Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δεν ξέρω τι να πιστέψω

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

inioxos52

# 21 στις 11/11/2013
author
Ανδρας / 64 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.275
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από inioxos52

Κοψε μαχαιρι τα σαλια μαζυ της, και περιορισου αυστηρα σε θεματα δουλειας, χωρις να την πιεζεις υπερμετρα εκδικουμενος την επειδη δεν σουκατσε, η επειδη ως αντρα ασοβαρο σε πηρε στο ψιλο. Διοτι στην τελικη, ΕΣΥ της εδωσες το δικαιωμα.

Αν δεν μπορεις να το κανεις αυτο που σου λεω,  δωσε της δρομο...

Ρε Lucio, εαν υποτεθει πως ακολουθεις κατα γραμμα οπως λες αυτα που σου γραφω, διαβαζε βρε παιδι μου με πιο πολυ προσοχη το τι σου λεω. 

Προτεινα οπως βλεπεις, σουταρισμα αν δεν μπορεις να κρατηθεις αυστηρα στον ρολο του αφεντικου και μονο, αν και οσο το κρατας διπλα σου το μωρο, ολο και κατι θα σκεφτεσαι οταν το χαζευεις, ολο και κατι θα λες, και το χειροτερο?  Ολο και κατι θα (ξανα)προσπαθησεις στο μελλον. Οπως σε βλεπω και με βλεπεις. Διοτι το να μεταθετεις για αργοτερα τα σχεδια σου, δεν ειναι λυση.

Εγω παλι θα σου ελεγα ναχεις τον νου σου στην κυρα οταν φευγεις για ταξιδι καλυτερα, και να μην την θεωρεις δεδομενη, μη και σε βρει καμμια στραβη στο ξαφνικο, και εχεις αλλα μετα, και ασε τα χαζα που λες για τα ζουμακια και το ποιος θα τα πιει.

Οσο για το οτι το λιγουρευτηκες το μωρο για το κρεβατι σου, οχι ρε φιλε ΔΕΝ εισαι αμαρτωλος. Η μαλλον, εισαι αμαρτωλος τοσο, οσο ειμαστε ολοι οι αντρες οταν εχουμε μπρος μας ενα ωραιο θηλυκο που νομιζουμε οτι θα μπορουσαμε να το φαμε. Αρα, οποιος σε πετροβολησει, θαναι Φαρισαιος υποκριτης.

Αρέσει στο μέλος Enikos
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

Mystik_Male

# 22 στις 17/11/2013
author
Ανδρας / 50 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 40
Απαντήσεις: 2.599

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από LucioDalla

Δεν ξέρω τι να πιστέψω

Έχω εταιρεία και η δουλεια μου απαιτει να φεύγουμε σε πολλα ταξίδια. Τους τελευταίους δύο μήνες προσέλαβα μια υπαλληλο για να έρχεται μαζί μας στα ταξίδια και να μαθαίνει τη δουλεια. Να σημειωσω οτι παιρνει και πολυ καλο μισθο.

Να μην τα πολυλογώ, σε αυτή τη κοπέλα έπεσα με τα μουτρα να της μαθω οσα ξερω και δεν ξερω για την δουλεια και να την ενταξω σαν ενα αναποσπαστο μερος της ομαδας μας. Επισης δεν θα κρυψω οτι μου αρεσει και λιγο ερωτικα, αλλα νομιζω οτι αυτο ειναι ασχετο και δεν ειναι της παρουσης. Τελος παντων εκει που θελω να μεινω ειναι οτι θεωρώ οτι της εχω προσφερει και έχω μοιραστει μαζι της πολλα επαγγελματικα και προσωπικα πραγματα οσο καιρο ειναι στη δουλεια. Μέχρι προσφατα μου φαινοταν οτι τα εκτιμουσε ολα αυτα παρα πολυ. Λοιπον το θέμα τώρα είναι το εξής: Προσφατα σε ενα ταξιδι που ημασταν μαζι, στο ξενοδοχειο που μεναμε αυτη έμενε στο διπλανο δωματιο κολλητα απο το δικο μου και ετσι οπως παω να μπω στο δωματιο μου αντιληφθηκα οτι μιλαγε με τον "φιλο" της στο τηλεφωνο για μενα. Εκεινη την ωρα δεν κρατηθηκα κοντοσταθηκα λιγο να κρυφακουσω... Το τι ακουσα δεν λεγεται... Την ακουγα να μιλαει για μενα λες και ημουν ο τελευταιος μ%!%#%ς, να λεει πραγματα τα οποια της ειχα πει προσωπικα μου και να του λεει ποσο γελοιος ειμαι, και επισης να υπονομευε συνεχεια και συνεχεια ολα αυτα που προσπαθω να της μαθω, να με εχει κανει ενα πραγματικο σκουπιδι. Εκεινη την ωρα δεν ξερω πως κρατηθηκα να μην σπασω την πορτα και να την φτυσω καταμουτρα. Θεωρω οτι ολα αυτα που ελεγε ηταν 100% λαθος και δεν εχουν κανενα ιχνος δικαιολογίας.Ακομα κανω πως δεν τρεχει τιποτα γιατι δεν ξερω πως να αντιδρασω, αλλα οποτε την βλεπω απο εκεινη τη μερα μου γυρνανε τα ματια. Ειλικρινα θελω να μου πειτε την γνωμη σας γιατι ολη αυτη η ιστορια με εχει τρελανει, Απο εκεινη τη μερα δεν μπορω ουτε καν να δουλεψω.

Υπάρχει νόμος που να λέει ότι όσες κοπέλλες πιάνουν δουλειά σε μια επιχείρηση και πηγαίνουν ταξίδια με τα αφεντικά τους για να μάθουν τη δουλειά, πρέπει να συνάπτουν σεξουαλικές σχέσεις με τα αφεντικά τους;

Γιατί, αλήθεια, δεν πήρες έναν άντρα υπάλληλο;

Φοβήθηκες μήπως σου τον "σφυρίξει" σε κάποιο ταξίδι;

Οι άντρες που περιμένουν να ΓαΜήΣοΥν οποιαδήποτε κοπέλλα που έχει ανάγκη για δουλειά, είναι επιεικώς για φτύσιμο.

Γι' αυτό και η κοπέλλα έλεγε όλα αυτά που άκουσες και σε έτσουξαν στο φίλο της...

Γιατί κατάλαβε τί πήγες να κάνεις...

Σοβαρέψου λοιπόν και μη μπερδεύεις τα σεξουαλικά σου με τη δουλειά, γιατί θα βρεθείς πολύ μπλεγμένος έτσι και σε καταγγείλει καμιά για σεξουαλική παρενόχληση.

Αλλιώς στην αίτηση που θα δίνεις στην κάθε κοπέλλα που θα έρχεται για να την προσλάβεις, βάλε σαν όρο ότι πρέπει να είναι διατεθειμένη να την καβαλάς στα ταξίδια σας...

tzoulia49

# 23 στις 17/11/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

εγω θα σε πετροβολησω γιατι καθολου δεν εκτιμω αντρες που ειναι παντρεμενοι και ψαχνονται αλλου ...

κι ως γυναικα θα σου πω ...
οφειλεις πιστη και σεβασμο στην συζυγο σου ...την οποια επελεξες για συντροφο της ζωης σου και δεν ειναι απαραιτητο η συζυγος σου να ψαχνεται κι αυτη αλλου ...οπωσδηποτε ...
ποιος κανονας το γραφει αυτο ...
κι αν απο τα 35 σου ψαχνεσαι εκτος...
 στην κλιμακτηριο τι θα κανεις ; 
το διαζυγιο το χεις στο τσεπακι φιλε μου και το δυστυχημα δεν ειναι το διαζυγιο ...
αλλα να υπαρχουν παιδια ...
παρακατω...
 επελεξες και λιγουρευτηκες μια μικρη πολυ κακως ...
και την εβαλες απο δεξια για να της μαθεις την δουλεια και κατα πως φαινεται το εκανες τοσο αγαρμπα το πεσιμο που για καλη της τυχη ...
η κυρια το καταλαβε ...
και τωρα λοιπον εχεις στενη συνεργατιδα μια κοπελλα η οποια δεν σε εκτιμα σε κραζει στους φιλους της και επιμενεις να την κρατας κοντα σου για να πινετε ζουμια ...και να της μπιστευεσαι σοβαρες ευθυνες της εταιρειας σου ...
τι ειδους ζουμια δεν το καταλαβα αλλα λιγη σημασια εχει ...
εγω αν θες την γνωμη μου θα την απελυα ...
θα βρισκα τελος παντων ενα λογο ετσι ωστε να περασει μαλακα ...
και κατοπιν τουτου θα μου ειχε γινει μαθημα ξανα να μην προσλαμβανω κοριτσια με γνομωνα το π...μα ...
αλλα ατομο καθαρα με γνομωνα και μονο το επαγγελματικο ενδιαφερον ...
αυτα ...καλημερα σου ...

Georgebest69-

# 24 στις 17/11/2013
author
Ανδρας / 45 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Κηφισιά
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 2.531

αυτα τα "ζουμια"...εκαναν ολη την ζημια...

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από tzoulia49

και επιμενεις να την κρατας κοντα σου για να πινετε ζουμια ...

τι ειδους ζουμια δεν το καταλαβα αλλα λιγη σημασια εχει ...

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost