Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ολα τελικα εχουν τα ορια τους..τα δικα μου εξαντληθηκαν..

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

aladdin30

# 21 στις 30/3/2013
author
Ανδρας / 37 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292
'Aρεσαν+: 0%
σαινι εισαι ρε μελι...

ML-1984

# 22 στις 31/3/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
kalo kouragio,tha lega einai mperdemenos o dikos sou mexri ekei pou den paei.den xerw giati den sunenoeiste kai pros ti tosos egwismos.Ton enoxlei o tropos pou tou ta les.Ton enoxlei i uparxi sou.Mia alloprosalh sumperifora pou exei ws apotelesma na min thes na sunexiseis.Mipws ton vazei kaneis logia,ti thelw na pw mipws epireastike apo kapoion allon otan sizitise to thema kainourgias douleias?meta apo egwismo pire tin lathos apofash kai twra metaniwse.
H agaph ola ta antexei k ta mporei esu eisai stin fash oti prepei na agapas gia duo mexri na tou dixeis pws prepei na diaxeirizete ta pragmata an vevaia exeis tin diathesh na ton iremis apo to na malwnete wste na vlepei pio kathara ta pagmata kai ta provlimata.
Sigoura autos evale tetoio xreos kai oxi esu apla prospathise na iremiseis gia na iremisei k ekeinos kai na koitaxete pws tha xexrewsete kai oxi na xexrewsei monos tou.Ola auta upo tin proipothesh na exei meinei ligh agaph metaxi sas.To na se ekviazei den einai oti pio wraio apla etsi exei mathei na dixnei to endiaferon tin anagh oti se xreiazete kai den thelei na fugeis apo tin zwh tou.Ta ekane skata to xerei idi oti apetuxe min tou to upenthimizeis.Iremise esu kai apofasise pws tha koinitheis an fugeis i an meineis.
Kalo kouragio kai pali opws kai na exei i katastash sou.Esu xereis pws prepei na praxeis.Mono esu.

meli301982

# 23 στην 1/4/2013
author
Γυναίκα / 39 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 11

Παράθεση:
Από το μέλος _aidiothir_1978 - 30/03/13 12:50
... εσυ φιλτατε καταλαβες απο οσα εγραψα αυτο και μονο....?μπραβο σου εχεις αντιληψη...μαλλον για αυτο δεν θα παντρευτεις ποτε...δεν ξερω σε ποιες γυναικες αναφερεσαι γιατι προσωπικα εμενα ο κυκλος μου δεν εχει τετοιες αλλα ουτε και εγω ειμαι μια απο αυτες....γυρω μου βλεπω γυναικες και αντρες που προσπαθουν μεσα απο αντιξοες συνθηκες να σωσουν τον γαμο τους..μια ειμαι και εγω και το παλευω και το προσπαθω ακομα..αλλα οποιος ειναι εξω απο τον χορο πολλα τραγουδια λεει ..μπες μεσα και τα ξαναλεμε ...

Παράθεση:

meli301982

# 24 στην 1/4/2013
author
Γυναίκα / 39 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 11

Παράθεση:
Originally posted by _aidiothir_1978

Παράθεση:
Originally posted by meli301982
Καλησπερα και παλι ....ειχα αναπτυξει πριν λιγο καιρο το προβλημα μου εδω σε εσας με ειχατε βοηθησει αρκετα ο καθενας με τον τροπο του ...πιστευα για λιγο καιρο οτι τα πραγματα θα φτιαξουν αλλα εκανα λαθος....Πριν περιπου 3 βδομαδες γυρνωντας σπιτι απο την δουλεια βρηκα δυο ''ευχαριστες ''εκπληξεις ..η πρωτη ηταν το φακελακι απο την εφορια με ενα οχι τοσο ομορφο ποσο το οποιο αφορουσε απληρωτα τελη κυκλοφοριας ετων...το δευτερο ηταν το πλεον πιστοποιημενο ποσο οφειλης σε δανεια το οποιο αγγιζει τα 22.000...οφειλω να πω οτι τα εσωτερικα μου εγιναν αμεσως @@@ ..δανεια καταναλωτικα απληρωτα επη ετη ,καρτες απληρωτες επι ετη,αγορες απληρωτες επι ετη...ενιωσα μεγαλος μ...ς που στερουμαι επι 3 χρονια και το παραμικρο για να τον βγαλω λαδι απο τις ατασθαλιες τις οικονομικες...εγινα παγωτο κυριολεκτικα και μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι ενα κοματι θελει να τον σκοτωσει ενω το αλλο συνεχιζει και τον βλεπει με λυπη....ναι ειχαμε ολα τα προβληματα επικοινωνιας ,αποριψης συναισθηματικης,σεξουαλικης αλλα πλεον δεν δεν θελω...του μιλησα ανοιχτα του ειπα οτι τον καταλαβαινω αλλα πολυ φοβαμαι οτι η καταληξη θα ειναι ο χωρισμος ,με απειλησε οτι θα μου παρει το παιδι(για 2 φορα)την πρωτη ειχα σιωπησει γιατι ειχα σκεφτει οτι απο τα νευρα του το λεει...αλλα την δευτερη ..βγηκα στην επιθεση...ενταξει ειναι ανωριμος οσο δεν παιρνει αλλα αυτα δεν λεγονται ...να με εκδικηθει γιατι?τι του εκανα τελικα.....απο τοτε ειναι σαφες οτι τα πραγματα βαλτωσαν χειροτερα...τουλαχιστον με συζητηση αποφασισαμε να μην υστεριαζουμε μπροστα στο παιδι και να κραταμε ισορροπιες....το αποτελειωτικο χτυπημα ηταν που ενω ειχε αδεια και ειχε προταση για αλλη δουλεια με καλα λεφτα οχι δεν πηγε...φυσικα και το γνωριζα οτι μπορουσε να εκμεταλευτει την ευκαιρια αλλα τον αφησα....μετα μου ειπε απο μονος του οτι κακως δεν πηγε....το μονο που του ειπα ειναι οτι απλα πλεον σταματω να σχολουμαι με το οικονομικο του θεμα...θα ασφαλισω το παιδι οσο κραταει η εργασια μου γιατι και αυτη δυστυχως δεν ειναι καθολου δεδομενη....εφοσον δεν μπορει να εγγυηθει για τιποτα πια ...απλα τρεχει σε δικηγορους για να ρυθμισει το χρεος....εξαντληθηκα πλεον ...δεν ξερω αν θα ειμαι καλυτερα χωρις αυτον αλλα δυστυχως και με αυτον δεν βλεπω φως....τοσα χρονια τι εκανε?εβγαζε λεφτα και καλα λεφτα γιατι δεν καλυπτε λιγο τις τρυπες αλλα τις αφηνε να ανοιγονται...και εγω τελικα ποια ειμαι σε ολο αυτο η ασφαλιστικη δεικλιδα του..ευχαριστως να αναλαμβανα αυτον τον ρολο αν τον εβλεπα να κανει κατι...εστω να δεχεται τις ευκαιριες οταν του δινονται...ευχαριστως αλλα ετσι δεν κανω τιποτα δεν κουναω ουτε το δακτυλακι μου....να δεκτω οτι τον εχει στιγματισει ολη αυτη η κατασταση μεταξυ μας ,να δεκτω ισως και οτι δεν του δινει κινητρα αλλα δεν μιλαμε για αυτον η για εμενα αλλα και για ενα τριτο ανθρωπο που του χρωσταμε και οι δυο και δεν μας χρωσταει...ευχαριστω και συγνωμη αν φαινομαι λιγο σκληρη αληθεια...αυτο μου βγαινει τωρα ομως

Κλασσικη περιπτωση γυναικας που οταν κανει τη δουλεια της, δηλαδη οταν κανει παιδι, μετα δεν τον θελει τον αντρα της αφου η αποστολη του εξετελεσθη.

Συνεπως αφου κανει παιδι η γυναικα και γινει μανα, μετα τον αντρα δεν θελει ουτε καν να τον βλεπει, και της φταινε ΟΛΑ γθρω της, απο τα οικονομικα, μεχρι το αν τη στραβοκοιταξε, η αν ρευτηκε η αν εκλασε.

Λοιπον.

Νιωθω πολυ τυχερος που δε θα παντρευτω ποτε.

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost