Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Φιλοι η κατι παραπανω

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

preifipe

# 21 στις 5/1/2014
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Ν. Κορινθίας / Κόρινθος
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 63
'Aρεσαν+: 0%

με ελκυει το παθοσ του και γενικα υπαρχει χημεια μεταξυ μασ αλλα εγω θελω σχεση και αυτοσ δεν θελει πςσ λοιπον μπορω να γινω καπατσα και να τον''δεσω''

IM____

# 22 στις 5/1/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από preifipe

με ελκυει το παθοσ του και γενικα υπαρχει χημεια μεταξυ μασ αλλα εγω θελω σχεση και αυτοσ δεν θελει πςσ λοιπον μπορω να γινω καπατσα και να τον''δεσω''

πρεϊφιπε αυτό ή το 'χεις ή δεν το 'χεις. Δεν αποκτιέται.

Εκτώς κι αν έχεις ταλέντο στην υποκριτική.

Πιστεύω πως έχεις πολύ δρόμο μπροστά σου, για να διορθώσεις διάφορες ατέλειές στη νοοτροπία και στη συμπεριφορά σου, όπως στην περίπτωση που το έπαιξες άνετη για να φανείς αρεστή στον συμφοιτητή σου.

Στο δια ταύτα τώρα, σχετικά με την ανάγκη σου να συνάψεις ερωτική σχέση με τον συμφοιτητή, τα πράγματα είναι λίγο δύσκολα, καθώς, όπως μας αναφέρεις έχουν μπει στο παιχνίδι κορίτσια μεγαλύτερης ηλικίας.

Καλό θα ήταν να ξεκόψεις, καθώς οι πιθανότητες νομίζω είναι λίγες. Επειδή όμως εσύ κοιμάσε και ξυπνάς με τη σκέψη να είστε μαζί, κάνε μια προσπάθεια, ούτως ώστε να πάθεις και να μάθεις (αν μάθεις).

Κανονίστε να βγείτε για κανα καφέ και φρόντισε να είσαι ευδιάθετη, ελκυστική, πέτα και κανα υπονοούμενο... Μην χρησιμοποιήσεις ποτέ μπροστά του τη λέξη "σχέση" ή την έκφραση "να τα φτιάξουμε". Επίσης, γενικά μην είσαι πάντα διαθέσιμη. Ρίχ΄του και κανα άκυρο αν τύχει και κανονίζετε να βγείτε.

Και μην ξεχνάς, εσύ είσαι το βραβείο. Μην τον αφήσεις να σε κατακτήσει έτσι για πλάκα, όπως στους χωρούς και στη φάση που μας ανέφερες στην αρχή. Καν' τον να κοπιάσει, κι επίσης μην τον αφήσεις ποτέ να νομίζει ότι έγινες δική του...

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost