Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Διακοπές Μόνος μου...!!!

Σελίδα : 1

Djjohn1990

# 1 στις 8/5/2013
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
Ν. Φθιώτιδας / Λαμία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Διακοπές Μόνος μου...!!!

Καλησπέρα παιδιά,
Φέτος είπα να πάω διακοπές σε ένα μέρος όπου δεν θα είναι κανένας που να μου πρίζει τα π@π@ρι@.Αυτό είπα να το κάνω μόνος μου ( πρώτη φορά στην ζωή μου ). Αλλά δεν ξέρω που να πάω Ελλάδα ή εξωτερικό... Μπορεί κάποιος να μου δώσει κάποια αξιόλογη συμβουλή...ή υπάρχει κάποιος που το έχει κάνει και έχει περάσει όμορφα... Από όλες τις απόψεις....

DoctorZhivagos

# 2 στις 9/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Λοιπόν.. το καλύτερο μερος για να πας διακοπες μονος σου ειναι η Σαμοθράκη.. έχει να πας ορειβασια.. να κανεις μπανιο σε βαθρες.. να πας να δεις αρχαια.. να πας στο φεστιβαλ που βαραει νταμπαντουμπα.. να ανεβεις στη κορυφη του Σαος.. να κανεις καμια λιτανεια στο θεο απολλωνα.. να φας καβουρμα.. να δεις πολυ ομορφα μερη γενικοτερα.. αυτα..

9_xwris_bournouzi

# 3 στις 9/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
θα σε συμβουλευα να πας Αγιον Ορος
δεν θα σε πρηξει κανεις εκει

Aggelo

# 4 στις 10/5/2013
author
Ανδρας / 53 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115
Λοιπον DJJohn σου βρηκα την λυση....παρε το μπουρνουζι που εγραψε απο πανω

και πηγαινετε παρεα διακοπες.......

9 και ενας εσυ δεκα....κομπλε το κλεισαμε το δεκαρι το

πουλμαν......

Κατα προτιμηση λεω να πατε στο Μπουρναζι.......τυχαιο ? δεν νομιζω.......
Ζήστο με πάθος...και ας είναι λάθος !!!

ROCK-54

# 5 στις 10/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Νομιζω πως η Μηλος ειναι ιδανικο μερος για να πας μονος
διακοπες.Το εχω κανει αρκετες φορες κ μονος κ με παρεα.Το νησι ειναι low profile,χωρις να του λειπει τιποτα,εχει παρα πολλες παραλιες παντος καιρου που νομιζω πως ειναι απο τις καλυτερες του κοσμου με ζεστα γαλαζοπρασινα νερα που θελεις να τα πιεις.Οι τιμες ειναι λογικες κ προσιτες και για καθε τσεπη
απο αποψη διαμονης κ διατροφης.Οπωσδηποτε πρεπει να εχεις μεταφορικο μεσο η να νοικιασεις επι τοπου.Οι δρομοι ειναι καλοι κ βατοι.
Απο την Πολλωνια(βορεια πλευρα του νησιου) με την "παντοφλα"(φερρυ) σε μιση ωρα πας στην Κιμωλο-αλλο νησι με ακομα πιο αγρια ομορφια οπου τα
Πρασσα(σουπερ παραλια) σε μαγευουν κ δεν θελεις να φυγεις
Παρε μια γευση κ μην το πολυσκεφτεσαι.....

http://www.oneman.gr/keimena/style/taksidi/oi-kaluteres-paralies-ths-mhloy.1895532.html

sotos-1

# 6 στις 10/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by 9_xwris_bournouzi

DoctorZhivagos

# 7 στις 10/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by sotos-1

Παράθεση:
Originally posted by 9_xwris_bournouzi

τοίχο τοίχο όμως.. μισά του τα λέτε του ανθρώπου..

9_xwris_bournouzi

# 8 στις 11/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Aggelo
Λοιπον DJJohn σου βρηκα την λυση....παρε το μπουρνουζι που εγραψε απο πανω

και πηγαινετε παρεα διακοπες.......

9 και ενας εσυ δεκα....κομπλε το κλεισαμε το δεκαρι το

πουλμαν......

Κατα προτιμηση λεω να πατε στο Μπουρναζι.......τυχαιο ? δεν νομιζω.......

τζουτζουκακι μου θελεις να παμε μαζι στο μπουρναζι?

gyftaki

# 9 στις 11/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Djjohn1990
Καλησπέρα παιδιά,
Φέτος είπα να πάω διακοπές σε ένα μέρος όπου δεν θα είναι κανένας που να μου πρίζει τα π@π@ρι@.Αυτό είπα να το κάνω μόνος μου ( πρώτη φορά στην ζωή μου ). Αλλά δεν ξέρω που να πάω Ελλάδα ή εξωτερικό... Μπορεί κάποιος να μου δώσει κάποια αξιόλογη συμβουλή...ή υπάρχει κάποιος που το έχει κάνει και έχει περάσει όμορφα... Από όλες τις απόψεις....

....Να πας...να πας...Ελα Κατερινη...Να ψαξεις τον Ολυμπο...ΜΑΓΕΙΑ!!!.......Και παραλιες εχει...Οτι θες και γουσταρει η ψυχουλα σου!!!

MiltosRNLI1930

# 10 στις 12/5/2013
author
Ανδρας / 62 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Γλυκά Νερά
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.582
Φιλε
Μην ακους τους αποπανω τι σου λενε,διοτι φαινεται οτι δεν εχουν παρει πρεφα περι μετρων και σταθμων της Μερκελ.Επειδη εχω γυρισει ολο τον κοσμο θα σου δωσω εγω μια ευκολη και οικονομικη λυση.
Αν θυμασαι καλα τις μερες που οι καρδιναλιοι κλειστεικαν για να εκλεξουν το νεο παπα της Ρωμης ολοι οι πιστοι ξενυχτουσαν στην πλατεια να δουν τον καπνο.Ενας Αγγλος ρεπορτερ εβγαλε μια φωτο ενος περιστεριου που καθησε και κουτσουλησε την τσιμινιερα το οποιο εθεωρηθει καλο σημαδι.
Οταν οι ονομαστοι χαλβατζηδες Αφοι Κοσμιδη στη Δραπετσωνα τσακωθηκαν επαψε να βγαινει καπνος απο την τσιμινιερα του ατμοκαζανου.
Ολη η Δραπετσωνα ηταν μαζεμενοι επι μερες να δουν τον καπνο ,το οποιο θα τους πληροφορουσε οτι οι Κοσμιδιδες τα βρηκαν και θα αρχιζαν την παραγωγη χαλβα.
Εκει λοιπον στη Δραπετσωνα στις δεξαμενες του Βασιλειαδη το καλοκαιρι που πανε ολοι για διακοπες και ξοδευουν τα λεφτα τους υπαρχουν κατι παλαιοι ρεμπετες οι οποιοι συχναζουν στο καφενειο της Νταρντανας.
Την αραζεις σε μια πλαστικη λευκη πολυθρονα και παραγγελνεις ενα ουζο με μεζε και παρατηρεις τις παχουλες ντροπαλες Νησιωτισες που περιμενουν στην προβλητα.
Μπορει να σου κατσει καμια ,γιατι ρε φιλε πως να το κανουμε διακοπες χωρις πιτσιλωτο γυναικακι στο πλαι σου δεν γινονται.
Αυτα τα περι Ολυμπου και Θασου ειναι ακριβα και πολυθορυβα .Οσο για το Rock τυγχανει να εχει φαρμακειο επι της Αχαρνων διπλα σε κατι παχουλες Ρωσσιδες που φτιαχνουν το καλλιτερο πιροσκι και ειναι κονομημενος.
Αν δεν σε πειραζει μπορεις να μου εξηγησεις γιατι θελεις να κανεις διακοπες μονος σου ?

ROCK-54

# 11 στις 15/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Γεια σου Μιλτο-ζουλιαρη

Οι Ρωσιδες ,παρα τα παχυντικα κ νοστιμα πιροσκη που φτιαχνουν ειναι διμετρες
λαμπαδες και οχι.....λαπαδες
Δεν καταλαβαινω τα οποια προσωπικα μου τι σχεση εχουν με το θεμα
Σε πηρε παραμασχαλα ο κοινωνικος αυτοματισμος η κουναγε πολυ η θαλασσα....

MiltosRNLI1930

# 12 στις 16/5/2013
author
Ανδρας / 62 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Γλυκά Νερά
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.582

Παράθεση:
Originally posted by ROCK-54
Γεια σου Μιλτο-ζουλιαρη

Οι Ρωσιδες ,παρα τα παχυντικα κ νοστιμα πιροσκη που φτιαχνουν ειναι διμετρες
λαμπαδες και οχι.....λαπαδες
Δεν καταλαβαινω τα οποια προσωπικα μου τι σχεση εχουν με το θεμα
Σε πηρε παραμασχαλα ο κοινωνικος αυτοματισμος η κουναγε πολυ η θαλασσα....

Ανοιξα το κομπιουτερ με τη σκεψη οτι ο φιλος μου ο Rock θα'χει ανοιξει η απαντησει σε καποιο θεμα με τον τροπο που ξερει ,αλλα μετ'εκπληξεως ειδα στον καταλογο του,οτι σημερα κουρδιζει τα γραμμοφωνα !
Καλησπερα Φιλε !

ROCK-54

# 13 στις 17/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Kαλησπερα Μιλτο μου

Ολο τα ιδια κ τα ιδια -σαν τα προβατα κ τα γιδια
Μια εκπληξουλα καπου-καπου δεν βλαπτει.....

Ας κουρδιστουν τα οργανα τωρα και ν'ακουσουμε πενια απο τον Μπεμπη....

http://www.youtube.com/watch?v=XDrZQZhFq9E

POYLAKI-TSIOU

# 14 στις 22/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
ΜΟΝΟΣ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΦΙΛΕ...
Εξαρταται απο το τι αναζητάς.
Μόνος οταν λες διχως ελεγχο η διχως καμια παρεα (ακομη και αγνωστη στο εκει μερος) ;

roxette_

# 15 στις 7/6/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Προτεινω Νεα Υορκη ,σε 9 ωρες περνας Αλπεις, Στενο Μαγχης ,Ατλαντικο και τελικα προσγειωνεσαι στο Μεγαλο Μηλο! Κοβεις βολτες στην 7η λεωφορο μετα Ταΐμς Σκουεαρ για φωτο και τελος Σέντραλ Παρκ για να κατσεις σε παγκακι νεουορκεζικο. Επισης στα πολλα Σταρμπακς που θα βρεις στο διάβα σου θα σου σερβιρουν τον καφε με το ονομα σου -απιστευτες στιγμες- και δεν θα νιωθεις την μοναξια της μεγαλουπολης!
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

lastpost