Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ταξιδι με συναδελφο

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

KLELIA22

# 21 στις 14/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by Satyr0s
κλελια πραγματικα πετυχες διανα,

Ρουλη μου....
μονο τη μερα που θα πεθανω δεν ξερω..........
εγω με σενα ειμαι και να το ξερεις.
εισαι σε ΣΧΕΣΗ με εναν ανθρωπο καλη μου κυρια!
... ε οσο να 'ναι....
να τις σεβαστεις τις οποιες ανασφαλειες του...
και να μην τις τροφοδοτεις....
να σου πω.....
... αν αυτη...
αν... λεμε ρε παιδακι μου....
σε τσακωσει που χεις προφιλ εδω μεσα....
στο "sxeseis.gr"...
πως θα της αποδειξεις...οτι μπαινεις μονο για να λες τον πονο σου....
ή να περνας την ωρα σου....?
κι αν αυτη εχει τα ιδια μυαλα μ 'εσενα...
κι αρχισει και φτιαχνει δρακους με το κεφαλακι της..?

τυπου.... οτι τσαταρεις... οτι εχεις και δυο τρια αλλα... για να "παιζεις"..και να τονωνεις το κυνηγετικο σου... ενεκα που σαι αγορακι....
( δεν λεω οτι το κανεις... μη μου συγχυζεσαι..)
και σου ζητησει.. να το κοψεις το ιντερνετ....
αφου αλλος τροπος.. να νιωθει ..ησυχη....
δεν υπαρχει...
τι θα κανεις?

morgoth

# 22 στις 14/5/2013
author
Ανδρας / 42 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3.461
'Aρεσαν+: 0%
ελπιζω σατυρε να μην της εχεις μεταδωσει αυτη την ανασφαλεια σου και τη ξενερωσες.
τωρα αμα γινει τιποτα, εφοσον δεν το μαθεις. ειναι σα ναμην εγινε

επισης ειναι κορη του αφεντικου οποτε εαν ειναι σοβαρη κοπελα δε νομιζω να κατσει στο παντρεμενο υπαλληλο.
παραεισαι καχυποπτος... απολαυσε τη σχεση σου. εσενα διαλεξε

KLELIA22

# 23 στις 14/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by morgoth

τωρα αμα γινει τιποτα, εφοσον δεν το μαθεις. ειναι σα ναμην εγινε

με λενε Ριζο!!!κι οπως θελω τα γυριζω!!!!
γεια σου ρε συ αδεκαστε Ντρεντ!
με τις ντριπλες!

Satyr0s

# 24 στις 14/5/2013
author
Ανδρας / 31 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Λυκόβρυση
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 85

Παράθεση:
Originally posted by KLELIA22

Παράθεση:
κλελια πραγματικα πετυχες διανα,

Ρουλη μου....
μονο τη μερα που θα πεθανω δεν ξερω..........
εγω με σενα ειμαι και να το ξερεις.
εισαι σε ΣΧΕΣΗ με εναν ανθρωπο καλη μου κυρια!
... ε οσο να 'ναι....
να τις σεβαστεις τις οποιες ανασφαλειες του...
και να μην τις τροφοδοτεις....
να σου πω.....
... αν αυτη...
αν... λεμε ρε παιδακι μου....
σε τσακωσει που χεις προφιλ εδω μεσα....
στο "sxeseis.gr"...
πως θα της αποδειξεις...οτι μπαινεις μονο για να λες τον πονο σου....
ή να περνας την ωρα σου....?
κι αν αυτη εχει τα ιδια μυαλα μ 'εσενα...
κι αρχισει και φτιαχνει δρακους με το κεφαλακι της..?

τυπου.... οτι τσαταρεις... οτι εχεις και δυο τρια αλλα... για να "παιζεις"..και να τονωνεις το κυνηγετικο σου... ενεκα που σαι αγορακι....
( δεν λεω οτι το κανεις... μη μου συγχυζεσαι..)
και σου ζητησει.. να το κοψεις το ιντερνετ....
αφου αλλος τροπος.. να νιωθει ..ησυχη....
δεν υπαρχει...
τι θα κανεις?

Κλελια δεν εχω να κρυψω τιποτα, τωρα τελευταια τις εχω πει μαλιστα οτι ανα πασα στιγμη μπορει να δει οτι θελει στον υπολογιστη μου/κινητο, επισης πολλες φορες εχω αφησει ανοιχτο το sxeseis και το εχει δει αλλα δεν νομιζω να εχει δει τι γραφω γενικα ουτε να εχει ψαξει καν, δεν ειναι τετοιος τυπος αλλα εγω τις εδωσα το ελευθερο παντως.

Αυτη δεν εχει κανει κατι τετοιο λεκτικα αλλα οταν ειμαι στο λαπτοπ της για να δω email κτλπ δεν μου εχει πει τιποτα.

Γενικα οπως ειπα πριν κανω κατι σκεφτομαι πρωτα αν ηθελα να μου το κανουν και αναλογως πραττω.
Το θεμα ειναι οτι δεν ειναι και η πρωτη φορα αν θελω να ειμαι ειλικρινης τωρα που το σκεφτομαι, τις προαλλες μου ειπε οτι θα βγει με την κολλητη της και τον ξαδερφο της και δεν με καλεσε εμενα, οταν την πηρα τηλεφωνο μου ειπε οτι ειχε ερθει και ενας φιλος του ξαδερφου...τουρμπο παλι εγω και να μου λεει μα δεν το βλεπω ετσι εγω (πονηρα) ετυχε και ηρθε ενας φιλος του ξαδερφου λεει και τετοια.

Και στην αρχη της σχεσης καπου τον δεκεμβριο ειχε βγει παλι γαμω το κεφαλι μου με τις δυο φιλες τις που η μια ειχε φερει τον γκομενο της και αυτος ειχε φερει 2 φιλους το στανιο μου μεσα.

Εχθες της εστειλα ενα μυνημα "σου ειπα οτι με ενοχλει και δεν σε ενοιαξε ετσι? μου απανταει εννοειται οτι με ενοιαξε πες μου οταν γυρισεις να μιλησουμε, το μετανοιωσα μετα και τις λεω αστο ξεχνα το και δεν της ειπα τιποτα γιατι ηξερα οτι θα καταληξει σε καυγα μεσω σκαιπ και μου φανηκε ασκοπο, τωρα το μετανοιωσα ομως,γιατι αν το κραταω μεσα μου θα ειναι χειροτερο στην τελικη.

KLELIA22

# 25 στις 14/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
... παντως εμενα... αυτη η θεραπεια.... τα βοηθησε τα νευρακια μου ειχαν γινει λιγακι κροσια....

Βιταμινη Β .. Μαγνησιο... Βαλεριανα ....

και μακαρονακια ..ρυζακι...(μη σκας οι σαλτσες παχαινουν!)
με ολιγο τυρακι... και καθολου ψωμακι..σε 15 μερες θα ισωσεις...
γμ την τυχη μου και γμ την αγανακτηση μου!

MiltosRNLI1930

# 26 στις 14/5/2013
author
Ανδρας / 57 / Χήρος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 4.654
Παθολογικη αρρωστημενη ζηλεια.
Αντισκηνο απο Πρακτικερ και κατασκηνωση στο φαρο του καβου με ξυπνητηρι για τις βαρδιες.
Φαι στο ταπερακι στο ντιβανι και Skype.
Ολα τα ανωτερω τα δεχομαι αφου εσυ εισαι ο αρχων και εσυ αποφασιζεις !
Το Satyros θελω να μου πεις πως βγηκε ?

Satyr0s

# 27 στις 14/5/2013
author
Ανδρας / 31 / Σε σχέση
Οποιος ειναι εξω απο τον χορο πολλα τραγουδια ξερει.

ο σατυρος βγηκε λογω οτι μου αρεσει το σεξ και να κυνηγαω κοριτσακια, μια ερμηνεια λεει οτι δεν ελεγχουν τις σεξουαλικες τους ορμες και προσβαλλουν τις γυναικες... οχι δεν ειμαι τετοιου ειδους.

Τελος το οφτοπικ, θελω να μου συμπεριφερονται με τον ιδιο σεβασμο και εκτιμηση οπως και εγω...

Το θεμα αυτο τωρα με τρωει συνεχεια, γινεται πολεμος μεσα μου δεν ξερω τι να σκεφτω και τι να πω

tzoulia49

# 28 στις 14/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
κατσε ρε φιλε με το να παει ενα επαγγελματικο ταξιδι μ εναν υπαλληλο απο την επιχειρηση τους ....

που δειχνει οτι δεν σε σεβεται;

οτι παει να φαει σαν ανθρωπος σ ενα εστιατοριο παρεα μαζι του .....;

κι αιντε βγηκαν και μια βολτα το βραδυ μαζι για να ξεδωσουν .....

κι αυτο επισης δειχνει οτι δεν σε σεβεται;

εμπιστευσου την ......

γιατι αν εσυ εισαι ανασφαλης αυτη δεν χρωσταει .....

κατοπιν δεν εχεις δικαιωμα επειδη εισαι η σχεση της να της επιβαλεις απογορευση ελευθεριας ....

ακομα και ποσες μπουκιες θα φαει κι αν αυτες ειναι στο κρεβατι του ξενοδοχειου η σ ενα τραπεζι ενος εστιατοριου .....

κι υστερα ρε φιλε σατυρε .....

αν αυτη θελησει να κανει κατι μ αυτον νομιζεις εσυ με το να κανεις τις απιστευτες σκηνες ζηλοτυπιας θα το εμποδισεις ;

προσεξε μη απο αντιδραση της βαλεις ιδεες και το κανει και στην πραγματικοτητα .....

ολοι ερωτευτηκαμε και ζηλεψαμε ....αλλα ετσι δεν καναμε ....
εχεις προσωπικο θεμα ανασφαλειας δεν φταιει ο ερωτας .....

achinos

# 29 στις 14/5/2013
author
Γυναίκα / 54 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.424
Να χώνεται η σχέση σου...στο τι θα κάνεις στη δουλειά σου...έλεος...δλδ
Γιαυτό λέγανε αυτές οι κακομοίρες...παλιά..."με το που με πήρε ο άνδρας μου, μ έκοψε απ τη δουλειά..."

Σατυρε...θα το φας το κεφάλι σου...κ θα φταις εσύ...αποκλειστικά...
Εχεις σοβαρό θέμα..."αντρίλας" κ διώχνει να ξέρεις...

Satyr0s

# 30 στις 14/5/2013
author
Ανδρας / 31 / Σε σχέση
Δηλαδη μου λετε να μην ειμαι ο εαυτος μου και να κρυβω οτι αισθανομαι... οκ θα παρω την συμβουλη σας....

achinos

# 31 στις 14/5/2013
author
Γυναίκα / 54 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.424
Οχι ρε...σωτήρη...δε σου λέμε αυτό...να μην της τα κάνεις...τσουρέκια επειδή την...αγαπάς λέμε...έχει διαφορά...
Ασε που θες κ συ λίγο διάβασμα...

http://codepetalouda.blogspot.gr/2013/05/blog-post_12.html

# 32 στις 14/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ποιος ειναι ο άντρας και ποια η γυναικα σ αυτη τη σχέση ειπαμε;

Satyr0s

# 33 στις 14/5/2013
author
Ανδρας / 31 / Σε σχέση
Μιλαγαμε σκαιπ, ηρθε η ωρα να παει να φαει,μου λεει διστακτικη να σε κλεισω να παω να φαω? και δεν πας τις λεω με ενα ψευτικο χαμογελο και απο μεσα μου να βραζω και να καταριεμαι τους παντες και τα παντα με το που κλεινει εριξα κατι μπουνιες στη πορτα να εκτονωθω και τωρα παω για τρεξιμο μπας και καταφερω να μην το σκεφτομαι.

Αυτο ηταν το πρωτο βημα? για πειτε μου πως συνεχιζω τωρα αφου αποφασισα να σας εμπιστευτω.

littleponny

# 34 στις 15/5/2013
author
Γυναίκα / 37 / Σε σχέση
Ν. Ζακύνθου / Λαγανάς
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 56
satyros!!!! ομοιοπαθουσα χωρις συναδελφο...τωρα αν ηταν με συναδελφο τι να πω???? θα ειχα φρικαρει...αλλα δυστυχως δεν μπορουμε να αποφυγουμε καποια πραγματα..ειναι δουλεια...ας μπουμε στην θεση τους...δεν θα ηταν οτι καλυτερο να εχουμε γκρινια ολη την ωρα....οποτε χαλαρα...κι οτι ειναι να γινει,θα γινει...

DoctorZhivagos

# 35 στις 14/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by nefelena
Δυσκολη φαση Σατυρε......ομως κατανταει δυσπνοια εαν ο αλλος σου εχει δωσει δειγματα.....και δειγμα δεν το "φλωρος".....αποψη ειναι, που εχουμε οι περισσοτεροι για τους συναδελφους μας που τους συναναστρεφομαστε καθημερινα και μακροχρονια.Εχω περασει την φαση σου και για αρκετα χρονια με εναν συντροφο ο οποιος δεν χρειαζοταν να φυγει ταξιδι για να τρεμει εμενα το φυλλοκαρδι μου....αλλα και μεχρι το περιπτερο να πηγαινε.

Λοιπον οσο μαεστρος και να ειναι ο αλλος ,χρειαζεται και η αλλη καπου,που εν προκειμενω ο Ζιβαγκο την εχει εξαφανισει!Δλδ το παιχνιδι ειναι στο χερι του "φλωρου" αποκλειστικα λες κι η αλλη ειναι απλη ......αποσκευη!Μην μπεις στο τρυπακι να υποτιμησεις τοσο πολυ τη συντροφο σου,γιατι εκει θα εχεις μεριδιο ευθυνης για οτι προκυψει.....δεν λεω αραξε και πινε φραπεδες,ομως μην τρελαινεσαι.....οχι τουλαχιστον προκαταβολικα!

Ο ίδιος ο θεματοθέτης την εξαφάνισε τη κοπέλα του πρώτα απ όλα.. οσο ανασφαλείς και με συμπλέγματα μειωνεξίας να τον διακατέχουν τον άνθρωπο.. γυναίκα που τη φοβάσε κάτι σου βγάζει.. δέν έχει αντισώματα.. αντιστάσεις κτλ.. ε για να την φοβάτε κάτι θα ξέρει.. αλλιώς έχει ο ίδιος καθαρά το πρόβλημα.. μάντεις δεν είμαι προφανώς.. τόσο ζήλεια χωρίς κανένα δικαίωμα δε νομίζω να ναι φυσιολογική τότε..

DoctorZhivagos

# 36 στις 14/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Πάντως ρε φίλε Σάτυρε άμα την έχεις ικανή να πάει με κάποιον στην επιχείρηση του πατέρα της κιόλας τι να σου πούμε εμείς τώρα;; Ή δε σου εμπνέει καμία εμπιστοσύνη και σε αυτό φταίει και αυτή ή έχεις θέματα να λύσεις με τον εαυτό σου..

Satyr0s

# 37 στις 15/5/2013
author
Ανδρας / 31 / Σε σχέση
ΩΩΩΩ τι μου ειπεςςςς...

εξηγησε μου ομως λιγο τι να κανω για να γινω ποιο αντρας μην πετας ετσι μπηχτες

morgoth

# 38 στις 15/5/2013
author
Ανδρας / 42 / Ελεύθερος
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3.461

Παράθεση:
ΩΩΩΩ τι μου ειπεςςςς...

εξηγησε μου ομως λιγο τι να κανω για να γινω ποιο αντρας μην πετας ετσι μπηχτες

φιλαρακι. εχεις θεματα. καλυτερα μονος σου να τα λυσεις, παρα να τυρρανιεσαι επειδη εχεις ωραια γκομενα και φοβασαι μη σου πηδηχτει.

οχι να μην εισαι ο εαυτος σου. διοτι ο εαυτος σου ειναι προβληματικος.. και αυτος που παει και σκοτωνει 5,6 (σευχιδης στυλ) ο εαυτος του ειναι. αμα τον ρωτησεις θα σου πει πως κανει το κεφι του.
Αμα δε σου εμπνεει εμπιστοσυνη η κοπελα, παρατα την να βρεις μια που να σου εμπνεει...

tanton-

# 39 στις 15/5/2013
author
Ανδρας / 64 / Διαζευγμένος
Θέματα: 31
Απαντήσεις: 1.862
Και όμως η λύση είναι απλή.

Πήγαινε στο σιδεράδικο της γειτονιά ς σου
Και παράγγελλε μια ζώνη αγνότητας
( ξέρουν αυτοί, στον Μεσαίωνα δεν ζεις; )

Θα της την φοράς κάθε φορά που θα πηγαίνει επαγγελματικό ταξίδι. Θα κρύβεις στο εικονοστάσι το κλειδί και θα κοιμάσαι ήσυχος.
( και μια απορία. Τέτοιοι τύποι κυκλοφορούν ελεύθερα ανάμεσά μας; )
Ο χρόνος δεν είναι ποτέ ενεστώς. Είναι πάντα αόριστος.

nefelena

# 40 στις 15/5/2013
author
Γυναίκα / 43 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Ιωνία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.558

Παράθεση:
Originally posted by DoctorZhivagos
Ο ίδιος ο θεματοθέτης την εξαφάνισε τη κοπέλα του πρώτα απ όλα.. οσο ανασφαλείς και με συμπλέγματα μειωνεξίας να τον διακατέχουν τον άνθρωπο.. γυναίκα που τη φοβάσε κάτι σου βγάζει.. δέν έχει αντισώματα.. αντιστάσεις κτλ.. ε για να την φοβάτε κάτι θα ξέρει.. αλλιώς έχει ο ίδιος καθαρά το πρόβλημα.. μάντεις δεν είμαι προφανώς.. τόσο ζήλεια χωρίς κανένα δικαίωμα δε νομίζω να ναι φυσιολογική τότε..

Ο ιδιος δεν ειπε πουθενα πως του εχει δωσει δικαιωμα.....τουλαχιστον σε μας...τωρα με τον ευατο του τι εχει συζητησει και σε τι συμπερασμα εχει φτασει,δεν ειμαι σε θεση να ξερω....και ναι,μπορει να υπαρχει ζηλεια χωρις να δοθει δικαιωμα.....κατα πως το κρινει ο καθενας φυσικα το δικαιωμα.....σχετικο ειναι....διοτι,ζηλεια μπορει να εγειρει φερ ειπειν οτι η αλλη εβαλε κολλητο μπλουζακι.....ή ο αλλος αναψε το τσιγαρο της φιλης της....

Το πως αξιολογω εγω το δικαιωμα και πως εσυ,μπορει να διαφερει ....δεν νομιζεις?
Θελω τη μερα που θα φυγεις,απ το πρωι να μου γελας...κι οταν την πορτα θα ανοιγεις να ειναι σαν να μ αγαπας...
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε