Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
Εσύ ακόμη παντρεμένος είσαι?

Επιλέξτε σελίδα: (1-10)
Σελίδες 12345678910

menia35

# 161 στις 25/8/2013
author
Γυναίκα / 46 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 1.689
'Aρεσαν+: 0%

το ότι συμπαθείτε τους φίλους σας θάλασσα είναι αξιέπαινο.

Σαφώς δεν με αφορά σα γεγονός όμως.

Ο χαρακτηρισμός μου αφορα οποιονδηποτε Μιλτιαδη έγραψε αυτό που διάβασα. Η λογοτεχνική αντιμετώπιση ένος παχύσαρκου ανθρωπου και συλληβδην των παχυσαρκων ανθρώπων σαν ζώα με φρίκαρει και τέλος.

η σκέψη σας ότι επιθυμώ "αυλή" και την αναζητώ ανωνύμως εδώ πέρα επίσης έχει το ενδιαφέρον της. Δεν ξέρω πώς σας προέκυψε και δεν επιθυμώ να μάθω. Θα ήθελα όμως να ξανασκεφτειτε εσεις τι γραψατε προς εμενα την αγνωστη  σας...

Παράθεση:
Σχόλιο # 158 από thalassa27

Θα  σου  μιλήσω   εγώ  γιατί   τυχαίνει  να  είναι   φίλος   και  απουσιάζει...

Μένια   ο   Μιλτιάδης   δεν   είναι   αυτό   που  περιγράφεις  . Φρόνιμο   θα   ήταν ,  να  μην   δίνεις  δημοσίως  χαρακτηρισμούς   τέτοιου  είδους .  Καλυτερα     να  του  απευθυνθείς  αν   κατι   σε ενοχλεί   με   πμ  και  να    μην   φέρνεις   το   φόρουμ   σε   δύσκολη   θέση.

Εκτός    αν   θέλεις  κι   εσύ  εδώ   να   ''φιάξεις''   αυλή   και   υποτακτικούς 

Ο  Μιλτιαδης   αρέσκεται   σε   περιγραφές   που   ειναι  το  ίδιον  της   λογοτεχνικής  γραφής   του,  η  οποία  αρέσει  σε   πολλούς  από   εμάς   και  τέτοιες  περιγραφές  αφορούν   και   άνδρες  (  αν  το   θέτεις  έτσι...)

Εξάλλου   στη  φύση  υπάρχουν  και   αυτά ,  οι   περιγραφές   φταίνε;

Μπορεί  να  είναι   και  συμπαθέστατα   τέτοιου  είδους  ''περιστατικά''   να   τύχουν  και  της   συμπαραστασής  μας   ...  αλλα  πρώτη   εσύ  ίσως  ''στραβωνες''   αν  σου  κατσικωνόταν   καμμία για  παρέα...  και   δεν   θα  την   περιέφερες  στις  συντροφιές    σου  ... απεναντίας   ο   Μίλτος    δεν   θα   φερόταν   ρατσιστικά    σε    κανέναν...

menia35

# 162 στις 25/8/2013
author
Γυναίκα / 46 / Σε σχέση

δες αυτό

μέρες που είναι τον θυμάμαι τον Λιαντίνη συνέχεια. εδω εξηγει γιατι ο εμπειρικος δεν είναι λογοτεχνης

δεν μπορεί ο καθενας να κάνει λογοτεχνεια... χρειαζεται μια ειδική ποιότητα  ο λογοτεχνης, πεστη  αγαπη στον άνθρωπο, πεστη αξιοπρέπεια...

http://www.youtube.com/watch?v=Mpn-RiJEAEM

Παράθεση:
Σχόλιο # 159 από thalassa27

δεν   σε   έχω   για   ''τέτοια''

thalassa27

# 163 στις 25/8/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Αχ   βρε  Μένια  την  ίδια  υπερβολή  χρησιμοποίησες   στην  κριτική  σου  για  τον  Μίλτο  σαν  την  υπερβολή  των  ''περιγραφών''   του  ... μόνο  που  αυτός  δεν  έχει  αποδέκτες  μιλάει   γενικά  καυτηριάζοντας  άσχημες  συνήθειες  και  άγαρμπες   συμπεριφορές   σε   ποιητικό  τόνο  ,ενώ   η   δική   σου   κριτική  μάλλον   χαρακτηρισμός ,  έχει  αποδέκτη.
Εγώ  πάντως   για  να   ξεκαθαρίσω   δεν   θα   ήθελα   να  ''μαλώσετε''  ...καλύτερα   να  '' γνωριστείτε ''  μέσα  από  τον   τρόπο  γραφής   σας   σιγά  σιγά   και   μετά  ... 
και  φυσικά  καμμία  σχέση  με  τον  ''υμνο  στην  παιδεραστία''  δεν  υφίσταται   ...  και  εδω  διακρίνω  κάποια  υπερβολή  ...

Θα  αναγνωρίσω  ότι  και  εγω  υπερέβαλα   στο  ζήτημα  της  ''αυλης''   και   θα   στο  αιτιολογήσω  δεν  μ  αρέσει   άνθρωποι   που  εκτιμω  να  ερχονται   σε   ρίξη   και   να   είμαι   αναγκασμένη  ή  να  σιωπήσω   στο   άδικο  ή   να   μιλήσω   και   να   φανεί   ότι  πάω   με   τη  ''μεριά''  κάποιου  ...  και   το   κομπλεξικός  και   δεν   ξέρω   τι   άλλο   ήταν   πολύ   ''εντονα''   για   να   μην   σου  πω   ξανακοιταξέτο ...

με   καλή   διάθεση   καλό  σου   βράδυ.

Enikos

# 164 στις 26/8/2013
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 25.272

Παράθεση:
Σχόλιο # 162 από menia35

δες αυτό

μέρες που είναι τον θυμάμαι τον Λιαντίνη συνέχεια. εδω εξηγει γιατι ο εμπειρικος δεν είναι λογοτεχνης

δεν μπορεί ο καθενας να κάνει λογοτεχνεια... χρειαζεται μια ειδική ποιότητα  ο λογοτεχνης, πεστη  αγαπη στον άνθρωπο, πεστη αξιοπρέπεια...

Ουτε ο καθεις μπορει να παρει ενα κλαρινο και να τραγουδαει δημοτικα.

Πρεπει να μας το πει καποιος ποπιουλαρ ταδε, για να ξερουμε τι ειναι παραδεκτο και τι οχι?

Γιατι επικαλεισαι στις ταπεινες επεμβασεις σου, τετοιες μορφες, φημες και τσιτατα?

Εσυ σαν Μενια τριαντα πεντε, δεν μας ειπες!! Θα καθοσουν παρεα η θα περιεφερες το μπαφαλο, στις παρεες σου?

Θα το πηγαινες για μπανιο, με κινδυνο να κλεψει την παρασταση στην παραλια? 

Απαντησε, ατακα και επιτοπου λοιπον.

Καλημερα, καλη βδομαδα. 

tanton-

# 165 στις 26/8/2013
author
Ανδρας / 66 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 31
Απαντήσεις: 1.862

Παράθεση:
Σχόλιο # 162 από menia35

δες αυτό

Ο Λαντίνης κρίνει τον Εμπειρίκο!

Σαν να λέμε η Τζούλια ή το Μαράκιλαρ κρίνει την Σιμόν ντε  Μποβουάρ!

alexandranikol

# 166 στις 26/8/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 164 από Enikos

Θα καθοσουν παρεα η θα περιεφερες το μπαφαλο, στις παρεες σου?

Καλημερα, καλη βδομαδα. 

menia35

# 167 στις 26/8/2013
author
Γυναίκα / 46 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 165 από tanton-

Ο Λαντίνης κρίνει τον Εμπειρίκο!

Σαν να λέμε η Τζούλια κρίνει την Σιμόν ντε  Μποβουάρ!

παραμένεις φρικτά άσχημος.

δεν ξέρω τι έχεις με την συνδίκτυα και δεν είναι το θέμα μας. Υποθέτω πως για την πλειοψηφία, όπως και για μένα είναι μια χαρά συνδίκτυα και θα παρακαλούσα να μη σχολιαστεί η άποψη. Οχι δια το αλάθητον αλλα γιατί είναι εξαιρετικά γελοία συμπεριφορά να αρπάζουμε τον συνδίκτυο και γενικώς τον αμέριμνο συνάνθρωπο από το μανίκι και να του "αλλάζουμε τα φώτα" διότι ξυπνήσαμε στραβά σήμερις...

όταν μιλάς για τον Λιαντίνη μιλάς για έναν εξαιρετικό δάσκαλο.

Η απόψη του για τον Εμπειρίκο είναι μπούσουλας για όλη την ψευδή διανόηση

υγ ο Σαββόπουλος τα έπινε με τον Γλυξεμπουργκ στις Σπέτσες. Παρέα με τον Κυριακού. Αφήστε τον Λιαντίνη να ατενίζει το γαλάζιο βουνό μου. Τι ξέρετε εσείς από ανθρώπους?

Enikos

# 168 στις 26/8/2013
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Παράθεση:
Σχόλιο # 167 από menia35

Τι ξέρετε εσείς από ανθρώπους?

Γιατι δεν ξερουμε!!

Δεν γνωριζουμε εμεις τον Τακη τον Σουβλακια, τον Πετρο τον Συρομενο, τον Θωμα τον Μαγκουφη, την Ελενη την Γκιουλεκα, την Σουλα την Μπουρουχα, τον Σηφη τον Φιδια,  τον Μακη τον Λεβγιε, την Αντζελα την Θεουσα και τοσους αλλους και αλλες?

Γιατι το λες αυτο? 

menia35

# 169 στις 26/8/2013
author
Γυναίκα / 46 / Σε σχέση

Ταπεινές λες τις επεμβάσεις μου? Εγώ τις βρίσκω μεγαλειώδεις .

Αστειεύεσαι βεβαίως?

Είμαι μια  Μένια35, ξανθιά σαν Μπάρμπι, αιθέρια σαν Τίνκυμπελ νεράϊδα και θα δείχνω σαν 25αρα μέχρι τα 60 μου (...εφόσον θα τα σκάω στους best πλαστικούς). Θα κυκλοφορώ με χοντρούς, μπάζα ι σε χασαποταβέρνες και καφενέδες?

Οχι βέβαια!!

Κυκλοφορώ αποκλειστικά  με πανέμορφους,πλούσιους Τζον-Τζον με διανοητικό επίπεδο υπουργού της παρούσας κυβέρνησης.

Παράθεση:
Σχόλιο # 164 από Enikos

Ουτε ο καθεις μπορει να παρει ενα κλαρινο και να τραγουδαει δημοτικα.

...

Γιατι επικαλεισαι στις ταπεινες επεμβασεις σου, τετοιες μορφες, φημες και τσιτατα?

...

Εσυ σαν Μενια τριαντα πεντε, δεν μας ειπες!! Θα καθοσουν παρεα η θα περιεφερες το μπαφαλο, στις παρεες σου?

tanton-

# 170 στις 26/8/2013
author
Ανδρας / 66 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 31
Απαντήσεις: 1.862

Παράθεση:
Σχόλιο # 167 από menia35

παραμένεις φρικτά άσχημος.

Ω! Ναι. Να και μια μεγάλη αλήθεια επιτέλους

Να κατηγορήσετε γι αυτό την μάνα μου 

( ο πατέρας μου ήταν όμορφος άντρας αλλά δεν κληροδότησε τίποτε από τα χαρακτηριστικά του και στα πέντε παιδιά του )

Αυτή φταίει για όλα.

Αρέσει στο μέλος Enikos

menia35

# 171 στις 26/8/2013
author
Γυναίκα / 46 / Σε σχέση

ο πληθυντικός είναι αποκλειστικά για τον Ταντον, Ενικέ

Παράθεση:
Σχόλιο # 168 από Enikos

Γιατι δεν ξερουμε!!

Δεν γνωριζουμε εμεις τον Τακη τον Σουβλακια, τον Πετρο τον Συρομενο, τον Θωμα τον Μαγκουφη, την Ελενη την Γκιουλεκα, την Σουλα την Μπουρουχα, τον Σηφη τον Φιδια,  τον Μακη τον Λεβγιε, την Αντζελα την Θεουσα και τοσους αλλους και αλλες?

Γιατι το λες αυτο? 

thalassa27

# 172 στις 26/8/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

εγώ  τώρα  γιατί  σας   βρίσκω  τόσο   όμορφους  ... πρέπει  να  το   κοιτάξω  ;  α  μπα ...

Climentini

# 173 στις 26/8/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Περί Ομορφιάς

Καλά μου παιδιά, τί αναζωογονητικό που είναι να σας ξαναβρίσκω!

Πόσο απολαμβάνω να διαβάζω για πράγματα που δε γνωρίζω!

(για τον Εμπειρίκο, δυο μόνο πράγματα γνωρίζω, το πρώτο είναι το "ω υπερωκεάνειον τραγουδάς και πλέχεις" - σκέτο, μόνο του, και το δεύτερο οτι είναι διαφορετικό πρόσωπο από τον Εγγονόπουλο - γελάτε εσείς, αλλά εμένα μου πήρε χρόνια να το ξεμπλέξω στο μυαλό μου. Για τον Αριστοτέλη πάλι, ένα ξέρω, το "Έστιν ουν τραγωδία κλπ κλπ" αλλά το ξέρω ολόκληρο και απέξω, γιατί μας έβαλαν στο σχολείο να το μάθουμε και το έγραψα και διαγώνισμα και πήρα 20 και πολύ χάρηκε η μανούλα μου. Για το Λιαντίνη δεν ξέρω τίποτα)

Κι αφού σας έδωσα για άλλη μια φορά τα διαπιστευτήρια της ασχετοσύνης μου - κι αυτό για να μην αρχίσετε να μου πετάτε αφορισμούς και τσιτάτα διαφόρων γνωστών στο Πανελλήνιο αλλά όχι και σε μένα και πηγαίνουν στο βρόντο, μπαίνω και στο κυρίως θέμα. Περί ομορφιάς, που λέγατε κι εσείς.

Στις αρχές του καλοκαιριού, μετά από έναν εξαιρετικά δύσκολο χειμώνα που τα είχε όλα, και ζόρια επαγγελματικά, και αρρώστιες πολύ άσχημες και πανελλήνιες και γενικά πίεση από όλες τις μεριές, είπαμε να σηκώσουμε λίγο το κεφάλι, μετά από ένα μακροβούτι μηνών και να πάμε τρείς μέρες να διακοπεύσουμε σαν άνθρωποι.

Βρίσκομαι λοιπόν, ένα πρωινό, σε μια παραλία, σαν τον κατάδικο που μόλις έχει αποφυλακιστεί, και αγναντεύω τη θάλασσα να σκάει φλιτς!φλιτς! στα πόδια μου, διάφορα παιδάκια να τσακώνονται και να τσιρίζουν για τα κουβαδάκια τους, χοντρές κυρίες με λεοπαρδαλέ μαγιώ να είναι χυμένες στις ξαπλώστρες και να ρουφάνε ηδονικά καφέδες, τριχωτούς τύπους να καπνίζουν και να φυτεύουν τις γόπες στην άμμο, και αυθόρμητα σκέφτηκα "τι όμορφοι που είναι!" Εκείνο το πρωινό που έκανα το κλικ μέσα μου και επέτρεψα στον εαυτό μου να ξαναγίνει άνθρωπος "μετεβλήθη εντός μου ο ρυθμός του κόσμου" που έλεγε κι ένας δε θυμάμαι ποιος.

Αργότερα, στις κανονικές μου διακοπές, τα πράγματα είχαν πάρει τις φυσιολογικές τους διαστάσεις και μπορούσα πλέον να κοιτάζω τις παχουλές κυρίες χωρίς να συγκινούμαι σαν να αντίκρυσα μόλις την Αφροδίτη της Μήλου, αλλά όσο κράτησε, αυτό που κατάλαβα ήταν ότι η ομορφιά βρίσκεται αποκλειστικά στο μάτι του θεατή.

(Είμαι βέβαιη ότι θα το έχουν θίξει το θέμα ο Εμπειρίκος, ο Αριστοτέλης και 425 συνδίκτιοι, αλλά εγώ, όπως σας έχω εξομολογηθεί κι άλλες φορές, δεν έχω φαντασία κι αν δεν ζήσω κάτι βιωματικά, δεν μπορώ να το κατανοήσω. )

Enikos

# 174 στις 26/8/2013
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Παράθεση:
Σχόλιο # 169 από menia35

Ταπεινές λες τις επεμβάσεις μου? Εγώ τις βρίσκω μεγαλειώδεις .

Αστειεύεσαι βεβαίως?

Είμαι μια  Μένια35, ξανθιά σαν Μπάρμπι, αιθέρια σαν Τίνκυμπελ νεράϊδα και θα δείχνω σαν 25αρα μέχρι τα 60 μου (...εφόσον θα τα σκάω στους best πλαστικούς). Θα κυκλοφορώ με χοντρούς, μπάζα ι σε χασαποταβέρνες και καφενέδες?

Οχι βέβαια!!

Κυκλοφορώ αποκλειστικά  με πανέμορφους,πλούσιους Τζον-Τζον με διανοητικό επίπεδο υπουργού της παρούσας κυβέρνησης.

Αυτο το "δειχνω", "θα δειχνω" μην το ξαναπειτε ρε σεις!

Εχω παθει κατι εσωτερικο με δαυτο, απο τοτε που η γιαγια μου ελεγε "δειχνω τουλαχιστον 30 χρονια πιο νεα". Και εγω την εβλεπα και σκεφτομουν "α ρε παππου αλανιαρη! Το κονομησες το τεφαρικι!".

Οσο περναγαν τα χρονια και εβλεπα τις πραγματικα 30 χρονια πιο νεες, κλονιζοταν το μεσα μου με θορυβωδεις τριγμους. 

Τοτε αρχισα να βριζω τον παππου για σαβου...γαμη. Γιατι ποτε δεν εβαλε τα πραγματα στην θεση τους.

Λοιπον, να λετε ποσο εισαστε, (χωρις εκτιμησεις σαβου...γαμηδων), διοτι θα σας την λεω ασυστολως.

Ακους εκει!!!

menia35

# 175 στις 26/8/2013
author
Γυναίκα / 46 / Σε σχέση

Τι να μας πεις κι εσύ απ' τη ζωη σου.

Οι χοντροί στην πλειοψηφια τους είναι καλά παιδιά. Γιατί έχουν παρει απο νωρίς χαμπαρι πως σε αυτον τον κοσμο υπαρχει, πείνα, φτωχεια, τρίτος κοσμος, ωραιες γυναικες που δεν τους βλέπουν. Υπάρχει όμως μια ομάδα χοντρών που  δημιουργεί πρόβλημα.

Δεν είναι υποχρωτικά υπέρβαροι. Μπορεί να είναι στραβοδοντηδες, κοντοί, φαλακροί με κοιλίτσα. Είναι τύποι που αν τους δεις να περνανε στην πασαρελα δεν τους δίνεις δέκα άριστα. Δεν τους δίνεις ουτε τη βάση όσο  καλοπροαίρετα και αν προσπαθησεις.

Αυτοί ζουν για να κανουν την απολυτη ανατροπη.

Θέλουν την πιο ωραία γυναίκα και μόνο αυτή. Διότι πιστευουν πως η Ωραια και το Τέρας είναι κατα βάση αληθινη ιστορία.

Δεν εχω προβλημα να διαλέγει ο καθένας ότι θέλει.

Είσαι με το ένα πόδι στον τάφο αλλα θελεις διακαως την γυναίκα της διπλανής πόρτας. Που βγηκε μις Ελλας περύσι και ογδοη στο  διαγωνισμο για την ωραιοτέρα παγκοσμιως. Δικαιωμά σου.

Το ότι ο κόσμος είναι κακός και άδικος επειδή Εκείνη δεν ξέρει ότι υπάρχεις είναι που με τρελλαίνει.

Το οτι θα κάνεις τα πάντα για να την κάνεις να αφήσει τον ροζ ροζ μνηστήρα για να κοιτάξει κατα μεριά σου. Και λεγοντας τα πάντα δεν εννοούμε ουτε τα πιο τίμια, ουτε τα πιο αξιοπρεπη...

Παράθεση:
Σχόλιο # 174 από Enikos

Λοιπον, να λετε ποσο εισαστε, (χωρις εκτιμησεις σαβου...γαμηδων), διοτι θα σας την λεω ασυστολως.

Ακους εκει!!!

σταματείστε τη γη, θέλω να κατέβω...

thalassa27

# 176 στις 26/8/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 174 από Enikos

Εχω παθει κατι εσωτερικο με δαυτο, απο τοτε που η γιαγια μου ελεγε "δειχνω τουλαχιστον 30 χρονια πιο νεα". Και εγω την εβλεπα και σκεφτομουν "α ρε παππου αλανιαρη! Το κονομησες το τεφαρικι!".

Οσο περναγαν τα χρονια και εβλεπα τις πραγματικα 30 χρονια πιο νεες, κλονιζοταν το μεσα μου με θορυβωδεις τριγμους. 

Τοτε αρχισα να βριζω τον παππου για σαβου...γαμη. Γιατι ποτε δεν εβαλε τα πραγματα στην θεση τους.

Ακους εκει!!!

Ενικε  εμένα  μ   αρέσεις  δεν  ξέρω  τι  πάει   να  πει  χοντρός   μετράω   άλλο   ''βάρος''   το  ''ειδικόν''

εως   κάποιος   να   μου  το  ανατρέψει...

thalassa27

# 177 στις 26/8/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 175 από menia35

Οι χοντροί στην πλειοψηφια τους είναι καλά παιδιά. Γιατί έχουν παρει απο νωρίς χαμπαρι πως σε αυτον τον κοσμο υπαρχει, πείνα, φτωχεια, τρίτος κοσμος, ωραιες γυναικες που δεν τους βλέπουν. Υπάρχει όμως μια ομάδα χοντρών που  δημιουργεί πρόβλημα.

Δεν είναι υποχρωτικά υπέρβαροι. Μπορεί να είναι στραβοδοντηδες, κοντοί, φαλακροί με κοιλίτσα. Είναι τύποι που αν τους δεις να περνανε στην πασαρελα δεν τους δίνεις δέκα άριστα. Δεν τους δίνεις ουτε τη βάση όσο  καλοπροαίρετα και αν προσπαθησεις.

Θέλουν την πιο ωραία γυναίκα και μόνο αυτή. Διότι πιστευουν πως η Ωραια και το Τέρας είναι κατα βάση αληθινη ιστορία.

Είσαι με το ένα πόδι στον τάφο αλλα θελεις διακαως την γυναίκα της διπλανής πόρτας. Που βγηκε μις Ελλας περύσι και ογδοη στο  διαγωνισμο για την ωραιοτέρα παγκοσμιως. Δικαιωμά σου.

Το ότι ο κόσμος είναι κακός και άδικος επειδή Εκείνη δεν ξέρει ότι υπάρχεις είναι που με τρελλαίνει.

Το οτι θα κάνεις τα πάντα για να την κάνεις να αφήσει τον ροζ ροζ μνηστήρα για να κοιτάξει κατα μεριά σου. Και λεγοντας τα πάντα δεν εννοούμε ουτε τα πιο τίμια, ουτε τα πιο αξιοπρεπη...

δεν  σε  κατάλαβα  σε  τούτο  το  ποστ  αλλά    μ   αρέσεις   όπως  η   κα   Τζούλια   &  η   κα  Κλημεντίνη 

κ . α .     ο   καθένας   για   την     ξεχωριστή   ομορφιά   του ...

Enikos

# 178 στις 26/8/2013
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Παράθεση:
Σχόλιο # 175 από menia35

Εσυ για την ζωη σου μας ειπες τωρα?...μπουαχαχαχαχαχα

thalassa27

# 179 στις 26/8/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 174 από Enikos

Ακους εκει!!!

αλλά   άσε   μας   να   ''δείχνουμε''

σάματις   τι   δείχνουμε...

inioxos52

# 180 στις 26/8/2013
author
Ανδρας / 66 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282

Παράθεση:
Σχόλιο # 175 από menia35

Και τι φανταζεσαι αγαπητη? Πως κολωνουν οι χοντροι εμπρος στις δεσμευμενες λεπτες χαριτες? Η μηπως φανταστηκες πως διακατεχονται ολοι απο τις τυψεις που προκαλει η δηθεν αξιοπρεπεια?

Η γυναικα ειναι γυναικα, και πρεπει να κυνηγηθει με ζεση και παθος για να σου κατσει. Κι ας εισαι και χοντρος, κι ας εισαι και ασχημος, κι ας εισαι ενα βημα προ του τελους.

Αλλα κι οταν ο χοντρος το χασει το κορμι, παιρνει την κυρα του στο σκοτεινο δωματιο, και με τα ματια της φαντασιας του ξεσκιζει την οποια μις. Ομοιως και η κυρα του που φανταζεται οτι καβαλαει τον Γιωργο τον Κλουνιδη. Σιγα τα ωα δηλαδη.

...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...
Επιλέξτε σελίδα: (1-10)
Σελίδες 12345678910

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.