Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ανακάλυψα πως η μητέρα μου εχει κρυφό δεσμό

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

John1896

# 61 στις 25/11/2013
author
Ανδρας / 25 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 60 από theklaki34

...παλι στο σκοταδι μειναμε...Που σαι ρε παιδι???Τις εφαγε τελικα ο αγαπητικος???

Ο αγαπητικος δεν τις έφαγε...ακομα...άφησα μια φωτογραφία τους που ειναι μαζι στο μαγαζι του το βραδυ μηπως και προβληματιστούν αλλα η κατασταση παραμένει ιδια οποτε θα στείλω άλλο ενα σημείωμα και αν πάλι τίποτα τοτε θα δούμε τι θα γίνει...

theklaki34

# 62 στις 26/11/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 61 από John1896

Ο αγαπητικος δεν τις έφαγε...ακομα...άφησα μια φωτογραφία τους που ειναι μαζι στο μαγαζι του το βραδυ μηπως και προβληματιστούν αλλα η κατασταση παραμένει ιδια οποτε θα στείλω άλλο ενα σημείωμα και αν πάλι τίποτα τοτε θα δούμε τι θα γίνει...

...λυπαμαι...σταματα να ασχολησαι με την μαμα...δεν το θελει..(να ασχολησαι) ξεκολλα...Τι δεν καταλαβαινεις???Ειναι δικο της θεμα...Θα φας χωμα στο τελος και θα μεινεις μαλΑκΑκος...ειμαι σιγουρη.Κοφτο...ξερει αυτη...μην το παιζεις πολυξεριδης...Μαζεψου και κοιτα τα δικα σου,ναι?Αντε παλικαρι μου...και ασε  τις ζωες των αλλων!

DoctorZhivagos

# 63 στις 28/11/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ειχε κρυφό δεσμό.. πλεόν δεν έχει.. ο πατέρας σου το ξέρει;; Να του το πείς αμα δε το ξέρει..

tzamam

# 64 στις 3/12/2013
author
Γυναίκα / 58 / Παντρεμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Συκιές
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 83

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από John1896

Ανακάλυψα πως η μητέρα μου εχει κρυφό δεσμό

Καλησπέρα σας ονομάζομαι Γιάννης και ειμαι 18 χρόνων και ζω με τους γονείς μου τον πατέρα και την μητέρα μου και την μικρότερη αδερφή μου . Εχω ενα πολυ σοβαρό πρόβλημα και ζητώ την άμεση βοήθεια σας. Χθες το απογευμα η μητέρα μου είχε αφήσει το κινητο της στο σπιτι ( και επειδη μου είχε μπει απο πιο παλιά η ιδέα ) το άνοιξα και διάβασα τα μηνύματα της με τον αποκαλούμενο "Ν" η αλήθεια ειναι πως έπεσα απο τα σύννεφα μιας και ηταν άκρως ερωτικά και επίσης έπειτα απο έρευνα που έκανα ανακάλυψα πως η σχεση αυτη κρατάει τουλάχιστον 2 χρόνια. Αποφάσισα να μην μιλήσω σε κανέναν παρο μονο σε εναν ενήλικο φίλο μου ο οποίος ειναι πολυ ώριμος σαν άνθρωπος. Απο κει κ πέρα..για τον γκόμενο της μητέρας μου γνωρίζω που μένει που και ποιο ειναι το μαγαζι του , το τηλέφωνο του και επίσης το ονοματεπώνυμο του. Επίσης εχω πολυ στενούς φίλους ανθρώπους της νύχτας ( εάν χρειαστεί να τον απειλήσω ). Αλήθεια ειμαι πολυ νευριασμένος και μπορω να κανω τα παντα θελω τον σκοτώσω τον *** αλλα γνωρίζω οτι αυτο ειναι χαζομάρα. Αν μπορείτε πείτε μ τι να κανω και επίσης τι μπορω να κανω σ αυτόν!

Σας ευχαριστω 

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δε χαίρεσαι που η μαμά σου είναι ευτυχισμένη. Αν είναι εντάξει απέναντι στα παιδιά της και στις οικογενειακές της υποχρεώσεις, δε νομίζει ότι σου πέφτει κανένα λόγος τι κάνει τον ελεύθερο χρόνο της. Άνθρωπος είναι και έχει δικαιώματα... Το βρίσκω άκρως εγωιστικό να θες η μαμά σου να έχει "κλείσει" ως γυναίκα, με την έλευση των τέκνων της. Άσ'την να χαρεί και λίγο...

__mikeman

# 65 στις 3/12/2013
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Σουηδία
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 2.132

Προσωπικά αν μάθαινα κάτι τέτοιο ούτε εγώ θα το άντεχα, με την έννοια οτι θα μέναμε στο ίδιο σπίτι, θα ήξερα οτι τουλάχιστον ο ένας γονιός κοροιδεύει τον άλλον 24 ώρες το 24ωρο και θα ήμουν υποχρεωμένος να παρακολουθώ αυτήν την φαρσοκωμωδία. Εννοείται το ίδιο περίπου θα ένιωθα αν την..."κουτσουκέλα" την έκανε ο πατέρας μου...για τον οποίο ξέρω βέβαια οτι κατα καιρούς είχε και μερικές περιπέτειες, αλλά το έμαθα μετά απο χρόνια (δηλαδή μου το είπε ο ίδιος σε τελείως χαλαρή κουβέντα, έτσι κι αλλιώς θα μου έκανε μάλλον έκπληξη αν επι 30 ολόκληρα χρόνια δεν είχε πάει με άλλη) οπότε περσινά ξινά σταφύλια...αλλά αν ήξερα οτι γκομένιζε στο παρόν, το ίδιο θα με πείραζε να μένω στο σπίτι με δυο ανθρώπους που παίζουν θέατρο...

Οπότε, αν αισθάνεσαι έτσι, απλώς φύγε απο το σπίτι και ασ'τους να κόψουν το λαιμό τους...αν δεν είσαι μπροστά κάθε μέρα να βλέπεις το θέατρο, τι σε νοιάζει...έλεος τώρα φίλε μου που θα κάτσεις να λύσεις τα...σεξουαλικά των γονιών σου...

Baggelhs2013

# 66 στις 8/12/2013
author
Ανδρας / 29 / Ελεύθερος
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 59

Στην ηλικία της μάνας σου θα καταλάβεις γιατί έχει έναν παράνομο δεσμό! 

Και όσο για τις απειλές, έλα ρε συ, σύνελθε... Δεν κάνουν κάτι κακό... Εκεί που ο πατέρας σου απέτυχε, αυτός επιτυχγάνει... χωρίς παρεξήγηση βέβαια!!!
Αρέσει στο μέλος tzamam

tzamam

# 67 στις 13/12/2013
author
Γυναίκα / 58 / Παντρεμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Συκιές
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 83

Παράθεση:
Σχόλιο # 65 από __mikeman

Προσωπικά αν μάθαινα κάτι τέτοιο ούτε εγώ θα το άντεχα, με την έννοια οτι θα μέναμε στο ίδιο σπίτι, θα ήξερα οτι τουλάχιστον ο ένας γονιός κοροιδεύει τον άλλον 24 ώρες το 24ωρο και θα ήμουν υποχρεωμένος να παρακολουθώ αυτήν την φαρσοκωμωδία. Εννοείται το ίδιο περίπου θα ένιωθα αν την..."κουτσουκέλα" την έκανε ο πατέρας μου...για τον οποίο ξέρω βέβαια οτι κατα καιρούς είχε και μερικές περιπέτειες, αλλά το έμαθα μετά απο χρόνια (δηλαδή μου το είπε ο ίδιος σε τελείως χαλαρή κουβέντα, έτσι κι αλλιώς θα μου έκανε μάλλον έκπληξη αν επι 30 ολόκληρα χρόνια δεν είχε πάει με άλλη) οπότε περσινά ξινά σταφύλια...αλλά αν ήξερα οτι γκομένιζε στο παρόν, το ίδιο θα με πείραζε να μένω στο σπίτι με δυο ανθρώπους που παίζουν θέατρο...

Οπότε, αν αισθάνεσαι έτσι, απλώς φύγε απο το σπίτι και ασ'τους να κόψουν το λαιμό τους...αν δεν είσαι μπροστά κάθε μέρα να βλέπεις το θέατρο, τι σε νοιάζει...έλεος τώρα φίλε μου που θα κάτσεις να λύσεις τα...σεξουαλικά των γονιών σου...

Πολύ drama queen... Είναι ένα θέμα που αφορά μόνο τους συζύγους. Ούτε παιδιά, ούτε σκυλιά έχουν κάποιο δικαίωμα να ανακατευθούν. Αν έχουν ανασφάλειες, ας βρουν καλύτερο λόγο για να τις βγάλουν...

ventriloquist

# 68 στις 6/3/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Η γνωμη μου ειναι:

Κανεις δεν παντρευεται για να κερατωσει και να χωρισει.. Στη πορεια ομως γινονται διαφορα και το ολο σχεδιο παει στραβα.. Βεβαια σε καθε σχεση παντα φταινε και οι δυο.. αλλος λιγοτερο και αλλος περισσοτερο. 

Δεν ειμαι εδω για να κρινω κανεναν και ειδικα μια γυναικα η οποια εχει κανει γαμο, παιδια και εχει τελοσπαντων μια πορεια ζωης. Καλυτερα λοιπον να μην μπλεχτεις.. Εισαι 18! Κοιτα το δικο σου μελλον και πως θα στρωσεις τη δικη σου ζωη.Οι γονεις σου ενηλικοι ανθρωποι ειναι θα τα βρουν μονοι τους..

Paralia48

# 69 στις 4/4/2014
author
Γυναίκα / 54 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 8.789

Γιάννη, σε καταλαβαίνω που έπεσες από τα σύννεφα. Άσε τις απειλές που μπορούν να σε καταστρέψουν και δε θα φέρουν αποτέλεσμα και δες το ψύχραιμα το θέμα. Φυσικά ευτυχισμένος δεν μπορεί να είσαι που κοροιδεύει τον πατέρα σου , η μαντάμ λέει βλακείες παραπάνω! Συμφωνώ με τον μύστικ μέιλ να μιλήσεις μαζί της . Ίσως να μην τρέχει κάτι. Ίσως να τρέχει κάτι ψιλό και να το προλάβεις. Ίσως η μητέρα σου να έχει κάποιο λόγο για αυτή τη σχέση. Θα έλεγα να ηρεμήσεις και να κουβεντιάσεις μαζί της. Και συμφωνώ ότι καλές είναι οι ξεκάθαρες δουλειές. Αν κα΄τι τρέχει, καλύτερα να χωρίσει η μητέρα σου , παρά να σας κοροιδεύει όλους.

alisida

# 70 στις 20/5/2020
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 7.983

Δεν φαίνεται ένας απλός καναπεδακιας ο απατημενος σύζυγος.

Είναι πιθανότατα ο "άντρας αφέντης" τον οποίο προσπαθεί να μιμηθεί ο γιος τώρα που γίνεται 18 και αναλαμβάνει πλέον και αυτός "προστάτης" της οικογένειας.

Της οποίας τα προβλήματα σχεδιάζει να λύσει με τον

ένα και μοναδικό 

τρόπο που έμαθε από τον πατέρα του :  

τη βια 

Φαίνεται να έχει φάει πολύ ξύλο από τον μπαμπά ο πιτσιρικάς 

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από MiltosRNLI1930

Αν και απεχθανομαι "τραγικα" το ρολο του επισκοπου συμβουλατορα και προστατη των αδυναμων εν τουτοις θα σου απαντησω !

Υπαρχουν δυο μαθηματα ,η εφηρμοσμενη μηχανικη και η αντοχη υλικων.Εαν κοιταξεις τους περισσοτερους καναπεδες τα ελατηρια τους εχουν υποστει μονιμη παραμορφωση απο τη μερια που καθεται με τις πυτζαμες και με τις καλτσες και βλεπει συνεχως τηλεοραση.Αιτια ολων αυτων των καταστασεων ειναι το συνηθες φαινομενο του "Δεν βαριεσαι"ως προς την καθαριοτητα,το ντυσιμο ,την προσοχη προς τη γυναικα .Οι περισσοτερες σημερα η λαμβανουν μερος σε "ομαδες" να μην τρελαθουν η καποιος αλλος θα βρεθει να τις ισορροπησει γιατι κουραστηκαν να λενε ! Μην τρως σαν ζωον, πλυσου γιατι μυριζεις κοτιλας,ντυσου σαν ανθρωπος κτλ.Ασε λοιπον τους φιλους της νυχτας κατα μερος γιατι θα γελανε οταν "στριβεις" και κοιταξε τα ελατηρια του καναπε 

I am Not a psychotherapist :)

marie_la_journaliste

# 71 στις 20/5/2020
author
Γυναίκα / 50 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 20
Απαντήσεις: 628

ηθελα να ξερα.

μετα απο 7 χρονια τι εχει απογίνει μ αυτη την ιστορια...;;

alisida

# 72 στις 20/5/2020
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 7.983

Δύο πράγματα μπορεί να συμβαίνουν :

1) ο Τζώννυ πήρε το όπλο του και τώρα είναι στη φυλακή 

2) ο Τζώννυ πήρε αμπάριζα όλες τις παντρεμένες με παιδιά ,πιστεύοντας πως έτσι "τιμωρεί" τη μητέρα του ,ενδομυχα όμως για να "αυτοτιμωρηθεί"

που προήλθε απο μια οικογένεια απάτη 

Παράθεση:
Σχόλιο # 71 από marie_la_journaliste

ηθελα να ξερα.

μετα απο 7 χρονια τι εχει απογίνει μ αυτη την ιστορια...;;

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost