Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ποιο ειναι το μεγαλητερο διαστημα χωρις σεξ

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Gaios-Logginos

# 61 στις 13/11/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Δηλώνω ότι αυνανίζομαι σε καθημερινή βάση (ειδικά τα πρωινά),κυνηγάω γκόμενεςσυνέχεια

(με κάθε τρόπο που υπάρχει) και παράλληλα πηγαίνω στον αγοραίο έρωτα.

Το έχω ανάγκη όλο το πακέτο...Δεν το βάζω κάτω...έχω καταλάβει ότι υπερτερώ και απλά κάποιες

φοβούνται να με συναντήσουν(οι όποιες με γουστάρουν λίγες ή πολλές) διότι δεν μπορούν

να με ελέγξουν.Όνειρο της σημερινής Ελληνίδας από την εμπειρία μου να μπορεί να ελέγξει...

(αμ δε...τέτοια κονέ τα απεχθάνομαι)

Έλα Ενικέ...να όλο το κείμενο πριν περαστεί από δύο "πριονοκορδέλες"!

Εδώ λοιπόν μπορούν να με διαψεύσουν συν όλα τα άλλα που έχουν πει;

απλό ερώτημα είναι...μάλιστα αποδέχομαι ότι είμαι ένας τρισάθλιος αν θέλουν και σταματάει η κριτική.

Ε όχι και να αφήνω και σερί λογάκια,δεν είμαι τόσο υπεράνω ξέρεις αλλά ούτε και καμιά γκόμενα

για να το παίζω απαξίωση...κάπου υπάρχει ένα όριο!

Συμφωνία κυριών...τι άλλο να κάνω;

Gaios-Logginos

# 62 στις 13/11/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 60 από Enikos

Προσπερνα οτι σε ξενιζει, εφ οσον εχεις κανει τις επιλογες σου.

Το οτι επανερχεσαι ομως και απαντας, στους αλλους, δειχνει οτι σε αγγιζουν οι επιλογες των αλλων.

Ειναι σαν να απολογεισαι.

Παιχνιδακι ειναι, δεν ειναι τοσο σοβαρο οσο παρουσιαζεται, απ οποιον και αν παρουσιαζεται.

Όλοι μας...ακόμα κι εσύ που το λες απαντάς όταν κάτι σε ενοχλεί...μπορεί εδώ όλα να είναι αρλούμπες

μιας που εγώ δεν ξέρω κανέναν εκτός από κάτι φατσούλες γυναικών από παλιά

στο "έξω" αλλά δεν θα πάψουμε να είμαστε άνθρωποι μέσα μας.

Δεν γίνεται ποτέ να σου πω κάτι άσχημο αν προηγουμένως δεν μου πεις κι εσύ!

Στο ελάχιστο που έχουμε μιλήσει έχεις βγάλει την δική σου γνώμη και δεν ήρθες ποτέ να με γλύψεις

ή να ανοίξεις "βόθρο" επί προσωπικού...εγώ αυτό ξέρω!

Enikos

# 63 στις 13/11/2013
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.799
'Aρεσαν+: 0%

Με ενοχλει και αντιδρω, στην προστυχια, στην μιζερια και στις σκεψεις-προτασεις των αλλων, που πρεπει...να εφαρμοσω εγω, αντι για τους εφευρετες-προτρεποντες.

Φυσικα και απαντω! Αλλα επειδη τυχαινει να μιλω πολλες "γλωσσες", και επειδη η δικη μου, τις περισσοτερες φορες, δεν ειναι "κατανοητη"...απαντω σε εκεινες τις  ευκολες "γλωσσες" που καταλαβαινει ο συνομιλητης. Μονο τοτε υπαρχει συνεννοηση.

Αυτο λες και εσυ συνοπτικα, στην επομενη υπογραμμιση που εκανα, στο κειμενο σου.

Αλλα, με τα χρονια, με την ζωη καταλαβα οτι η λεξη "προκληση" (οπως και πολλες λεξεις), εχουν μεταφραστει, κατα το δοκουν,  κατι σαν "η ασπιδα του ιεραποστολου". Το ιδιο, επιμενω, εχει μεταφραστει και η λεξη "ηθικη", σε κατι που ουδεμιαν σχεση εχει με την εννοια της ηθικης.

Απλα, οταν βλεπεις οτι κουραζεσαι με ολες αυτες τις παραπομπες, σε αγιους, σοφους, ηθικους, κατατρεγμενους, εξελιγμενους, αναδρομικα υπεροπτες της απυθμενης γνωσης, (θα μπορουσα να πω κι αλλες μορφες), καλο θα ειναι να ξερεις οτι, στου κουφου την πορτα, παρε την πορτα και φυγε.

Αν εχεις καταλαβει, καλεισαι να γινεις αποδεκτος.

Παρε την μπαλιτσα και παιξε. Εχε υπ οψιν σου παντως, πως στο θεμα σου, ειναι φιλικο το παιχνιδι.

Αξιολογοι φιλοι εδω, σε εχουν βαλει σαν ασκηση στο μυαλο τους. 

Αυτο λεει πολλα...

Α! Κρατα και καναν πασατεμπο στον αγωνα, γιατι συχνα αδρανει το παιχνιδι, λογω διαβουλευσεων...ναχεις να τσιμπας κατι.

Παράθεση:
Σχόλιο # 62 από Gaios-Logginos

Όλοι μας...ακόμα κι εσύ που το λες απαντάς όταν κάτι σε ενοχλεί...μπορεί εδώ όλα να είναι αρλούμπες

μιας που εγώ δεν ξέρω κανέναν εκτός από κάτι φατσούλες γυναικών από παλιά

στο "έξω" αλλά δεν θα πάψουμε να είμαστε άνθρωποι μέσα μας.

Δεν γίνεται ποτέ να σου πω κάτι άσχημο αν προηγουμένως δεν μου πεις κι εσύ!

Στο ελάχιστο που έχουμε μιλήσει έχεις βγάλει την δική σου γνώμη και δεν ήρθες ποτέ να με γλύψεις

ή να ανοίξεις "βόθρο" επί προσωπικού...εγώ αυτό ξέρω!

Αρέσει στο μέλος The-genesis

Gaios-Logginos

# 64 στις 13/11/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Το ποστ σου θεωρείται άψογο,κόβει και επουλώνει ταυτόχρονα.

Ένα πέρασμα-δυο μαχαιριές-τρία καταπλάσματα και όλα κομπλέ...

Πρέπει όμως να παραμείνω εντελώς κενός γιατί αν βάλω συναισθήματα θα νιώσω πολλά

και θέλω να είμαι παρθένος όταν συναντηθώ από το νετ.

Αλλιώς το οικοδόμημα της όλης προσπάθειας θα γίνει αστρική σκόνη...μέσα από αυτά που γράφω

λοιπόν δηλώνω την γύμνια μου ως πρόκληση...στις πλάτες μου θα σηκώσω ότι μπορώ

αλλά κι ότι δεν μπορώ. Αναζητώ το δεύτερο για την ένταση...

Και φυσικά εννοείται ότι όλα είναι σε φιλικό επίπεδο...οι άνθρωποι δεν γεννήθηκαν μοχθηροί

και η απόδειξη είναι ότι όταν επιτίθενται στο νετ...βγαίνοντας στην ζωή κοιτιούνται ως εξωγήινοι.

Αυτό θέλω να αποφύγω με το "κενό" μου...

Είδα κάποιους/ες που ήταν έμπειροι στο νετ να έχουν τύψεις και ενοχές όταν συναντήθηκαν

που λύθηκαν με τον αυτόματο μηχανισμό της πολύπλοκης μηχανής μας...

...πήγα να το δω ως παρατηρητής...σχεδόν παρακάλεσα για να κερδίσω την στιγμη αυτή

στο νου μου...ήταν άξιο διατριβής έστω και σαν στιγμή που περνά και χάνεται...

...7 δευτερόλεπτα σιωπής,ραγισμένο χαμόγελο που ανοίγει σταδιακά,βγαίνει η ουσία

χαλαρώνει η ανάσα και παραγγέλνουν κάτι να τα πουν...η απλότητα δεν γίνεται να νικηθεί

από κανένα ον...νόμος της φύσης!

(επιδιώκω να μην υπάρξουν τα 7 δευτερόλεπτα λοιπόν)

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost