Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

εγκιμοσυνη

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

eroteumenaki25

# 1 στις 6/3/2013
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 5
'Aρεσαν+: 0%

εγκιμοσυνη

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.......... ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΙΩΤΑ ΕΙΜΑΙ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ........ΕΙΜΑΙ ΑΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΗ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΠΡΙΝ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΕΚΤΡΩΣΗ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΟΥ ΖΥΓΙΖΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 120 ΚΙΛΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΕΚΡΥΒΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙ......ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΖΥΓΙΖΩ 129 ΚΙΛΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Η ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΛΗ ΓΕΝΝΑ Η ΘΑ ΠΑΙΔΕΥΤΩ?????

KLELIA22

# 2 στις 6/3/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by eroteumenaki25
ΖΥΓΙΖΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 120 ΚΙΛΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΕΚΡΥΒΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙ......

μα τις χιλιες μπανανιες!!!!!!!
πες μου σε παρακαλω πως καταφερεςνα του το κρυψεις?!
και ποσα του λγες οτι εισαι...???
65???!!!!!
και το πιστευε??
προφανως... ηταν κουλος και τυφλος...
ντωσε καλε κιουρια.... ντεν εκο τα ματακια μου ουτε τα χιρακια μου!!

nefelena

# 3 στις 6/3/2013
author
Γυναίκα / 45 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Ιωνία
Απαντήσεις: 1.558

Παράθεση:
Originally posted by KLELIA22

Παράθεση:
ΖΥΓΙΖΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 120 ΚΙΛΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΕΚΡΥΒΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙ......

μα τις χιλιες μπανανιες!!!!!!!
65???!!!

Την ιδια απορια εχω κι εγω?
Μισο κιλο επαιρνα και το καταλαβαινε απο το...........................................................................................................................τηλεφωνο!
130 κιλα μικρη κοπελα?......τα 80 εφτασα στο τελος της εγκυμοσυνης και ηθελα ρυμουλκο!!!!!!!!

Θελω τη μερα που θα φυγεις,απ το πρωι να μου γελας...κι οταν την πορτα θα ανοιγεις να ειναι σαν να μ αγαπας...

macbook

# 4 στις 6/3/2013
author
Ανδρας / 52 / Παντρεμένος
Αλλη χώρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.579

Παράθεση:

65???!!!!!

Θα σου βάλω μηδέν στο διαγώνισμα Αστροφυσικής. Οι αστέρες νετρονίων έχουν πυκνότητα που υπερβαίνει τους 150x10^6 τόνους ανά κυβικό εκατοστό. Μπροστά τους η κοπελίτσα είναι ... πούπουλο!

macbook

# 5 στις 6/3/2013
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΖΥΓΙΖΩ 129 ΚΙΛΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Η ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΛΗ ΓΕΝΝΑ Η ΘΑ ΠΑΙΔΕΥΤΩ?????

Η εγκυμοσύνη και ο τοκετός δυσκολεύουν γενικά με το βάρος. Νομίζω ότι θα πρέπει να συμβουλευτείς ένα γυναικολόγο, γιατί όσο ψηλή και να είσαι ( και πόσο μπορεί να είσαι; πάνω από δύο μέτρα; ), τα σχεδόν 130 κιλά είναι στην κόκκινη ζώνη της επικίνδυνης παχυσαρκίας.

eroteumenaki25

# 6 στις 7/3/2013
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση

εγκιμοσυνη

το ξερω οτι εχω φτασει στο αμην αλλα πιστεψεμε δεν το καταλαβαινω αυτο που κανω

eroteumenaki25

# 7 στις 7/3/2013
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση
δεν εγραψα την ιστορια μου για να με κρινετε το ξερω οτι ειναι λαθος μου αλλα τωρα μαζι μου εχω και αλλη μια ζωη μια εμπειρια αν ειχε καμια κοπελα και οχι να μου την λετε ετσι.........οπως και να χει να στε καλα ευχαριστω πολυ για το χρονο που διαθεσατε.

eroteumenaki25

# 8 στις 7/3/2013
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση

εγκιμοσυνη

Παράθεση:
Από το μέλος KLELIA22 - 06/03/13 09:25
... ειμαι ψηλη και δεν μου φενεται ποσα ειμαι δεν του ελεγα 60 ουτε 65 95 το πολυ 98 του ελεγα βεβαια εκεινος δεν εχει θεμα απλως εγω ντρεπομαι ...

Παράθεση:

eroteumenaki25

# 9 στις 7/3/2013
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση

εγκιμοσυνη

ουτε κουλος ουτε τυφλος.....απλως ειμαι ψηλη και δεν μου φενεται βεβαια εκεινος δεν εχει προβλημα με το βαρος μου εγω ντρεπομαι.

macbook

# 10 στις 7/3/2013
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
δεν εγραψα την ιστορια μου για να με κρινετε

Μη στενοχωριέσαι για τέτοια, απλά σε αρκετούς εδώ αρέσει να αστειεύονται. Δεν πρέπει να το παίρνεις στα σοβαρά και το κυριότερο προσωπικά.

Εξακολουθώ να πιστεύω εντούτοις ότι πρέπει έτσι κι αλλιώς να συμβουλευτείς έναν ειδικό (γυναικολόγο) γύρω από το θέμα που σε απασχολεί.

_iveksarap_

# 11 στις 7/3/2013
author
Γυναίκα / 52 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Φιλαδέλφεια
Απαντήσεις: 706

Παράθεση:
Originally posted by macbook
...
Εξακολουθώ να πιστεύω εντούτοις ότι πρέπει έτσι κι αλλιώς να συμβουλευτείς έναν ειδικό (γυναικολόγο) γύρω από το θέμα που σε απασχολεί.

Το συντομότερο δυνατό, και για να το καταλάβεις καλύτερα, έπρεπε να είχες πάει από ΠΡΟΧΘΕΣ!
Μέτρον πάντων χρημάτων αΌνθρωπος, ταΏ¶ν μαν αντων ας αΌστην, ταΏ¶ν δα οακ αντων ας οακ αΌστην. - ΟαΌα μαν αΌκαστα αΌμοα¶ φαίνεται τοιααΏτα μαν αΌστην αΌμοα¶ οαΌα δα σοι, τοιααΏτα δα αατ' σοα¶ αΌνθρωπος δα σα τε καΌγώ. Πρωταγόρας

achinos

# 12 στις 7/3/2013
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Απαντήσεις: 13.764
διαιτολόγο, άντε να μην τα καταφέρεις στο τέλος νάσαι ελαφρύτερη, τουλαχιστον να μην έχεις πάρει κι άλλα τριάντα...

# 13 στις 8/3/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by macbook

Παράθεση:

65???!!!!!

Θα σου βάλω μηδέν στο διαγώνισμα Αστροφυσικής. Οι αστέρες νετρονίων έχουν πυκνότητα που υπερβαίνει τους 150x10^6 τόνους ανά κυβικό εκατοστό. Μπροστά τους η κοπελίτσα είναι ... πούπουλο!

Είναι αστέρας δηλαδή? Ελπίζω να μην τη φάει καμιά μαύρη τρύπα!!!

# 14 στις 8/3/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
ΓΕΙΑ ΣΑΣ.......... ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΙΩΤΑ ΕΙΜΑΙ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ........ΕΙΜΑΙ ΑΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΗ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΠΡΙΝ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΕΚΤΡΩΣΗ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΟΥ ΖΥΓΙΖΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 120 ΚΙΛΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΕΚΡΥΒΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙ......ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΖΥΓΙΖΩ 129 ΚΙΛΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Η ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΛΗ ΓΕΝΝΑ Η ΘΑ ΠΑΙΔΕΥΤΩ?????

Κατ' αρχήν είναι αρραβωνιαστικός κι όχι άντρας... Γιατί του το έκρυβες και συνεχίζεις να το κρύβεις αφού ο ίδιος δεν έχει πρόβλημα?
Αυτό που προέχει τώρα είναι η εγκυμοσύνη. Πήγες σε γιατρό? Σίγουρα θα πρέπει να σου δώσουν ιδιαίτερη διατροφή όχι τόσο για σένα, αλλά για το μωρό. Θα πρέπει να κάνεις και κάποιες ειδικές εξετάσεις. Πολύ συχνά κάτω από τα προβλήματα παχυσαρκίας, υπάρχουν άλλα προβλήματα. Κάνε εξετάσεις και πήγαινε σε διατορφολόγο για το καλό του μωρού...

nadia77

# 15 στις 8/3/2013
author
Γυναίκα / 44 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Απαντήσεις: 313
CU_again

''Κατ' αρχήν είναι αρραβωνιαστικός κι όχι άντρας... Γιατί του το έκρυβες και συνεχίζεις να το κρύβεις αφού ο ίδιος δεν έχει πρόβλημα?
Αυτό που προέχει τώρα είναι η εγκυμοσύνη. Πήγες σε γιατρό? Σίγουρα θα πρέπει να σου δώσουν ιδιαίτερη διατροφή όχι τόσο για σένα, αλλά για το μωρό. Θα πρέπει να κάνεις και κάποιες ειδικές εξετάσεις. Πολύ συχνά κάτω από τα προβλήματα παχυσαρκίας, υπάρχουν άλλα προβλήματα. Κάνε εξετάσεις και πήγαινε σε διατορφολόγο για το καλό του μωρού...''

ESPERANTZA

# 16 στις 9/3/2013
author
Γυναίκα / 51 / Σε διάσταση
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 1.895
Συμφωνω απολυτως με τη cu_again, αυτο που θα επισημαινω αρχικα ειναι τα 9 κιλα που πηρες ηδη. Κανονικα θα επρεπε ηδη να εχεις μπει σε προγραμμα διαιτας οχι απλα διατροφης. Στους αρχικους μηνες μπορεις να χασεις κιλα, ετσι ωστε οταν στον 8ο αρχισεις να παιρνεις να μην ξεπερασεις τελικα τα 7-8 κιλα συνολο. Μη σου φαινεται περιεργο. Πρεπει αμμεσα να επισκευτεις το γιατρος σου. Στο μεταξυ, προσεξε παρα πολυ τη διατροφη σου. Να ξερεις πως ο,τι σου ερχεται να τρως ΔΕΝ το ζηταει το παιδι, παρα μονο ο εγκεφαλός σου. Σουπες, λαχανικα, φρουτα, γαλακτοκομικα, αυτα ναι, για τα υπολοιπα με το γιατρο σου και παντα σε μικρες ποσοτητες.
Το αν εχεις ηδη παραπανισια κιλα ειναι ενα θεμα, το αν παρεις ομως κιλα πολλα παραπανισια κιλα ειναι ενα αλλο. Και δεν αφορα μονο την υγεια του παιδιου. Πρωτιστως αφορα τη δικη σου. Το πως και το γιατι δεν θα το αναφερω εγω εδω φυσικα. Για να ειναι η μερα της γεννας η ομορφοτερη της ζωης σου, φερσου με ωριμοτητα και τρεξε στο γιατρο σου.
Μόνο μην προσπαθήσεις να με προσγειώσεις, Ξέρεις, ο κόσμος μου δεν είναι εκεί που κοιτάς.

VLEMMA

# 17 στις 9/3/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΕΚΡΥΒΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙ......

στρουθοκαμηλισμος

http://www.slang.gr/media/img/200904/aeedb15bc7d7c466322ad0824174d4da.jpg

Ran_Tan_Plan

# 18 στις 9/3/2013
author
Ανδρας / 62 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 9.705

Παράθεση:
Originally posted by VLEMMA

Παράθεση:
ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΕΚΡΥΒΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙ......

στρουθοκαμηλισμος

http://www.slang.gr/media/img/200904/aeedb15bc7d7c466322ad0824174d4da.jpg

Κατσε γιατι η Κορνηλια μας ή μας δουλευει η ο Σπυρος ειναι εντελως στοκος!

30 ρημαδιασμενα κιλα δεν κρυβονται στο τσεπακι!

Ενα τσουβαλακι κολλα πλακιδιων κουβαλαει πανω της η αλλη και ο εργολαβος δεν το βλεπει?

Μην τρελλαθουμε!
"Πρεπει να'σαι λερα για να κυβερνας γαλερα"

diaswsths

# 19 στις 10/3/2013
author
Ανδρας / 61 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 65
Να ακούσεις τις συμβουλές που σου λένε να πας κατευθείαν στο γιατρό, νομίζω και σε διατροφολόγο που θα συνεργαστούν ώστε και η δική σου και του παιδιού σου η υγεία να διασφαλιστούν κατά τον καλύτερο τρόπο.

Τα υπόλοιπα μην τα ακούς, εξάλλου δεν πρόκειται για συμβουλές...

# 20 στις 21/3/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
εισαι σε λαθος σελιδα μπες στο parents.gr.

SORRY!μιλα με εναν διαιτολογο..θα βρει την λυση....υπαρχει διαιτροφη που δεν επιρεαζει το εμβριο και χανεις και κιλα μαζι..
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε