχεση που θα θελαν οι περισσοτεροι να εχουν..Στο τελος ομως ειδα οτι οταν εναν ανθρωπο τον πιστευεις και τον στυριζεις απο ενα σημειο και μετα αρχιζει να σε θεωρει ΑΓΑΘΙΑΡΑ!!... ΔΕΝ εχω τη δυναμη και ουτε θα την εχω πιστευω να βρω ενα ατομο ιδανικο και να κανω ισορροποιμενη σχεση...Βεβαια ποτε μη λες ποτε.. Γιατι ετσι ελεγα και πριν 18 χρονια αλλα οταν γνωρισα τον ανθροπω που περασα μαζι του 11 ολοκληρα χρονια αρχισα δυλα δυλα να αλλαζω γνωμη μιας και ειμουν μωλις 26 τοτε ..
Και τωρα παλι τι?? Η δουλεια , η κορη μου και η υγεια μας εχει σημασια...
γιατι θα της ερθει ασχημα να εχει αδερφακι με 20 χρονια διαφορα!

xanthoula01

# 18 στις 22/2/2013
author
Γυναίκα / 46 / Σε σχέση
Ν. Μαγνησίας / Πτελεό

καλο

Παράθεση:
Originally posted by Ran_Tan_Plan

Παράθεση:

Παράθεση:
Ενταξει ευχαριστω για τη συμβουλη σου......εχω παρει τα μετρα μου

Αντε και καλα πριονια και με προσοχη μην κανεις αδερφουλα στην κορη σου γιατι θα της ερθει ασχημα να εχει αδερφακι με 20 χρονια διαφορα!

aliki55

# 19 στις 22/2/2013
author
Γυναίκα / 67 / Παντρεμένη
Ν. Χίου / Ψαρά
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 75
κατι τετοια διαβαζω και αισθανομαι τερας ωριμοτητας....

Ran_Tan_Plan

# 20 στις 23/2/2013
author
Ανδρας / 61 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 9.705

Παράθεση:
Originally posted by aliki55
κατι τετοια διαβαζω και αισθανομαι τερας ωριμοτητας....

....και το τραγικο ειναι οτι δεν τους εχει αφαιρεθει και το δικαιωμα ψηφου!
Πανε και ψηφιζουν κιολας!!!!!
"Πρεπει να'σαι λερα για να κυβερνας γαλερα"
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε