Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

20 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ... ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ....!!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

# 21 στις 23/2/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Απο την πλευρα μου βλεπω οτι ησουν παντα κολλημενη μαζι του..οση και απορρηψει και να εφαγες απο αυτον μετα οπως ειπε σωστα καποιος ηθελες να γινεις ερωμενη του,φιλαρακι του..και στο βαθος του μυαλου σου ειχες πει οτι δεν προκειτε να ξεκοψετε(το παιδι αστο...το βρησκω δικαιολογια)ειναι η δικαιολογια σου για να τον βλεπεις γιατι καιγεσαι στον ερωτα σου για αυτον...ακομη και παντα θα καιγεσαι.Ετσι εχεις πισει τον εαυτο σου οτι ειναι και σου αρεσει.Οσο για τον χωρισμο σου με τον αλλον δεν νομιζω να σε πονεσε και τοσο αφου στο μυαλο σου ακομη ειχες τι κανει αλλος και μπηκες στο τρυπακι να παρατηρεις ολες του τις συμπεριφορες (οτι δεν σε χαιρετουσε ενω ηταν με την γυναικα του).Κατα βαθος χαρηκες παλι που ειστε και οι δυο στην ιδια κατασταση..ισως να ηλπιζες να συμβει...
Κατσε και πες την αληθεια στον εαυτο σου μην ρωτας γιατι δεν τελειωσε...γιατι απλα αν τελειωσει κατι κατα 99% θα το τελειωσει μια γυναικα και οχι ενας αντρας.Οι αντρες θα φτασουν στο αμην για να χωρισουν...Αρα δεν το τελειωσες ποτε και αυτος δεν κακοπερναει..
Το προβλημα σου ομως ποιο ειναι?θελεις να τον ξανα παντρευτεις?το φανταζεσαι αυτο?οπως σκεφτεσαι οτι και να μην παντρευτειτε εσεις ειναι γραφτω να γερασετε μαζι...?τι προσδοκας? γιατι μην μου πεις τιποτα...θα ναι ψεμα.Δεν μιλαω για το οικονομικο απο οτι λες τα βγαζεις περα δυσκολα μεν αλλα μονη σου δε...τι προσδοκεις για το μελλον στην ζωη σου?(το παιδι αστο θα μεγαλωσει θα παρει το δρομο του)

nefelaki_1989

# 22 στις 22/2/2013
author
Γυναίκα / 31 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 6
'Aρεσαν+: 0%

αστο!

τι να πω..ολα αυτα τα χρονια δεν βρεθεικατε κ πολλες φορες οποτε.....αστα!

# 23 στις 23/2/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Με άλλα λόγια να αγαπιόμαστε!!!!! Πάντως αν κι εγώ είχα μια σχέση με τον καλό μου (αισίως κλείνουμε 22 χρόνια λίαν συντόμως) παρόμοια με αυτήν που έχεις εσύ με τον δικό σου τον καλό, δεν θα είχαμε ακόμα αρχίσει καν!!!!! Ξέρεις, η καθημερινότητα ροκανίζει και δοκιμάζει τις σχέσεις.
Κατέβα από το ροζ συννεφάκι και δες την πραγματικότητα...

nefelena

# 24 στις 25/2/2013
author
Γυναίκα / 44 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Ιωνία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.558

Παράθεση:
Originally posted by CU_again
Με άλλα λόγια να αγαπιόμαστε!!!!! Πάντως αν κι εγώ είχα μια σχέση με τον καλό μου (αισίως κλείνουμε 22 χρόνια λίαν συντόμως) παρόμοια με αυτήν που έχεις εσύ με τον δικό σου τον καλό, δεν θα είχαμε ακόμα αρχίσει καν!!!!! Ξέρεις, η καθημερινότητα ροκανίζει και δοκιμάζει τις σχέσεις.
Κατέβα από το ροζ συννεφάκι και δες την πραγματικότητα...

Σωστο.....ο τιτλος του θεματος σου δεν ταιριαζει με το περιεοχομενο που περιμενει καποιος να διαβασει....το ιδιο θα μπορουσε να σου συμβει και με ενα ανεκπληρωτο ερωτα απο το......................................................γυμνασιο!
Θελω τη μερα που θα φυγεις,απ το πρωι να μου γελας...κι οταν την πορτα θα ανοιγεις να ειναι σαν να μ αγαπας...

Consuelo

# 25 στις 3/3/2013
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 94
Απαντήσεις: 636

Παράθεση:
Originally posted by archagellos
Κουραφεξαλα ...........20 χρονια μετα και δεν σας τελειωσε .
Γιατι ποτε το ειχατε ?

Θα πληγωσετε και ανθρωπους γυρω σας που δεν σας φταινε και τιποτα .

Δεν ειχατε ΠΟΤΕ τιποτα εκτος απο μια καλη χημεια στο σεξ.
Το οτι επελεξες να κανεις παιδι μαζι του δε σημαινει τιποτα παραπανω εκτος απο μια συμπτωση.
Ο ανθρωπος αυτος απο την αρχη δεν ηθελε ουτε οικογενεια ουτε παιδια.
Αν ετυχε καποτε κατα διαστηματα να ασχοληθει με την κορη του, ηταν μια μηχανικη διαδικασια που επρεπε να την κανει για να μη φανει γαιδουρι.
Εσυ ισως τον αγαπησες, αυτος ομως απλα περναει καλα μαζι σου στο σεξ, η σε εχει σαν την ευκολη λυση οταν δεν εχει που να ξαλαφρωσει.
Το δικο μου συμπερασμα? Ειστε δυο επαγγελματιες, μεσηλικες,με παιδι, αλλα φερεστε και οι δυο σαν ανωριμα παιδακια.
Δεν ειστε εφηβοι να σαλιαριζετε οπως στα 19 σας. Καποιος πρεπει να σας το πει αυτο.
Θα επρεπε και οι δυο να εχετε φτασει σε ενα πνευματικο επιπεδο,
ωστε να μπορειτε να ξεχωρισετε το παθος απο την αγαπη και την ωριμη συμπεριφορα απο την ανωριμοτητα. Τι να πω? Αξιζατε ο ενας τον αλλο.
Και ΟΧΙ,δεν το λεω ρομαντικα...
Το λεω με το χειροτερο τροπο που θα μπορουσα να το πω.
Να μη χαρεις γιαυτο.
Να μεγαλωσεις για να μη καταληξει να σε μεγαλωνει η κορη σου στο τελος.
Γινε ενα σωστο προτυπο.
Δεν εισαι 19.
Το παθος ειναι σαν τη φωτια:Εντονο,ξαφνικο,επικινδυνο, αλλα σε μεγαλη ποσοτητα μπορει να σε καψει. Η αγαπη ειναι σαν το νερο.Ηρεμη,διαφανη,δροσερη.Ομως η υπερβολικη αγαπη μπορει να σε πνιξει. Ποιος ειναι ο καλυτερος τροπος για να πεθανεις? Διαλεγετε και παιρνετε... Εγω προσωπικα,επιλεγω να καω!

VLEMMA

# 26 στις 3/3/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by xanthoula01

ΣΕ ΔΙΑΣΤΙΜΑ 20 ΗΜΕΡΩΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΑΦΟΥ ΜΕ ΚΑΛΑΕΙ...

αραια και που ...σε καλαει

αυτη η αραιοτης...
δεν μου κανει για "ξανα-ματα ερωτευμενο"...

Matzurana

# 27 στις 3/3/2013
author
Γυναίκα / 42 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 40
Για να συγκατοικήσετε μην το σκέφτεσαι, αλλά αφού δεν υπάρχει η φθορά της καθημερινότητας και η συγκυρία των προσωπικών σας ζωών βοηθάει στην... σχέση εργου που έχετε ατυπα συνάψει, απόλαυσε το όσο κρατήσει

Dardana

# 28 στις 4/3/2013
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651
αποδειξη οτι....η βλακεια εκτος απο ανίκητη ειναι και ατέρμονη..
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε