Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

μπορεί να με δεί σοβαρά ?

Σελίδα : 1

natassagar

# 1 στις 25/4/2013
author
Γυναίκα / 27 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%

μπορεί να με δεί σοβαρά ?

Καλημέρα σε όλους. είμαι νέα εδώ πέρα και χρειάζομαι επειγόντως μια γνώμη.

Πριν περίπου 2 μήνες γνώρισα ένα παλικάρι. Αυτός στα 22 εγώ στα 20
Στην αρχή δεν του έδινα σημασία δεν απαντούσα στα τηλ κλπ. Μετα από λιγο καιρό είπα να του δώσω την ευκαιρία να τον γνωρίσω.
Είχα βγει από σχέση 3 χρόνων και τα έβλεπα όλα λιγο περίεργα.
Αρχίσαμε βγαίναμε κάθε μέρα. Με τους φίλους του, με τους δικούς μου.
κάποια στιγμή με ρώτησε τι θα κάνουμε μεταξύ μας και του λέω δεν ξέρω δεν είμαι τώρα για πάρα πολλά και μου λέει και εγώ για αυτό στο είπα.. να το συνεχίσουμε έτσι και όπου παει.
εγώ πριν από αυτόν μιλούσα με ένα παιδί που κάτι έτρεχε και μια μέρα ξέχασα το κνητό μου σπίτι του με αποτέλεσμα να δεί τα μηνύματα μου. μου είπε να ξεκόψουμε αλλα δεν το κρατήσαμε συνεχίσαμε να βγαίνουμε.
όσο περνούσαν οι μέρες η συμπεριφορά του άλλαζε.. ζήλιες, περισσότερο ενδιαφέρον κλπ.
(ακόμα και το σεξ ήταν και παθιασμένο αλλα μερικές φορές όμορφο (καταλαβαίνετε τι εννοώ) δεν τον ένοιαζε μονο η δικιά του ευχαριστιση.
ενώ στις αρχές μετά το σεξ καθόταν απέναντι μετά άρχισε να ζητάει αγκαλίτσες)
όλα αυτα μέσα σε τρείς βδομάδες
μια μέρα μου ζήτησε να μείνω το βράδυ σπίτι του. ήταν όλα τέλεια.
ξαφνικά το ίδιο απόγευμα μου λεει....
ξέρεις τι το κάθε μέρα δεν είναι και πολύ καλο για εμάς και επειδή ξέρω που θα πάει όλο αυτό και εγώ αν πώ ότι θα κάνω σχέση δεν γίνετε να μην κερατώσω να αραιώσουμε. δεν σου λέω να ξεκόψουμε άλλωστε ποτέ δεν το λέω σε κοπέλες πάντα με τον τρόπο μου αφήνω αυτές να μου το λένε κλπ κλπ.
εμποδίζω τον εαυτό μου να δεθώ με κάποια. και πρόσεξε μην δεθείς. κλπκλπ
συμφώνησα σε όλα αυτα.
εγώ όλο αυτόν τον καιρό είχα αρχίσει και δενόμουν μαζί του.
συμφώνησα για να μην τον χάσω.
μετά για δύο μέρες έπειτα από κείνο το βράδυ τον άφησα να δώ τι θα κάνει με έπαιρνε 2-3 τηλ την μέρα για να δεί τι γίνετε και ώρες που ήξερε ότι θα είμαι έξω. του είπα να βρεθούμε. βρεθήκαμε χωρίς να κάνουμε σεξ. την επόμενη κάναμε. αλλά πήγε και έκατσε απέναντι. ώρες ώρες πεταγόταν και ερχόταν και με εσφιγκε στην αγκαλιά του. συνεχίζουμε να μιλάμε αλλά δεν ξανααναφέραμε αυτό το θέμα. κανονίζουμε πράγματα εξόδους μαζί σε γενέθλια φίλων του κανονίζει που θα μου κάνει γενέθλια και όλα αυτα μόνος του. αλλά έχει αφήσει εναν φράχτη μεταξύ μας. Επίσης καψούρα. Είμαι σίγουρη ότι κάποια από το παρελθόν τον έχει πληγώσει δεν μου έχει μιλήσει ποτέ για το παρελθόν του μέσα σε αυτές τις 4 πλεον βδομάδες που γίνοντε όλα αυτα. εγώ θέλω να τον δω πιο σοβαρά τι μπορώ να κάνω? αξίζει να προσπαθήσω? από την άλλη δεν θέλω σε περίπτωση που αποφασήσω να κάνω την καρδια μου πέτρα και να τον αφήσω να του κάνω την χάρη ... φοβάμαι να του μιλήσω για τα αισθήματα μου μπορει να τον χασω.

archagellos

# 2 στις 25/4/2013
author
Ανδρας / 54 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.291
Ξερεις κατι ?
Εαν του μιλησεις μπορει να τον κερδισεις και οχι να τον χασεις .

Ναι καποια στο παρελθον τον εχει κανει κουρελι κια γι αυτο σου ειπε οτι σου ειπε .
Προσπαθει να κανει πραγματα για σενα και να σου δειξει οτι σε θελει στην ζωη του και οχι οτι δεν σε θελει .
Αυτα που σου ελεγε , ειναι αυτα που του εχουν κανει αυτουνου και οχι αυτα που κανει αυτος .
Ξερει οτι εχεις βγει απο σχεση ξερει οτι παιζεις ή επαιζες με καποιον αλλον οποτε ολα αυτα τον εχουν κανει να κλειδωσει .
Εαν πραγματικα σε ενδιαφερει αυτος ο ανθρωπος μιλησε του ειλικρινα και προσπαθησε να του δειξεις με λογια αλλα πολυ βασικο με πραξεις οτι δεν εισαι σαν τις αλλες .
Και ποιο βασικο απο ολα οτι δεν εισαι σαν αυτη που τον εκανε κουρελι .
Μη τον πιεσεις να σου πει .....θα στα πει μονος του οταν καταλαβει οτι μπορει να σου εχεις εμπιστοσυνη .

Να ξερεις κατι ....Η Εμπισοτσυνη και η Αγαπη ....ΔΕΝ επιβαλλονται......Κερδιζονται .
Καλη σας τυχη

natassagar

# 3 στις 25/4/2013
author
Γυναίκα / 27 / Σε σχέση
ναι δεν εχεις αδικο... πρεπει να του μιλήσω αλλα φοβάμαι δεν ξέρω γιατί... σε ευχαριστω παντως μου εδωσες οθηση να σκεφτω θετικα γιατι το εβλεπα οτι πρεπει απλα να το τελειωσω γιατι εχω ξαναπληγωθει και ολα αυτα μπορει να μην οδηγησουν πουθενα ... απλα και αυτος ενω ολα ειναι μια χαρα τσακ μετα μαγκωνετε. αυτα με σταματανε.

tzoulia49

# 4 στις 26/4/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
να του μιλησεις ανοιχτα κι οτι βγει .....

κερδος θα ειναι αν φυγει ....

κερδος κι αν μεινει ......

στην πρωτη περιπτωση θα καταλαβεις οτι δεν ηθελε τιποτα περαν του σεξ αρα γλυτωσες μια ωρα αρχητερα .....

στην δευτερη θα γινει καλυτερη η σχεση .....

πιστευω οτι θα σου πει οτι θελει μονο σεξ ....

προετοιμασου .....

οι αντρες ειναι αντιφατικοι στην συμπεριφορα τους .....

και περναν λαθος μηνυματα .....

με αποτελεσμα οι γυναικες να τα ερμηνευουν αλλιως .....

ποσες φορες εχουν αναρτηθει εδω ποστ που λενε μα μου εδειχνε οτι ηταν ερωτευμενος..........

ενω αυτος αγρον αγοραζε περι συναισθηματων .....

ZiziPelagie

# 5 στις 27/4/2013
author
Γυναίκα / 47 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 908
Τι να σου πω, κούκλα...

Εγώ πάντως, αυτά που μου έλεγαν, τα ερμήνευα πάντα κυριολεκτικά. Δλδ. "Να το αραιώσουμε", οκ, θέλει να το αραιώσουμε, "Μην μπλεχτούμε", δε θέλει να μπλεχτούμε, 'Κάθεται απέναντι' , δε θέλει ή κάτι τον σταματάει και τελικά είναι απέναντι και όχι δίπλα μου...

Αν ο άλλος δεν παραδεχτεί ότι έχετε σχέση, τότε δεν έχετε σχέση, ό,τι και να κάνει και όσο και να δείχνει ότι συμβαίνει ή ότι θα ήθελε κάτι άλλο. Και τα υπόλοιπα τα ακούω βερεσέ.

Κάνε μια κουβέντα, δε βαριέσαι, τζάμπα είναι. Προσωπικά, δε θα έκανα παρά μόνο αν με τσινούσε ο άλλος.
Να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα!

achinos

# 6 στις 27/4/2013
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.762
Συμφωνω με ζιζι... τα είπαν κ συμφωνήσαν οτι δεν είναι για πολλά πολλά, προφανώς κάτι δεν είναι όπως θάθελε η μικρά...άντε λοιπόν νάχουμε κάτι κι όπου βγει...ελευθεροσχεσίστικο σα να λέμε...κολοκύθια τούμπανα...ΔΕΝ ψάχνεις τα κινητα όταν έχεις λύσει το πως είσαι με τον άλλον...κιότι γίνει... ο σεβασμός στην προσωπική ζωή του αλλου είναι αδιαπργμάτευτος σε οποιαδήποτε μορφή σχέσης...σ αυτό που λέμε ελευθερο, είναι ακόμα πιο ζόρικη φάση...θεέλει @@...κ άντε κ τόκανε το κινητό φύλλο φτερό, όφειλε να μην πει τπτ, να το καταπιεί κ ας φτύνει μπακακάκια...έτσι κάνουν σ αυτές τις περιπτώσεις...
Αλλά τούτος δω είναι φουλ ανασφάλεια κ κάργα κομπλεξ...γιαυτό τον παράτησε η προηγούμενη...κι αυτά περί του πληγώθηκε, είναι αέρας κοπανιστός, νάχαμε να λέγαμε...
Μη θέσω τώρα μ αυτά τα χιλιοειπωμένα...που τάχαμ δεν τα λένε κιόλας...αλλά πλανώνται στον αέρα...όλοι οι πληγωμένοι...έχουν βαλθεί να σου τα κάνουν...τσουρέκια...μόλις τους ρίξεις μια ματιά παραπάνω...
Ο τύπος είναι απαράδεκτος...χοντρα-χοντρα...είναι απ αυτούς που θέλουνε την ελευθερία για πάρτη τους κ σένα σου πασάρουνε τη σχέση...κακομοιριασμένη κ λειψή...

Αυτό δε "δεν τους το λέω αλλά φευγουν μόνες τους", για μένα είναι ο νο 1 λόγος να του δώσω αδειόχαρτο...επι τόπου...

Κλασικό σπαζ@@διασμα...ούτε δεύτερη κουβέντα...
Αλλά βέβαια μπορεί να κάνω κ λάθος...για την έκπληξη ζούμε...

gyftaki

# 7 στις 28/4/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
....Ειναι αυτος 22...εσυ 20......Ποσο σοβαρα να το δειτε κι οι 2???....!μην το παρα@εζετε παρακαλω...Αντε βγαλτε τα ματακια σας τα ομορφα και τα...<σοβαρα>...αργοτερα θα τα βρητε..πιο περα....και μετα να σας δω!!!Ακου...σοβαρο!!!...Κοφτε πρωτα το fb...και μετα...θα εχετε χρονο για τα...σοβαρα...Ασε που δεν καταλαβα τι ειναι σοβαρο για σας...(..καλα...δεν το διαβασα κιολλας).....σορρυ..

natassagar

# 8 στις 28/4/2013
author
Γυναίκα / 27 / Σε σχέση
παιδια καλησπερα !! με εχουν βοηθησει οι αποψεις σας αλλα φοβαμαι να του μιλησω... δεν θελω να τον χασω. μερικοι φιλοι μου ειπαν να κανω υπομονη για λιγο καιρο να δω πως θα παει... χθες βγηκαμε για ποτο μεγαλη παρεα μαζι και οι γονεις του και κατι κοπελες που δουλευουν στο μαγαζι του 1 απο αυτες αρχισε να χορευει μαζι του ( ενω αυτος χορευε με ολες για αρκετη ωρα) και στο τελος ενω αυτος ηρθε παλι σε εμενα αυτη τσαντιστηκε με αποτελεσμα να σηκωθει να φυγει η αδερφη του μας κοζαρε ολη αυτη την ωρα κ αι καταλαβα οτι οντως κατι παει στραβα γιατι ειχε παρει πολυ στεναχωριμενη φατσα οπως και η φιλη αυτηνης οταν πηγε και της ειπε κατι και απλα κουνησε περα δοθε το κεφαλι της και αυτη στεναχωρημενα ( τυπου κανεις μαλακιες)δεν ξερω γιατι εγινε ολο αυτο το σκηνικο και ουτε μου ειπε.. μειναμε σπιτι του το βραδυ και το πρωι γυρισε και μου ειπε ποια πιστευω οτι τον θελει απο αυτεσ δεν απαντησα μονο τον κοιταξα και γυρναει και μου λεει ολοι αυτην πιστευουν... το κεφαλι μου εχει φρικαρει ηθελα να βρω κατι σωστο να ηρεμισω και δεν μπορεσα την πατησα με αυτον.. ωρες ωρες αφηνετε και ολα ειναι καλα αλλα μετα ειναι λες και τον τσιμπαει μυγα... δεν θελω να πιστεψω οτι απλα με εχει ετσι...και ενω ξερω οτι πρεπει να το τελειωσω γιατι οσο ερναει ο καιρος εγω δενομαι και αυτος δεν ξερω καν τι νιωθει δεν μπορω να το κανω θελω να προσπαθησω...δεν μπορω να σκεφτω καθαρα.. απο την μια πιστευω οτι και αυτος εχει σκαλωσει απλα φοβατε να παραδεχτει συναισθηματα και τα κραταει και μαλιστα προσπα8ει να τα σταματησει δλδ ουτε ο ιδιος να το πιστεψει οτι νιωθει κατι παραπανω απο απλο σεξ και απο την αλλη σκετοαι τοσο αρνητικαμε αποτελεσμα να με παιρνει απο κατω ολο αυτο

natassagar

# 9 στις 28/4/2013
author
Γυναίκα / 27 / Σε σχέση

Παράθεση:
Originally posted by natassagar
παιδια καλησπερα !! με εχουν βοηθησει οι αποψεις σας αλλα φοβαμαι να του μιλησω... δεν θελω να τον χασω. μερικοι φιλοι μου ειπαν να κανω υπομονη για λιγο καιρο να δω πως θα παει... χθες βγηκαμε για ποτο μεγαλη παρεα μαζι και οι γονεις του και κατι κοπελες που δουλευουν στο μαγαζι του 1 απο αυτες αρχισε να χορευει μαζι του ( ενω αυτος χορευε με ολες για αρκετη ωρα) και στο τελος ενω αυτος ηρθε παλι σε εμενα αυτη τσαντιστηκε με αποτελεσμα να σηκωθει να φυγει η αδερφη του μας κοζαρε ολη αυτη την ωρα κ αι καταλαβα οτι οντως κατι παει στραβα γιατι ειχε παρει πολυ στεναχωριμενη φατσα οπως και η φιλη αυτηνης οταν πηγε και της ειπε κατι και απλα κουνησε περα δοθε το κεφαλι της και αυτη στεναχωρημενα ( τυπου κανεις μαλακιες)δεν ξερω γιατι εγινε ολο αυτο το σκηνικο και ουτε μου ειπε.. μειναμε σπιτι του το βραδυ και το πρωι γυρισε και μου ειπε ποια πιστευω οτι τον θελει απο αυτεσ δεν απαντησα μονο τον κοιταξα και γυρναει και μου λεει ολοι αυτην πιστευουν... το κεφαλι μου εχει φρικαρει ηθελα να βρω κατι σωστο να ηρεμισω και δεν μπορεσα την πατησα με αυτον.. ωρες ωρες αφηνετε και ολα ειναι καλα αλλα μετα ειναι λες και τον τσιμπαει μυγα... δεν θελω να πιστεψω οτι απλα με εχει ετσι...και ενω ξερω οτι πρεπει να το τελειωσω γιατι οσο ερναει ο καιρος εγω δενομαι και αυτος δεν ξερω καν τι νιωθει δεν μπορω να το κανω θελω να προσπαθησω...δεν μπορω να σκεφτω καθαρα.. απο την μια πιστευω οτι και αυτος εχει σκαλωσει απλα φοβατε να παραδεχτει συναισθηματα και τα κραταει και μαλιστα προσπα8ει να τα σταματησει δλδ ουτε ο ιδιος να το πιστεψει οτι νιωθει κατι παραπανω απο απλο σεξ και απο την αλλη σκετοαι τοσο αρνητικαμε αποτελεσμα να με παιρνει απο κατω ολο αυτο

αυτό που μου τριβελιζει το μυαλο ειναι οτι αν δεν ενιωθε τιποτα θα επεμενε να μεινω σπιτι του γιατι ειπε οτι δεν ηταν σε θεση να οδηγησει για να με παει σπιτι η απλα βαριοταν και να μην φυγω μονη μου να καναμε οτι καναμε να κοιμηθηκαμε αγκαλια χουζουρεαμε το πρωι πηγαμε για κεαφε με πηγε σπιτι αλλα απο τοτε ουτε ενα μνμα =/

tzoulia49

# 10 στις 28/4/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
συνελθε ......

μην τα ερμηνευεις ολα κατα οπως σε βολευει .....

νομιζεις οτι εχει σκαλωσει .....

οπως ολες οι χαζες γυναικες .....μαζι κι εγω ε για να μην παρεξηγηθω .....

τι λες βρε παιδακι μου μεγαλο κατορθωμα ....

σε κρατησε το βραδυ μαζι του .....μη μας το λες ....

μηπως για να π...ξει ο κυριος ;

κι εσυ πλαθεις σεναρια ....εχεις βαλει και νυφικο ....

εχει και μαγαζι .....ο τυπος ....

και χορευε με τις κοπελες του μαγαζιου ....

και σε ρωταγε μετα ως μια φιλη ....να πεις την γνωμη σου ποια απο τις ολες αυτες τον ηθελε ....

αυτη ηταν ολη του η καψα ......

τι φοβασαι ακριβως δεν καταλαβα .....

το οτι θα μεινεις χωρις σεξ;

σ αρεσει να σ εχει ο αλλος μονο γι αυτο ;

εγω ειλικρινα θα ειχα αρωστησει στη σκεψη ......

αντε παιδακι μου μιλα του ανοιχτα και στειλτον απο εκει που ηρθε ....

προετοιμασου ......

να εισαι ετοιμη για το τελος .....

θα ερθει μερικες φορες πισω μπρος ....και μετα θα φυγει μια για παντα .....

γιατι μονο αυτο ηθελε .....σεβασου πια τον εαυτο σου ....

20 χρονων συμβιβσμους ....αν ησουν 54 τι θα εκανες θα πηδαγες απο κανενα μπαλκονι ;

# 11 στις 29/4/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by natassagar... δεν θελω να πιστεψω οτι απλα με εχει ετσι...

Παράθεση:
Originally posted by natassagar
καναμε οτι καναμε να κοιμηθηκαμε αγκαλια χουζουρεαμε το πρωι πηγαμε για κεαφε με πηγε σπιτι αλλα απο τοτε ουτε ενα μνμα =/

Οταν σου τυχουν 2-3 τέτοιοι ακομα, θα μάθεις. Η αρχή ειναι δύσκολη.

maraki_lar

# 12 στις 7/5/2013
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 40
Απαντήσεις: 2.364
Συγνωμη για την -off time- απαντηση, αλλα τωρα ειδα το θεμα.

Να σου πω, κοπελια, μερικες σκεψεις μου, μετα την αναγνωση του κειμενου σου... μιλω καλοπροαίρετα...

Καταρχας, η ηλικια σας δεν βοηθαει στο να φερεστε ωριμα.Πιο πολυ εκεινος.Εσυ για την ηλικια σου, εχεις ενα βαθμο ωριμοτητας, ομως θαρρω πως εισαι επιρρεπης στις αυταπατες .
Αυτο συμβαινει σε ολους-ες βεβαια οταν ερωτευτουμε-η κριση θολωνει και ειναι δυσκολο να διατηρηθει ακεραια η λογικη, οταν η καρδια γινεται ο μπουσουλας σου...!Γι'αυτο εισαι και σε συγχυση τωρα, αλλωστε.

Ωστοσο, ο πανικος δε βοηθαει.Εκεινο στο οποιο πρεπει να εστιασεις ειναι το να δουλεψεις λιγακι την αυτοεκτιμηση σου, γιατι κι εσυ κι ο 'ετσι' εχετε ανασφαλειες που θελουν δουλιτσα.

Γιατι φοβασαι τοσο πολυ μη τον χασεις?
Δε θεωρεις τον εαυτο σου ως αξιο να αγαπηθει και να κρατησει εναν αντρα?
Γιατι τοσες πολλες υποχωρησεις και συμβιβασμοι?
Τα δικα σου θελω?Εκπληρωνονται?

Προφανως οχι στο βαθμο που θα ηθελες...
Εμ...κανεις κατι για να αλλαξει αυτο?
Δηλαδη για να μην τον χασεις θα γινεις και χαλι να σε πατησει?Τ ορια σου που βρισκονται?

Δινω απλα τροφη για προβληματισμο, δε σε ξερω καν, απλα μου κινησε το ενδιαφερον η ιστορια σου και θελησα να πω 2 λογια, ελπιζω να βοηθαω καπως...!

Εχεις να γνωρισεις ακομα πολλους, λοιπον...η ζωη δεν αρχιζει και τελειωνει με εναν ερωτα, τον τωρινο, οσοσ κια να αυτο τωρα δε μπορεις να το καταλαβεις, αργοτερα θα το αντιληφθεις...δεν ξερεις τι σε περιμενει πιο κατω...και τα καλα και τα ασχημα ειναι εμπειριες που κατι εχουν να μας διδαξουν, αν βεβαια θελουμε να εξελλιχτουμε...

Αλλα για να μπορεσεις να βρεις την πολυποθητη ευτυχια στις σχεσεις σου, θα πρεπει πρωταρχικα να καταλαβεις τι ειναι αυτο που στην ουσια θελεις και να μαθεις να αγαπας τον εαυτο σου, τοσο οσο να μπορεις να δωσεις αγαπη χωρις να γινεσαι θυμα.

Δυσκολη αυτη η ισορροπια στο να επιτευχθει, αλλα ολα τα "αγαθα" κοποις κτωνται και αυτο θελει χρονο...μεσα απο τις εμπειριες μας μαθαινουμε.

Μην τρως αμασητη την καραμελα-δικαιολογια για ολους τους παρτακηδες: "φταινε οι πρωην που με πληγωσαν , γι'αυτο τωρα ξεσπαω σε σενα"!!!!Τεραστια παγιδα!!Κι αμα οντως καποιος εχει πληγωθει, να κατσει πρωτα να λυσει τα θεματα του με τον εαυτο του...σε μια σχεση εσυ μπαινεις ως συντροφος, αυτος ειναι ο ρολος σου, οχι της ψυχοθεραπευτριας!
Τελος...Μην επιτρεπεις να σε κακομεταχειριζονται,Εχομεν και μια ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ!οκ?

Υ.γ:Ενημερωσε μας για τις εξελιξεις.
Ο ερωτας είναι σαν τη θαλασσα για 2 λόγους: α)χίλιοι τη χαίρονται?ενας την πληρώνει! β)μπαίνεις και δεν ξέρεις αν θα βγεις...!

thalassa27

# 13 στις 7/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

μαρακιιι

ποτε θα ''ανεβεις'' στο Ποπη-Π
θεματοθέτρια

αφού βρέθηκα εδω ...ελπιζοντας να μας διαβάζεις...εχω να πω
είσαι ΜΙΚΡΗ για τόσο ''παιδεμα''
δες το πιο αναλαφρα .....οχι σοβαρα απο τώρα
κρατα δυναμη για τον ΑΝΤΡΑ (κ την οικογενεια) μην αναλωνεσαι στο παιδι όντας κοριτσακι ακομα
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε