Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ταξιδι με συναδελφο

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Satyr0s

# 1 στις 13/5/2013
author
Ανδρας / 31 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Λυκόβρυση
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 85
'Aρεσαν+: 0%

Ταξιδι με συναδελφο

Γεια χαρα εχω ενα θεματακι με την ζηλεια, προσπαθω να μην το σκεφτομαι η να κανω πραγματα να απασχολουμαι και να ξεχνιεμαι αλλα δεν δουλευει παντα... Λοιπον η κοπελα μου θα φυγει σε ενα νησι για μια βδομαδα με εναν συναδελφο απο την δουλεια, συνηθως παει και ο προισταμενος μαζι τους (που ειναι ο πατερας της) γιατι αυτοι ειναι οι βοηθοι του αλλα αυτη τη φορα δεν μπορει.

Αυτος ειναι 35αρης παντρεμενος και με παιδια και η κοπελα μου 25, μου εχει πει οτι ειναι καθαρα επαγγελματικη σχεση και τον ξερει χρονια και δεν της εχει κανει καμια κινηση ακομα και πριν τα φτιαξουμε εμεις.

Δεν εχει σημασια τι μου λεει εμενα το μυαλο μου μου παιζει τρελα παιχνιδια και με εχει τρελανει με ασχημες σκεψεις και ζηλια, η αληθεια ειναι οτι δεν μου εχει δωσει δικαιωματα αλλα το θεμα ειναι οτι ειναι ομορφη κοπελα με καλιγραμμο σωμα και οσο ναναι αν εισαι αντρας θα την παρατηρησεις το λιγοτερο...

Αυτο που με ενοχλει ειναι οτι θα ειναι πολλες ωρες μαζι δηλαδη απο το πρωι 9 μεχρι το απογευμα 6 θα ειναι στη δουλεια, μετα θα πανε να φανε και μετα θα γυρισουν στο ξενοδοχειο, φυσικα ειναι 2 ξεχωριστα δωματια αλλα τι να λεει αυτο...

Της ειπα οτι με ενοχλει που θα ναι οι δυο τους και μου ειπε οτι ειναι καθαρα επαγγελματικη σχεση δεν υπαρχει τιποτα πονηρο μεταξυ τους και οτι τον θεωρει φλωρο αλλα ειναι υποχρεωμενη να παει.

Αν εγω πηγαινα μια βδομαδα με μια 18αρα σε ενα νησι για δουλεια το πρωτο πραγμα που θα σκεφτοταν μια γυναικα τι θα ηταν?...

Θα μου πειτε αν θελει να κανει κατι θα το κανει και δεν προκειται να το μαθεις και ποτε αλλα την εμπιστευομαι, ποιο πολυ με πειραζει που δεν ξερω αυτον τον συναδελφο που στην τελικη μπορει να ειναι κανα ψυχακιας και να της επιτεθει η να την χουφτωνει η οτιδηποτε χωρις να εχει κανεναν εκει να την προστατευσει ολα αυτα μου ερχονται και δεν μπορω να κοιμηθω δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο.

KLELIA22

# 2 στις 13/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
... αμα εχεις φαει...

πρωινο...
δεκατιανο....
μεσημεριανο..
απογευματινο.....
βραδυνο...
σιγα που θα θες ενα γιουρτακι... πριν πας για υπνο.....
τον ξενηστικωμενο να φοβασαι....
που θα φαει ο,τι σκουπιδι βρει μπροστα του... για ξεγελασει την πεινα του....

inioxos52

# 3 στις 13/5/2013
author
Ανδρας / 64 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.275
Μονη λυση φιλε μου, να την ακολουθησεις και τωρα, αλλα και παντοτε οπου κι αν παει, οτι κι αν κανει. Ει δυνατον ρε παιδι μου, να σε κουβαλαει συνεχως πανω της οπως το σταυρουδακι στον λαιμο της. Μονο τοτε θασαι σιγουρος.

Μεχρι ομως να βρεις τροπο να γινεις το σταυρουδακι της, δουλεψε λιγο με τον εαυτο σου το θεμα της αυτοπεποιθησης σου που την βλεπω πολυ να κουτσαινει, καθως και της αξιοπρεπειας που πρεπει ναχει ενας αντρας αξιολογος καθ' ολα. Ενας αντρας που ολες θα τον ηθελαν.

Παντως να ξερεις. Εαν δεν την ποτιζεις τουλαχιστον 4-5 φορες την βδομαδα με καλο και δυνατο ποτισμα την καθε φορα, ειτε σε νησι ειτε σε στερια, ειτε με φλωρο ειτε με μαγκα, θα σου την κανει την κασκαρικα, και χαμπαρι δεν θα παρεις. Η μαλλον θα παρεις. Τελευταιος.

...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

9_sto_divani

# 4 στις 13/5/2013
author
Ανδρας / 39 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Περιστέρι
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 18
.......ζηλευουν οι σατυροι;

Satyr0s

# 5 στις 13/5/2013
author
Ανδρας / 31 / Σε σχέση
Καλα ολα λυνονται με το σεξ ε... μακαρι να ηταν τοσο ευκολες οι σχεσεις

ναι ζηλευουν και οι σατυροι

KLELIA22

# 6 στις 13/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Satyr0s
Καλα ολα λυνονται με το σεξ ε... μακαρι να ηταν τοσο ευκολες οι σχεσεις

ναι ζηλευουν και οι σατυροι

..να διευκρινησω....οτι στη δικη μου απαντηση...
δεν εννοουσα... 5 φορες τη μερα σεξ.

διοτι και να θελετε.και να μπορειτε.
κατανταει βλακεια.
το να δινει ο ενας το παρον στη ζωη του αλλου εννοουσα.
αλλωστε ενας ανθρωπος.... επι της ουσιας... αυτο αποζητα...
οταν σηκωνει τα ματια απο τη μονιμη σχεση του.
καλου κακου...
πριν φυγει.... παιξε ενα προγραμμα φουλ πανσιον...
φαγακι..ποτακι... "επιδορπιο"....

και κατα τη διαρκεια....
της απουσιας της....
φαε τα συκωτια σου... αλλα.... ψαξ'την πρωτος μονο ΜΙΑ φορα τη μερα....
το βραδακι.... πχ..
ετσι..να χει να αγχωνεται αυτη... που βολοδερνει ο γλυκουλης της....
οταν γυρισει....εσυ....κουλ...τα γνωστα....

Satyr0s

# 7 στις 13/5/2013
author
Ανδρας / 31 / Σε σχέση
α οκ τωρα καταλαβα τι εννοεις, ναι εχεις δικιο σε αυτο θα το προσπαθησω

MiltosRNLI1930

# 8 στις 13/5/2013
author
Ανδρας / 57 / Χήρος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 4.686
A Τραγικο λαθος

Και να μην ηθελε να κανει τιποτα ,τωρα που της το ειπες της ανοιξες τα ματια!!!!

Β Το οτι τον αποκαλει φλωρο αυτο σημαινει οτι της αρεσει.Παντα η γυναικα κατηγορει τον ανδρα που γουσταρει.

Γ Μην τρως πολυ φυστικοβουτυρο γιατι σου κοβει τον υπνο

tzoulia49

# 9 στις 13/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
καλα αυτη η αποψις του να ποτιζετε την γυναικα μεχρι που να σαπισει για να μην εχει επιθυμια για αλλον πολυ πιασαρικη .....

και σε θεωρουσα και εμπειρο κ ηνιοχε ......

να σου πω λοιπον για την ιστορια κ ηνιοχε ....οτι εμας καθολου δεν μας επηρεαζει να ποτιστουμε και αλλες τοσες .....

δεν λειτουργουμε με αντρικη φιλοσοφια .....

αρα αυτο ακυρον ......

για να τον θεωρει φλωρο αυτον σημαινει οτι γυριζει το ματακι της γενικως πραγμα που το προσεξε οτι ειναι φλωρος .....

αλλα δεν ειναι και τοσο σημαντικο κι αυτο .....

το σημαντικοτερο ομως ειναι η ζηλεια που εχεις εσυ η αρωστημενη .....

αυτο πρεπει να δουλεψεις πολυ ....

θεωρω οτι ειναι η παστα σου τετοια και δεν εχει να κανει με την κοπελα .....

κι αν ειναι ωραια τι σημαινει αυτο .....

μπορει αυτουνου να μην ειναι ο τυπος του ....

μπορει να προτιμαει την μετρια γυναικα του .....

λοιπον αλλαξε τακτικη ....

εμπιστευσου την κοπελλα .....

και παινρνε ενα τηλεφωνο το βραδυ μονο για να μην καταντας κι ενοχλητικος μια και εκει πανε για δουλειες .....

κι οταν γυρισει ...ουτε γατα ουτε ζημια .....

9_xwris_bournouzi

# 10 στις 13/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Γεια χαρα εχω ενα θεματακι με την ζηλεια, προσπαθω να μην το σκεφτομαι η να κανω πραγματα να απασχολουμαι και να ξεχνιεμαι αλλα δεν δουλευει παντα... Λοιπον η κοπελα μου θα φυγει σε ενα νησι για μια βδομαδα με εναν συναδελφο απο την δουλεια, συνηθως παει και ο προισταμενος μαζι τους (που ειναι ο πατερας της) γιατι αυτοι ειναι οι βοηθοι του αλλα αυτη τη φορα δεν μπορει.

Αυτος ειναι 35αρης παντρεμενος και με παιδια και η κοπελα μου 25, μου εχει πει οτι ειναι καθαρα επαγγελματικη σχεση και τον ξερει χρονια και δεν της εχει κανει καμια κινηση ακομα και πριν τα φτιαξουμε εμεις.

Δεν εχει σημασια τι μου λεει εμενα το μυαλο μου μου παιζει τρελα παιχνιδια και με εχει τρελανει με ασχημες σκεψεις και ζηλια, η αληθεια ειναι οτι δεν μου εχει δωσει δικαιωματα αλλα το θεμα ειναι οτι ειναι ομορφη κοπελα με καλιγραμμο σωμα και οσο ναναι αν εισαι αντρας θα την παρατηρησεις το λιγοτερο...

Αυτο που με ενοχλει ειναι οτι θα ειναι πολλες ωρες μαζι δηλαδη απο το πρωι 9 μεχρι το απογευμα 6 θα ειναι στη δουλεια, μετα θα πανε να φανε και μετα θα γυρισουν στο ξενοδοχειο, φυσικα ειναι 2 ξεχωριστα δωματια αλλα τι να λεει αυτο...

Της ειπα οτι με ενοχλει που θα ναι οι δυο τους και μου ειπε οτι ειναι καθαρα επαγγελματικη σχεση δεν υπαρχει τιποτα πονηρο μεταξυ τους και οτι τον θεωρει φλωρο αλλα ειναι υποχρεωμενη να παει.

Αν εγω πηγαινα μια βδομαδα με μια 18αρα σε ενα νησι για δουλεια το πρωτο πραγμα που θα σκεφτοταν μια γυναικα τι θα ηταν?...

Θα μου πειτε αν θελει να κανει κατι θα το κανει και δεν προκειται να το μαθεις και ποτε αλλα την εμπιστευομαι, ποιο πολυ με πειραζει που δεν ξερω αυτον τον συναδελφο που στην τελικη μπορει να ειναι κανα ψυχακιας και να της επιτεθει η να την χουφτωνει η οτιδηποτε χωρις να εχει κανεναν εκει να την προστατευσει ολα αυτα μου ερχονται και δεν μπορω να κοιμηθω δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο.

εγω θα πηγαινα πολυ ευχαριστως στο νησι

και με μεγαλη παρεα για να περασουμε ωραια

Satyr0s

# 11 στις 13/5/2013
author
Ανδρας / 31 / Σε σχέση
Αν εσεις ο/η συντροφος σας εβγαινε για φαι με συναδελφο του αντιθετου φιλου οι δυο τους μονο θα εισασταν ησυχοι δεν τρεχει τιποτα?

Δεν ξερω αν ειναι αρρωστημενη ζηλεια αλλα εγω σε αναλογη περιπτωση πχ που θα μου ελεγε η δικια μου α ξερεις με ενοχλει αυτο, θα εβρισκα αλλη λυση που στην προκειμενη θα ηταν να παρω φαι στο ξενοδοχειο να φαω μονος μου και τι με νοιαζει για τον συναδελφο... οπως το βλεπω δηλαδη δεν την νοιαζει που με ενοχλει αυτο που κανει, προτιμαει να εχει καλες σχεσεις με τον συναδελφο και να ειμαι εγω μεσα στα νευρα.

KLELIA22

# 12 στις 13/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
.... το θεμα ειναι αυτο....
βλεπεις οτι δεν τη νοιαζει που σκας....
χμμμ......μπερδεμενα μας τα λεει η κοπιλιτσα....
αυτο με το φαγι. σωστο.
μην προκαλεις μαρη....αφου ξερεις οτι ο αλλος διαολιζεται....
ηρεμα.....Τζακ.. αυτη τη φορα...
και την επομενη θα της κανουμε αιφνιδιασμο.

tzoulia49

# 13 στις 13/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
τι λες ρε φιλε .....

σοβαρα;

θα παρω εγω φαι στο ταπερακι για να μην ζηλευεις εσυ .....

εχεις τεραστιο θεμα .....

κανε αυτοκριτικη θα φας πολλα πακετα με τον τροπο που σκεφτεσαι κι απο αυτην κι απο αλλες ......

οποιος φερεται οπως εσυ στο τελος πετυχαινει αυτο που φοβαται ......

το κερατωμα και την εγκαταλειψη .....

εισαι λαθος τελειως ...και θα σε συμβουλευα να δεις ειδικο αν δεν μπορεις να το αποβαλλεις μονος σου .....

πολυ ανασφαλης αδερφακι μου ....

KLELIA22

# 14 στις 13/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
μαρη Τζουλια!
τον αλλονα τον ψυχακια.... που κατσικωθηκε στην κοπιλιτσα...
του δωκες αλαφρυντικα...
τουτον εδω....?
κι αυτος καψουρης ειναι....δεν τονε λυπασαι...?

κι ανασφαλης... και φοβικος... και ολα...
την σκεφτεται να χασκογελαει...με τις μπαρουφες του αλλου του τυπου...
και του σπαει η ψυχη...

λογικο δεν ειναι?
μωρε... δεν θελει... να τη βαλει τιμωρια... μονη της.... στο δωματιο..

απλα ηθελε αυτη η ρουφιανα ..να του πει.... και να το νιωθει κιολας...
" τον βαριεμαι τον καραγκιοζη.. και δεν ξερω πως να γλυτωσω....το φαι μαζι του....
προτιμω να κανω το μπανιο μου και να τα πουμε..."
καλα τα λεω ρε συ Ρουλη?
ή μπερδεψα τα χαπια....

bathwater

# 15 στις 13/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Πραγματικά νομίζω ότι μπορώ να σας καταλάβω και τους 2
Και την κοπέλα σου που πρέπει να βασανίζεται να σου εξηγεί ότι δεν υπάρχει λόγος να ζηλεύεις... αλλά, όσο να πεις, κι εγώ θα ζήλευα στη θέση σου! Αυτό όμως δε σημαίνει πως είναι υγιές.

Πρέπει να σκεφτείς λογικά και ψύχραιμα:
-Σου έχει δώσει δικαιώματα να ζηλεύεις?
Αν όχι, τότε χαλάρωσε και κοίτα μην τα σκατώσεις από μόνος σου (η υπερβολική ζήλεια ξενερώνει δικαιολογημένα τον άλλο, χαλάει τη σχέση και συχνά έρχεται και το κέρατο ακριβώς εξαιτίας της!)
Αν ναι, τότε φταίει αυτή που ζηλεύεις, άρα έχετε πρόβλημα και το πρόβλημα δεν είναι το ταξίδι.

-Αν ήθελε να σε κερατώσει, θα το έκανε και αν ήταν λίγο έξυπνη δε θα το παιρνες πρέφα. Κοινώς, δε χρειάζεται η αφορμή του ταξιδιού για να το κάνει, μπορεί άνετα να το κάνει όσο είναι εδώ Δε στα λέω για να σε αγχώσω κι άλλο, αντιθέτως για να καταλάβεις ότι αν ο άλλος θέλει να τσιλιμπουρδίσει θα το κάνει υπό οποιεσδήποτε συνθήκες, δε θα περιμένει το επαγγελματικό ταξίδι με τον παντρεμένο με παιδιά!

-Από την άλλη, αν η σχέση σας είναι όμορφη, δεν υπάρχει κανένας λόγος ανησυχίας. Μη σου πω ότι αν η κοπέλα είναι καψούρα, δεν θα τον κοιτάξει τον συνάδελφο, και φλώρος να μην είναι. (σε αυτό που λέει η Τζούλια ότι για να τον χαρακτηρίζει φλώρο πάει να πει ότι παίζει το μάτι της γενικότερα: το θέμα είναι το πόσο κοιτάει ο καθένας και για ποιον σκοπό. εγώ δεν σταματάω ποτέ να κοιτάω, αλλά αυτή τη στιγμή που είμαι καψούρα και τον πιο κούκλο να δω θα σκεφτώ απλά ότι είναι κούκλος. και μέχρι εκεί.ε δεν θα τυφλωθούμε τελείως κιολα!)

-Μην δημιουργείς υπερβολικά σενάρια, άκου εκεί ψυχάκιας ο άνθρωπος και ούτε καν τον ξέρεις! Λες ότι γνωρίζονται χρόνια, αν ήταν να εκδηλωθεί κάτι δε θα είχε ήδη?

Κατά τ'άλλα συμφωνώ κι εγώ με τη συμβουλή της Κλέλιας: Χαλαράααα ένα τηλεφωνάκι, καμία φανερή ανησυχία, δείξτης ότι χαίρεσαι γι'αυτήν (και κατά προτίμηση προσπάθησε να μη βράζεις τόσο μέσα σου, είπαμε σκέψου λογικά)

achinos

# 16 στις 14/5/2013
author
Γυναίκα / 54 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.426
Σιγάααααα ρε φίλο που θάπαιρνες φαί στο ταπεράκι...ρε μη τηνεμαντρώνεις...δεν είναι κότα...άμα ήτανε...δε θα τη γούσταρες...μην τηνε χαλάς...
Ο άλλος έρχεται δίπλα σου, γιατί σε θέλει...όλα τ άλλα , είναι άλλα λόγια ν αγαπιόμαστε...

# 17 στις 14/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Αν εσεις ο/η συντροφος σας εβγαινε για φαι με συναδελφο του αντιθετου φιλου οι δυο τους μονο θα εισασταν ησυχοι δεν τρεχει τιποτα?

Δεν ξερω αν ειναι αρρωστημενη ζηλεια αλλα εγω σε αναλογη περιπτωση πχ που θα μου ελεγε η δικια μου α ξερεις με ενοχλει αυτο, θα εβρισκα αλλη λυση που στην προκειμενη θα ηταν να παρω φαι στο ξενοδοχειο να φαω μονος μου και τι με νοιαζει για τον συναδελφο... οπως το βλεπω δηλαδη δεν την νοιαζει που με ενοχλει αυτο που κανει, προτιμαει να εχει καλες σχεσεις με τον συναδελφο και να ειμαι εγω μεσα στα νευρα.

Αρρωστημένη ζήλεια ειναι οντως. Με τον συναδελφο πρεπει να εχει καλες σχεσεις, γιατι ειναι η δουλεια της, και κατ' επέκταση η ζωή της. Και οχι μονο με αυτον, αλλα με ολους τους υπολοιπους συναδελφους. Αν με αυτον πρεπει να κανει ταξίδια, θα τα κάνει. Αργοτερα μπορει να την στειλουν με άλλον. Ενοχλεισαι αλλα δεν μπορει να κανει κατι γι αυτο. Αν δεν αντεχεις να εχεις τετοια κοπελα βρες άλλη.

DoctorZhivagos

# 18 στις 14/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Δε θέλω να σε αποτρελάνω προφανώς αλλά άμα ο τύπος το κατέχει το άθλημα και είναι μαλαγάνα μπορεί και να κάνει επιτυχές πέσιμο.. δηλαδή άμα καθόλη τη διάρκεια της ημέρας έχει μια στάση κάπως απέναντι στη δικιά σου και παίζει με το μυαλουδάκι της και φαγητό και καφέ και ποτό και δώς της και μια ιστοριούλα για κάτι που χει ζήσει και δώς του και μια ιστοριούλα για κάτι να γελάσουμε και δώς του και λίγο κρασάκι και δώς του και μια ψιλομεγαγχολική ιστοριούλα και δώς του μια φιλοσοφία όλα μέσα στη ζωή είναι και δώς του άχ κάτι ξέχασα άνοιξε να σου πώ και δώς του μια κουβεντούλα τι γλυκειά που είσαι και διάφορα άλλα τέτοια.. τσάφ έδεσε το γλυκό μάστορα... όλες έχουν τη συνταγή τους.. άμα ο τύπος ξέρει να φερθεί είσαι στο 50/50..

Satyr0s

# 19 στις 13/5/2013
author
Ανδρας / 31 / Σε σχέση
κλελια πραγματικα πετυχες διανα, ειδικα εκει που λες "την σκεφτεται να χασκογελαει...με τις μπαρουφες του αλλου του τυπου...
και του σπαει η ψυχη..."

παντα πριν κρινω τον αλλον μπαινω στην θεση του για να δω τι θα εκανα και οπως ειπα υπαρχουν και αλλες λυσεις αν σου λεει ο συντροφος σου οτι σε ενοχλει κατι που κανεις, δεν ειπα να παρει ταπερακι δεν ειπα να κλειστει στο δωματιο ειπα οτι με ενοχλει να βγαινει με εναν αγνωστο μαλακα συναδελφος δεν με ενδιαφερει.

Σοβαρα τωρα σκεφτειτε λιγο αυτο που σας ειπα μιας και ειστε γυναικες φανταστειτε τον αντρα/γκομενο να φυγει μια βδομαδα με μια 25αρα σε ενα νησι για δουλεια και να ειναι ολη μερα μαζι απο το πρωι ως το βραδυ, σκεφτειτε το καλα και πειτε μου πως θα νιωθατε/αντιδρουσατε.

nefelena

# 20 στις 14/5/2013
author
Γυναίκα / 43 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Ιωνία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.558
Δυσκολη φαση Σατυρε......ομως κατανταει δυσπνοια εαν ο αλλος σου εχει δωσει δειγματα.....και δειγμα δεν το "φλωρος".....αποψη ειναι, που εχουμε οι περισσοτεροι για τους συναδελφους μας που τους συναναστρεφομαστε καθημερινα και μακροχρονια.Εχω περασει την φαση σου και για αρκετα χρονια με εναν συντροφο ο οποιος δεν χρειαζοταν να φυγει ταξιδι για να τρεμει εμενα το φυλλοκαρδι μου....αλλα και μεχρι το περιπτερο να πηγαινε.

Λοιπον οσο μαεστρος και να ειναι ο αλλος ,χρειαζεται και η αλλη καπου,που εν προκειμενω ο Ζιβαγκο την εχει εξαφανισει!Δλδ το παιχνιδι ειναι στο χερι του "φλωρου" αποκλειστικα λες κι η αλλη ειναι απλη ......αποσκευη!Μην μπεις στο τρυπακι να υποτιμησεις τοσο πολυ τη συντροφο σου,γιατι εκει θα εχεις μεριδιο ευθυνης για οτι προκυψει.....δεν λεω αραξε και πινε φραπεδες,ομως μην τρελαινεσαι.....οχι τουλαχιστον προκαταβολικα!
Θελω τη μερα που θα φυγεις,απ το πρωι να μου γελας...κι οταν την πορτα θα ανοιγεις να ειναι σαν να μ αγαπας...
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε