Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
Εσύ ακόμη παντρεμένος είσαι?

Επιλέξτε σελίδα: (1-10)
Σελίδες 12345678910

maraki_lar

# 141 στις 21/8/2013
author
Γυναίκα / 41 / Ελεύθερη
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 40
Απαντήσεις: 2.364
'Aρεσαν+: 0%

...αντε παλι τα ιδια...

Το "δεν ειμαστε στην ιδια συχνοτητα" το καταλαβαινω...προφανως ειναι ετσι!

"Τα ονειρα μου εχουν αριθμο"...??ενταξει, στιχος απο τραγουδι θα μου πεις...τον οποιο ομως δεν ανεφερες τυχαια...ας αλλαζες καπως το νοημα...γιατι ετσι που το λες...σορρυ αλλα...

Γνωριζομαστε απο κοντα?
πως ξερεις εσυ το πως αποτιμω εγω τα ονειρα μου... ε?

επειδη διαβασες στο θεμα μου οτι δε μπορω τους τσαμπα μαγκες για συντροφους...?
για να καταλαβω απο που ακριβως βγαζεις το συμπερασμα αυτο...

βασικα χαιρομαι που λες οτι δεν εχεις κατι προσωπικο μαζι μου...αυτο-αν ειναι αληθεια- ειναι ενθαρρυντικο και καλο για σενα...

απο εκει και περα, θα μου επιτρεψεις να επιμεινω στην αρχικη μου σταση...

δε με εχεις πεισει επουδενι για το..."απλα δεν ταιριαζουμε" και φυσικα δεν εννοω πως εχω αναγκη να ταυτιστω με εσενα, δε θα κριθει η αξια μου σαν ατομο απο σενα και την αποψη σου για το ατομο μου, σε καμια περιπτωση, ουτε η δικη σου απο το πως σε βλεπω εγω βεβαια...

αλλα να ρε συ...πως να στο πω...?
(αυτο που οι ανθρωποι κανουν την παπια κι οτι ταχα μου δεν καταλαβαινουν ρε παιδι μου τι τους λες, τι εκνευριτικο που ειναι!...anyway)

...χθεσινη δεν ειμαι, χαζουλα δεν ειμαι, εχω και αντιληψη και κριση κι απ;ολα!

τωρα εσυ ,φαινεσαι,ρε κουκλα μου...δεν ψαχνομαι εγω να ασχολουμαι με εσενα ειδικα...απλα φαινεσαι!!...μην στρουθοκαμηλιζεις αλλο!

και σιγα τωρα, δεν ειμαι τοσο αργοσχολη, ουτε τη βρισκω με τους διαξιφισμους, που κι αυτοι γινονται μονο για λογους προσωπικης ευθιξιας,...ειναι σαν να υποτιμας τη νοημοσυνη μου αν λες ασχετα πραματα-θελοντας να ελαφρυνεις τιν κατασταση -περα απο την ωμη αληθεια...

οταν αποφασισεις να παραδεχτεις οτι δεν ειναι απλα πως δεν ταιριαζουν τα χνωτα μας, ειναι κατι αλλο...ισως πιο βαθυ...ισως λιγοτερο απτο...κτλ...θα αλλαξω σταση!

...μεχρι τοτε...στο λεω να το ξερεις...τσαμπα το παιδευεις να με πεισεις πως εισαι χαλαρη και απλα δεν με πας γιατι τα ονειρα μου εχουν αριθμο και τα δικα σου ταυτοτητα (που το ξεσηκωσες αυτο απορω!!)...δε το βλεπεις οτι...ειναι πολυ ισχνο το επιχειρημα για να σταθει αυτουσιο?...

και για να τελειωνουμε...

μην επιμενεις αλλο, εχω τη γνωμη μου για σενα, εχεις εσυ τη δικη σου για μενα...ολα καλα ως εδω...

αλλα: οποτεδηποτε μου την πεις ξανα, με οποιο τροπο κι αν γινει αυτο, δε θα σου χαριστω, αυτο αν δε το καταλαβες-το καθιστω τωρα σαφες για να εξηγουμαστε.-

ο μονος τροπος να ησυχασεις απο τις απαντησεις μου στα ποστ σου και να το σταματησουμε εδω, -ειναι να μην ασχοληθεις ποτε ξανα μαζι μου! γιατι οσο το συνεχιζεις τοσο πιο πολυ σιγουρευομαι για την ορθοτητα της αρχικης μου κρισης για σενα περι της υπαρξης εμπαθειας στο προσωπο μου...!το απο που πηγαζει αγνωστο μεχρι στιγμης, αλλα οχι και εσαει αδιευκρινιστο!οσο ασχολεισαι, προδιδεσαι ενταξει?

Georgebest69-

# 142 στις 21/8/2013
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Κηφισιά
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 2.531

Maraki..."Καλο καλοκαιρι"...Ξεχασες να γραψεις...

Αρέσει στο μέλος maraki_lar

maraki_lar

# 143 στις 21/8/2013
author
Γυναίκα / 41 / Ελεύθερη
Ν. Λάρισας / Λάρισα

...

καλο καλοκαιρι...best!!

Αρέσει στο μέλος menia35

_PALIATZHS_

# 144 στις 21/8/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

alexandranikol

# 145 στις 21/8/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αν ξαναδιαβάσω το "δε θα κριθει η αξια μου σαν ατομο απο σενα και την αποψη σου για το ατομο μου"...ε, πάει, θα τρελλαθώ . Αυτό εξυπακούεται και εννοείται ευκόλως... γιατί το επαναλαμβάνεις σε όλους και σε όλα τα γραπτά σου;

Δεν χρειάζεται να ταυτιστείς με κανέναν αλλά ούτε και οι άλλοι να ταυτιστούν με σένα (μην το ξεχνάς κι αυτό...)

Είσαι λίγο απειλητική ή μου φαίνεται;

Δεν με πειράζει...δεν ξέρω αν αντιβαίνει στους κανόνες του σαϊτ όμως...

Έχε όποια γνώμη θες για μένα...είναι δικαίωμά σου...

όπως είναι και δικό μου δικαίωμα να σχολιάζω, χωρίς βωμολοχίες, τα γραφόμενα σε οποιοδήποτε φόρουμ.

"Προσωπικά" έχω μόνο με τον άντρα μου και τους φίλους μου...δεν είναι ενθαρρυντικό όπως λες...φυσιολογικό είναι...

Αυτά...α και το τραγούδι τυχαίο ήταν ...υπάρχουν χιλιάδες περί μη συμβατότητας...

Παράθεση:
Σχόλιο # 141 από maraki_lar

...αντε παλι τα ιδια...

Το "δεν ειμαστε στην ιδια συχνοτητα" το καταλαβαινω...προφανως ειναι ετσι!

"Τα ονειρα μου εχουν αριθμο"...??ενταξει, στιχος απο τραγουδι θα μου πεις...τον οποιο ομως δεν ανεφερες τυχαια...ας αλλαζες καπως το νοημα...γιατι ετσι που το λες...σορρυ αλλα...

Γνωριζομαστε απο κοντα?
πως ξερεις εσυ το πως αποτιμω εγω τα ονειρα μου... ε?

επειδη διαβασες στο θεμα μου οτι δε μπορω τους τσαμπα μαγκες για συντροφους...?
για να καταλαβω απο που ακριβως βγαζεις το συμπερασμα αυτο...

βασικα χαιρομαι που λες οτι δεν εχεις κατι προσωπικο μαζι μου...αυτο-αν ειναι αληθεια- ειναι ενθαρρυντικο και καλο για σενα...

απο εκει και περα, θα μου επιτρεψεις να επιμεινω στην αρχικη μου σταση...

δε με εχεις πεισει επουδενι για το..."απλα δεν ταιριαζουμε" και φυσικα δεν εννοω πως εχω αναγκη να ταυτιστω με εσενα, δε θα κριθει η αξια μου σαν ατομο απο σενα και την αποψη σου για το ατομο μου, σε καμια περιπτωση, ουτε η δικη σου απο το πως σε βλεπω εγω βεβαια...

αλλα να ρε συ...πως να στο πω...?
(αυτο που οι ανθρωποι κανουν την παπια κι οτι ταχα μου δεν καταλαβαινουν ρε παιδι μου τι τους λες, τι εκνευριτικο που ειναι!...anyway)

...χθεσινη δεν ειμαι, χαζουλα δεν ειμαι, εχω και αντιληψη και κριση κι απ;ολα!

τωρα εσυ ,φαινεσαι,ρε κουκλα μου...δεν ψαχνομαι εγω να ασχολουμαι με εσενα ειδικα...απλα φαινεσαι!!...μην στρουθοκαμηλιζεις αλλο!

και σιγα τωρα, δεν ειμαι τοσο αργοσχολη, ουτε τη βρισκω με τους διαξιφισμους, που κι αυτοι γινονται μονο για λογους προσωπικης ευθιξιας,...ειναι σαν να υποτιμας τη νοημοσυνη μου αν λες ασχετα πραματα-θελοντας να ελαφρυνεις τιν κατασταση -περα απο την ωμη αληθεια...

οταν αποφασισεις να παραδεχτεις οτι δεν ειναι απλα πως δεν ταιριαζουν τα χνωτα μας, ειναι κατι αλλο...ισως πιο βαθυ...ισως λιγοτερο απτο...κτλ...θα αλλαξω σταση!

...μεχρι τοτε...στο λεω να το ξερεις...τσαμπα το παιδευεις να με πεισεις πως εισαι χαλαρη και απλα δεν με πας γιατι τα ονειρα μου εχουν αριθμο και τα δικα σου ταυτοτητα (που το ξεσηκωσες αυτο απορω!!)...δε το βλεπεις οτι...ειναι πολυ ισχνο το επιχειρημα για να σταθει αυτουσιο?...

και για να τελειωνουμε...

μην επιμενεις αλλο, εχω τη γνωμη μου για σενα, εχεις εσυ τη δικη σου για μενα...ολα καλα ως εδω...

αλλα: οποτεδηποτε μου την πεις ξανα, με οποιο τροπο κι αν γινει αυτο, δε θα σου χαριστω, αυτο αν δε το καταλαβες-το καθιστω τωρα σαφες για να εξηγουμαστε.-

ο μονος τροπος να ησυχασεις απο τις απαντησεις μου στα ποστ σου και να το σταματησουμε εδω, -ειναι να μην ασχοληθεις ποτε ξανα μαζι μου! γιατι οσο το συνεχιζεις τοσο πιο πολυ σιγουρευομαι για την ορθοτητα της αρχικης μου κρισης για σενα περι της υπαρξης εμπαθειας στο προσωπο μου...!το απο που πηγαζει αγνωστο μεχρι στιγμης, αλλα οχι και εσαει αδιευκρινιστο!οσο ασχολεισαι, προδιδεσαι ενταξει?

alexandranikol

# 146 στις 21/8/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Κάτι πιο βαθύ...λες να ζηλεύω τις αστρολογικές σου γνώσεις; 

Πού θα μου πάει ..μικρή είμαι ...θα μάθω...

_aidiothir_1978

# 147 στις 22/8/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 137 από achinos

...ελάχιστοι άνδρες δέχονται τη γυναίκα, κι ελάχιστες γυναίκες δέχονται τον άνδρα...

Γιατι ομως;;; Γιατι συμβαινει αυτο που λες;;;

Climentini

# 148 στις 22/8/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αυτό που κατάλαβα εγώ από τη μέχρι τώρα κουβέντα είναι οτι

αν αγαπιέσαι με τον/τη σύντροφό σου
και τα παιδιά σου δε θέλουν να σε σφάξουν

τότε έχεις σοβαρό πρόβλημα και δεν το ξέρεις...

achinos

# 149 στις 22/8/2013
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

Παράθεση:
Σχόλιο # 148 από Climentini

όοοοχι καλέ, αυτό που λες είναι η πιο φυσιολογική εξέλιξη...αλλά δεν ξέρω αν είναι η πιο συνηθισμένη.

achinos

# 150 στις 22/8/2013
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

Παράθεση:
Σχόλιο # 147 από _aidiothir_1978

Γιατι ομως;;; Γιατι συμβαινει αυτο που λες;;;

Εχμμμ, νομίζω οτι το θέμα είναι πολιτικό.

Η απάντηση είναι η ίδια όπως στην ερώτηση "γιατί η εξουσία διαφθείρει;"

Η μπορεί νάναι γιατί η εξουσία διαφθείρει, ως επί το πλείστον κ χωρίς ερωτήσεις.

Κ οι σχέσεις το ίδιο είναι, το σεξ είναι ιμπεριαλισμός, ο έρωτας είναι καπιταλιστικός...κ τα ένστικτα φασισμός.

Χιούμορ, ...αλλά μπορεί όχι τόσο...

demantz

# 151 στις 22/8/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

εγω παλι καταλαβα

Παράθεση:
Σχόλιο # 148 από Climentini

οτι οχι μονο δεν το ξερεις...αλλα θα προσπαθουσαν να σε πεισουν οτι εχεις ...και το αστειο ειναι οτι μπορει και να το πιστευες στο τελος

Pianist_

# 152 στις 23/8/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Βρε τι πάθαμε...

maraki_lar

# 153 στις 23/8/2013
author
Γυναίκα / 41 / Ελεύθερη
Ν. Λάρισας / Λάρισα

...

κοιτα...Αλεξ...εγω σαν Μαρακι μιλαω με ολο τον κοσμο, μου αρεσει να συνανστρεφομαι μια ποικιλια σνθρ. χαρακτηρων και να τους ανακαλυπτω μερα τη μερα σε μαγαλυτερο ψυχικο βαθος...επουδενι ομως δεν επιθυμω να συνεχισω το διαλογο  με εμπαθη ατομα, οπως εσυ, απο τι στιγμη που θα καταληξω για το ποιον τους...και ασχετα με το τι θεωρεις εσυ τον εαυτο σου, σημασια εχει τι σε θεωρω εγω για να αποφασισω αν θα σε διαβαζω ή θα σε αγνοω...ετσι δεν ειναι?

τετοια ατομα σαν εσενα λοιπον δεν εχουν κατι χρησιμο να μου πουν-ετσι απλα, μανταμιτσα!...εφοσον δε μπορουν να δουν τη συνολικη εικονα και κοιτουν μονο το καδρο της υποκειμενικοτητας... κατατασσονται απο εμενα στην κατηγορια των αχρειαστων..

Εσυ φυσικα και μπορεις να γραφεις οτι θελεις, οπου θελεις και οποτε το θες...

Εμενα θα μου επιτρεψεις να τηρησω τη δικη μου σταση...αυτη που ακολουθω χρονια και ειναι και αποτελεσματικη

αυτα...

καλημερα!

Παράθεση:
Σχόλιο # 145 από alexandranikol

...

Ο ερωτας είναι σαν τη θαλασσα για 2 λόγους: α)χίλιοι τη χαίρονται?ενας την πληρώνει! β)μπαίνεις και δεν ξέρεις αν θα βγεις...!

menia35

# 154 στις 23/8/2013
author
Γυναίκα / 46 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 1.689

προσπαθώ να καταλάβω ... σε αυτόν τον κόσμο αν μια γυναίκα είναι χοντρη, υπερβαρή, έχει τα κιλά της τέλος πάντων, είναι ένα είδος ανεγκέφαλου θηλαστικού που ξεχωρίζει από τη βρώμα του ιδρώτα του και την πλαστικη σαγιονάρα που σαρώνει τα πλακάκια   ?

ποιός κακομοίρης το υπόγράφει τούτο εδώ...?

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από MiltosRNLI1930

Στο νομο Αττικης εχουν μαζευτει ολες οι φαλαινες με τις λαστιχενιες αντικραδασμικες σαγιοναρες (ευτυχως γιατι θα ειχαν ραισει ολα τα πλακακια του Μετρο) και τα μαυρα κολαν που τονιζουν τα "ξυγκια "τους περιφερειακα στις κοιλιες τους.Οταν καθησουν στο σουβλατζιδικο μεχρι να ελθει η παραγγελια με τα σουβλακια και το γουβα με τις πατατες τρωνε τα βαμμενα νυχια τους και ξυνονται στην πλατη με τη βενταλια σαν τις προβατινες.Το μακο μπλουζακι XX large εχει αλλαξει χρωμα απο την ιδρωτιλα στις μασχαλες και την τριβη των κρεατων που παλινδρομουν απο το βαρος τους.Κρατουν την οδοντογλυφιδα απο το σταθμο Αττικη μεχρι την πλατεια Εσταυρωμενου στο σταθμο του Αιγαλεω και περνωντας απεναντι στο λουκουματζιδικο της Ιερας Οδου τρωνε τις τουλουμπες με τα "σοροπια " οπως πολυ ορθα παρατηρησες.
Το μεγαλειο τους ομως ειναι στις πρωινες εκπομπες που βλεπουν τις ζαργανες τις παρουσιαστριες και προσπαθωντας να τις μιμηθουν εχουν σπασει ολα τα πλακακια του μπανιου μπροστα στον καθρεπτη.
Συνεχισε τα διδακτικα θεματα σου  αλλα σε παρακαλω βγαλε αυτη τη φωτο γιατι μου θυμιζει καρπουζα στη γεφυρα της διωρυγος της Κορινθου.

Συνεχισε τα διδακτικα θεματα σου  αλλα σε παρακαλω βγαλε αυτη τη φωτο γιατι μου θυμιζει καρπουζα στη γεφυρα της διωρυγος της Κορινθου.

Enikos

# 155 στις 24/8/2013
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 25.272

Ωπα! Ε, οχι και "τελος παντων"!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 154 από menia35

προσπαθώ να καταλάβω ... σε αυτόν τον κόσμο αν μια γυναίκα είναι χοντρη, υπερβαρή, έχει τα κιλά της τέλος πάντων, είναι ένα είδος ανεγκέφαλου θηλαστικού που ξεχωρίζει από τη βρώμα του ιδρώτα του και την πλαστικη σαγιονάρα που σαρώνει τα πλακάκια   ?

Διευκρινισε παρακαλω, ποια λεξη χαρακτηριζει καποιον ως κακομοιρη, γραφοντα και υπογραφοντα.

Η Χοντρη?

Η Υπερβαρη?

Η Εχει τα κιλα της τελος παντων? (Πολυ φολα αυτο το τελος παντων. Ομοιο με το "σε οποιον αρεσουμε").

Η φερουσα την σαγιοναρα μπουφαλο?

Η Τσικνιζουσα, (μια εκ των ανωτερω, θα δουμε στην πορεια μας), βουβαλα η ημιβουβαλα που σου κανει την μερα μαυρη με την μποχα της? Φαντασου να εισαι και στο μετρο!!

Θα ηταν χρησιμο, προκειμενου να αναλυσω τον συλλογισμο μου, με ακριβεια.

Ευχαριστω πολυ. 

menia35

# 156 στις 25/8/2013
author
Γυναίκα / 46 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 1.689

φόλα είναι το ανώθεν λογοτεχνίζον πόνημα. Συγνώμη για το ύφος. Η μπόχα του κομπλεξισμου του όμως με χτύπησε κατακέφαλα...

Αρέσει στο μέλος tanton-

Enikos

# 157 στις 25/8/2013
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 25.272

Παράθεση:
Σχόλιο # 156 από menia35

φόλα είναι το ανώθεν λογοτεχνίζον πόνημα. Συγνώμη για το ύφος. Η μπόχα του κομπλεξισμου του όμως με χτύπησε κατακέφαλα...

Κομπλεξικος ειναι οποιος δεν ανεχεται γυρω του ασβους? Ειτε ανδρας, ειτε γυναικα ναναι, ε?

Τι λε ρε!! Και ο ασβος τι ειναι? Must καποιας κουλτουρας, που δεν καταλαβαινουν οι κομπλεξικοι?

Παρε τα ισα σου λεμε! Ισα το κορμι, ευθυτενες το βλεμμα και βαλε πρωτη απο χαμηλα, να σε βγαλει στην ανηφορα.

υγ Εσυ δεν εισαι που ξερεις και τις φημες περι Αριστοτελους? Και τις λακουβες της γνωσης?

thalassa27

# 158 στις 25/8/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 154 από menia35

Θα  σου  μιλήσω   εγώ  γιατί   τυχαίνει  να  είναι   φίλος   και  απουσιάζει...

Μένια   ο   Μιλτιάδης   δεν   είναι   αυτό   που  περιγράφεις  . Φρόνιμο   θα   ήταν ,  να  μην   δίνεις  δημοσίως  χαρακτηρισμούς   τέτοιου  είδους .  Καλυτερα     να  του  απευθυνθείς  αν   κατι   σε ενοχλεί   με   πμ  και  να    μην   φέρνεις   το   φόρουμ   σε   δύσκολη   θέση.

Εκτός    αν   θέλεις  κι   εσύ  εδώ   να   ''φιάξεις''   αυλή   και   υποτακτικούς 

Ο  Μιλτιαδης   αρέσκεται   σε   περιγραφές   που   ειναι  το  ίδιον  της   λογοτεχνικής  γραφής   του,  η  οποία  αρέσει  σε   πολλούς  από   εμάς   και  τέτοιες  περιγραφές  αφορούν   και   άνδρες  (  αν  το   θέτεις  έτσι...)

Εξάλλου   στη  φύση  υπάρχουν  και   αυτά ,  οι   περιγραφές   φταίνε;

Μπορεί  να  είναι   και  συμπαθέστατα   τέτοιου  είδους  ''περιστατικά''   να   τύχουν  και  της   συμπαραστασής  μας   ...  αλλα  πρώτη   εσύ  ίσως  ''στραβωνες''   αν  σου  κατσικωνόταν   καμμία για  παρέα...  και   δεν   θα  την   περιέφερες  στις  συντροφιές    σου  ... απεναντίας   ο   Μίλτος    δεν   θα   φερόταν   ρατσιστικά    σε    κανέναν...

thalassa27

# 159 στις 25/8/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

δεν   σε   έχω   για   ''τέτοια''

Παράθεση:
Σχόλιο # 156 από menia35

tzoulia49

# 160 στις 25/8/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ελατε βρε κοριτσια ο μιλτος μια εκθεση εγραψε με παρομοιωσεις προσωποποιησεις και κοσμιτικα επιθετα ...

κι εσεις το πηρατε στα σοβαρα ...
αφου ειναι ειδημων του γλαφυρου ...
αυτο το παιδι επρεπε να γινει συγγραφεας ...τι τα θελε τα καραβια ...
Επιλέξτε σελίδα: (1-10)
Σελίδες 12345678910

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.