Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Εσύ ακόμη παντρεμένος είσαι?

Επιλέξτε σελίδα: (1-10)
Σελίδες 12345678910

_PALIATZHS_

# 21 στις 8/7/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από MiltosRNLI1930

Παρκαρω το αυτοκινητο σε δικο μου παρκαδορο στη Δαφνη να μην τσακονομαι στα παρκινγ του Κεντρου και να μην το "γρατσουνισουν"
Με το που θα περπατησω λιγα βηματα μπροστα στην πλατεια ειναι κατι "αφυδατωμενες" ταλαιπωρες νεαρες που παρακαλανε τις διερχομενες φαλαινες για καθαρισμο προσωπου και 10 φτηνα συμβολαια με την Wind.
 Ta 80 % των γυναικων εκτος απο μια πλαστικη τσαντα αντιγραφο γνωστου οικου εχουν και μια ξεβαμενη σακουλα Hondos center για τα καθημερινα τους.
 Παπουτσια 98,7% αγυαλιστα απο τοτε που αγοραστηκαν και γδαρμενα τακουνια.Πολυ φτωχο ,προχειρο ντυσιμο κατα 97%.
 Συνταγμα,Ερμου εχουν κατακλυσθει απο ολη την "τσοκαρια" Μπαρουταδικου Αιγαλεω,Αγιας Βαρβαρας,Ηρακλειου και πλατειας Αττικης.
 Επειδη εχω χομπυ την επαγγελματικη φωτογραφικη μηχανη και εχω την τυχη να ειμαι κατοχος φωτογραφικων μηχανων που θα τις ζηλευαν επαγγελματιες ειναι ντροπη να αναφερεσθαι στις παληες γυναικες γιατι εαν ψαχνατε στο Ιντερνετ για μαυροασπρες φωτο θα βλεπατε πως ντυνοταν η παλαια γυναικα οταν ταξιδευε με καραβι,οταν πηγαινε εξοχη ,εκδρομη και οταν επινε τα ουζα της στο Τουρκολιμανο και το βραδυ με το συνοδο της χωρις αυτος να φοραειι παντελονι με 87 πλευρικες τσεπες γλεντουσε στου Τζιμη του Χοντρου

για πες μας και απεναντι στη λαδοκολα τα σαγονια του καρχαρια που ανεβοκατεβαινουν αναμεσα στις μεριδες αμελετητα και σαλατα   σεφ ?...αστα  εκλεισε και ο ζηκος τον κανανε  τραπεζα ?

α εχω και μια   lubitel αυτη που τραβουσες απο πανω  ή απο κατω   και ευτυχως η  zenit  οριτζιναλ    συντροφική  υπαρχει ακομα στα χερια μου 

kanenas_

# 22 στις 8/7/2013
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 100
'Aρεσαν+: 0%

Υπάρχουν παντρεμένοι και παντρεμένοι...είναι αυτοί που επαφίονται...και οι άλλοι.  Και είναι κρίμα να έχεις τριγύρω σου μόνο απ'τους πρώτους...

Tonia35

# 23 στις 8/7/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από apistos1978

...Πάντως το μου μου άρεσε,συνέχισε έτσι,κάπου μπορεί να βγάλει...

οκ...!

με την προυποθεση...οτι θα συνεχίσεις...να βαζεις τετοια  θεματα ομως...

αλλιως...

δεν παιζω...!

psaromallis

# 24 στις 9/7/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από VLEMMA

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από achinos

Και στις δύο περιπτώσεις, κυρίες μου, κάποιοι "μένουν" και κάποιοι "φεύγουν".

Είτε φοβούμενοι τα δυσβάστακτα "κόστη" και τις "ζημίες" οι μεν,
είτε επωμιζόμενοί τα -με θάρρος, γενναιότητα και καρτερία- οι δε.

"Αντισταθμιστικά ωφέλη" λέγονται αυτά στη γλώσσα των οικονομολόγων.

Με εκτίμηση.

MiltosRNLI1930

# 25 στις 9/7/2013
author
Ανδρας / 59 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.524

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από _PALIATZHS_

για πες μας και απεναντι στη λαδοκολα τα σαγονια του καρχαρια που ανεβοκατεβαινουν αναμεσα στις μεριδες αμελετητα και σαλατα   σεφ ?...αστα  εκλεισε και ο ζηκος τον κανανε  τραπεζα ?

α εχω και μια   lubitel αυτη που τραβουσες απο πανω  ή απο κατω   και ευτυχως η  zenit  οριτζιναλ    συντροφική  υπαρχει ακομα στα χερια μου 

Θα σου πω μονο μια να μην με ματιασουν!
 Zenza Bronica ETR .

bellezza

# 26 στις 9/7/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

_PALIATZHS_

Για να είναι μία γυναίκα όμορφη και περιποιημένη, δεν χρειάζονται τόσο τα χρήματα όσο η διάθεση και η προσπάθεια.

Δεν χρειάζεται να διαθέσουμε χρήματα για διατροφολόγο και γυμναστήριο,εφόσον δεν μπορούμε, Είμαστε σε θέση όμως να ακολουθήσουμε μία ισορροπημέη διατροφή, να γραφτούμε στο δημοτικό γυμναστήριο της περιοχής μας ή να τρέχουμε στο πάρκο της γειτονιάς μας.

Υπάρχουν στη αγορά όμορφα, μοντέρνα ρούχα σε οικονομικές τιμες, δεν είναι απαραίτητο να ξοδέψουμε μια περιουσία.

Επίσης υπάρχουν δανειστικές βιβλιοθήκες με πολύ ενδιαφέροντα βιβλία για να διαλέξει κάποιος για να μορφωθεί ή να ψυχαγωγηθεί.

Με προσωπική προσπάθεια κάθε γυναίκα είναι σε θέση να εφξελίσσεται και να είναι αρεστή.

bellezza

# 27 στις 9/7/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Επειδη εχω χομπυ την επαγγελματικη φωτογραφικη μηχανη και εχω την τυχη να ειμαι κατοχος φωτογραφικων μηχανων που θα τις ζηλευαν επαγγελματιες ειναι ντροπη να αναφερεσθαι στις παληες γυναικες γιατι εαν ψαχνατε στο Ιντερνετ για μαυροασπρες φωτο θα βλεπατε πως ντυνοταν η παλαια γυναικα οταν ταξιδευε με καραβι,οταν πηγαινε εξοχη ,εκδρομη και οταν επινε τα ουζα της στο Τουρκολιμανο και το βραδυ με το συνοδο της χωρις αυτος να φοραειι παντελονι με 87 πλευρικες τσεπες γλεντουσε στου Τζιμη του Χοντρου

Aναφέρομαι στη ΜΕΣΗ  Ελληνίδα  μιας παλαιότερης εποχής, αναφέρεστε σε γυναίκες ΠΡΟΝΟΜΙΟΥΧΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΤΑΞΕΩΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ παλαιότερης εποχής.

Σας ευχαριστώ για την απάντησή σας.

bellezza

# 28 στις 9/7/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

psaromallis

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.

kisina

# 29 στις 9/7/2013
author
Γυναίκα / 41 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ζωγράφου
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 17

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από _PALIATZHS_

σωστά , αφου ξυπνησουν στις 5 το πρωί και αν ειναι τυχερες να εχουν μεροκαματο στον εργολάβο που ανελαβε τον καθαρισμό του κτιριου και τους δινει τα μισα απ οσα λεει η συμβαση ( μαλλον τωρα δεν εχει συμβασεις εχει μονο προσωπικες συμφωνιες ) και αφου τους  βγαλει το λαδι για 14 ωρες χωρις υπερωριακη αμοιβη ...και μετα διωρο στα λεωφορεια ... και ποδαράτο  λενε ¨δεν πεταγομαστε και μεχρι τα   βοδυ λάιν  να φτιαχτουμε λιγο γιατι αυριο το αφεντικο μας θελει περιποιημενες?¨¨

και αν δεν εχουν να πλερωσουν το χαρατσι ή τη ΔΕΗ δεν πειραζει βρε θα κοψουμε λιγο απ το φαγητο των παιδιων και θα  τα δωσουμε για   πηλινγκ ... αλλα και αν το συνδυασουν με τις πιλατες και την θερμαινομεναη πισινα στο αττικα  θα τους ερθει πιο φτηνα  οποτε το κανονιζουν στα διαλειματα  αναμεσα  3ου και 4ου οροφου   ( του κτιριου που καθαριζαν)...

===

κοριτσακι μου ( μου επιτρεπεις να σε αποκαλεσω ετσι γιατι απλα στην ηλικια σου εχω  και γω παιδι )  ευτυχως εισαι μικρη ακομα  και μαλλον σε φροντιζει ο μπαμπάς σου και στα παρεχει ολα  και σου ευχομαι ετσι να συνεχισει να στα παρεχει ...

Με τόση ταλαιπωρία που περνανε ( όπως την περιεγραψες) ειναι αδυνατον να εινα χοντρες καθως όταν δουλευεις σαν δουλος απληρωτος δεν νομιζω οτι σου περισσευουν τοσα ωστε σε καθε σουβλατζιδικο ,λουκουματζιδικο κτλ,κτλ εχεις τη δυνατότητα να σταματας κ να τρως.

apistos1978

# 30 στις 9/7/2013
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Πυλαία
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 84

Ε όχι και καρπουζάς,με προσβάλεις.Πατάτες πουλάω με το Datsun εντάξει?

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από MiltosRNLI1930

Συνεχισε τα διδακτικα θεματα σου  αλλα σε παρακαλω βγαλε αυτη τη φωτο γιατι μου θυμιζει καρπουζα στη γεφυρα της διωρυγος της Κορινθου.

apistos1978

# 31 στις 9/7/2013
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Πυλαία

τρελαίνομαι για παιχνιδιάρες

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από Tonia35

οκ...!

με την προυποθεση...οτι θα συνεχίσεις...να βαζεις τετοια  θεματα ομως...

αλλιως...

δεν παιζω...!

Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

apistos1978

# 32 στις 9/7/2013
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Πυλαία

Ευτυχώς που έχω γύρω μου μόνο τέτοιους,αλλοιώς μπορεί να...παντρευόμουν(μη γένοιτο)

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από kanenas_

Υπάρχουν παντρεμένοι και παντρεμένοι...είναι αυτοί που επαφίονται...και οι άλλοι.  Και είναι κρίμα να έχεις τριγύρω σου μόνο απ'τους πρώτους...

kanenas_

# 33 στις 9/7/2013
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από apistos1978

Ευτυχώς που έχω γύρω μου μόνο τέτοιους,αλλοιώς μπορεί να...παντρευόμουν(μη γένοιτο)

Αν δεν το θέλεις, μην το κάνεις! Απλά τα πράγματα. Αλλά στη ζωή δεν είναι όλα άσπρα ή μαύρα...υπάρχουν και τα ενδιάμεσα χρώματα...κι εσύ είσαι αυτός που θα επιλέξει τι χρώμα θέλει να χει η δική του ζωή.

Αρέσει στο μέλος maraki_lar

Xrusaetos_

# 34 στις 11/7/2013
author
Ανδρας / 55 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Απαντήσεις: 48

Εγώ πάλι λέω ότι αν είσαι μαλ... τότε κι ο γάμος σου έχει την υπογραφή σου ... 

Αρέσει στο μέλος trocadero

KLELIA22

# 35 στις 11/7/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 34 από Xrusaetos_

Εγώ πάλι λέω ότι αν είσαι μαλ... τότε κι ο γάμος σου έχει την υπογραφή σου ... 

καν'το φραγκοδιφραγκα σε περικαλω...

Xrusaetos_

# 36 στις 11/7/2013
author

Ο γάμος υπάρχει και μπορείς να τον κάνεις η όχι. Μπορεί να κάνεις ένα πετυχημένο γάμο, ένα γάμο που θα βελτιώσει τη ζωή σου, η μπορεί να κάνεις ένα γάμο που θα διογκώσει τα προβλήματά σου και θα δυστυχήσεις. Εξαρτάται από σένα, τι άνθρωπος είσαι και πόσο συνειδητοποιημένος για να δούμε και πως θα αξιοποιήσεις αυτή τη δυνατότητα. 

Andreanna

# 37 στις 11/7/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ένας άνθρωπος διαζευγμένος είναι κατά τη γνώμη σας αποτυχημένος και ασυνείδητος ;

kanenas_

# 38 στις 11/7/2013
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από Andreanna

Ένας άνθρωπος διαζευγμένος είναι κατά τη γνώμη σας αποτυχημένος και ασυνείδητος ;

Όχι βέβαια!!! Για μένα ασυνείδητος είναι αυτός που παραμένει σε έναν ληγμένο γάμο.

Xrusaetos_

# 39 στις 11/7/2013
author

Αν ρωτάς εμένα, ναι, πιστεύω ότι όταν φτάνεις στο σημείο να χωρίσεις στην ουσία παραδέχεσαι ότι έκανες λάθος και μάλιστα σοβαρό κι αυτό σίγουρα δείχνει κάποιου είδους ελλειματικότητα.

alexandranikol

# 40 στις 11/7/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ε δεν είμαστε και ποντίφηκες...

Παράθεση:
Σχόλιο # 39 από Xrusaetos_

Αν ρωτάς εμένα, ναι, πιστεύω ότι όταν φτάνεις στο σημείο να χωρίσεις στην ουσία παραδέχεσαι ότι έκανες λάθος και μάλιστα σοβαρό κι αυτό σίγουρα δείχνει κάποιου είδους ελλειματικότητα.

Επιλέξτε σελίδα: (1-10)
Σελίδες 12345678910
Δεν μπορείτε να απαντήσετε