Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΑ ΣΥΖΗΓΟΥ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Enikos

# 41 στις 24/5/2013
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.459
'Aρεσαν+: 0%
βαι βαι βαι....μαννννουλλλλλα μ......

raffaela

# 42 στις 4/6/2013
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση
Ν. Δωδεκανήσου / Ρόδος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 99
Λοιπόν...μικρό πόνυ......και ο δικός μου κάνει τέτοια ταξιδάκια για την εργασία του και εγώ επίσης. Άλλες φορές τυχαίνει μαζί και άλλες όχι.

Ποτέ μα ποτέ όμως δε ζήλεψα και πάντα ήμουν της άποψης "άσε κάτι ελεύθερο κι αν ξαναγυρίσει είναι δικό σου". Άλλωστε άμα θέλει να απιστήσει θα το κάνει ανά πάσα στιγμή...γιατί να χαλάω τον εαυτό μου με ζήλειες ? Ειδικά αν γνωρίζεις τον άνθρωπό σου, μπορείς εύκολα να καταλάβεις την απιστία...γυναίκες είμαστε!!!

Το θέμα είναι να μην το κάνει γιατί δεν το θέλει...όχι γιατί τον περιορίζω και τον κατασκοπεύω εγώ.....

Lora9

# 43 στις 17/6/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Θα σου έλεγα να μη βιαστείς για γάμο ...αν σκέφτεσαι έτσι ,

γιατί δεν είναι μόνο  η ζήλεια , ...αλλά και η ανασφάλεια... Γιατί αν στο τέλος σε απατήσει, ή δε σου φερθεί καλά , δεν είναι ότι δε του έκανες όλα τα γούστα , αλλά του είχες δώσει περισσότερη εμπιστοσύνη από τι άξιζε , και την εκμεταλλεύτηκε .

silver80

# 44 στις 18/6/2013
author
Ανδρας / 39 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 23
Απαντήσεις: 1.322

Κανονικά θα έπρεπε να χαίρεσαι που 3 μέρες τον μήνα θα είστε μακρυά ο ένας απ' τον άλλον. 

Είναι μια ευκαιρία για εσένα να δεις κάποιες φίλες, να βγεις, να κάνεις 2-3 πράγματα που σου αρέσουν. Χώρια που όταν γυρίζει θα νιώθεις πως σου έχει λείψει.

Πιστεύω πως είναι ιδανικό για τα ζευγάρια, κυρίως για τα παντρεμένα, να έχουν την δυνατότητα να μένουν χωριστά 3-4 μέρες τον μήνα, να σπάει η ρουτίνα της καθημερινότητας και να αναζωογονείται η σχέση.

Αν θέλει ο άλλος/η να κάνει την κουτσουκέλα, θα την κάνει είτε εντός, είτε εκτός έδρας. Σκέψου, πως αν κάποιος φτάσει στο σημείο να ''ψάχνεται'' ένα βήμα πριν τον γάμο, σημαίνει πως κάτι δεν πάει καλά, πως δεν είναι ευχαριστημένος με αυτό που έχει. Άρα, αργά ή γρήγορα θα βρει την ευκαιρία...και σε αυτές τις περιπτώσεις κάλλιο να γίνει γρήγορα, παρά μετά που μπαίνουν στην μέση υποχρεώσεις.

Αυτά τα ολίγα και κοίτα να χαλαρώσεις, σε μια σχέση πρέπει να περνάς καλά και όχι να βασανίζεσαι.

Αρέσει στο μέλος maraki_lar

skaskaskasousou

# 45 στις 4/7/2013
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
Ν. Μαγνησίας / Βόλος
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 3.091

Κάτι τέτοιες δίνετε τροφή στον αιδιοθήρ να λέει οτι είμαστε τέρατα της ζήλιας μεταμορφωμένες σε γυναίκες (τσουπωτές κιόλας)...

-Τώρα αν σου ρίξει και κανένα σχόλιο του τύπου " θα σε κερατώσει σίγουρα ο μέλλων σύζυγος γιατί οι άντρες σκέφτονται καθαρά σαρκικά- ε... θα τα θέλει και σένα ο κωλος σου..

Dardana

# 46 στις 17/7/2013
author
Γυναίκα / 47 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651

ακομα τον 'μελετατε' αυτον τον μελλοντα συζυγο;; 

τ' @@ τουμπανα θα του'γιναν του αμοιρου του ανθρωπου.

Ran_Tan_Plan

# 47 στις 21/7/2013
author
Ανδρας / 60 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 9.705

Παράθεση:
Σχόλιο # 46 από Dardana

ακομα τον 'μελετατε' αυτον τον μελλοντα συζυγο;; 

τ' @@ τουμπανα θα του'γιναν του αμοιρου του ανθρωπου.

Δεν κοιταει η Μελπομενη που βρηκε δουλεια ο Προκοπης και επιτελους θα την ανεβασει νυφουλα στα σκαλια της εκκλησιας μονο εχει αρχισει να τρωγεται μπας και την κερατωσει ο καλος της.

Ο καλός κι ο κάλος (του μυαλου)!

Kassios

# 48 στις 21/10/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από littleponny

εργασια μελλοντα συζηγου εκτος εδρας αγαπητο φορουμ καλησπερα...Μπερδεμα και παλι η κατασταση...
Πανω που βρηκε δουλεια ο μελλον συζηγος
Και ξεκιναμε διαδικασιες γαμου (εεε...Βέβαια)

Και ανοιγμα σπιτικου ...Τσουυυπ δουλιτσα καθε μηνα εκτος εδρας...
 Για 3 μερες... Μοναχουλης... Μπορει να με παιρνει μαζι αλλα δεν μπορω να απουσιασω απο την εργασια μου... Και τωρα τι κανω?

(Την πηνελόπη βρε)

Η ζηλεια και παλι στα φορτε της...Τι θα κανει τα βραδυα???  (Δεν θα βλεπει νόβα)

Θα...Κοιμαται μονος??? (Φυσικά και όχι κάθε μέρα)

Θα...Τρωει μονος???  (Ε ναι-μόνοι μας τρώμε συνήθως)

Σημερις ειναι η πρωτη μερα που εφυγε...Αλλα με τον προισταμενο (κάλυψη)
Για να μαθει τα κατατοπια... (Κόλπα)
Απο τον επομενο μηνα μοναχουλης παλι...Πως να το αντιμετωπιζω δεδομενου οτι ειναι δουλεια και πρεπει να λεμε και ευχαριστω???

(Κάνε ξαφνική επίσκεψη)

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε