Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ήρεμα-ψυχρά-στοχαστικά...

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

SunshineJn

# 61 στις 21/11/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

τσού!

Εκεί πίπτει παντόφλα!

*βλέπε σχετικό θέμα "Παντόφλες" απο Klelia

Παράθεση:
Σχόλιο # 60 από Tonia35

αν το έκανε αυτό ο/η  σύντροφος τους...γυναίκα τους...κλπ...

θα χρησιμοποιούσαν τους ίδιους χαρακτηρισμούς...και με το ίδιο μειωτικό ύφος...

που χρησιμοποιούν και εδώ..;;;

seahorse51

# 62 στις 21/11/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μάλλον

δεν θα τους επέλεγαν για συντρόφους

Πρέπει και να σε καταλαβαίνει ο σύντροφος σου, όταν του μιλάς

ή του γράφεις ένα ερωτικό γράμμα  .

Παράθεση:
Σχόλιο # 60 από Tonia35

που κράζουν σε μόνιμη βάση τους άλλους/ες...για τα ορθογραφικά/συντακτικά τους λάθη...

ήθελα...να ήξερα...

αν το έκανε αυτό ο/η  σύντροφος τους...γυναίκα τους...κλπ...

θα χρησιμοποιούσαν τους ίδιους χαρακτηρισμούς...και με το ίδιο μειωτικό ύφος...

που χρησιμοποιούν και εδώ..;;;

Climentini

# 63 στις 21/11/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εμένα, επειδή με έχει φοβηθεί το μάτι του καλού μου , όταν είναι να γράψει mail, επιστολή ή κάτι σχετικό, επαγγελματικό τε και προσωπικό, πάντα μου το προωθεί για γραμματικό/συντακτικό έλεγχο ,  και μετά το στέλνει!!

Η αλλιώς, όπως διάβαζα τώρα τελευταία εδώ

Προς όλους αυτούς λοιπόν που επιθυμούν να γοητεύσουν ή έστω να προσελκύσουν μια γυναίκα (σαν εμένα) δέον όπως:

Δεν της στέλνουν μηνύματα, SMS, email τίγκα στα αποσιωπητικά (πολλοί άσχετοι βάζουν και τέσσερα για να φτουρίσουν), τα θαυμαστικά, τα εισαγωγικά. Μπορείτε παρακαλώ να είστε ακριβείς; Μπορώ να συγχωρήσω (λέμε τώρα) μια ανορθογραφία, τον ωκεανό όπως του τζούφιου εντυπωσιασμού ποτέ.

Αποφύγετε τις φράσεις: «Απλά, τέλειο, Απλά, κορυφαίο». Έχουμε όλοι συγκλονιστεί τόσο πολύ από τη φτώχια μας που άλλες υπερβολές δεν αντέχονται. Κι όσο για τα γαμοεπιρρήματα, κανένα ξεφύλλισμα του Τζάρτζανου κανένα δεν έβλαψε ποτέ.

Για τις προστακτικές βαριέμαι να ξαναμιλήσω και την αύξηση που δεν παίρνουν. Λέω μόνο τούτο. Παρακαλώ να μην ακούσω τη φράση ακόμα κι αν συνοδεύεται από λυγμούς : «Έλα, Ανέβαλε το μανικιούρ κι έλα να συναντηθούμε» γιατί τότε είμαι ικανή να βάλω μεταξωτά νύχια ακόμη και στα αλαβάστρινα δάχτυλα των ποδιών μου.

Gaios-Logginos

# 64 στις 21/11/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 50 από __mikeman

Ρε συ Gaios, σοβαρά τώρα...οκ, ήρθες σε αυτο το σάιτ με συγκεκριμένο σκοπό (εντελώς φυσιολογικό, sxeseis.gr λέγεται, όχι ampelofilosofies.gr...αφού και οι ιδιοκτήτες σκέφτονται να το ακυρώσουν το φόρουμ και να τελειώνουν), το δήλωσε μία, το δήλωσες δύο, μέχρι εδώ καλά...

Απο κει και πέρα, γιατί το υπόλοιπο φόρουμ πρέπει να μαθαίνει καθημερινά τις εξελίξεις της προσπάθειας σου με τα πάμπολλα θέματα που ανεβάζεις, χώρια τα ακόμα πιο πολλά ποστ στα οποία μιλάς και πάλι για το ίδιο θέμα. Δηλαδή, αν ο καθένας που έψαχνε γκόμενα απο δω μέσα έφτιαχνε και κάθε μέρα απο ένα θέμα "σήμερα έστειλα πμ/αιτημα φιλίας στην Χ και ακόμα δεν μου απάντησε γιατί υπερτερώ και φοβάται να αντιμετωπίσει έναν άντρα σαν εμένα κτλ κτλ"...δεν θα κάναμε άλλη δουλειά! Μήπως να το συμμαζέψουμε λίγο το θέμα? Δηλαδή εντάξει, ψάχνεις γκόμενα απο το νετ, και το κάνεις με τον τρόπο που διαλέγεις, και μαγκιά σου και καουμποιλίκι σου...αλλα πραγματικά θα το κάνουμε το βασικό θέμα για το οποίο θα συζητάμε απο δω και πέρα...?

Καλησπέρα...Και τι να λέω δηλαδή; τα άλλα θέματα τα βαριέμαι εγώ με την σειρά μου...

εξάλλου μπορώ να ισχυρίζομαι ότι καλά το πάω...μπορεί φυσικά να περιστρέφομαι

γύρω από το ίδιο θέμα αλλά είναι άλλες οι οπτικές γωνίες.

Τι θέμα θες να γράψω;μην μου λες τι να "μην" αλλά τι "να"...

και τώρα σκέψου τι ακριβώς λες...ένας τύπος καθιστός σε ένα παγκάκι λέει τα δικά του...

...στα 500 μέτρα μια παρέα τον ακούει να μονολογεί...κάποιοι πάνε κοντά για να δουν τι λέει...

...όταν δουν ότι δεν συμμετέχει στα κοινά τραβάνε μαχαίρι (λεκτικά)...

..."ποιος είσαι εσύ ρε γύφτουλα (παράδειγμα) που θα απαρνηθείς τα προβλήματα;"

κάποιοι άλλοι τρώνε τοστ και κάποιοι κατουράνε στα δένδρα...αυτό είναι όλο!

Υ.Γ Δεν έχω αναφερθεί σε προσωπικά κανενός εδώ μέσα για το αν μου "έκατσε ή όχι"...

...θα μας τρελλάνεις; ούτε και νομίζω να είπα προσωπικά που μου εκμυστηρεύτηκαν,

τώρα αν σε πειράζουν και τα αιτήματα φιλίας τι να πω...

...φτιάξε μου ένα φέρετρο από καρυδιά να μπω για νάνι...

Gaios-Logginos

# 65 στις 21/11/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αυτή είναι η αλήθεια όμως συνοπτικά...

Δυστυχώς σήμερα πολύ δύσκολα "σκάει" άνθρωπος που έχει δική του γνώμη ή άποψη

διότι οι γνώμες κι οι απόψεις που έχουμε είναι κάποιων άλλων.

Κάποιων άλλων που τα είπαν πριν από εμάς και εμείς απλά ξεδιαλέξαμε ποια άποψη ή γνώμη

θα πετάξουμε και ποια θα κρατήσουμε. Με αυτό το μικρό ποστ αποδεικνύεται έμπρακτα

γιατί όλοι μας κατά καιρούς βασιζόμαστε σε άλλων σοφά ή έξυπνα λόγια σαν γνώμες ή απόψεις. (μας)

Όποτε έτσι εξηγείται κι η χαρά μας όταν διαβάζουμε κάτι σε ένα βιβλίο π.χ και μας αρέσει.

Χαιρόμαστε γιατί είναι ωραίο αν ακούγεται ωραίο...και το "βουτάμε"...

ωραία "βούτα" αλλά...κάποια στιγμή πρέπει να έχουμε να πούμε και κάτι δικό μας,έτσι δεν είναι;

αλλιώς τι ρόλο βαράμε στην ζωή σ'αυτό το θέμα;τι θα αφήσουμε πίσω μας σ'αυτό το θέμα;

κι εδώ τίποτα;

Gaios-Logginos

# 66 στις 21/11/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 58 από somebody961

Δε γουστάρετε αυτό που κάνει; Ζηλεύετε το θάρρος ή και θράσος να το δηλώνει;
Αν όχι, πείτε τη γνώμη και τέλος. Ας κριθεί ο ίδιος από το αποτέλεσμα.

Καλησπέρα...μην περιμένεις να πάρεις απάντηση από κανέναν...

Όμως...το πολύ πολύ να μην γ@μ... γιατί άλλη κρίση δεν έχει...στο χέρι των μελών

είναι το να με σουτάρουν.Ας το δούμε λοιπόν σαν γρήγορη κινητική δράση...αν "κολλήσουν"

όσοι δεν με γουστάρουντο δάκτυλο τους στην αναφορά...σίγουρα ο αντμίν θα ολοκληρώσει το έργο...

...δεν σας κρύβω ότι έχω αρχίσει να εξαντλούμαι γιατί ενώ δεν συμμετέχετε στα θέματα...τα "κοπανάτε"

και αναγκάζομαι να στηρίζω την θέση μου...και δεν περνάω ωραία αν γίνεται συνέχεια αυτό...

...με πόσους να τα βάλω δηλαδή; ήρθα για "κοκό" κι όχι για να κάνω τον ήρωα...οι ήρωες πέθαναν (όλοι)!

δείτε λίγο αυτό εδώ...θα καταλάβετε γιατι είμαι "κενός" εδώ μέσα...

Δεν μπορώ και δεν θέλω να προσαρμοστώ στον κακοπαιγμένο αυτό θίασο της ζωής.

Όντως δεν μπορώ,δεν θέλω και φαίνεται κιόλας...οπότε που θα βρω συντροφιά και καταννόηση;

στον άλλο θίασο των επί της γής κολασμένων (πόρνες,κωλόμπαρα,γραφικοί,τελειωμένοι,λεσβίεςκτλ

όπως τους περιθωριοποιεί ο απέναντι θίασος).Στην πορεία εκεί μέσα...αν πας...μπορεί και να δαγκώσεις

τη λαμαρίνα όπου μοιρολατρικά βέβαια ακολουθεί η κατρακύλα στα τάρταρα,αλλά το καλό είναι

ότι επιστρέφεις.Λαβωμένος βαριά ίσως,ακρωτηριασμένος εν μέρει αλλά ζωντανός.

Οπως και να το κάνουμε βέβαια,δεν σημαίνει ότι αν "ενωθώ" με τους καταδικασμένουςθα γίνω

καταδικασμένος κι εγώ.Το ίδιο του είναι ο καθένας μας...αλλά όμως εκεί πατάνε οι εκμεταλλευτές...

...οι εκμεταλλευτές που υπάρχουν σε όλα τα μήκη και πλάτη.Στο ίδιο καζάνι βράζουμε τελικά οπότε κακία

δεν κρατάς...απλά καταννοείς και συμπονάς.Και κάπως έτσι καταλήγεις και εσύ στο δικό σου

περιθώριο,στην γλυκιά ασφάλεια της γραφικότηταςκαι από εκεί ξεκινάς για μία άλλη βόλτα σε άλλη

παράσταση και σε έναν άλλο θίασο. Και έτσι η ζωή συνεχίζεται...εσύ συνεχίζεις...αυτή συνεχίζει...

...όλοι συνεχίζουν και η Γη γυρίζει.

__mikeman

# 67 στις 21/11/2013
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Σουηδία
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 2.299
'Aρεσαν+: 0%

Ρε σεις, τώρα σοβαρά, αν σας πειράζουν τα ορθογραφικά λαθάκια της Τζούλιας...παραείστε ευαίσθητοι!

Εδώ βλέπεις ένα δελτίο ειδήσεων βαρβάτου καναλιού με μεγαλοδημοσιογράφους διαλεγμένους...έναν-έναν, και αναρωτιέσαι αν βγήκε φιρμάνι τελευταία ότι η σημασία κάποιων λέξεων άλλαξε κι εσύ κοιμόσουν...

Ειδικά αυτή η ιστορία με το "κυριολεκτικά" πρέπει να είναι ΤΟ πιο γελοίο απο όλα...

"Χθες το βράδυ, άνοιξαν κυριολεκτικά οι ουρανοί"
"Μετά απο την απρόσμενη αυτή πρόκληση του κ.Βουλευτούπουλου, το κοινοβούλιο πήρε κυριολεκτικά φωτιά"

Ρε σεις, θα μας τρελάνετε τελείως???!! Δεν πήρε ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ φωτιά το κοινοβούλιο...ο τρόπος που "πήρε φωτιά" είναι ο..,εντελώς αντίθετος του "κυριολεκτικά"! Ελεος δηλαδής, γίνομαι κυριολεκτικά Τούρκος όταν ακούω τέτοια!

Αμ το άλλο...προφανώς κάποιος στο επιτελείο του Μέγκα διέγνωσε οτι ο τίτλος "Εκτακτο Δελτίο" δεν είναι αρκετά ακριβής όταν θες να περιγράψεις ένα...έκτακτο δελτίο, οπότε το άλλαξαν και το έκαναν..."Εκτακτο γεγονός"!. Προφανώς πλέον τα γεγονότα στον πραγματικό κόσμο χωρίζονται στα..."κανονικά" που λαμβάνουν χώρα σχετικά μικρό χρονικό διάστημα πριν το επόμενο προγραμματισμένο δελτίο ειδήσεων...ολα τα υπολοιπα είναι..."εκτακτα"...

Και μετά μας πειράζει η Λαίδη Αντζελα...άντε ρε γατάκια...υπάρχουν άνθρωποι που ξόδεψαν το χρόνο τους να πάνε σχολειό και έμαθαν δυο γράμματα και υπάρχουν άνθρωποι που για χάρη τους γκρεμίζει ο καπνέμπορας ολόκληρο...πολιτιστικό κέντρο στην Εθνική...και τέλος υπάρχετε κι εσείς που ούτε το ένα κάνατε ούτε το άλλο...τζάμπα χώρο πιάνατε τόσο καιρό δηλαδή γμτ...

Αρέσει στα μέλη pitsirikii, Split-RB και σε ακόμα 1 μέλος.

tzoulia49

# 68 στις 21/11/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

συνελθετε ολοι ...

κανενα δεν θεωρω ξεχωριστο εδω μεσα ...κι ουτε τον θεωρω σημαντικο επειδη τελειωσε μια σχολη του κωλου τα ενιαμερα σ ενα πανεπιστημιο της κωλοπετινιτσας...
με αλλα κριτηρια κρινω εγω την σημαντικοτητα κι απαξιω να το αναφερω κι ολας ...
ψαρομαλλη αν εσυ νιωθεις δυστυχης που δεν τελειωσες πανεπιστημιο εγω δεν νιωθω ...
ειμαι μια χαρα μ αυτο που εχω τελειωσει νιωθω πληρης κι ευτυχης και μ ενδιαφερει να βελτιωσω αλλα κοματια της προσωπικοτητος μου .,...
υπαρχει ο επιδιορθωτης για  να διορθωσω τα ορθογραφικα μου οπως τον συμβουλευεστε ολοι ...
κι οσο για τα συντακτικα μου και τα εκφραστικα μου αν δεν εισασταν τοσο βληματα θα καταλαβαινατε οτι τα πλαθω για διαφοροποιηση ...
ο ροκ εχει τελειωσει φαρμακευτικη και κανει τα απειρα λαθη ...
και το θετω σαν παραδειγμα για να σας ανατρεψω την αποψη οτι οποιος τελειωνει πανεπιστημιο δεν κανει ορθογραφικα ...
εχω απειρα παραδειγματα ...ατομων που τελειωνουν πανεπιστημιο και ειναι ανορθογραφοι και ασυντακτοι ...
η κορη μου ειναι συντακτρια στην καθημερινη ...
εχει σπουδασει πολιτικων και διεθνων επιστημων στην νομικη αθηνων και ξερω και εκ των εσω τιι παιζει γενικα περι γραπτων και περι κειμενων και εκφραστικων ...
οποτε μοκω ολοι ...
ταντον επειδη μισεις το οτι με γουσταρεις δεν φταιω γω ...
καλυτερα να στραφεις προς την ποιοτητα κλιμεντινη κι αλογο ...εκει ειναι αυτο που σου ταιριαζει ...
εχετε τον ιδιο κομπλεξισμο ...

Gaios-Logginos

# 69 στις 21/11/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Το έσβησα εγώ...

somebody961

# 70 στις 21/11/2013
author
Ανδρας / 61 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Τα μνημόνια, είναι το λιγότερο που μπορεί να μας τύχει όταν βλέπω μπροστά μου τέρατα μόρφωσης από τη κωλοπετεινίτσα.

velvet2

# 71 στις 21/11/2013
author
Ανδρας / 54 / Ελεύθερος
Αλλη χώρα
Θέματα: 38
Απαντήσεις: 1.634

Ποσο γελοιοι

Ποσο γελοιοι και κομπλεξικοι ειναι τελικα αυτοι οι καρμίρηδες και οι μπεκιαρηδες 

που εχουν βαλθει να διορθωνουν την Τζουλια από τα ορθογραφικα της 

για να πουλανε μουρη σε ενα φορουμ, αλλα δεν κοιταζουν τα χαλια τους 
(ενώ τα δικα τους τα καλοχτενιζουν με το word, μην τους φυγει κανενας ποντος) 

μου θυμιζουν κατι στρυφνες γεροντοκορες 
που ενώ εχουν ζησει ολοι την ζωη τους μεσα στην κλεισούρα και στην ναφταλινη 
κι επειδη κανεις δεν τους δινει σημασια 
κάθε τοσο βγαινουν να σχολιασουν το μηκος της περισπωμενης και την καμπυλη της δασειας 
γεματοι απο ζηλια και απωθημενα 

Μη μασας Τζουλια

Αρέσει στο μέλος pitsirikii

naughtyM

# 72 στις 21/11/2013
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.097

Βρε σεις...Τώρα θα τους μάθετε;
Είναι συγκεκριμένοι και μετρημένοι.

Αυτοί που τη στήνουν με το "δίκανο" στη γωνία για να πυροβολήσουν εξ επαφής αυτόν ή αυτή που τόλμησε να κάνει...γραμματικό, συντακτικό, σημασιολογικό λάθος.

Big deal.

Μπορώ να καταλάβω το "ΣΟΚ" κάποιου απέναντι σε κάτι.

Οταν η υπερβολή αυτή εκδηλώνεται για τέτοιου είδους πραγματΑΚΙΑ, σημαίνει οτι ο άνθρωπος αυτός που την εκδηλώνει ούτε σοβαρές ασχολίες έχει, ούτε σαφέστατα σοβαρός είναι.

Σε ένα φόρουμ όπως και σε μια κοινωνία στην πραγματική ζωή υπάρχουν όλα τα είδη ανθρώπων.
Σαφέστατα και εγώ θεωρώ κάποιους επιεικώς π@π@ρες...αλλά δε το γράφω κάτω από κάθε απάντηση τους.
Δεν είναι θέμα μικροπρέπειας μόνο.
Δεν είναι θέμα μνησικακίας, αγένειας τρομερής.Είναι θέμα παιδείας.

Ε, και πως να το κάνουμε...όταν είσαι τέτοιος π@π@ρ@ς...δεν έχεις παιδεία.
Δεν πα να έχει μάθει απέξω τον Μπαμπινιώτη και την εγκυκλοπαίδεια του Κουστώ... διαφορά δε κάνει.

Το τραγικό βέβαια είναι και το άλλο...
Είναι μεγάλοι άνθρωποι. Ηλικίας 45,50,55,60...
Έτσι είσαι ή μεγαλώνοντας γίνεσαι στριμμένος;
Γιατί δε γίνεται...Κάτι, κάπου θα χάλασε.Δε βαριέσαι. Δε θα κάνουμε στους πάντες το ψυχολόγο. Αν και οι συγκεκριμένοι τύπο ανθρώπων χρειάζονται παιδαγωγό...αν υπάρχει ένας σωστός σήμερα.
Αλλη ιστορία κ αυτή...

VLEMMA

# 73 στις 21/11/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

naughtyM
τo δικο σου 
ορθο-"γραφικο"...
ειναι 
να νομιζεις
πως μεγαλωνοντας ο ανθρωπος
γινεται
καλυτερος-δικαιοτερος-αληθινοτερος
κτλ. κτλ.

Παράθεση:
Σχόλιο # 72 από naughtyM

Το τραγικό βέβαια είναι και το άλλο...
Είναι μεγάλοι άνθρωποι. Ηλικίας 45,50,55,60...
Έτσι είσαι ή μεγαλώνοντας γίνεσαι στριμμένος;

nuvola

# 74 στις 21/11/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
ενώ ...τι  γίνεται;; 

isixos_geroulis

# 75 στις 21/11/2013
author
Ανδρας / 63 / Παντρεμένος
Ν. Αργολίδας / Νέα Κίος
Θέματα: 44
Απαντήσεις: 7.996

Ξεμωραμενος

...ζωντανο παραδειγμα...

Το κειμενο βεβαιως βεβαιως δεν μεγαλωνει με την ηλικια...

Το χειροτερο σε μια τραγωδια ειναι οι γνωμες που ακολουθουν...

VLEMMA

# 76 στις 21/11/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 74 από nuvola
ενώ ...τι  γίνεται;; 

τα παντα μπορει να γινει...
εξαρταται απο την αρχικη του "ταχυτητα"...

naughtyM

# 77 στις 21/11/2013
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.097

Bλέμμα μου, πες το αφέλεια. Πες το ορθο-γραφικό.

Το χειρότερο είναι, όταν δε μπορείς να σκοτώσεις την ελπίδα.

Και σαφέστατα δε μπορούμε να βράσουμε όλοι στο ίδιο καζάνι.
Αλίμονο... θα ήταν βαρετό.

Παράθεση:
Σχόλιο # 73 από VLEMMA

naughtyM
τo δικο σου 
ορθο-"γραφικο"...
ειναι 
να νομιζεις
πως μεγαλωνοντας ο ανθρωπος
γινεται
καλυτερος-δικαιοτερος-αληθινοτερος
κτλ. κτλ.

DoctorZhivagos

# 78 στις 21/11/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ε ρε ξύλο που πέφτει.. Γαιος άμα ζαλίστηκες ζήτα αλλαγή και μπαίνω να καθαρίσω για πάρτυ σου.. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 44 από Gaios-Logginos

Κουράστηκα...πείτε ρε για το θέμα αν είναι...

Gaios-Logginos

# 79 στις 21/11/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 78 από DoctorZhivagos

Ε ρε ξύλο που πέφτει.. Γαιος άμα ζαλίστηκες ζήτα αλλαγή και μπαίνω να καθαρίσω για πάρτυ σου.. 

Όχι εντάξει...με κάτι ορθογραφικά ασχολούνται...οπότε την γλύτωσα...εκεί δεν αναμειγνύομαι!

DoctorZhivagos

# 80 στις 21/11/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Φθηνά τη γλίτωσες..

Παράθεση:
Σχόλιο # 79 από Gaios-Logginos

Όχι εντάξει...με κάτι ορθογραφικά ασχολούνται...οπότε την γλύτωσα...εκεί δεν αναμειγνύομαι!

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Δεν μπορείτε να απαντήσετε