Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΦΟΒΟΣ ΚΑΙ ΤΡΟΜΟΣ..

Σελίδα : 1

tartoufo

# 1 στις 29/3/2013
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ζωγράφου
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 14
'Aρεσαν+: 0%

Φοβος και τρομος..

Εναν προβληματισμο εχω..Ποσο φυσιολογικο ειναι να φοβαμαι τα αφεντικα μου? Ειδικα οταν εχω να κανω με εναν αυστηρο υπευθυνο,με λουζει κρυος ιδρωτας,το στομαχι μου σφιγγεται,τρεμουν τα χερια μου και τελικα αποτυγχανω να ευχαριστησω τον ανωτερο μου..Μιλαω γενικα για τις εργασιακες μου εμπειριες και θελω να αποβαλλω αυτον τον πανικο,γιατι χανω και δουλειες ετσι..

KLELIA22

# 2 στις 29/3/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
.... ποιο ειναι το λαθος που φοβασαι οτι θα κανεις ... και θα αποητευσεις... τα αφεντικα σου ?

9_xwris_bournouzi

# 3 στις 29/3/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by tartoufo
με λουζει κρυος ιδρωτας,το στομαχι μου σφιγγεται,τρεμουν τα χερια μου

εισαι ερωτευμενη χρυση μου

POYLAKI-TSIOU

# 4 στις 29/3/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Το πρόβλημα δεν εισαι εσύ αλλά οι κοπλεξικοί τεχνοκράτες που βγαζουν ολα τα προβλήματα τους απο τοτε που βυζαιναν επανω στην αναγκη του κοσμάκι.
Παντα υπήρχαν και τωρα με την κριση το ξεφτυλισαν !
Φυσικα οι εργοδοσία αυτη την λαλακία τους εκμεταλευοταν μια ζωη και αφου ηταν ετοιμοι παντα να τους γλυφουν τα σκουλίκια...

survivor-woman

# 5 στις 30/3/2013
author
Γυναίκα / 46 / Ελεύθερη
Κύπρος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1

επιβιωση

Παράθεση:
Originally posted by tartoufo
Εναν προβληματισμο εχω..Ποσο φυσιολογικο ειναι να φοβαμαι τα αφεντικα μου? Ειδικα οταν εχω να κανω με εναν αυστηρο υπευθυνο,με λουζει κρυος ιδρωτας,το στομαχι μου σφιγγεται,τρεμουν τα χερια μου και τελικα αποτυγχανω να ευχαριστησω τον ανωτερο μου..Μιλαω γενικα για τις εργασιακες μου εμπειριες και θελω να αποβαλλω αυτον τον πανικο,γιατι χανω και δουλειες ετσι..

και γω το ειχα νιωσει οταν αρχισα καπου δουλεια μετα απο ενα χρονο ανεργιας σε λιγοτερο βαθμο νομιζω αλλα οταν εβλεπα το αφεντικο μου τα εχανα δεν απαντουσα εξυπνα στις ερωτησεις του με αποτελεσμα να με υποτιμησει. Πιστευω ειναι θεμα αυτοεκτιμησης που μου ελειπε εκεινη την εποχη λογω της ανεργιας που εζησα το προΥγουμενο ετος. Οταν πηρα μια καθολου κολακευτικη αξιολογηση επαναστατησα ο θυμος αντικατεστησε τον φοβο και οταν αρχισα να μιλω εξω απο τα δοντια για τα προσοντα τα καθηκοντα και την προσφορα μου στο χωρο εργασιας μου και να εκφραζομαι ελευθερα αυτο αναγνωριστηκε απο το αφεντικο μου το οποιο αλλαξε και αυτο σταση. Να θυμασαι οταν καποιος νιωσει τον φοβο στο χωρο εργασιας δεν θα το εκτιμησει ιδιετερα επαναστατησε γρηγορα και αποβαλε το μπορεις.

aladdin30

# 6 στις 30/3/2013
author
Ανδρας / 35 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292
Εδω φοβασαι να σουταρεις τον παπαra που διαλεξες για γκομενο και σε κοροιδευει, τ αφεντικα δε θα φοβοσουνα που ειναι και ξενοι ανθρωποι?

tartoufo

# 7 στις 31/3/2013
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ζωγράφου
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 14
Εδω φοβασαι να σουταρεις τον παπαra που διαλεξες για γκομενο και σε κοροιδευει, τ αφεντικα δε θα φοβοσουνα που ειναι και ξενοι ανθρωποι?

Παράθεση:

Αλλο αυτο γλυκε μου..Δεν φοβαμαι,απλα υπομενω.Και αν κοροιδευει εμενα μια φορα,τον εαυτο του τον κοροιδευει δεκα.Αλλα ας το συζητησουμε αυτο στην αλλη ενοτητα.

Luisella

# 8 στις 3/5/2013
author
Γυναίκα / 45 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καισαριανή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 41
Το μόνο που σου χρειάζεται είναι να έχεις εμπιστοσύνη στον εαυτό σου
και να πιστεύεις πως θα τα καταφέρεις στα επαγγελματικά σου.
Όσο για τα προσωπικά σου χρειάζεται να πιστεψεις πως αξίζεις κάτι
καλύτερο από αυτό που έχεις και να πας παρακάτω.
Αν και το παρακάτω είναι κακό το πετάς και πας ακόμα παρακάτω
μέχρι να βρεις αυτό που σου αξίζει και αυτό που πραγματικά θέλεις
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost