Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΣΕ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

sunnyeyes-

# 41 στις 30/5/2013
author
Γυναίκα / 42 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 18
Απαντήσεις: 4.925
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by SOFIA_ENVY
εγινε η βιοψια..μπηκα τον ιουλιο για επεμβαση και ειμαι καθε 6 μηνες και το παρακολουθω.....αυτο περναει απο το χερι μου...οι γιατροι το πρωτο πραγμα που μου ειπαν ειναι για το καπνισμα το οποιο εκοψα και για το αγχος...οταν μου ειπαν για το αγχος εβαλα πολυ δυνατα τα γελια και βεβαιως στην τελευταια συναντηση δεν μπορουσαν να μην καταλαβουν οτι περναω δυσκολα.....ξερεις κατι???η υγεια ειναι το υψιστο αγαθο....το γνωριζω καλα..αλλα και χωρις χρηματα πια ειναι δυσκολο να μπορεις να ανταπεξελθεις σε τετοιες καταστασεις...απο εκει ξεκινησαν ολα....οσο για τα χαμογελα που προανεφερες εχεις δικιο....χιτλερικο!!!!!το θεμα μου ειναι οτι οπου και να κοιταξω βλεπω ο καθενας ζηταει απο εμενα κατι που δεν μπορω να δωσω...δεν ειμαι σε θεση....να χαμογελασω????πως???ακομα και τα καθημερινα μου ειναι σκετη τραγωδια!!!!απορριψεις, φοβος για υγεια, απαιτησεις απο ολους τους γυρω.....γενικα ο πατος δεν εχει στοπ....

Mα αυτο δε σου λεω κοριτσι? Οτι οσο προσπαθεις να ικανοποιησεις τους αλλους εσυ πιανεις πατο?
Τωρα ειναι η ωρα σου! Αυτοι πρεπει να προσπαθησουν να σε ικανοποιησουν.. Το νιωθεις? Ειναι η ωρα τους να σου δωσουν.

Οτι εχουν.

Χαμογελα? Υποστηριξη?

Οτι μπορουν..
εσυ εισαι αδεια.

Αν δεν μπορουν, τουλαχιστον να μη σου ζητανε.
Αυτο Σοφια μονο απο εσενα εξαρταται ομως.. Εσυ πρεπει να αρχισεις
να ζητας.
Και μη φοβασαι οτι θα τους χασεις.
Ειναι αρκετα σοβαρο αυτο που περασες με την ασθενεια για να
νιωθεις ενοχες και ανεπαρκης.

Παρτο αλλιως ... δεν εισαι υποχρεωμενη αυτη τη περιοδο για κανεναν
παρα μονο για εσενα! Εσυ εχεις αναγκη οχι αυτοι.
Και αν μεινεις μονη σου, παλι καλυτερα θα εισαι.. διοτι δεν θα αδειαζεις.

Αλλα δεν θα μεινεις..
"Τους δρακους τους σκιζουμε στα τεσσερα... και καμια φορα και στα 8. Δρακοι πολλοι υπηρξανε. Ηλιος ομως ΕΝΑΣ και ΚΑΙΕΙ."

SOFIA_ENVY

# 42 στις 30/5/2013
author
Γυναίκα / 38 / Διαζευγμένη
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 175
Γενικα με ολη αυτη την κατασταση η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι να μεινω μονη....καταλαβαινω τι γινεται γυρω μου...θα μου πειτε υστερα οτι καλυτερα μονη παρα να εισαι με ανθρωπους διπλα σου και να νιωθει μια απιστευτη μοναξια......ειναι χειροτερο....τι να πω για εσας???....σας ευχαριστω ολους...απο ψυχης....μακαρι να φτιαξουν τα πραγματα και να ειναι λιγο πιο αισιοδοξα για ολους....πολλες φορες σκεφτομαι οτι ολα ειναι ενας κυκλος....να εισαι καλα για να εχεις δουλεια και αν δεν εισαι καλα και δεν εχεις δουλεια...ποσο ασχημο ολο το σκηνικο...σας ζαλισα παιδια.....ανυπομονω να σας ξαναδιαβασω και να εχετε τουλαχιστον εσεις ενα πιο ωραιο θεμα να εξετασουμε......
ευχαριστω

anergospastis

# 43 στις 30/5/2013
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 101

Παράθεση:
..ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΛΕΝΕ" ΜΑ ΚΑΛΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ?"

SOFIA_ENVY να μην ντρεπεσαι γιατι αυτοι που στο λενε ειναι οι ιδιοι που λενε οτι δεν εχουν πελατεια τα μαγαζια τους και πανε για κλεισιμο.Μην ασχολεισαι θα ερθει και σε αυτους η σειρα τους.

Παράθεση:
Originally posted by sotos-1
Κοπελιά,τί ακριβώς δουλειά ψάχνεις?

Θα πήγαινες πχ να καθαρίζεις σπίτια?Να σφουγγαρίζεις σκάλες?Να φροντίζεις ηλικιωμένους?

Ή αυτές οι δουλειές...δεν είναι για μας τους Έλληνες?

εσυ εξυπνε τις σκαλες στο σπιτι σου ποιος τις καθαριζει;
SOFIA_ENVY μην αγχωνεσαι εισαι μονο ενα χρονο ανεργη και εισαι τυχερη που δουλευες για ενα διαστημα.Υπαρχουν νεα παιδια 27-28 που σπουδαζαν τοσα χρονια και τωρα δεν βρισκουν τιποτα γιατι δεν εχουν προυπηρεσια και ουτε βεβαια προκειται να βρουν εκτος αν τους τυχει καποιο βυσμα.Πρεπει ομως να συνηθησεις την ιδεα οτι δεν θα εχεις την πολυτελεια να κανεις οικογενεια και σε περιπτωση που κανεις δεν θα εχεις μια καλη ποιοτητα ζωης.Θα ζεις μεσα στο στρες στην γκρινια στη μιζερια στους τσακωμους για παντα με την οικογενεια σου λογω των λεφτων.Καλη τυχη σου ευχομαι και προσπαθησε να το παρεις cool το θεμα.

SOFIA_ENVY

# 44 στις 30/5/2013
author
Γυναίκα / 38 / Διαζευγμένη
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 175
ποσο cool?οικιγενεια|????να ξερες ποσο θελω ενα παιδι.....δεν με νοιαζουν οι γαμοι κλπ...μονο ενα παιδι...αλλα που????οπως το λες ειναι....αγωνας με γκρινια και ολιγον δυστυχια!!!!και τι κανουμε ρε παιδια.....στα 31 βλεπω γυναικες που εχουν κανει οικογενεια...εγω ποτε???και αν ποσο ευτυχισμενο θα ειναι το παιδι μου...σκεφτομαι μερικες φορες αν ημουν εγγυος τωρα τι σκατα θα εκανα......και μετα παλι σκεφτομαι αστα παιδια κατα μερους και βρες καμια δουλεια μηπως μπορεις να πληρωσεις το ρευμα πριν στο κοψουν.......ασε που ο συντροφος μου ειναι 40 και θελει να γινει μπαμπας γιατι τα χρονια περνουν κ μετα δεν θα γινεται....τι να πω ρε παιδια......τι να πω...

Red_Alert

# 45 στις 31/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Υπάρχει ένα σάιτ το Locish com όπου μπορείς να δημιουργήσεις ένα προφίλ για να προτείνεις μέρη ή πρόγραμμα ξενάγησης για έναν ταξιδιώτη στην πόλη σου. Αφορά και την Αθήνα φυσικά. Αν κάποιος σε επιλέξει για ξεναγό αυτό μπορεί να σου αποφέρει κάποιο εισόδημα ειδικά τώρα το καλοκαίρι. Ψάξτο δε χάνεις και τίποτα. Μόνο λέει ότι θα πρέπει να ξέρεις καλά αγγλικά.

gyftaki

# 46 στις 31/5/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
ποσο cool?οικιγενεια|????να ξερες ποσο θελω ενα παιδι.....δεν με νοιαζουν οι γαμοι κλπ...μονο ενα παιδι...αλλα που????οπως το λες ειναι....αγωνας με γκρινια και ολιγον δυστυχια!!!!και τι κανουμε ρε παιδια.....στα 31 βλεπω γυναικες που εχουν κανει οικογενεια...εγω ποτε???και αν ποσο ευτυχισμενο θα ειναι το παιδι μου...σκεφτομαι μερικες φορες αν ημουν εγγυος τωρα τι σκατα θα εκανα......και μετα παλι σκεφτομαι αστα παιδια κατα μερους και βρες καμια δουλεια μηπως μπορεις να πληρωσεις το ρευμα πριν στο κοψουν.......ασε που ο συντροφος μου ειναι 40 και θελει να γινει μπαμπας γιατι τα χρονια περνουν κ μετα δεν θα γινεται....τι να πω ρε παιδια......τι να πω...

...Βαλε κι αλλα προβληματα στη ζωη σου...Κοιτα να συνελθεις πρωτα εσυ...οσο χρονο κι αν σου παρει...Το παιδι δεν ειναι κουκλα να...παιζεις ξερεις ε?Μπορει να σε στειλει χειροτερα στα ταρταρα...Κουνα το κεφαλι σου...!Στη φαση που εισαι δεν νομιζω οτι το μονο που σου ελειπε ειναι ενα παιδι..γνωμη μου βεβαια!!!Χαλαρωσε....

Outside

# 47 στην 1/6/2013
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Αλλη χώρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
Σοφία καλησπέρα. Είναι πολύ δύσκολες σαφώε οι συνθήκες στην Ελλάδα. Εάν με τον φίλο σου δεν έχετε υποχρεώσεις δηλ. παιδιά, δάνεια, χρέη κτλ., θα σας συνιστούσα να κοιτάξετε και για το Εξωτερικό εάν έχετε κάποιο επάγγελμα. Εγώ γεννήθηκα. μεγάλωσα και ζω όλη μου τη ζωή στο εξωτερικό και οφείλω να ομολογήσω οτι βλέπω πάρα πολλούς Έλληνες να έχουνε έρθει τον τελευταίο χρόνο και διαπιστώνω οτι έχει αλλάξει η ψυχολογία τους προς το καλύτερο. Τους βλέπω έξω στα μαγαζιά και όλοι λένε ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ που φύγαμε κι επιτέλους ζούμε... Αυτό βέβαια είναι πολύ λυπηρό για την πατρίδα μας αλλά από εκεί που να ξεκινήσετε με το σύντροφό σου τα ψυχοφάρμακα και να καταστρέψετε την υγεία σας, σκεφτείτε και τη λύση του Εξωτερικού...
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost